Ruce pryč od této knihy! Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ruce pryč od této knihy! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ruce pryč od této knihy!


Kniha v českém jazyce!


Stažení Ruce pryč od této knihy! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ruce pryč od této knihy! (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ruce pryč od této knihy! zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ruce pryč od této knihy!.pdf (EUR-0.00)

  Ruce pryč od této knihy!.epub (EUR-0.00)

  Ruce pryč od této knihy!.doc (EUR-0.00)

  Ruce pryč od této knihy!.txt (EUR-0.00)

  Ruce pryč od této knihy!.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ruce pryč od této knihy!.PDF – (EUR 0.00);

  Ruce pryč od této knihy!.MOBI – (EUR 0.00);

  Ruce pryč od této knihy!.EPUB – (EUR 0.00);

  Ruce pryč od této knihy!.DOC – (EUR 0.00);

  Ruce pryč od této knihy!.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Hände weg von diesem Buch! (2010)

  Žánr:
  Esoterika, astrologie, okultismus, New Age, Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Anch-books
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  Jelitovna

  24.11.2017

  Pravý nefalšovaný československý překlad, místy obohacený německým slovosledem, mě bavil při čekání na spoj, na úřadech, v servisu i za nocí, kdy jsem nemohla spát. Může se stát, že vám nažene hrůzu ("Když kolem Romy proběhla na ulici motorka…") nebo vyprovokuje vaši zvědavost ("O chvíli vám rozpovím o mém kontaktu s hrabětem Saint Germainem."), určitě z něj však nedostanete depku ("Vyšší frekvence vplývá mimo jiné i na elektrické spotřebiče.") Obohatila jsem se o zjištění, že Slováci mají kodifikovaný softvér. Jsem sice zvědavá, zda situace v dalších knihách nějak "napředuje", ale protože se v určitých situacích "můžeme i strachy posrat nebo udělat do gatí", raději si dopřeji delší přestávku. 🙂 Že tenhle komentář nemůžete nijak "zužitečnit", ani "okamžitě nebo-li v dalším životě"? No, no, no, no, no!

  stýv

  18.10.2017

  Jack Bauer -Zhruba je to tam popsáno tak, jak to opravdu je , až se vše dozvíme veřejně , a k tomu dojde brzy ..budeš zírat ….. Jinak tvá reakce je přirozená, také jsme tak podobně reagoval před 20 lety …

  Martiniss

  21.09.2017

  Kniha otevírá nový pohled na svět, velmi dobře se mi četla.

  meluzena

  14.07.2017

  Největší přínos knihy vidím v tom, že nutí k zamyšlení – ne v tom, kolik faktů a jak věrohodných předkládá.
  Pro milovníky konspiračních teorií určitě plný počet hvězd.

  endyamon

  20.05.2017

  Ako beletria priemerné, ako pokus o serióznu prácu podpriemerné.
  Autor svoje tvrdenia nijako nedokazuje, neoveruje, a tým pádom mu všetko do všetkého zapadá, to sa potom fabuluje s veľkou chuťou. Robí tak s dobrým úmyslom, ale zvolil úbohé prostriedky.
  Nie je jediný dôvod siahnuť po jeho ďalších knihách.

  kucerovakaroli

  28.04.2017

  Vážně je každého věc, jestli bude brát vše vážně. Začátek byl celkem zajímavý, ale konec mě zklamal. Esoterika? Vážně? Ze začátku jsem si myslela, že je autor opravdu nohama na zemi a snaží se vidět, co se ve světě zatajuje, ale tím koncem to autor naprosto vše zazdil. Za mě tedy jedna hvězda za začátek a zajímavý název.

  MartinMaja

  07.03.2017

  Super. Začátek mi přišel takový nic moc, ale kniha nabírá postupně na obrátkách. Za mě super, bavilo mě to moc.

  syskas

  21.08.2016

  Výborná kniha, kopec vecí z nej som už zachytila inde a z rôznych iných zdrojov. Ale tu je to všetko pekne spolu a k tomu dostatok nových, zaujímavých informácií.

  n.jaronova

  25.01.2016

  Zajímavá kniha, bohužel se mi ke konci táhla.

  Jana1964

  16.06.2015

  Vynikající kniha, vynikající autor. Jen k přečtení knihy asi musí čtenář dozrát.

  helkol

  11.05.2015

  Když přehlédnu ošklivou obálku a debilní název, tak bych klidně dala 5 bodů, ikdyž se zde dočtete někdy i z mého pohledu blbosti, tak přesto nechte mysl otevřenou, protože na většině věcí opravdu něco je a s autorem v mnoha věcech souhlasím. Vidím tady že knihu buď máte rádi a něco vám fakt dala nebo ji nenávidíte 😀 a mně kniha opravdu něco dala a klidně bych ji doporučila dál,ať si každý udělá svůj názor

  Eldar80

  01.03.2015

  Tahle kniha připomíná hnojiště s pár kousky střípků Pravdy. Bohužel kdo se odhodlá tyto střípky nalézt všechny a ne jen ty na povrchu riskuje, že na konci hledání bude od hoven. Docela sem pochopil úmysl autora, který uvádí na začátku a to rozbití čtenářova světonázoru. Ale jak může obracet lidi na správnou cestu za pomocí naprosto neověřitelných informací, náboženských bludů a různých jiných nesmyslů. Pořád nechápu, kde berou moderní "esoterici" bludy o duté zemi. Šok! Ono je to i v této knize! To hraničí s vymýváním mozku. Nebo snad ne? Pořád se z toho nemohu vzpamatovat, protože pro můj racionální rozum tohle bylo šílenství. A to neříkám jako ateista, chraň Bůh! Já se zajímám asi 19 let o esoteriku, kdysi jsem začínal na knihách o magii od Elifase Léviho, četl jsem Guaitu, Papuse, něco od Steinera, zabýval jsem se mystikou až jsem po nejvíce skončil u tibetského buddhismu. No ostatně, znáte mě. Takže jednu hvězdu dávám za to, že autor to nepochybně myslí dobře a upřímně. Já myslím, že on těm blbostem věří a jeho poznání ohledně náboženství tomu odpovídá. Proboha vždyť ten člověk nechápe na jakém principu fungují světová náboženství! Zmiňuje sice, že zná kabalu, ale na Starý zákon se dívá jako Däniken. Nevím jesli se mám smát nebo brečet. A tohle lidé kupují a dávají tomu pět hvězdiček. Pro Krista Živého. Kniha začíná být zajímavá až od strany 291. Do té doby je to neuvěřitelný blábol a slátanina. Kvůli takovýmto věcem by měla existovat Vědecká inkvizice. 😀 Ne vážně, já to nedávám. 😀 To je urážka vědy a Západního poznání. 😀 No dobře, uklidněme se. Tedy od té 300 (!) strany zhruba se jedná o autorovo určité esoterní poznání k čemu dospěl na své cestě. Ano, pevně věřím, že i on jednou začne věcem rozumět. Za snahu pomoct některým lidem a očividně to některé oslovuje, nedávám odpad!, ale plně zaslouženou jednu hvězdičku. A pro ty, kdo tomu neporozuměli tak ještě jednou: opravdu nedoporučuji to číst. 15%

  Obyčejně se směju tomu, když dávají ateisté odpad! náboženským knihám, protože je nepochopili. Jedno z jakých důvodů. Ale tady s nimi musím souhlasit. Tohle bylo vážně otřesné. Na napsání takové knihy nemusel nikam cestovat jak všude uvádí. Stačí si doma na internetu něco přečíst o Sitchinovi, Dänikenovi, a jiných věcech a splichtit tuhle věc. Ó díky Bohu! nejsem tu sám se zdravým rozumem. Děkuji Vám.

  Edit 16.04.2015: Přidal jsem komentář ke knize do Diskuse
  Edit 02.03.2015: Komentář je napsaný v afektu po té, co jsem nad knihou strávil celý víkend od pátku a dočetl ji v neděli večer. Očividně mi ujely nervy, ale možná komentář nebudu upravovat a přepisovat a nechám zde jen tuhle poznámku. Bohužel na hodnocení knihy to nic nemění.

  bukiet

  09.09.2014odpad!

  Pokud jde o název knihy, autor rozhodně nelže a bylo by záhodno se jeho radou řídit.
  Pokud jde o obsah samotný, je to už poněkud horší. Kniha není o politologii, ani o kontroverzních, či konspiračních teoriích jak nahlížet na dějiny světa. Pokud hledáte toto, najděte si Sitchina, Dänikena a podobné autory záhadologické literatury. V politologii pak třeba Huntigtona.
  Již autorův úvod a zejména jeho styl by vás měl přimět zbystřit pozornost. Takhle se vemlouvají náboženští vůdci. A nic proti nim, když to dělají dobře. Pokud chcete tedy přemýšlet o svém nitru a o změně svého Já, o vztahu ke světu i bohu, raději sáhněte po Ruizových Čtyřech dohodách, nebo Zezulkově Bytí, vy konvenčnější pak po Bibli.
  Kniha totiž nepřináší žádnou novou originální myšlenku, či teorii a pokud už se zdá, že autor něco zajímavého tvrdí, máme tomu věřit, protože to ví z vyprávění anonymní osoby, jejíž identitu prozradit nesmí, nebo je to vyprávění z druhé až třetí ruky.
  Přesto za snahu dávám knize jednu hvězdičku, kterou obratem odebírám za „povedený“ překlad do češtiny. Vždy jsem si myslel, že překladatel musí ovládat nejméně dva jazyky, jazyk originálu a jazyk převodu. Taky jsem doufal že se překladatel orientuje v předkládané a překládané problematice. Takže za zorničku – Jitřenku, za Bernharda von Clairvaux a za chudáka Hermesa bodík dolů a to už jsme se dostali tam, kam knihy zpravidla neposílám.

  gersie

  17.04.2014

  Řadím se také ke čtenářům co se tímto dílem prokousali. Abych pravdu řekl souhlasím s předchozími komentáři.
  Také mi na knize vadilo , že neuspořádaně pendlovala od jednoho tématu k druhému. Hlavně se mi nelíbil
  styl autora trvajícího na bulvární senzaci.
  Naopak jsem taktéž přesvědčen , že spousta uvedených věcí v tomto svazku má pravdivý základ.
  Je to opravdu jen o tom oprostit se od našeho navyklého stylu přemýšlení a nechat informace , aby si samy našly
  cestu k našemu pochopení. Je zde totiž mnoho důležitých statí (a nejedná se ani o světový řád , ani o pyramidy ,
  ani o délku života kohokoliv), které by si měl každý přečíst a alespoň o nich popřemýšlet.
  Název knihy mne naprosto odpuzoval , ale shodou okolností jsem se přinutil ke čtení a našel jsem si tam
  důležité informace. Myslím , že je tam pro každého něco co ho může oslovit.

  Alex-007-

  20.01.2014

  Kniha rozhodně stojí za přečtení. Ponechte si hlavu i mysl otevřenou. Podobně jako autor doporučuji uvedená fakta nezávisle ověřit. Často asi pak zjistíte, že na popisovaných "šílenostech" minimálně něco pravdy bude.

  vladceTyran

  16.01.2014

  Všechno co se tam piše do sebe zapadá a začíná se vyplňovat. Vůbec to neni blábol zplácanej z pověr jak pise jack Bauer. Autor vychází z rozhovorů s různými lidmi (mnichy, mysliteli, lidí z nejbohatších vrstev, zednáři, a dalsimi) z cest a různých publikací. Viděl sem X dokůmentů na tyto témata. Až na to budu mít rozpočet, koupím si i další jeho knihy.

  Jack Bauer

  13.10.2013odpad!

  Kniha buď pro hluboce věřící nebo naprosto vypatlané hlavy co rádi věří všemu i že jedna babka povídala a samému prý, prý, prý….Jan van Helsing je mistr ve fantazírování. Hned od prvních stránek jsem chtěl s knihou praštit, ale dál jsem nevěřícně a s úžasem četl, jak někdo může napsat takové nesmysly, až jsem přistoupil na jeho hru, nějak se začetl a knihu nakonec dočetl celou. A ke konci jsem opět litoval, že jsem s knihou nesekl hned ze začátku. Čtu tyhle hovadiny jen proto, že bych rád tomu věřil a Van Helsing dovede každou pitomost poutavě popsat. K téhle literatuře bych se nikdy nedostal, nebýt zvědavosti, které knihy můj naivní kamarád Ládinek čte, ať jsou to konspirační teorie nebo zastaralé bláboly o zdraví. Pak si o tom člověku udělám obrázek neboť jak se říká: „ řekni mi co čteš a já ti řeknu, jakým jsi člověkem". Nebo snad věříte, že jsme už dávno sestrojili stroj času a na Marsu už dávno máme základny a politici tam běžně létají( v jiné jeho knize), či jeden záhadný člověk čí mimozemšťan nebo dokonce přežívající Atlanťan žije už 1 600 000 let, že pyramidy se stavěli silou myšlenky, kvádry létali vzduchem silou vůle, že si myšlenkou můžete cokoliv zhmotnit, nejen plechovku od coca-coly, ale dokonce i člověka?, dokáže to každý, jenom musíte silně věřit, neboť duch ovládá hmotu a všichni jsme Bozi, tudíž dokážeme všechno. Pokud ne, tak raději dejte ruce pryč od této knihy. Čětl jsem to do konce jen proto, co si Helsing ještě vymyslí. Nejvyšší čas s tím skončit a vrátit se k beletrii. Taková literatura hrubě uráží mou inteligenci. Jinak myšlenka Nového světového řádu se mi líbí. Už v mládí mě něco podobného napadlo, že svět by měl tak fungovat. Jeden jazyk, jedna měna, jedno lidstvo…ale nesmí se to samozřejmě zneužít.

  Jančislava

  15.04.2013

  Mě kniha zaujala, jsem ráda, že jsem jí četla a číst ještě budu

  aht

  02.04.2013

  Zajímavá kniha od bezesporu zajímavého člověka. Bohužel se jedná o nijak neutříděný tok myšlenek autora bez jakékoli niti či nosné myšlenky. Kniha se snaží dělit do několika tématických kapitol, ale je to stejně jen změť né nijak detailních informací. Tušil jsem do čeho jdu a čekal jsem daleko více odvahy, fantasie či invence. Bohužel jsem se nedočkal. Atlantida, Saint Germain, Placebo, Ilumináti, zmínka o 11. září… Tuto knihu znovu číst určitě nebudu, znám daleko propracovanější konspirační teorie, daleko dotaženější dobrodružně záhadologické knihy. Doporučuji knihu česko-australského autora Evžena Kuliče – Tajemství experimentu Philadelphia.  TAGS:

  Online Ruce pryč od této knihy! ebook, Kniha Ruce pryč od této knihy! FB2, Download Ruce pryč od této knihy! PDF , Download Ruce pryč od této knihy! MOBI, Online Ruce pryč od této knihy! kniha, Zdarma Stažení Ruce pryč od této knihy! IPhone, Online kniha Ruce pryč od této knihy! PDF, Zdarma Ruce pryč od této knihy! DJVU, Zdarma Stažení Ruce pryč od této knihy! TXT, Stažení Ruce pryč od této knihy! RTF, Online Ruce pryč od této knihy! FB2 , e-kniha Ruce pryč od této knihy! stažení TXT, Zdarma Ruce pryč od této knihy! stažení kniha, e-kniha Ruce pryč od této knihy! download MOBI, Stažení Ruce pryč od této knihy! IPad, Číst Ruce pryč od této knihy! MOBI, Číst Ruce pryč od této knihy! DOC, Zdarma Ruce pryč od této knihy! AWZ, Download e-kniha Ruce pryč od této knihy! iPad , Zdarma Ruce pryč od této knihy! DJVU, Download Ruce pryč od této knihy! e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ruce pryč od této knihy! DVD, Číst Ruce pryč od této knihy! TXT, Book Ruce pryč od této knihy! stažení DJVU, Ruce pryč od této knihy! stažení kniha zdarma, Ruce pryč od této knihy! stažení kniha pdf zdarma, Ruce pryč od této knihy! pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ruce pryč od této knihy! pdf zdarma, Ruce pryč od této knihy! stažení kniha epub zdarma, Ruce pryč od této knihy! ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply