Růže pro Charlotte Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Růže pro Charlotte Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Růže pro Charlotte


Osmnáctiletá Charlotte Reedová si život dokonale naplánovala. Výborně se učí, po škole pracuje v květinářství a chodí na praxi do univerzitní vědecké laboratoře, po maturitě doufá získat prospěchové stipendium na Stanfordu a posléze vystudovat medicínu. Odmítá pozvání na večírky a klukům se vyhýbá obloukem. Nechce totiž dopadnout jako její babička, matka i sestra, které otěhotněly příliš mladé a tím pro ně všechno skončilo. Charlotte je velmi cílevědomá a zodpovědná, její život se však zdá dokonale nudný. To se ovšem změní, když se jednoho dne objeví v květinářství hezký a okouzlující Tate. Zprvu Charlotte jeho snahy o seznámení odmítá, nakonec však podlehne. Teprve když je po společné večeři na ulici obstoupí dav fanoušků, zjišťuje, že její nový přítel není nikdo jiný než slavný zpěvák Tate Collins. Přestože se na něj Charlotte zlobí, nakonec poruší své zásady a začne s Tatem chodit, záhy však zjišťuje, že vztah se světoznámou celebritou není vůbec jednoduchý, zvlášť když před ní Tate cosi tají. Zůstat s ním znamená riskovat vše, oč kdy usilovala. Je však otázka, jestli je vůbec možné takovou bitvu vyhrát.Kniha v českém jazyce!


Stažení Růže pro Charlotte zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Růže pro Charlotte (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Růže pro Charlotte zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Růže pro Charlotte.pdf (EUR-0.00)

  Růže pro Charlotte.epub (EUR-0.00)

  Růže pro Charlotte.doc (EUR-0.00)

  Růže pro Charlotte.txt (EUR-0.00)

  Růže pro Charlotte.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Růže pro Charlotte.PDF – (EUR 0.00);

  Růže pro Charlotte.MOBI – (EUR 0.00);

  Růže pro Charlotte.EPUB – (EUR 0.00);

  Růže pro Charlotte.DOC – (EUR 0.00);

  Růže pro Charlotte.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Flower (2017)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Dívčí romány
  Vydáno: , Yoli
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  MarKy95

  25.12.2017

  Knížku jsem přečetla, ale furt jsem čekala, co se stane… a nakonec to ani nepřišlo. Přišel, odešel a furt dokola… Kniha neni spatna, ale znova bych si ji nepřečetla.

  andrea4315

  03.12.2017

  Ráda čtu ya romance, ale asi už jsem stará, tohle je jak jen sepsaná vysněná fantazie naivní dívenky.

  nani_nka

  23.11.2017

  Počas čítania som si niekoľkokrát kládla otázku, či by sa mi táto kniha páčila kebyže mám o niekoľko rokov menej. Ale pravdepodobne asi nie. Aj takýto otrepaný námet knihy – slušné dievča sa zaľúbi do slávneho speváka – sa dá podať zaujímavo a s vtipom. Tu však akýkoľvek nápad abstinoval. Ale keď nie kniha, tak aspoň obálka je nádherná.

  TerezaMondeková

  16.11.2017

  Kniha se mi líbila, ale moc mě neoslovila. Znova bych si ji nepřečetla. Nepřišla mi příšerná spíš obyčejná. Taková oddychovka.

  jani.ruzicko

  15.11.2017

  Moc jsem od toho nečekala… takže mě to nijak nemohlo urazit. A přes to, že je to také ohrané téma, byl příběh celkem poutavě napsaný a stránky alespoň pěkně ubíhaly. =)

  Lucijáš276

  02.11.2017

  Oddechovka, velmi rychle se čte. Myslím si, že jen tak nikoho neurazí.

  Aires

  12.10.2017

  Charlotte má jasné cíle. Dokonalé známky, studium na univerzitě a hlavně pravidlo – žádná zábava, večírky a především žádní kluci. Jenže už na druhé stránce knihy k ní do květinářství napochoduje Tate Collins. A Charlotte podlehne. Čert vem nějaký zákaz románků! Charlotte se poprvé zamiluje a nejspíše má magnet na ty správné kluky. Tate Collins je totiž slavný zpěvák s temným tajemstvím. No pááni 😀

  Příjemná romantická oddechovka, hezky napsaná, zábavná. Ale jednoduchá, ničím neurazí ani nenadchne. Celá kniha je o – chodíme spolu, rozešli jsme se protože jsi trouba, odpouštím ti ty můj troubo, anebo ne, tak se zase rozejdeme…

  LilianaFalcon

  08.10.2017

  Tak to byla hruza… Autorky se snazily dat postavam hloubku, ale jaksi se to minulo ucinkem. Prirovnala bych to k hromade jinym YA, ale ty knizky bych tim zostudila 😉 Pribeh byl jako vsechny ostatni a v nicem to nevynikalo.

  novakovaterka22

  04.10.2017

  Knížka mě ve výsledku hodně překvapila, ale protože to psali dvě autorky asi jsem od toho čekala víc pocitů.

  peitho.1

  27.09.2017

  Pro mě bohužel zklamání. Příběh mi připomínal 50 odstínů ve verzi pro teenagery, nic nového pod sluncem a ani postavy mi tentokrát nepřirostly k srdci. Na druhou stranu oceňuji čtivost a krásnou obálku, vracet se k ní už ale nebudu.

  KaileyBlot

  16.09.2017

  Teď opravdu lituju, že jsem četla anotaci, jelikož bych bez ní měla z knihy trošku jiný, rozhodně lepší požitek. Štve mě, že v ní je hodně prozrazeno, ale tak co se dá dělat. To je asi tak jediná výtka, kniha se mi jinak líbila, ikdyž jsem od ní čekala víc. Sice byla dost naivní a někdy trošku absurdní a připomínala mi v mnoha věcech Girl Online, ale bylo to pěkné, nenáročné a pohodové čtení.

  Kiwi24

  10.09.2017

  Jednoduché oddechové čtení. Přečteno během dvou dní, hezká a místy předvídatelná.

  sd1992

  03.09.2017

  Knížku jsem začala číst s přesvědčením, že od ní moc neočekávám. Ačkoliv jsem se na ni těšila, tak recenze mě malinko odradily, ale i tak jsem se do příběhu pustila s vervou. 🙂 Charlotte je sympatická, Tate taky, navíc neodolatelný, že jo.. 😀 Po první polovině jsem si říkala, že je to náhodou super, udělalo to na mě dojem… je to takové lehké, rychlé a oddechové čtení 🙂 dokud se nechýlíte ke konci a nezjistíte, že hrdinka je bohužel naivní, ale kdo z nás v 18ti nebyl. 😀 Za přečtení rozhodně stojí, ale jednou stačí 😀 často jsem se nemohla ubránit tomu, že mi to připomíná 50 odstínů šedi 😀 Ne, po erotické stránce – ale slavný bohatý kluk – obyčejná dívka, zkušený – nepolíbená, grázl – "šprtka".. 🙂

  monika753

  27.08.2017

  Velmi pěkně a rychle se čte. Chvíli byla předvídatelná ale nakonec kniha nabrala úplně jiný směr. Doporučuji. 🙂

  Mišule_11

  15.08.2017

  Zajímavý příběh nejen o lásce mezi obyčejnou holkou a slavným klukem, ale také příběh s určitými překvapeními, jistou minulostí a o tom, kdo se dřív zamiluje a poruší nastavená pravidla..! 🙂 Knížka se mi četla dobře, byla zajímavá a líbila se mi! 🙂

  Monnies

  05.08.2017

  Kvet je jedna z tých romance kníh s neodolateľne krásnou obálkou plná všetkého, čo sme už nespočetnekrát videli. Pri čítaní som sa cítila, ako keby som čítala Young Adult verziu Päťdesiat odtieňov. Fakt to bolo veľmi podobné. Celý čas som čakala, kedy jej Tate kúpi nové super drahé auto alebo sa tam objaví jeho šialená expriateľka (alebo v jeho prípade, superfanúšička) :D. Tí dvaja sa tam stále len dávali dokopy a rozchádzali a zasa sa dávali dokopy a znova sa rozchádzali. Stále a stále dookola to isté až ma to už úplne prestalo baviť, ale koniec bol ešte celkom v pohode. Číta sa to dobre a rýchlo, ako oddychovka na jedno prečítanie postačí.

  Ditules

  24.07.2017

  Oddechovka na jedno čtení…

  Deanne

  24.07.2017

  Nádherný příběh plný lásky, dojetí a romantiky, i když sem chvilkami byla trošku naštvaná na Tateovou povahou a chováním, nakonec mě ke konci mile překvapil, stejně jako Charlotte. Kniha byla oddechová, chvilkami sem nemohla přestat číst, chvilkami jsem ji už musela zavřít 😀
  Každopádně doporučují, opravdu povedená kniha 🙂

  Kayla

  25.06.2017

  Kniha se mi hodně líbila. Začala jsem jí číst v letadle a během dvou dnů ve Španělsku jsem ji zhltla jako malinu. Je pravda, že určité části mohla autorka/y více vysvětlit a rozvinout, především ten konec mohla více rozepsat. Ale nevadí. I přesto je to výborná oddechovka. Doporučuji

  kalinkacz

  24.06.2017

  Tohle je přesná ukázka knihy, od které ze začátku nic nečekáte a nakonec jste překvapeni a dojati k slzám.. Příběh je romantický, dojemný i překvapivý… Jednoduše se do něj začtete a nebudete schopni přestat číst… Nemám co víc říct, rozhodně po ní sáhněte, odpočiňte si a zamilujte se…

  Mikik

  10.06.2017

  Klasický dívčí románek na oddech. Příběh se mi líbil a protože jsem si chtěla u knihy odpočinout a trošku se nechat unést láskou, rozhodně nejsem zklamaná 🙂

  Zabka27

  09.06.2017

  Jako oddechovou knížku doporučuji,ale čekala jsem malinko něco jiného. Obal knihy mi evokoval lehce erotický žánr,ale po pár kapitolách mi došlo, že zde se opravdu jedná spíše o dívčí román. A i když už mi není -náct, dala se kniha přečíst skoro na jeden zátah.

  lucy6581

  05.06.2017

  Romantická oddechovka. Chvílemi jsem myslela, že to skončí špatně, ale nakonec kniha dopadla dobře. Přečteno jedním dechem 🙂

  ptavichripkaa

  04.06.2017

  Nenadchne ani neurazí.

  Samira

  30.05.2017

  Kniha lákající krásnou obálkou byla docela jiná, než jsem čekala a také tentokrát výrazně dívčí.
  Mám ráda podobné náměty, takže jsem se hodně těšila a začátek se vyvíjel opravdu slibně. Pak bohužel přišly romantické pasáže, jednotlivě by byly v pořádku, ale dohromady – nechybělo absolutně nic z klasických romantických motivů, použitých už tisíckrát a působilo to nereálně a nepřirozeně. Vadila mi také malá charaktestika postav, ale o hledání vlastně tenhle příběh je, takže barvy až po zkušenostech získá.
  Veliká škoda chybějícího bonusu, krásný konec si ho zasloužil. Za mne 3,5.  TAGS:

  Online Růže pro Charlotte ebook, Kniha Růže pro Charlotte FB2, Download Růže pro Charlotte PDF , Download Růže pro Charlotte MOBI, Online Růže pro Charlotte kniha, Zdarma Stažení Růže pro Charlotte IPhone, Online kniha Růže pro Charlotte PDF, Zdarma Růže pro Charlotte DJVU, Zdarma Stažení Růže pro Charlotte TXT, Stažení Růže pro Charlotte RTF, Online Růže pro Charlotte FB2 , e-kniha Růže pro Charlotte stažení TXT, Zdarma Růže pro Charlotte stažení kniha, e-kniha Růže pro Charlotte download MOBI, Stažení Růže pro Charlotte IPad, Číst Růže pro Charlotte MOBI, Číst Růže pro Charlotte DOC, Zdarma Růže pro Charlotte AWZ, Download e-kniha Růže pro Charlotte iPad , Zdarma Růže pro Charlotte DJVU, Download Růže pro Charlotte e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Růže pro Charlotte DVD, Číst Růže pro Charlotte TXT, Book Růže pro Charlotte stažení DJVU, Růže pro Charlotte stažení kniha zdarma, Růže pro Charlotte stažení kniha pdf zdarma, Růže pro Charlotte pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Růže pro Charlotte pdf zdarma, Růže pro Charlotte stažení kniha epub zdarma, Růže pro Charlotte ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply