Říše kamenného sokola Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Říše kamenného sokola Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Říše kamenného sokola


Prvni dil tetralogie osudů rodu Ballantyne začíná v roce 1860 v Africe nad obratníkem Kozoroha. Otrokářské lodě brázdí naplno Atlantský oceán a kolem mysu Dobré naděje proplouvá Atlantským oceánem na sever až k ostrovu Zanzibar. Zde nakládají nešťastné oběti, ulovené Araby či vydané vlastním kmenem, za tučné zisky. Otroky přepravují do Ameriky, zatímco Angličané se už snaží prosazovat lidskost a podobné obchodníky chytají. Hlavní proud lapených ubožáků postupuje k moři z nitra země, z neznámých černošských království, rozložených na území, jímž protéká čtvrtá největší africká řeka Zambezi. Tam se rozkládá bájná říše náčelníka jménem Monomatapa. A tam také doktorka Robyn Ballantyneová začíná svou dobrodružnou pouť do nitra horké Afriky. Spolu s bratrem hledá otce, který v těchto končinách založil misii – není však známo, kde přesně a v jakých podmínkách pracuje. Sourozenci postupují proti karavanám s otroky, mířícím k pobřeží Indického oceánu. Cestu plnou dobrodružství zahaluje navíc tajemství věštby kmenové kouzelnice; ta tvrdí, ži v zemi mír nebude, pokud sokol nenalezne klidu (jde o sošku sokola z mastku, kterou kdysi dávno opracovali původní obyvatelé této krajiny).Kniha v českém jazyce!


Stažení Říše kamenného sokola zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Říše kamenného sokola (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Říše kamenného sokola zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Říše kamenného sokola.pdf (EUR-0.00)

  Říše kamenného sokola.epub (EUR-0.00)

  Říše kamenného sokola.doc (EUR-0.00)

  Říše kamenného sokola.txt (EUR-0.00)

  Říše kamenného sokola.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Říše kamenného sokola.PDF – (EUR 0.00);

  Říše kamenného sokola.MOBI – (EUR 0.00);

  Říše kamenného sokola.EPUB – (EUR 0.00);

  Říše kamenného sokola.DOC – (EUR 0.00);

  Říše kamenného sokola.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Sága rodu Ballantyneů (1.)

  Originální název:

  Falcon flies (1980)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné, Romány
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Zmitko.m

  04.07.2017

  Pro mne velmi dobrá kniha, hlavně první část na palubě klipru mě, jako fandovi plachetnic, hodně učarovala, fandil jsem Mungovi a nesnášel Codringtona 🙂 …Rozhodně doporučuji…

  Vojslava

  03.05.2017

  Na to, že se příběh odehrává v tak exotických kulisách, mi připadal poněkud "nijaký". Základní linie pokračování jsou načrtnuty, ale zatím se do dalších afrických dobrodružství pouštět nebudu…

  alef

  07.10.2014

  Afrika je Smithovou stálou inspirací, vždyť se také v Severní Rhodesii narodil a na jeho příbězích je vidět, že jsou psány s láskou k černému kontinentu. Na Ságu Ballantyneů jsem se opravdu moc těšila, a opět nezklamala.

  rengers

  15.06.2014

  Je to první část tetralogie od Wilbura Smithe. Popisuje historii Jižní Afriky v 19. století, jak tam probíhaly nepokoje a různé politické zvraty. V příběhu jsou použita jména osob, které doopravdy existovaly a samozřejmě také smyšlené.
  Teď zrovna čtu poslední díl a musím uznat, že ten první byl asi nejlepší.
  Ale nenechte se odradit čtením dalších dílů, jsou taky dobré, jako většina jeho románů.

  lucifuk

  14.04.2013

  Vynikajúci dobrodružný román, plný akcie a napätia. Majster Smith znova raz dokázal svoju spisovateľskú genialitu

  paloma

  24.03.2013

  Kniha není špatná, ale trochu jsem se nudila. Knihy Pobřeží v plamenech a Šelma mají daleko větší spád.

  Vlasta610

  17.01.2013

  Kniha krásná a ráda se k ní vrátím a opět si přečtu.

  kryspin66

  06.01.2013

  První díl ságy. Vtáhl mě do děje a rozhodně stojí tato kniha za přečtení.

  petka-2007

  30.12.2012

  Jako vždy u tohoto spisovatele – maximální spokojenost!

  pavlinapavlina

  14.07.2012

  Skvělé v popisu, historii, ale táké dost smutné.  TAGS:

  Online Říše kamenného sokola ebook, Kniha Říše kamenného sokola FB2, Download Říše kamenného sokola PDF , Download Říše kamenného sokola MOBI, Online Říše kamenného sokola kniha, Zdarma Stažení Říše kamenného sokola IPhone, Online kniha Říše kamenného sokola PDF, Zdarma Říše kamenného sokola DJVU, Zdarma Stažení Říše kamenného sokola TXT, Stažení Říše kamenného sokola RTF, Online Říše kamenného sokola FB2 , e-kniha Říše kamenného sokola stažení TXT, Zdarma Říše kamenného sokola stažení kniha, e-kniha Říše kamenného sokola download MOBI, Stažení Říše kamenného sokola IPad, Číst Říše kamenného sokola MOBI, Číst Říše kamenného sokola DOC, Zdarma Říše kamenného sokola AWZ, Download e-kniha Říše kamenného sokola iPad , Zdarma Říše kamenného sokola DJVU, Download Říše kamenného sokola e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Říše kamenného sokola DVD, Číst Říše kamenného sokola TXT, Book Říše kamenného sokola stažení DJVU, Říše kamenného sokola stažení kniha zdarma, Říše kamenného sokola stažení kniha pdf zdarma, Říše kamenného sokola pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Říše kamenného sokola pdf zdarma, Říše kamenného sokola stažení kniha epub zdarma, Říše kamenného sokola ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply