Rodrick je king Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Rodrick je king Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Rodrick je king


Léto skončilo a Greg je vlastně docela rád. A ani se ho neptejte, co dělal o prázdninách, protože o tom fakt netouží mluvit… nejradši by zkrátka s novým školním rokem na všechno zapomněl, obzvláště na JEDNU trapnou událost… Nejhorší na tom je, že jeho starší bratr Rodrick ví, co se stalo, a Grega stojí obrovské úsilí, aby své tajemství udržel pod pokličkou. Ale nakonec to stejně praskne…Kniha v českém jazyce!


Stažení Rodrick je king zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rodrick je king (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Rodrick je king zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Rodrick je king.pdf (EUR-0.00)

  Rodrick je king.epub (EUR-0.00)

  Rodrick je king.doc (EUR-0.00)

  Rodrick je king.txt (EUR-0.00)

  Rodrick je king.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Rodrick je king.PDF – (EUR 0.00);

  Rodrick je king.MOBI – (EUR 0.00);

  Rodrick je king.EPUB – (EUR 0.00);

  Rodrick je king.DOC – (EUR 0.00);

  Rodrick je king.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Deník malého poseroutky (2.)

  Originální název:

  Diary of Wimpy Kid: Rodrick Rules (2008)

  Žánr:
  Komiksy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (59)

  Přidat komentář

  Kačkaknihomol

  05. ledna

  Po jedničce jsem se samozřejmě musela pustit do druhýho dílu, když se ze mě stal ten čtecí lenoch. Uvítala mě taková hezky dětsko-sarkastická atmosféra doprovázena autentickými obrázky. Téma téhle knihy je mi fakt blízký, sama mám mladší ségru, která někdy fakt prudí (bože, to znělo až nechutně pubertálně). Co víc říct, je to poměrně kvalitní dílo pro děti, jen bohužel nejdou příhody chronologicky za sebou. Pro děti a dospělé negramoty idieální (sakra, asi jsem si dala nějaký sarkastický kakao).

  Péťa.Š

  28.12.2017

  Tato kniha byla dobrá, ale natolik aby ode mne dostala pět hvězdiček. 🙂
  Čtese rychle. Mohu doporučit. Za hodinku přečtené. 🙂

  Péťa.Š

  Ekiara

  24.12.2017

  Delší pokračování poseroutky mě nadchl. A abych pravdu řekla, tento díl se mi líbil snad ze všech dílů této série nejvíce 😀 I když mi spusta lidí říkalo, že dávají přednost tomu prvnímu, mně více bavil ten druhý.

  Jelikož mám mladšího bratra (asi by spíše dávalo logiku, že se mi toto líbilo, abych měla staršího bratra), tak jsem se opět v mnoha momentech vracela ke své realitě a často jsem právě vztah mezi dvěma bratry v knize viděla podobně jako můj s bratrem. I přes odlišnosti 😀

  Ale to neznamená, že se vám kniha bude líbit pouze za podmínky, že musíte mít bratra 😀 Nenene!

  Kniha je stejně suprová a oddychová jako první díl ^^

  aktijnov

  20.12.2017

  Šťastně jsme doma se synem přelouskali další z dílů. Poseroutka má tu moc, že i špatný čtenář se na knížku docela těšil 🙂

  DK197

  16.11.2017

  Potřebovala jsem zrelaxovat mozek u kvalitní a zábavné ?dětské? literatury. A tato série je pro mě vždycky sázka na jistotu. Jednohubka, co stoprocentně pobaví. 🙂

  Terata

  31.10.2017

  Další kniha ze série, kterou se svých jednaadvaceti letech naprosto miluju 😀

  Tentokrát se Poseroutka potýká neustále se svým starším bratrem, který mu vyhrožuje, že práskne všem lidem, co se mu stalo v létě … prozradí to Rodrick? No, kdoví:D

  Kniha je opět četla hrozně rychle, hlavně díky ilustracím – které jsou mimochodem fakt boží (jednoduché a vtipné, to mám ráda) – a také díky krátkým odstavečkům.

  Knihu jsem opět přečetla za dva večery, zrelaxovala jsem u toho svůj mozek od detektivek a krve – což už potřeboval – a párkrát jsem se i zasmála 😀

  Nic víc,nic míň k tomu není třeba psát. Přečtěte si knihu, ať je vám 10 nebo 60, každý si v tom najde to své 🙂

  Selendra

  10.10.2017

  Poseroutku jsem si oblíbila, i když už nepatřím do věkové kategorie. Myslím si, že ho klidně mohou číst i dospělí, je to odpočinková četba a mě tedy pomáhá a rozesměje 🙂

  Lucy1905

  01.10.2017

  Opět velice rychle přečtená kniha. Nenáročná prostě ideální, když potřebujete odpočinout.

  Fifineek

  03.08.2017

  Jeff Kinney, Deník malého poseroutky 2 (Rodrick je king) – Druhý díl „malého poseroutky“ Grega Heffleyho. Díl se zaměřuje na vztah mezi Gregem a jeho bratrem Rodrickem – a to celkem vtipně a zajímavě. Rodrick ví o svém bratrovi jdnu nepříjemnou věc z dob minulých a trochu ho za to vydírá. Kniha není rozhodně určená jen pro děti (ač tak působí). Pokud se do knihy ponoříte tak ji opravdu přečtete za pár hodin což oceňuji. Knize uděluji 5/5.

  kuba2006

  20.07.2017

  super kniha urcite doporucuji

  Elulilinka1

  12.07.2017

  Jednu dobu naprosto populární kniha a tak se přidávám k jejím fanouškům a můžu slíbit, že dozajisté přečtu i další díly.

  Laf

  30.05.2017

  Kniha pro malé i velké. Pro pobavení nejlepší volba a krásné ilustrace 🙂

  Adamino

  20.02.2017

  Líbí se mi…a k tomu tolik pokračování ! Prostě Eňoňůňo 😀

  sarinkas

  04.01.2017

  Je to vtipné, ale není to nějak moc dlouhé.

  Doporučuji Sára.☻☺♥

  frankenstein

  25.12.2016

  super kniha.

  Pazďa

  23.12.2016

  Všechny díly Děníku malého poseroutky jsou jako jedna velká spojená kniha a k dílčím knihám nejde říct o moc víc než k té předtím ale musím říct že druhý se mi líbil ještě víc než první co se týče děje a vtipů.

  TerryVšety

  19.11.2016

  Nej!!!!

  Sardothiem

  10.10.2016

  Sice jsem jen u 2. dílu ale mám pocit, že celá série bude skvělá. Greg totiž prožívá to samé co já: má z 90% smůlu, kterou ja mám taky 😀 takže si s Gregem rozumím. Opět dávám 5*, jinak hodnotit nemůžu 🙂

  buldozer5

  12.08.2016

  Za mě celkem dobrý díl, ale četl jsem si zde některé názory. Pozastavil jsem se třeba nad komentářem od helusi2, která má pravdu, že pro některé děti může být Greg špatným vzorem, ale na druhou stranu je kniha určená pro děti od 10 let a to zřejmě právě kvůli Gregovu chování. Myslím, že děti tohoto věku už rozumí, že by se takhle špatně chovat neměly. No nevím, i tak knihu ohodnotím třemi hvězdičkami a třeba změním nézor, až si ji přečtu podruhé.

  zuzi509

  14.07.2016

  Tenhle díl byl vtipný a oddechový, ale zase to bylo jednoduše napsané.

  kubad2006

  28.06.2016

  supr kniha je nejlepší ze všech poseroutků

  Jack93

  13.06.2016

  Vzhledem k faktu, že nejsem cílovou skupinou, leda když si odečtu 13 let, asi nejde dát úplně nejvyšší hodnocení, protože se do četby nedokážu tak "ponořit". Jako desetiletej kluk bych dal bezpochyby pět hvězd, ale jako třiadvacetiletej nemůžu. Kvůli jednomu faktu – tohle byl můj třetí poseroutka, ale mám pocit, jako kdybych pořád četl jeden a ten samý díl… Obrovským plusem je, že je to skvělá oddychovka, i když velmi krátká.

  Netopyr07

  08.06.2016

  Výborná oddechovka po "náročnější" literatuře 🙂

  Patapuf

  15.05.2016

  Když se na to člověk moc nesoustředí a jenom si užívá jednotlivé pasáže, tak je to vtipné a odpočinkové čtení…. Není to malej Mikuláš, ale jako relax a vypnutí od všech těch trihlerů a podobných věcí dobrý…

  Kacabinek

  28.04.2016

  Souhlasím s helusa2, tady končí všechna legrace. Ano, některé pasáže tam byly vtipné a konec byl dokonce hezký, ale většina knížky nic moc.

  helusa2

  22.04.2016odpad!

  Můj komentář asi příznivce Poseroutky nepotěší… Mi tedy kniha nepřišla vtipná. Spíš mi z ní bylo smutno.
  Co třeba vztah hlavního "hrdiny" ke svému kamarádovi? Nebo jeho chování ve škole, např. ke spolužákovi, který se znovu přistěhoval a Greg vymyslel, že je strašná sranda dělat, že tam vlastně onen kluk není… To je naprosto regulérní šikana v přímém přenosu – a tomu bych se jako měla smát???
  Nemyslím si o sobě, že bych byla úzkoprsá a nerozuměla legraci, ale tady opravdu legrace končí, pokud naše děti berou tohle chování jako hodné vzoru.
  Rozumím tomu, že se to rychle čte a je to prošpikované komiksovými obrázky, což děcka baví. I tomu, že některé situace nebo (co nejméně chutné) historky děcka pobaví, ale opravdu to tak chceme? Neměli bychom v nich podporovat jiné vzorce chování?
  Myslím, že bychom to neměli brát na lehkou váhu a mávnout rukou, že je to JEN kniha. Knížky mají velký vliv. A tento vzor chování se mi fakticky hodně nelíbí…

  musa009

  05.04.2016

  Dobrá i vtipná knížka.Doporučuji.

  Daniel312

  08.03.2016

  Druhý díl fakt překvapil super knížka ,ale strašně rychle se to čte a je tam spousta srandy.

  Mixxa

  26.02.2016

  Přečetla jsem to za den, ale i tak jsem si některé pasáže opakovala. Knížka nezklamala a je vtipným potěšením 🙂

  Liliana2006

  02.01.2016

  přečetla jsem to za den ale humoru je tam zaručeně 100 procent jeto hezké víc slov už nemam
  doporučuji pro děti starší 9 let
  TAGS:

  Online Rodrick je king ebook, Kniha Rodrick je king FB2, Download Rodrick je king PDF , Download Rodrick je king MOBI, Online Rodrick je king kniha, Zdarma Stažení Rodrick je king IPhone, Online kniha Rodrick je king PDF, Zdarma Rodrick je king DJVU, Zdarma Stažení Rodrick je king TXT, Stažení Rodrick je king RTF, Online Rodrick je king FB2 , e-kniha Rodrick je king stažení TXT, Zdarma Rodrick je king stažení kniha, e-kniha Rodrick je king download MOBI, Stažení Rodrick je king IPad, Číst Rodrick je king MOBI, Číst Rodrick je king DOC, Zdarma Rodrick je king AWZ, Download e-kniha Rodrick je king iPad , Zdarma Rodrick je king DJVU, Download Rodrick je king e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Rodrick je king DVD, Číst Rodrick je king TXT, Book Rodrick je king stažení DJVU, Rodrick je king stažení kniha zdarma, Rodrick je king stažení kniha pdf zdarma, Rodrick je king pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Rodrick je king pdf zdarma, Rodrick je king stažení kniha epub zdarma, Rodrick je king ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply