Román o růži Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Román o růži Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Román o růži


Již devátý díl historických detektivních románů, které se odehrávají v časech panování krále Přemysla II. Otakara. Příběh se vrací do doby, kdy královský prokurátor a správce hradu Bezděz Oldřich z Chlumu zabil v souboji syna Hynka Berky z Dubé a uchází se o krásnou Ludmilu z Vartemberka. Kdosi zavraždí bezdězského purkrabího Jindřicha a vzápětí je Oldřich královským komořím obviněn, že zpronevěřil peníze na výstavbu hradu. Oldřich je nucen pátrat v přestrojení za obyčejného vojáka, zatímco jeho panoš Ota je omylem zajat, neboť věznitelé ho považují za královského prokurátora. A nutí ho, aby se oženil…Kniha v českém jazyce!


Stažení Román o růži zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Román o růži (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Román o růži zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Román o růži.pdf (EUR-0.00)

  Román o růži.epub (EUR-0.00)

  Román o růži.doc (EUR-0.00)

  Román o růži.txt (EUR-0.00)

  Román o růži.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Román o růži.PDF – (EUR 0.00);

  Román o růži.MOBI – (EUR 0.00);

  Román o růži.EPUB – (EUR 0.00);

  Román o růži.DOC – (EUR 0.00);

  Román o růži.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hříšní lidé Království českého (9.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (38)

  Přidat komentář

  PierRe Vesper

  02. ledna

  Už od začátku jsem věděl, že se budu bavit, protože jména jako bratr Cretién a komoří Buzic jsou prostě dětinsky vtipná. 😀
  Příběh je pěkné doplněný Oldřichova života před svatbou.
  Knihy čtu postupně podle číslování a ne podle událostí v nich, nebo nějak náhodně a velmi mě baví se vracet k věcem, keré byly zmíněny v předchozích knihách.

  Standa24

  24.12.2017

  Oddychový a humorný příběh Oldřicha z Chlumu a jeho panoše Oty, který se odehrává před svatbou Oldřicha a Ludmily.

  Art82

  16.12.2017

  Další hezký příběh s Oldřichem a jeho spolubojovníky.

  Hotovson

  14.12.2017

  Další pěkná knížka ze série s Oldřichem z Chlumu. Je dobrý, že se dají číst na přeskáčku, protože jsou i na přeskáčku napsaný.

  voset

  30.11.2017

  krásná zápletka a nádherné rozuzlení, co k tomu asi tak mám víc psát, mnohem mnohem lepší než bylo Tajemství abatyše z Assisi

  jindrich7442

  06.10.2017

  O tom, jak jsem si zamiloval tuto sérii a jak se mi Oldřich z Chlumu dostal pod kkůži se není třeba sáhodlouze rozepisovat. Jediné co mi je trochu proti srsti je, jak se každá nová kniha dějově odehrává ještě před tou předchozí. Vraždou v ambitu jsme nahlédli do samých počátků a Oldřichova útlého mládí. Olomoucký bestiář a Staroboleslavské mysterium nás vrací do "současnosti" dějové linie, Román o růži do doby bezprostředně po nezdařilém spojení rodů Vartenberků a pánů z Dubé.

  pichova.veru

  07.06.2017

  Skvělá kniha a moc pěkný příběh 🙂 Těším se co si od pana Vondrušky přečtu příště 🙂

  Vojslava

  06.05.2017

  Klasická autorova detektivka, okořeněná kapkou lásky – čím jiným taky, vzhledem k názvu – a trochou záměn a převleků. Ráda jsem si titul po letech zopakovala, je to příjemné počtení.

  klokan.1905

  13.03.2017

  Román o růži
  Jestliže si chcete příjemně odpočinout u prima knížky, tak neváhejte a sáhněte po knížce od Vlastimila Vondrušky… Série Hříšní lidé Království českého se čte skoro sama… 😉 Jsem moc rád, že na mě v mé knihovně čeká ještě dalších 12 kousků z této série… V pořadí již devátý díl se mi také velice líbil, obzvlášť osoba Hynka Berky z Dubé byla velice zajímavá… Docela úsměvné bylo věznění panoše Oty, kterého věznitelé považovali za královského prokurátora… Zkrátka, nudit se u této knížky nebudete…

  mauťa28

  18.02.2017

  Opět mne nezklamal. Čtu pana Vondrušku za účelem oddechovek a to plní na 100%.

  martas79

  10.02.2017

  Tenhle díl mi přišel o hodně slabší! Tak nějak ty milostný rozhovory byly hrozně klišoidní.

  cori

  03.02.2017

  Četla jsem před týdnem, ale už se mi děj vykouřil z hlavy, protože zápletka je taková nijaká. Příběh se odehrává bezprostředně po Oldřichově souboji se synem Hynka Berky z Dubé, který je také hlavním padouchem a chce se Oldřichovi za smrt syna pomstít, což autor nijak neskrývá. Pachatel je tedy od začátku jasný a jen odstraňuje svědky a pomahače.
  Úsměv vyvolá zápletka s Otou, který se vydává za Oldřicha a musí sexuálně abstinovat v zajetí s "nymfomankou", aby nepošpinil Oldřichovo jméno.

  R.E.M.

  25.01.2017

  Slabé 3 hvězdy, Totálně prostá oddechovka s kostrbatou zápletkou. No, dobře, nebudu tak přísná. Beru, kniha funguje jako vyloženě odpočinková četba, která čtenáři zaměstná nepatrné množství mozkových buněk. Člověk se zasní nad čestným, chytrým a jestě navíc charismatickým hrdinou – Oldřichem z Chlumu, postavou podobnou lidem ve správě našeho státu – ve vládě, sněmovně… Pokud jste se náhodou začali bát o mé zdraví, přečtěte si znovu předchozí větu. Všimli jste si? Naznačila jsem: Zasnila jsem se.

  dalia1769

  13.12.2016

  Zatím jeden z nejlepších příběhů Oldřicha z Chlumu, které jsem četla. Vtipná, napínavá zápletka, román se četl velmi dobře.

  Juri81

  29.06.2016odpad!

  Ukázkový příklad toho, čemu se říká "Na sílu vycucaný z prstu". Zasadit knihu mezi dva sepsané příběhy s tím, že mají na sebe všechny navazovat, je umění mistra, což pan Vondruška není. Přitom by si stačilo jen zpětně přečíst, co sám napsal, tedy co bylo před a po. Moje devátá kniha s Oldřichem z Chlumu v řadě a sedmé rozčarování. Autor se od první knihy nikam neposunul. Všechno zmatené, holky se malujou, stejné postavy mají v každé knize jiný charakter nebo dokonce jinou roli. V dokola opakujících se obratech se v románu o růži stává hitem "Poválel víno na jazyku a spokojeně mlaskl". Děj roztahaný zase po celých severních a středních Čechách. Občas mi to přijde, že postavy mají schopnost teleportovat se. Nechci působit jako odpůrce tohoto autora, ale slabá kniha je hold slabá kniha.

  elizabeth_ba

  30.03.2016

  Jak píše kolegyňka cialexa, má v tom pan Vondruška pěkný zmatek. Chtělo by to, aby si autor pamatoval, co píše, resp. co napsal, nebo se aspoň ve známých faktech držel skutečnosti (byť zprostředkované prameny). Jinak z toho vycházejí podobné paskvily jako s Havlem nebo Havly z Lemberka a paní Zdislavou (k ní přidám podrobnější komentář ve "Ztracené relikvii"). Na tomhle detektivním příběhu (s poněkud slabší zápletkou) je sympatické, že se Oldřich konečně zachová, jak obvykle popisuje autor chování ostatní šlechty a duchovních v Českém království. Tj. využije výsledků pátrání ve svůj vlastní prospěch a (protože to stejně všichni vědí, tak to ani není spoiler) konečně získá Ludmilu…

  ivoiro

  10.03.2016

  Opět poutavý příběh, který mě držel v napětí od začátku až do konce.

  cialexa

  28.02.2016

  Trochu jsem zmatená z historického popisu – ve 2. díle vystupovala starší, cnostná a bezdětná Zdislava z Lemberka s manželem Havlem, v tomto díle vystupuje postarší strýc Havel, syn cnostné Zdislavy z Lemberka, nějak mi to časově nevychází, když je Oldřich skoro ve stejném věku…

  čuřil

  22.01.2016

  Čekal jsem něco podobného, jako první díl husitské epopeje. Ale jsem velmi mile překvapen. Nemělo to chybu. Napětí, pletichy, humor. Musím knížku pochválit.
  Určitě nezůstane jediná, brzy se do další určitě začtu.

  Francoa

  02.12.2015

  Mé první setkání s historikem Vondruškou a jeho knihou.Hodně jsem o něm slyšel, něco i přečetl.
  Dobře se četlo, stačilo vzít malou knihu dvakrát do ruky a bylo hotovo.Zdá se mi, že historie je pouhou kulisou pro dobrodružně-detektivní příběh, odlehčený trochou humoru.Docela rád si několik knih autora přečtu, až se budu chtít pobavit, v tom určitě nezklame.

  Tauriel

  23.11.2015

  Klidné a místy velmi zábavné čtení (opravdu jsem se chvilkami smála nahlas), jak se mocní velmožové snaží oženit Oldřicha, který vlastně není Oldřich a jak se pravý Oldřich zatím snaží vypátrat ke komu vedou nitky od jednotlivých vražd a do toho se snaží získat svou milovanou Ludmilu.

  Hoshi

  13.09.2015

  Knihu mi doporučila mamina a já se do ní z velkou nedůvěrou pustila. Po dočtení jsem byla velmi mile překvapena a rozhodla jsem se, že si přečtu zbytek knih v této sérii 🙂

  jaja1989

  20.04.2015

  Zajímavý příběh s ještě zajímavější knihou:)

  wooloong

  22.02.2015

  Asi zatím nejnaivnější dílko celé série. Devátý díl a Oldřich se teprve uchází o ruku Ludmily, když v předchozích dílech s ní už měl syna? Nestálo by za to sestavit díly za sebou chronologicky, aby v tom čtenář neměl takový hokej? Byl Oldřich současníkem Zdislavy a jejího manžela Havla nebo jejího dospělého syna Havla? Ve Zdislavě a ztracené relikvii vystupuje stárnoucí bezdětná Zdislava (zemřela ve skutečnosti ve 33 letech a měla nejspíš čtyři děti) s manželem a zde dospělý syn Havel.

  Této (deváté) knize série bezprostředně předchází třetí část šesté (!) knihy Vražda v ambitu. Navíc se je zde zmiňován vrah právě z Vraždy z ambitu a také jména vrahů z třetí části nazvané Osudný turnaj. Pokud se nechcete připravit o luštění zápletky, nejdříve si přečtěte šestou knihu série.

  Selinute

  12.11.2014

  Pohodová, čtivá a odpočinková detektivka.

  bondula

  28.05.2014

  Podstatou tohto detektívneho príbehu sú ťahanice českej šľachty. Aj keď sú tieto detektívky písané veľmi ľahkým, niekedy až naivným spôsobom, autor, študovaný historik takýmto zaujímavým a nenáročným spôsobom sprostredkúva aj dejiny každodennosti. A nie len v oblasti hmotnej kultúry (hrady, oblečenie, zbrane). Dôraz kladie najmä na duchovný život vtedajších ľudí, sociálny a mocenský rozmer. Skutočnosť samozrejme mohla byť iná, no verím, že to, čo pán Vondruška predkladá čitateľovi, má svoj základ v reálnom dnešnom poznaní stredovekého života v Čechách.

  gimli35

  29.04.2014

  Dobrá knížka, občas však trochu utahaná…

  brabofka

  14.04.2014

  Jen mě trochu mátly postavy Havla a Zdislavy z Lemberka. Neboť zde vystupovali jako syn s jeho matka. V příběhu, který ale následuje dějově (Zdislava a ukradená relikvie) jsou ještě naživu Havel z Lemberka i Zdislava a syna nemají – jen Zdislavina synovce…?

  evafort

  18.02.2014

  Z Vondruškových knih jsem nadšená, zde se dozvíme, jak Oldřich z Chlumu usiloval o Ludmilu a je opět moc hezká.

  kony9

  09.01.2014

  Výborná jako všechny od V.Vondrušky, které jsem dosud četla.
  TAGS:

  Online Román o růži ebook, Kniha Román o růži FB2, Download Román o růži PDF , Download Román o růži MOBI, Online Román o růži kniha, Zdarma Stažení Román o růži IPhone, Online kniha Román o růži PDF, Zdarma Román o růži DJVU, Zdarma Stažení Román o růži TXT, Stažení Román o růži RTF, Online Román o růži FB2 , e-kniha Román o růži stažení TXT, Zdarma Román o růži stažení kniha, e-kniha Román o růži download MOBI, Stažení Román o růži IPad, Číst Román o růži MOBI, Číst Román o růži DOC, Zdarma Román o růži AWZ, Download e-kniha Román o růži iPad , Zdarma Román o růži DJVU, Download Román o růži e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Román o růži DVD, Číst Román o růži TXT, Book Román o růži stažení DJVU, Román o růži stažení kniha zdarma, Román o růži stažení kniha pdf zdarma, Román o růži pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Román o růži pdf zdarma, Román o růži stažení kniha epub zdarma, Román o růži ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply