Rudý měsíc Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Rudý měsíc Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Rudý měsíc


Pro naše předky byl menstruační cyklus zdrojem nesmírně tvůrčích, spirituálních, sexuálních, emočních a fyzických energií. Byl darem, který ženám každý měsíc dodával sílu k regeneraci, k působení na okolní svět, k propojení se se zemí a s rodinou a k projevování hlubinné moudrosti a inspirace. S tímto dávným ženským učením se můžeme ještě dnes setkávat v naší mytologii a pohádkách.

Miranda Gray připomíná současným ženám, že k jejich životu patří neodmyslitelně a typicky cykličnost, a vede je k přijetí a projevení vášnivosti, nadšení a tvořivosti podporované cyklem. Zkoumá ženskou moudrost obsaženou v západních mýtech a tradičních příbězích a předkládá i různá praktická cvičení a metody.

Rudý měsíc vám pomůže:

* přijmout cykličnost a propojit se všemi různými mocnými energiemi čtyř fází vašeho měsíčního cyklu
* těšit se z těchto energií a používat je v oblasti tvořivosti, sexuality a spirituality
* přijmout mýty o cyklu i pro svůj život a nechat se jimi inspirovat na své cestě
* vytvořit si přechodový rituál k přijímání emocí a k transformaciKniha v českém jazyce!


Stažení Rudý měsíc zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rudý měsíc (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Rudý měsíc zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Rudý měsíc.pdf (EUR-0.00)

  Rudý měsíc.epub (EUR-0.00)

  Rudý měsíc.doc (EUR-0.00)

  Rudý měsíc.txt (EUR-0.00)

  Rudý měsíc.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Rudý měsíc.PDF – (EUR 0.00);

  Rudý měsíc.MOBI – (EUR 0.00);

  Rudý měsíc.EPUB – (EUR 0.00);

  Rudý měsíc.DOC – (EUR 0.00);

  Rudý měsíc.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Red Moon: Understanding and using the creative, sexual and spiritual gifts of the menstrual cycle (2009)

  Žánr:
  Literatura naučná
  Vydáno: , DharmaGaia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  majuska88

  04.11.2016

  Kniha která mi rozšířila cykličnost po knize Cyklická žena. Celkem příjemné čtení i když některé pasáže mi přišli nezábavné až moc zaměřené na mystiku.

  lailaj

  26.08.2015

  Kniha má zajimavou myšlenku, určitě stojí za to se nad ní zamyslet, ale jnak je kniha psána hodně vzletněa symbolicky.

  miuk

  18.04.2014

  Zajímavě popsané téma. Nicméně to není nic, co bych už nečetla jinde. Každopádně pro někoho, kdo téma nezná je to určitě přínosná kniha. Ale jak říkám, jednou a dost. Pak Vám budou všechny knihy tohodle typu připadat stejné…

  Varvara

  06.06.2013

  Tato kniha může otevřeným ženám pomoci zásadně změnit svůj postoj k menstruačnímu cyklu. Vede k hlubšímu porozumění sama sobě, pochopení změn chování apod. během jednoho měsíce. Z tohoto důvodu bych ji doporučila i mužům – mohou díky knize lépe pochopit svoje partnerky a nebrat si některé chování žen osobně. Kniha je úžasnou oslavou ženství a ženskosti. Trápily jste se kvůli menstruaci? Miranda vám ukáže, že nemusíte, když ji i sebe lépe pochopíte. Aspoň u mě se to tak stalo a teď se na menstruaci v podstatě i těším. Líbí se mi i provázanost knihy s mýty. Ženy, poznejte se a nebojte se svojí síly 😉

  umbra

  15.03.2013

  Souhlasím s Nico, ale celkově považuji knihu ve své kategorii za bezkonkurenční. Proto 5*

  Nico

  04.03.2013

  Rozhodně zajímavá kniha, jak už to z produkce Dharmagaiy bývá. Není četbou jen pro ženy, lecjaký vnímavý či zvídavý muž na ni může upřít své oko 🙂 Některé pasáže mi seděly méně (na můj vkus příliš vizualizací) a některé více (podrobný a praktický popis čtyř fází menstruačního cyklu). Doporučila bych knihu každému, ale už to tak bývá, že některé myšlenky a dary nejsou pro každého 🙂  TAGS:

  Online Rudý měsíc ebook, Kniha Rudý měsíc FB2, Download Rudý měsíc PDF , Download Rudý měsíc MOBI, Online Rudý měsíc kniha, Zdarma Stažení Rudý měsíc IPhone, Online kniha Rudý měsíc PDF, Zdarma Rudý měsíc DJVU, Zdarma Stažení Rudý měsíc TXT, Stažení Rudý měsíc RTF, Online Rudý měsíc FB2 , e-kniha Rudý měsíc stažení TXT, Zdarma Rudý měsíc stažení kniha, e-kniha Rudý měsíc download MOBI, Stažení Rudý měsíc IPad, Číst Rudý měsíc MOBI, Číst Rudý měsíc DOC, Zdarma Rudý měsíc AWZ, Download e-kniha Rudý měsíc iPad , Zdarma Rudý měsíc DJVU, Download Rudý měsíc e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Rudý měsíc DVD, Číst Rudý měsíc TXT, Book Rudý měsíc stažení DJVU, Rudý měsíc stažení kniha zdarma, Rudý měsíc stažení kniha pdf zdarma, Rudý měsíc pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Rudý měsíc pdf zdarma, Rudý měsíc stažení kniha epub zdarma, Rudý měsíc ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply