Robin Hood Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Robin Hood Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Robin Hood


V této knize se seznámíte s Robinem Hoodem, středověkým anglickým zbojníkem, který bohatým bral a chudým dával. Jeho povstava vzrušuje po staletí romanopisce i lidové vyprávěče. Legendy o Robinovi a jeho družině, plné udatností, důmyslu a lásky, našly v Alexandru Dumasovi svého mistra. Spojil je v jediný rušný román, v příběh hrdinského života v krásných hvozdech, na starých hradech a ve veselých městečkách, a vypráví o něm šťavnatě a s humorem, který středověkým legendám dodává zvláštní svěžest. (text z obalu knihy)Kniha v českém jazyce!


Stažení Robin Hood zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Robin Hood (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Robin Hood zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Robin Hood.pdf (EUR-0.00)

  Robin Hood.epub (EUR-0.00)

  Robin Hood.doc (EUR-0.00)

  Robin Hood.txt (EUR-0.00)

  Robin Hood.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Robin Hood.PDF – (EUR 0.00);

  Robin Hood.MOBI – (EUR 0.00);

  Robin Hood.EPUB – (EUR 0.00);

  Robin Hood.DOC – (EUR 0.00);

  Robin Hood.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Robin Hood le proscrit (1873)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (36)

  Přidat komentář

  Oryk

  06. ledna

  Kniha byla opravdu dobrá, jen jsem po všech filmových zpracováních čekal akce poněkud více, chápu ale, že v 19. století jim to muselo připadat velmi akční. Překvapilo mě, kolik pozornosti věnoval Dumas vztahům mezi postavami, místo rozšíření děje. Připadá mi až komické, jak se všichni filmaři vyhýbají zakončení děje, jelikož v málokterém zpracování Robina Hooda můžeme vidět špatný konec, který známe z knihy.

  Dvoja

  19.09.2017

  Nádhera 🙂 Šlechetný Robin Hood, jeho věrní přátelé, krásné ženy a boj za spravedlnost v sherwoodském lese. Moc jsem si knížku užila.

  DragonflyT

  13.09.2017

  Kniha mě dost zklamala. Čekala jsem od ní víc a to i přesto, že jsem neviděla žádné filmové zpracování. Alexander Dumas napsal rozhodně spoustu mnohem lepších děl.

  Boby17

  09.09.2017

  Četl jsem ji jako kluk, dříve, než jsem viděl filmové a seriálové ztvárnění. Takže jsem nebyl při čtení nijak vizuálně ovlivněn a to asi bylo dobře.

  martinaandulka

  16.07.2017

  Robina Hooda jsem četla poprvé ,ale viděla jsem 2 filmy a kniha podle mě bylo velké zklamání,čekala jsem od knihy větší svižnost a víc popsané lásky.Režiséři z nudného příběhu udělali krásný filmy.

  Plague

  10.05.2017

  5* si Robin nezaslouží a 3* by bylo málo. Prvotní pocity rozpačité hlavně kvůli tomu, že jsem čekal něco naprosto odlišného. Dobrodružství, akci, zase dobrodružství – a místo toho anglická naivní telenovela. První stránky jsem kousal hodně těžko a opravdu hodně naivní postava Robina a celé jeho kumpanie mě solidně rozhodili. No a pak si to sedlo – styl psaní se podobá Draculovi ale se slabším dějem. Nakonec to bylo ale příjemné a jednoduché čtení, které se spíš hodí na čtení dětem – a i na ty je to možná místy naivní ažaž.

  TheTara18

  06.04.2017

  Knihu o anglickém zbojníkovi ze Sherwoodu jsem poprvé četl v mládí a oblíbil jsem si ji natolik, že jsem ji přečetl několikrát. Miluji přírodu a moc se mi líbil život zbojníků v krásném Sherwoodu.

  Welinie

  10.01.2017

  Souhlasím s uživatelem mia1990…

  lukas8676

  27.12.2016

  Od knihy jsem si nic nesliboval,ale prijemně mně překvapila.
  Doporučuji všem. Ke konci jsem si dokonce pobrečel:D

  hetzerjoke

  27.12.2016

  Kniha Robin Hood je prostě moc faaajn. Vřele doporučuji všem fanouškům Alexandra Dumase.

  mia1990

  19.10.2016

  Četba spíše z nutnosti. Očekávala jsem daleko víc, moc mě to nebavilo.

  Adelyna

  10.04.2016

  Kniha ve mě tak trochu vyvolávala dojem, scénáře nějaké telenovely, která se však neodehrává v Mexiku, nýbrž ve středověké Anglii. Samozřejmě je v knize mnohem víc než jen, že si Hood vzal Mariannu a tem ten zase nevím koho, ale prostě mě kniha moc nezaujala už samotným a vcelku předvídatelným dějem.

  danny_21

  04.03.2016

  Krásná vzpomínka na dobrodružné dětství dnešního přes třicátníka, často jsem ji měl v ruce a myšlenkami jsem byl v Sherwoodském lese společně Robinovou družinou. Pozor, od Reynoldsova nejpovedenějšího zpracování slavného zbojníka se poměrně dost liší – zejména rozšírenou romantickou liní všech členů tlupy a absencí křížové cesty a také bez Saracénského průvodce v propršené Anglii – po Monte Christovi to nejlepší od Dumase – 80 %

  kamolka

  15.01.2016

  Kniha se mi moc líbila. Pokud vám nevadí starší mluva, tak určitě stojí za přečtení.

  NikiMedy

  24.07.2015

  Od knihy jsem toho čekala trochu víc, tak mě chvílemi trochu nudila, ale myslím že kniha stojí za přečtení.

  rusalka123

  17.06.2015

  Tak asi takhle: knihu bych nejspíš sama od sebe jen tak do ruky nevzala, četla jsem ji díky tomu, že na ní děláme etapovou hru na tábor. Co mě trochu zarazilo, že byla psána tak, že bych ji bez většího váhání zařadila mezi dětské knihy – přestože některé scény byly možná na děti občas příliš drsné. Ale ta šílená idealizace tak bila do očí, že to dospělého, myslím, nemůže nerozčilovat. Na začátku jsem byla tedy trochu překvapená, ale říkala jsem si, že ostatně na táboře budem ten příběh taky předávat dětem, tak proč to tak nebrat. Dál jsem si snažila myslet, že je mi tak o čtyři pět let méně a s tím teď i knihu hodnotím, byť ten styl prostě úplně přehlédnout nemůžu… Ale uznejme, kdo z nás občas nepotřebuje na oddech v knížce i nějakou tu idylku? V našem světě se jí nedočkáme…

  marcela6183

  07.06.2015

  Řeklo by se nějakých 150 let od vydání, no a co? Stále je to pěkný milostný příběh, neskutečná legenda, solidně napsané dobrodružstí a co je asi nejdůležitější: nemá to sice klasický happy end, ale pointa byla i přesto jedinečná.
  Britský Jánošík se mi trefil do dobrodružného období, takže jsem se nemohla nabažit. Ano, čehlo se to fakt blbě. Dlouhé věty, na "dětskou knihu" pitomá sazba. A přitom geniálně vymyšlené dějové zvraty. Bez uzardění tři a třičtvrtě.
  Filmy i seriály mi toho ale rozhodně tolik jako kniha nedaly. Nemluvě o tom, že v nich měl Robin tendenci neumírat. Ale to je samostatná kapitola.

  Charmedka

  11.03.2015

  Četla jsem ji šíleně dlouho a nebyla schopná dočíst. Ona není špatná, je to hezký příběh, ale stále dokola o tom samém. Já čekala alespoň trošku více akce a nejvíce jsem se začetla až spíše ke konci, kdy se začíná dít něco víc. Jinak víc jak polovina knihy je pouze o tom, jak Robin a jeho zbojníci odchytnout někoho v lese, pozvou na hostinu a nechají si zaplatit. Jeho způsob je ale jistě zajímavý a zábavný.

  Knihu jsem přečetla, jsem ráda, ale určitě to není dílo, ke kterému bych se znovu vrátila, až tolik mě Robin Hood neoslovil.

  Manifest blech

  03.11.2014

  Chrabrý, chytrý a plný života, lásky a elánu – to vše a mnohem víc vzbuzuje Robin Hood. Závěr mě dostal.

  Robin se totiž nikdy nevzdával.

  Elen telemna

  12.07.2014

  Úžasná knížka. Moc se mi tam líbilo že Robin Hood bojuje za pravdu, za právo, za chudé,… Také se mi tam líbí velká poslušnost a kázeň zbojníků (Robin zatroubí na roh a zbojníci mu hned přiběhnou na pomoc ). Také se mi tam líbil Robinův přístup k ženám.V knížce byly celkem drsné scény. Některé jsem dokonce přeskočila. Ale to nevadí. Přišlo mi trochu nespravedlivé že se někteří snažily
  zabít Robina Hooda jenom proto že bere zlato bohatým a dává ho chudým. Ještě se mi tam líbilo to že když se Robin dozví že jde nějakému zbojníkovi o život jde ho zachránit. Prostě moc krásná kniha.
  P.S. "Robin Hood je hrdina!"

  bookemma

  07.07.2014

  Pro mě krásná kniha o odbojáři a zbojníkovi, jehož činy a skutky se dají promítnout i do dnešní doby. Až na to, že téměř celou knihu jsem si myslela, že příběh skončí dobře, a více než zpracování slavné legendy se tak přiblíží "klasickému slaďáku" ve stylu Rosamunde Pilcher. Kdybych si knihu přečetla později, myslím, že by mě neoslovila tak, jako teď. Teď je to prostě Robin Hood – úžasný. Později by to byl Robin Hood – nereálný.

  Dáma s hrnstjm

  08.12.2013

  Po Robinovi jsem sáhla, protože nebylo rychle nic jiného po ruce. Viděla jsem různá filmová zpracování, takže jsem měla určitá očekávání, co se děje týče. Ovšem děj byl úplně jiný už od začátku. Kéž bych na tuto knihu narazila na základce nebo na střední škole, to by mě hodně bavila! Ale teď v dospělosti, když mě život připravil o mnohé iluze, bylo toho romantismu na každé straně tolik, že jsem se místy musela smát. Už jsem se bála, že romantický příboj vydrží až do úplného konce a já se v něm úplně utopím, ale naštěstí (pro mě, ne pro hlavní postavy) došlo ke konci k několika zajímavým zvratům, které knihu v mých očích pozdvihají na vyšší úroveň. Nejvíc jsem se bála, že kniha skončí větou "…a žili všichni šťastně až do smrti."

  Natique

  07.12.2013

  Prostě Robin Hood – co dodat? Kniha se lehce čte, doporučuji všem věkovým kategoriím. Kluci v knize najdou dobrodružství, holky Robina Hooda a ti starší legendu o slavném anglickém zbojníkovi. 🙂

  Andráse de la

  27.10.2013

  Napište mi prosím díla, která považujete za nejlepší od těchto autorů. : Alexandre Dumas starší a mladší , Verne, Scott, Shakespeare, Molliere, Dikens, sestry Broenteyovy, Hugo victor, Honoré de Balzac a Pierre Corneile a Mahiavelli, Zola. Moc díky
  (např.- Verne- cesta do stř. země, Mytyáš Sandorf, …
  – Moliere- Lakomec, don CH(J)uan, Tartuffe, …
  – Scott- Ivanhoe
  – Emilly Br.- Na větrné hůrce
  – 2.Bron.-Jana ey.
  – Machiavelli- Vladař, Úvahy o umění válečném.
  – atd. …………

  Andráse de la

  27.10.2013

  Pode mě jsou Dumasovy knihy ty nejlepší ze všech. Jeho díla, která jsou nejlepší jdou asi takhle popořadě — Tři m. ještě po 10 letech an vikommt de B.-tř mušketýři a tři muške. po 20 letech- hrabě M christo 1,2,3- Kráovna Margot- Králův šašek – paní z Monsereau- Robin Hood- Kráův klenotník-dobro. hraběte Lydericha- Vladařova dcera-atd. … (ještě se je chystám spoustu číst)
  Prosím- ti kdo se mnou souhlasí s tímhle seznamem mi dejte OK.

  starenapanena

  23.10.2013

  Knížka hned hltaná po mušketýrech.Čtená pod lavicí ve škole,zabavená a pak mi jí učitelka vydala.Tenkrááát :-).Pan Dumas uměl psát :-).Krásný příběh napětí lásky….

  adorata

  21.10.2013

  Velice čtivý, dobrodružný a roztomile naivní příběh. Jen se nemohu zbavit dojmu, že šlo od začátku do konce o jednu velkou seznamku. Ten si vzal tu, ta toho, ti se k sobě hodí, tomu najdeme nevěstu…

  lushi

  12.06.2013

  Robina Hooda jsem potkala v antikvariátu. S téměř nulovou znalostí o jeho životě jsem se pustila do seznamování. A ihned jsem se zamilovala! I když jsme se dříve určitě někde potkali, nechápu, jak jsem ho mohla ignorovat.
  Robin Hood je skutečný hrdina. Lásku, zájem a přízeň čtenářů si jistě zaslouží! 🙂

  Val

  29.03.2013

  Bože, jak já jsem ho milovala….. Sice je to už bezmála třicet let, ale mohla jsem to číst pořád dokola 🙂

  Siskova.L

  05.03.2013

  Jednou z věcí, proč by se měli psát příběhy jako tento, je naše potřeba vidět v lidech hrdiny nebo jen to dobré. Myslím, že Alexandre Dumas tuto schopnost splňuje ať už jsem četli nebo čteme Robina Hooda, Tři mušketýry a nebo Hrabě Monte Cristo.
  TAGS:

  Online Robin Hood ebook, Kniha Robin Hood FB2, Download Robin Hood PDF , Download Robin Hood MOBI, Online Robin Hood kniha, Zdarma Stažení Robin Hood IPhone, Online kniha Robin Hood PDF, Zdarma Robin Hood DJVU, Zdarma Stažení Robin Hood TXT, Stažení Robin Hood RTF, Online Robin Hood FB2 , e-kniha Robin Hood stažení TXT, Zdarma Robin Hood stažení kniha, e-kniha Robin Hood download MOBI, Stažení Robin Hood IPad, Číst Robin Hood MOBI, Číst Robin Hood DOC, Zdarma Robin Hood AWZ, Download e-kniha Robin Hood iPad , Zdarma Robin Hood DJVU, Download Robin Hood e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Robin Hood DVD, Číst Robin Hood TXT, Book Robin Hood stažení DJVU, Robin Hood stažení kniha zdarma, Robin Hood stažení kniha pdf zdarma, Robin Hood pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Robin Hood pdf zdarma, Robin Hood stažení kniha epub zdarma, Robin Hood ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply