Reputace Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Reputace Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Reputace


Pětašedesátiletý kreslíř a karikaturista Javier Mallarino je žijící legenda kolumbijské politické satiry, člověk, jehož pero má už léta moc rozhodovat o osudech druhých. Právě ve chvíli, kdy se ocitá na vrcholu kariéry a přebírá vysoké státní vyznamenání, jej však setkání s neznámou mladou ženou náhle konfrontuje s téměř třicet let starou událostí, kterou mezitím vytěsnil z paměti, a zásadně zpochybní jeho reputaci a hodnotu jeho celoživotního díla. Mistrně komponovaný text nového Vásquezova románu, upomínající na vrcholné prózy Iana McEwana či J. M. Coetzeeho, je působivým zamyšlením nad dvojsečnou mocí médií i lidské paměti. Jeho autor, považovaný dnes za nejpozoruhodnějšího představitele současné latinskoamerické prózy, v něm po strhujícím Hluku padajících věcí znovu potvrzuje svůj mimořádný vypravěčský a stylistický talent.Kniha v českém jazyce!


Stažení Reputace zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Reputace (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Reputace zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Reputace.pdf (EUR-0.00)

  Reputace.epub (EUR-0.00)

  Reputace.doc (EUR-0.00)

  Reputace.txt (EUR-0.00)

  Reputace.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Reputace.PDF – (EUR 0.00);

  Reputace.MOBI – (EUR 0.00);

  Reputace.EPUB – (EUR 0.00);

  Reputace.DOC – (EUR 0.00);

  Reputace.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Las Reputaciones (2013)

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Paseka
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  puml

  21.09.2017

  Skvělý román, který mě držel od začátku do konce v napětí. Spousta otázek a úvah po povaze paměti, minulosti, důsledků dávno zapomenutých rozhodnutí i osobní odpovědnosti za osudy druhých lidí.

  Spoiler: Jen škoda, že děj tak vyšumí, jako by se autor zalekl toho, co by se mohlo stát, jaké důsledky by mohlo mít ono snad osudové setkání. Bylo by to asi na další román. Chápu to nebezpečí s případnou konfrontací i zakončením, a i to že to pro samotné vyznění není zas tak důležité, jen si myslím, že je škoda, že se nakonec zakončení odehrálo jen v rovině množství inspirativních úvah. Velká ironie paměti a potažmo minulosti totiž někdy bývá v tom, že to co nám připadá zásadní má někdy veskrze banální vysvětlení. Ono i ta závěrečná scéna, kdy hlavní protagonista uvažuje o svém další osudu, působí jako spíš rozhodnutí chvilkové, ovlivněné momentálním rozpoložením, než promyšlený tah.

  Ale celkově je to skvělá kniha a autorovu tvorbu se vyplatí sledovat.  TAGS:

  Online Reputace ebook, Kniha Reputace FB2, Download Reputace PDF , Download Reputace MOBI, Online Reputace kniha, Zdarma Stažení Reputace IPhone, Online kniha Reputace PDF, Zdarma Reputace DJVU, Zdarma Stažení Reputace TXT, Stažení Reputace RTF, Online Reputace FB2 , e-kniha Reputace stažení TXT, Zdarma Reputace stažení kniha, e-kniha Reputace download MOBI, Stažení Reputace IPad, Číst Reputace MOBI, Číst Reputace DOC, Zdarma Reputace AWZ, Download e-kniha Reputace iPad , Zdarma Reputace DJVU, Download Reputace e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Reputace DVD, Číst Reputace TXT, Book Reputace stažení DJVU, Reputace stažení kniha zdarma, Reputace stažení kniha pdf zdarma, Reputace pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Reputace pdf zdarma, Reputace stažení kniha epub zdarma, Reputace ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply