Rozpuštění Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Rozpuštění Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Rozpuštění


Píše se rok 1537. Thomas Cromwell pomáhá králi Jindřichu VIII. zbavit se nepohodlné manželky, stát se hlavou reformované církve a získat majetek mocných římskokatolických klášterů. Doba je bouřlivá a přeje novým zákonům, ziskuchtivým trikům a špehům státní moci.

Do tohoto rámce je zasazen příběh vraždy královského vyslance v jednom z klášterů, kterou vyšetřuje další vyslanec, reformistický právník Mathew Shardlake. Ten se bludištěm dalších vražd, nejasných stop a spletitých motivů pomalu propracuje nejen k překvapivému řešení, ale i k novému pohledu na vše, čemu v životě věří.

Prostředí i postavy dovedně sepsaného příběhu působí velmi věrohodně. Autor je držitelem vědecké hodnosti v oboru historie, má i zkušenosti z vlastní právní praxe, ale hlavně umí poutavě a napínavě psát.Kniha v českém jazyce!


Stažení Rozpuštění zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rozpuštění (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Rozpuštění zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Rozpuštění.pdf (EUR-0.00)

  Rozpuštění.epub (EUR-0.00)

  Rozpuštění.doc (EUR-0.00)

  Rozpuštění.txt (EUR-0.00)

  Rozpuštění.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Rozpuštění.PDF – (EUR 0.00);

  Rozpuštění.MOBI – (EUR 0.00);

  Rozpuštění.EPUB – (EUR 0.00);

  Rozpuštění.DOC – (EUR 0.00);

  Rozpuštění.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Matthew Shardlake (1.)

  Originální název:

  Dissolution (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (50)

  Přidat komentář

  Makec

  29.12.2017

  Kniha je psána zajímavě o tématu, o kterém jsem neměl doposud tušení, že něco takového proběhlo. Postavě Edwiga byla přidána koktavost, což beru jako plus. V knize je sice pár opakujících se frází, ale dojem mi skazilo snad jen přirovnání královské hry k tenisovému míčku, což bych v 16. století ještě nečekal.

  Rozmarýna Rozm

  17.12.2017

  Čekala jsem historický román, ale je to povedená historická detektivka, odehrávající se převážně v klášteře. Rozuzlení mi přišlo překvapivé. Není to detektivka, od které bych se nedokázala odtrhnout, na druhé straně mě denně něco nutilo si k ní sednout a pokračovat ve čtení.

  Arsi

  13.12.2017

  Kniha se mi moc líbila. Dobrý způsob, jak se něco dozvědět o historii Anglie. Příjemné čtení, doporučuji.

  Vikina333

  10.12.2017

  Na knížce se mi nejvíc líbilo, že k vyřešení byla použitá logika a ne supr moderní laboratoř s nějakými dna testy. Jen jsem měla přehnané očekávání a musím konstatovat, že už jsem přečetla spoustu lepších knih.

  anko57

  26.11.2017

  Trošku se historických detektivek obávám, ale tenhle spisovatel mě fakt překvapil. Kniha se mi moc líbila, děj byl poučný tak trochu nenápadně, zápletka i konec dobrý. Určitě si přečtu další knihy tohoto autora.

  evickakyticka

  07.11.2017

  Celkem mě překvapilo, že se celý děj odehrává v klášteře, málo se podíváme do středověkého města nebo vesnici. Ale nevadilo. Bylo to takové tajemné. Žádné zbytečné kecy o modlení a bohu, které by mě donutily knihu odložit. Rozuzlení překvapilo – nejsem z těch, kteří odhalují vraha během čtení. Spíš se nechám příběhem vést až ke konci. Za neobvyklé prostředí a jeho krásy zasloužené čtyři hvězdy.

  davas

  05.11.2017

  Kláštery,mniši,vraždy ,záhady ,detektivní zápletka,styl psaní = 5 *

  lsisec

  31.10.2017

  Ideální pro sychravé podzimní večery u krbu. Příjemné čtení. Rovněž doporučuji si přečíst něco z anglické historie o této době. To jenom, abyste nasáli ducha doby a hlavně přitom nasávejte i něco dobrého.

  padr

  18.10.2017

  Historické detektivky jsou in a tahle rozhodně patří k výborným. Trocha napětí, trocha poučení, trocha přehánění. Každý si najde své a já mohu jen doporučit.

  HaniSebi

  09.10.2017

  Úžasná detektivka z tudorovské Anglie.

  ladaol

  09.09.2017

  Občas jsem měla v těch bratrech trochu zmatek, ale jinak je to dobře napsaný obraz té doby. I z historického hlediska, i proto, že mám ráda detektivky mohu knihu doporučit.

  akinomV

  20.07.2017

  Knížka se mi líbila, možná byla ke konci už zbytečně dlouhá, ale ve výsledku jsem byla s knihou spokojená. Líbilo se mi historické pozadí knihy i autorovy vysvětlivky ke skutečným událostem. Určitě doporučuji.

  rajsa

  21.06.2017

  Mám ráda detektivky i historické romány. V této knize se mé oblíbené žánry snoubí výjimečně čtivým způsobem. Kniha mě pohltila. Mohu vřele doporučit.

  jpatr

  21.05.2017

  Docela zajímavé čtení i z hlediska toho, že se tam objevuje opravdu spoustu osob, které žily a dost se toho i čtenář dozví. Mile mne kniha překvapila a díky tomu se zaujetím čtu i další díl a mám připraven i třetí ze série. Dostal jsem je jako velice hezký dárek.

  babicka_amalka

  26.01.2017

  fantastické čtení, kombinace napětí a historie, navíc z mé milované Anglie: co víc si přát!
  jednoznačně doporučuje (stejně i následující díly); četla jsem jedním dechem a jsem "zklamaná", že těch dílů je jenom šest;

  Ms.Floyd

  24.01.2017

  Jedním slovem – perfektní! Lehce ponurá klášterní atmosféra, zájímavá a napínavá zápletka, precizně vykreslené a popsané historické období. Nemám co vytknout a doporučuji celou sérii Matthew Shardlake. Četla jsem všech šest dílů za sebou a i když je série skvělá, možná je lepší si ji rozkouskovat a nečíst ji na jeden zátah – pak se vám můžou jednotlivé díly zdát hodně podobné. Každopádně i tak se jedná o jedny z nejlepších knížek, které jsem četla a jsem moc zvědavá, jestli Shardlaka v žánru historických detektivek v mých očích něco překoná.

  Eicherik

  10.09.2016

  Tahle kniha mi byla doporučena pro jistou podobnost s kultovním dílem Jméno růže a rozhodně mě nezklamala, ale naopak velmi potěšila. Samozřejmě nutno podotknout, že Jméno růže je kvalitativně mnohem výše a v Rozpuštění chybí to nejlepší ze Jména růže a tím je knihovna – bludiště. Knihu mohu doporučit každému, kdo má rád žánr historické detektivky. K tomuto románu se budu rád vracet.

  senora

  19.07.2016

  Musím předeslat, že historické knihy nejsou moje parketa a primárně je nevyhledávám, spíše naopak. Oceňuji především pro mě neskonale přijatelnou formou vysvětlená část anglické historie, kde konečně za jmény vidím lidi a proto si je budu pamatovat.

  Tesssay

  29.06.2016

  Pár stránek mi trvalo než jsem se začetla a zvykla si na postavu Matthewa Shardlakera, ale pak už to jelo…četla jsem každou volnou chvilku a docela mě mrzelo, když se vše nakonec vyřešilo a kniha skončila. Ještě, že autor napsal více dílů, takže si jdu s chutí přečíst další…;-)

  Selinute

  08.06.2016

  Historická detektivka – to je to, co mě momentálně tak baví. Nečekala jsem nic, co už by tu nebylo a ono přece… Velmi příjemné čtení s výstižným popisem dobových reálií a napínavým pátráním po záhadném vrahovi. Děj zasazený do prostředí starého kláštera působí mysticky a tajemně. Kdo má rád středověk a napětí, tak se bude skvěle bavit.

  woodward

  07.05.2016

  V záplavě nejrůznějšího balastu, tvářícího se jako "historické" detektivky, jakých je dneska všude plno, jsem objevil tuhle prima sérii od autora, který očividně ví o čem píše, umí psát, a má k tomu i vzdělání nejen historika, ale i právníka. Jindřich VIII. byl zlostný tyran, který si svou neschopností ukočírovat vlastní život, nemluvě o životě celé země, které měl vládnout, nadrobil spoustu problémů, při jejichž řešení používal praktiky odpovídající jeho povaze. Právník Matthew Shardlake pracuje ve službách jednoho z těch, jimiž se neurvalý panovník obklopil, a kteří pro něj vykonávali "černou", často velmi špinavou práci, jíž si vyžádaly závažné následky, jež postupně vyplynuly z Jindřichova rozhodnutí zapudit Kateřinu Aragonskou. Lord Cromwell, Matthewův šéf, je historickou postavou a je dost pravděpodobné, že Sansomovo vyprávění, pokud jde o postupy používané při likvidaci anglických klášterů, víceméně odpovídají skutečnosti. Sám Matthew však je i přesto postavou vcelku sympatickou – víc neřeknu, abych se nedopustil spoileru. Dávám pět hvězd a těším se na další díly.

  orinka3

  13.03.2016

  Moje krevní skupina! S velkým nadšením jsem dočetla v pořadí třetí knihu pana Sansoma. Oceňuji srozumitelný jazyk, živý děj, výborně načrtnuté postavy a především tu hlavní, Matthewa Shardlakea. Ani vteřinu nenudí. Nádherné kulisy, krajina, tajuplný močál, záhadné chodby kláštera…milovníkům historie a napětí vřele doporučuji. Anglický styl detektivek je něco docela jiného, než ameri
  cké trháky, které v člověku nezanechají ani stopu, k tomuto autorovi je radost se vracet.

  kečup60

  26.02.2016

  velmi napínavá detektivka, která ukazuje prostředí sice historické, ale vztahy a touhy velmi současné. Všechno už tady bylo a zřejmě stále bude. Přesto jsem ráda, že žiju v současné době.

  TeaPeter

  23.02.2016

  Tahle kniha mě nedokázala vtáhnout do děje. Někde ve třetině jsem dospěl k závěru, že se o to nebudu dále pokoušet. Ke knize jsem přistupoval s velkými očekáváními, ale dostavilo se jen velké zklamání. Jediné, co jsem si z knihy odnesl bylo poznání, že náboženská reformace byla v Anglii stejně devastující jako u nás. Jen o něco později.

  MAXA71

  15.02.2016

  Prekvapivo dobré čítanie. Zaujalo ma.

  rezzba

  08.12.2015

  Holt další spisovatel co mě dostal. A po moderních detektivkách je to balzám na duši. Ta atmosféra staré Anglie,paráda.

  lampernaqui

  07.12.2015

  Skvělý detektivní román ze staré Anglie. Přidávám se k ostatním čtenářům, kteří si oblíbili hlavní hrdinu a s ním i spisovatele. Výborný popis kláštera, doby, atmosféry… to všechno vtáhne do děje a zhltnul jsem to během chvilky. Tohle jsou ty pravé detektivky pro mě. Už se těším na další hrbáčův případ.

  trudoš

  19.10.2015

  Fundovaně podaná historická detektivka, kde se víc hledí na historické reálie, než na detekční pátrání. Pravdou je, že hrdina moc neumí používat mnou tolik milovaný cynismus a černý humor, na druhou stranu od hrbáče/právníka toho zas tolik čekat nemůžete. Navíc je Matthew Shardlake trochu suchar, takže nepočítám-li vlezlost, není toho moc, čím by mě nějak zásadně oslovil. Ještě k tomu se příběh odehrává v mnišském klášteře a nemůžu se zbavit dojmu, že se autor (ať už záměrně, či nevědomky), nedokázal vyhnout momentům, jak ze Jména růže střižených.
  Ale jinak skutečně příjemné, historicky věrné, dějově rozvážné a přiměřeně napínavé. Já však dám víc na funkčnost zápletky a sympatické postavy, než dobovou věrohodnost, pročež se nirvána tak úplně nekoná.

  klokan.1905

  27.08.2015

  No, tak to byla opravdu bomba!!! Skvěle napsaná historická detektivka… Téměř žádná hluchá místa, pro mě nečekaný závěr…Fakt jsem se moc bavil a zcela jistě si přečtu i další vyšlé díly… Za pět, samozřejmě hvězdiček…. Knížku mohu jen a jen doporučit, určitě se nebudete nudit 😉

  achilles

  18.08.2015

  Komu se líbili Tudorovci, Jméno růže a nově i Wolf Hall, tak Sansomovo dílo nesmí opomenout. Skvělé.
  TAGS:

  Online Rozpuštění ebook, Kniha Rozpuštění FB2, Download Rozpuštění PDF , Download Rozpuštění MOBI, Online Rozpuštění kniha, Zdarma Stažení Rozpuštění IPhone, Online kniha Rozpuštění PDF, Zdarma Rozpuštění DJVU, Zdarma Stažení Rozpuštění TXT, Stažení Rozpuštění RTF, Online Rozpuštění FB2 , e-kniha Rozpuštění stažení TXT, Zdarma Rozpuštění stažení kniha, e-kniha Rozpuštění download MOBI, Stažení Rozpuštění IPad, Číst Rozpuštění MOBI, Číst Rozpuštění DOC, Zdarma Rozpuštění AWZ, Download e-kniha Rozpuštění iPad , Zdarma Rozpuštění DJVU, Download Rozpuštění e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Rozpuštění DVD, Číst Rozpuštění TXT, Book Rozpuštění stažení DJVU, Rozpuštění stažení kniha zdarma, Rozpuštění stažení kniha pdf zdarma, Rozpuštění pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Rozpuštění pdf zdarma, Rozpuštění stažení kniha epub zdarma, Rozpuštění ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply