Řekni mi kdy to bylo? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Řekni mi kdy to bylo? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Řekni mi kdy to bylo?


Další z oblíbených encyklopedií pro zvídavé děti z edice „Řekni mi“ se tentokrát věnuje dějinám lidstva a celé planety Země. Odpovídá na 216 přemýšlivých otázek rozdělených do kapitol Osobnosti a pamětihodnosti, Historie a věda, Kultura a sport či Každodenní život. Knížka s praktickou spirálovou vazbou jako obvykle nabízí půvabné a vtipné ilustrace a nechybí ani tři listy se samolepkami.Kniha v českém jazyce!


Stažení Řekni mi kdy to bylo? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Řekni mi kdy to bylo? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Řekni mi kdy to bylo? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Řekni mi kdy to bylo?.pdf (EUR-0.00)

  Řekni mi kdy to bylo?.epub (EUR-0.00)

  Řekni mi kdy to bylo?.doc (EUR-0.00)

  Řekni mi kdy to bylo?.txt (EUR-0.00)

  Řekni mi kdy to bylo?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Řekni mi kdy to bylo?.PDF – (EUR 0.00);

  Řekni mi kdy to bylo?.MOBI – (EUR 0.00);

  Řekni mi kdy to bylo?.EPUB – (EUR 0.00);

  Řekni mi kdy to bylo?.DOC – (EUR 0.00);

  Řekni mi kdy to bylo?.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  C’Etait Quand Deja? (2016)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Koka

  04.12.2017

  Šokující zklamání. Zvídavé dítě sice máme, ale žeby jen tak zčista jasna, bez předchozích širokých znalostí a kontextů chtěla (a měla) 7-letá prvňačka vědět, kdy zemřel Hitler, kdy žila Kleopatra, kdy probíhal holokaust, kdy poletíme na Mars, … a že by pak – bez jakéhokoliv osvětlení pojmů holokaust, doba železná, Hitler atd. – celou "odpověď" pokryla jedna jediná věta ?! Většinu osob a událostí, o nichž zveřejněná data pojednávají, dítě minimálně až do střední školy nemůže znát. A pokud už by to byl deváťák či středoškolák, tak by zas jistě nevyhledal takto graficky řešenou knížku, svádějící k domněnce, že je určena pro předškolní a mladší školní věk.
  S velikou lítostí varuji další, kteří by chtěli vyhodit za tuto hezkou ale obsahově nepoužitelnou knížku téměř čtyři stovky, aby v prodejně trvali na tom, že si v celofánu nedobytně zabalenou knížku nejdřív prohlédnou, počtou v ní, a až pak uváží její koupi, a tedy nezopakují můj omyl.  TAGS:

  Online Řekni mi kdy to bylo? ebook, Kniha Řekni mi kdy to bylo? FB2, Download Řekni mi kdy to bylo? PDF , Download Řekni mi kdy to bylo? MOBI, Online Řekni mi kdy to bylo? kniha, Zdarma Stažení Řekni mi kdy to bylo? IPhone, Online kniha Řekni mi kdy to bylo? PDF, Zdarma Řekni mi kdy to bylo? DJVU, Zdarma Stažení Řekni mi kdy to bylo? TXT, Stažení Řekni mi kdy to bylo? RTF, Online Řekni mi kdy to bylo? FB2 , e-kniha Řekni mi kdy to bylo? stažení TXT, Zdarma Řekni mi kdy to bylo? stažení kniha, e-kniha Řekni mi kdy to bylo? download MOBI, Stažení Řekni mi kdy to bylo? IPad, Číst Řekni mi kdy to bylo? MOBI, Číst Řekni mi kdy to bylo? DOC, Zdarma Řekni mi kdy to bylo? AWZ, Download e-kniha Řekni mi kdy to bylo? iPad , Zdarma Řekni mi kdy to bylo? DJVU, Download Řekni mi kdy to bylo? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Řekni mi kdy to bylo? DVD, Číst Řekni mi kdy to bylo? TXT, Book Řekni mi kdy to bylo? stažení DJVU, Řekni mi kdy to bylo? stažení kniha zdarma, Řekni mi kdy to bylo? stažení kniha pdf zdarma, Řekni mi kdy to bylo? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Řekni mi kdy to bylo? pdf zdarma, Řekni mi kdy to bylo? stažení kniha epub zdarma, Řekni mi kdy to bylo? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply