Říkání o víle Amálce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Říkání o víle Amálce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Říkání o víle Amálce


Pohádkové vyprávění o malé půvabné víle, která chce všem pomáhat. Příběhy o tom, jak potkala beránka Kudrnu, jak vyléčila obra a ohniváče, jak pomáhala ježčí tlapce, jak přetancovala obra Hrompace, jak zatančila králi, a řada dalších, nepostrádají laskavý humor a dobré srdce. Děti dobře znají postavičku Amálky z večerníčků, a tak si o ní i rády něco hezkého přečtou či poslechnou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Říkání o víle Amálce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Říkání o víle Amálce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Říkání o víle Amálce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Říkání o víle Amálce.pdf (EUR-0.00)

  Říkání o víle Amálce.epub (EUR-0.00)

  Říkání o víle Amálce.doc (EUR-0.00)

  Říkání o víle Amálce.txt (EUR-0.00)

  Říkání o víle Amálce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Říkání o víle Amálce.PDF – (EUR 0.00);

  Říkání o víle Amálce.MOBI – (EUR 0.00);

  Říkání o víle Amálce.EPUB – (EUR 0.00);

  Říkání o víle Amálce.DOC – (EUR 0.00);

  Říkání o víle Amálce.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Večerníček

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  HDosoudilová

  09.09.2017

  Veselá knížka pro děti, kterou jsem měla ráda i já a taky se mi líbila v podání stenojmenného Večerníčku.

  ospalaa

  05.08.2017

  Čteme dětem na dobrou noc. Když jsem ji četla poprvé, málem se mi z toho zlámal jazyk, teď jsme ji přečetli po třetí a už mi to tak strašné nepřijde. Každopádně dětem se příběhy líbí, ale myslím, že nebýt těch nádherných ilustrací, asi by je kniha zas tak moc nezaujala.

  martinkaLLL

  31.05.2017odpad!

  Na knížku jsem se moc těšila, ale zklamalo mě to. Nelogické příběhy a závěr každé pohádky nedomyšlený.

  Tereza.K91

  17.03.2017

  Pěkné pohádny na dobrou noc.

  tatafa

  07.01.2017

  Krásná a velmi čtivá knížka, která chytne za srdce stejně, jako stejnojmenný večerníček. Další z knížek, na kterých jsem vyrostla, a které byly doslova všudy přítomné (knížka, večerníček a navíc i CD nahrávky). Vřele všem doporučuji!!

  ovpana

  28.01.2016

  Moc hezká kniha pro všechny malé čtenáře.

  veronie

  10.01.2016

  Hezká knížka, milé příběhy, krásné obrázky a večerníček též 🙂

  zuzi1162

  22.11.2015

  Kdybych neviděla večerníček, tak mám pocit, že bych se někde ztrácela. Jazyk je to hezký, i to samotné vyprávění. Jen mi to příjde nějaké až moc prostoduché. Neořezali to nějak pro tohle vydaní?

  trudoš

  17.10.2015

  Přiznávám, že mě Václav Čtvrtek velmi mile překvapil, což jen svědčí o tom, nakolik mám ještě stále mezery ve vzdělání. Nečekal jsem příliš a Říkání o víle Amálce otevřel spíš kvůli nostalgii ze samotného večerníčku, než že bych automaticky předpokládal stoprocentní záruku kvality. Přitom jsem však dostal přesně to, co od pohádek vyžaduji – zvukomalebný jazyk, poetické příběhy a navíc ještě vtipné hrátky s češtinou. V tomhle ohledu smekám před autorem klobouk, jako přeborník v nových výrazech je absolutně neporazitelný.
  Snad jen jedinou slabinu rozprávky mají – po dějové stránce si dělají, co chtějí, občas jdou na ruku sami sobě a ne vždy drží logika pospolu (nemluvím o logice světa, ale o logice zápletky). Naštěstí, jak jsou kratičké, tak jim tuhle nedbalou eleganci člověk klidně odpustí.

  Zuzu23

  16.10.2015

  Super kniha

  maurarita

  10.10.2015

  Náherné čtení k rásnými obrázky

  petka-2007

  22.01.2013

  Jedna z knih mého mládí – krásné vzpomínky 🙂

  maryzka

  25.05.2012

  Nejmilejší kniha mého dětství. Vlivem této knihy jsme si hráli o prázdninách na víly.

  WEIL

  18.08.2011

  Kde se vílka Amálka objeví, tam je velká romantika.  TAGS:

  Online Říkání o víle Amálce ebook, Kniha Říkání o víle Amálce FB2, Download Říkání o víle Amálce PDF , Download Říkání o víle Amálce MOBI, Online Říkání o víle Amálce kniha, Zdarma Stažení Říkání o víle Amálce IPhone, Online kniha Říkání o víle Amálce PDF, Zdarma Říkání o víle Amálce DJVU, Zdarma Stažení Říkání o víle Amálce TXT, Stažení Říkání o víle Amálce RTF, Online Říkání o víle Amálce FB2 , e-kniha Říkání o víle Amálce stažení TXT, Zdarma Říkání o víle Amálce stažení kniha, e-kniha Říkání o víle Amálce download MOBI, Stažení Říkání o víle Amálce IPad, Číst Říkání o víle Amálce MOBI, Číst Říkání o víle Amálce DOC, Zdarma Říkání o víle Amálce AWZ, Download e-kniha Říkání o víle Amálce iPad , Zdarma Říkání o víle Amálce DJVU, Download Říkání o víle Amálce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Říkání o víle Amálce DVD, Číst Říkání o víle Amálce TXT, Book Říkání o víle Amálce stažení DJVU, Říkání o víle Amálce stažení kniha zdarma, Říkání o víle Amálce stažení kniha pdf zdarma, Říkání o víle Amálce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Říkání o víle Amálce pdf zdarma, Říkání o víle Amálce stažení kniha epub zdarma, Říkání o víle Amálce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply