Robin Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Robin Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Robin


Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové – a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe "svou" rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena.Kniha v českém jazyce!


Stažení Robin zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Robin (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Robin zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Robin.pdf (EUR-0.00)

  Robin.epub (EUR-0.00)

  Robin.doc (EUR-0.00)

  Robin.txt (EUR-0.00)

  Robin.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Robin.PDF – (EUR 0.00);

  Robin.MOBI – (EUR 0.00);

  Robin.EPUB – (EUR 0.00);

  Robin.DOC – (EUR 0.00);

  Robin.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Robin (1.)

  Žánr:
  Humor, Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Šulc a spol.
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (80)

  Přidat komentář

  Elulilinka1

  14. ledna

  Skvělá kniha pro pejskaře s dějem, který neomrzí. 🙂

  Vidlička

  13.10.2017

  Když jsem knížku četla jako dítě, pejsek mě bavil. Když jsem druhý díl četla jako puberťák, pily mi krev přefeminizované ženské postavy a ušlápnuté mužské… Asi jen pro určitý věk nebo osobu…

  Booky84

  10.10.2017

  Kniha, ke které se pravidelně a ráda vracím. Pro milovníků psů jako stvořené, ti totiž moc dobře znají situace v knize popsané.

  MichaelaSaky

  20.09.2017

  Robin byl skvělý, ale doma bych ho nechtěla ani za zlaté prase 😀

  laura

  17.08.2017

  Svého času jsem tuhle knihu četla stále dokola, nejméně jednou ročně, pořád, a pořád jsem se u toho smála tak, že okolí nechápalo – jak to, že se tomu pořád směješ, když už to musíš znát zpaměti? Kdo Robina četl, pochopí… Byla to prostě moje "bible", něco, co mě drželo nad vodou, když mi bylo ouvej… Už je to pár let, co jsem ji do ruky nevzala, ale určitě se k ní ještě vrátím – už pro tu neopakovatelnou atmosféru té neopakovatelně trhlé rodiny…

  intelektuálka

  15.08.2017

  Kdo má pejska tak ví, o čem je řeč. Hodně jsme se nasmáli.

  Olous1

  13.08.2017

  Odpočinková kniha pro všechny pejskaře.Hodně jsem se u čtení nasmála,doporučuji přečíst.

  gleti

  11.08.2017

  Povinná četba pro každého pejskaře, aby věděl, že v tom není sám a že všichni psi jsou stejní (stačí, když se za páníčkem zavřou dveře a poslušnost jde do háje).

  Dimas

  30.07.2017

  Tahle knížka nezklame ani po letech!

  eva3433

  27.07.2017

  knížku jsem četla už kdysi v pubertě, teď se k ní znovu vracím a nehorázně se u ní bavím… čte i moje desetiletá dcerka….

  syskas

  15.07.2017

  Dokonalá oddychovka pre každého psíčkara =D .
  Náš pes vyfasoval svoje meno už keď sme ho viezli domov z útulku – LAPAJ. Nepoznám iného tvora s výstižnejším menom, takže úplne chápem všetko, čo autorka opisuje.

  Kerberos

  27.06.2017

  Skvělé,jako pejskař ocením,velmi humorné.

  niknikita

  01.06.2017

  Jako bych četla příběh svého psa, akorát bych to nenapsala tak skvěle.

  Daenerys

  30.05.2017

  Nadčasová oddechovka. Četla jsem díky výzvě a bavila jsem se.

  Lumíček

  25.05.2017

  Opravdu mile cteni 🙂 O to vice urcite pro pejskare. Zasmala jsem se. Robinka bych doma tedy nechtela, lump jeden. Vazne me pobavilo Robinkovo rozdeleni jidla do jednotlivych kategorii 🙂

  lilienn

  20.03.2017

  Trosku jsem cekala vice. Pak uz jsem pochopila, ze nic nez oddechovka se konat nebude. Dobre, ale pani Frýbová napsala i lepsi 😉

  8130

  31.01.2017

  moje první setkání s paní Frýbovou a láska na celý život, od přečtení několika řádků….

  werriss

  19.01.2017

  Když jsem se v minulém roce ve svých osmadvaceti letech rozhodla, že začnu se "čtením", jako první se mi do rukou dostala tato kniha. A rozhodně nelituju, byla velmi čtivá i vtipná a jako majitelka foxteriéra velmi chápu, co takový živý pes dokáže vyvést (jak vtipného, tak naprosto nervyzničujícího). Ale toho jejich psa bych teda nechtěla ani zadarmo 😀

  Ťapulka

  18.01.2017

  Nejdřív jsem se u knížky smála já až k slzám, následně pak manžel až k potrhání bránice. Co víc o knížce říct? Neskutečně vtipné vyprávění, které jako majitelé Jack Russel Teriéra jsme si opravdu užili. Autorka nádherně popisuje nejen psího miláčka, ale i různé lidské osůbky.

  Jaruš7

  29.12.2016

  Knížku jsem dostala ,když jsem šla do nemocnice na operaci ledviny. Dostala mě ze strachu a to až tak, že jsem ho pak dostala z toho, že mi popraskaji pooperační švy, musela jsem se pak krotit, ale bavil se celý pokoj. Tak takové léčení svým známým jen doporučuji.

  alzbeta4340

  15.09.2016

  Četla jsem Robina před lety několikrát a nyní jsem si ho pustila v audioknize. Nejvíc mě překvapilo, jak jsem se já anebo možná doba změnila. Samozřejmě pořád je to povedená humoristická knížka, ale dnes mi nevychovanost u pejska nepřipadne tak směšná jako před lety. Možná je to tím, že dnes mám doma psa, který se nepodobá Robinovi, ale spíš Batulkovi, a tak jsem lumpárnám odvykla.

  LucieD81

  03.08.2016

  Snad nejznámější kniha Frýbové, vtipná, svižná, veselá knížka, ideální oddychovka.

  Mishell14

  02.08.2016

  oddychovka na letní večery jako dělaná 🙂

  likaf

  01.08.2016

  Když jsme si pořídili našeho prvního foxteriéra, doporučila mi kamarádka tuto knihu. Všechno co autorka napsala je pravdivé a popsané situace každého majitele foxíka potkají. Musela jsem některé pasáže opakovaně předčítat manželovi nahlas. A celou knížku jsem se nahlas smála. Je prostě neskutečně veselá – stejně jako rasa foxterier

  evelýny

  30.07.2016

  I když jsem tuto knihu četla již hodně dávno, pamatuji si, že jsem se nad ní smála často a všude – nezastavilo mě ani ,,nacpané" pražské metro.
  Nad některými příhodami jsem však kroutila pochybovačně hlavou, ale jenom do té doby, než jsem si pořídila vlastního psa (viď Yoriku) 🙂
  Zajímavost: Přestože jsem se nad knihou velmi dobře bavila, nikdy jsem se k ní nevrátila. Nechápu a zkusím to napravit.
  P.S. V metru již nečtu, ale kdyby jo, tak nad touto knihou bych se opět smála nahlas. Aspoň doufám. Zkusím se vrátit o pár desítek let dozadu a pak dám vědět 🙂

  olcab

  08.07.2016

  Skvělá oddechovka, normálně jsem se u ní smála nahlas. Jelikož vlastním taky pejska, tak jsem se v určitých pasážích ztotožnila s paní Frýbovou a Robinem, jako bych prožívala situace na vlastní kůži. Určitě jsem ji nečetla naposled.

  agatha2

  24.06.2016

  Upřímně? Miluji paní Frýbovou, miluji Robina, miluji její knihy, a i přestože jsou věci, které by se daly vytknout,jsou pro mě tak nicotné, že jí je ráda odpustím….Robina jsem četla asi tak 10x, vždy když je mi těžko na duši, tak po něm sáhnu, sžíravý a sarkastický humor paní Frýbové je přesně ten typ humoru, který mám ráda…..některé pasáže znám už nazpaměť, členy Robinovy rodiny považuji snad už i za své dobré známé, nesmím zapomenout na Batulka, který také dělá čest teriéřímu charakteru…mám je všechny moc ráda…..praštěnou Alenu s ještě střelenější Ruth, Viviána s Petrem, tetu Hanu, ekonoma Rudolfa s jeho pedantskou povahou, které ovšem v žádném případě nechybí smysl pro humor, jejich chalupu v Krásné, jejich lásku ke knihám a ke zvířatům….prostě miluji je všechny:-)

  katerina5544

  11.02.2016

  Tuto knihu jsem četla chvíli po Malinkatém kreténovi a trošku mě zklamala. Pasáže o Robinovi jsou milé a vtipné, nasmála jsem se, ale mám problém s postavami. To je naprostá hrůza, podobně jako v Kreténovi, děti jsou nesnesitelné,rozmazlené ale strašně moc chytré a dokonalé, postavy se neustále "vtipně" dohadují (neumí se snad ani normálně bavit), což někdy sklouzlo až k trapnosti a "zápletka" se záchranou manželství to už jsem musela přeskakovat. Trošku to vylepšil závěr knihy ale jinak za mě mnohem slabší než Malinkatý kretén, jako kdyby paní Frýbová nevěděla čím vyplnit ne-psí pasáže.

  claudiecarmen

  06.02.2016

  Moje oblíbená knížka. zdena Frýbová mě nikdy nezklamala. Je to výborná oddechovka.

  Matysek79

  05.01.2016

  Ja byla zklamana. Další díky cist nehodlám. Mela jsem pocit, že knížka je psána pro mladší čtenáře. Misty jsem se do knížky nutila a to jsem psa, utekare, mela. Přišlo mi, že se to pořád opakuje.
  TAGS:

  Online Robin ebook, Kniha Robin FB2, Download Robin PDF , Download Robin MOBI, Online Robin kniha, Zdarma Stažení Robin IPhone, Online kniha Robin PDF, Zdarma Robin DJVU, Zdarma Stažení Robin TXT, Stažení Robin RTF, Online Robin FB2 , e-kniha Robin stažení TXT, Zdarma Robin stažení kniha, e-kniha Robin download MOBI, Stažení Robin IPad, Číst Robin MOBI, Číst Robin DOC, Zdarma Robin AWZ, Download e-kniha Robin iPad , Zdarma Robin DJVU, Download Robin e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Robin DVD, Číst Robin TXT, Book Robin stažení DJVU, Robin stažení kniha zdarma, Robin stažení kniha pdf zdarma, Robin pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Robin pdf zdarma, Robin stažení kniha epub zdarma, Robin ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply