Ryba jménem Ian Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ryba jménem Ian Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ryba jménem Ian


Co viděla zlatá rybka, když vyskočila z 27. patra… Někdy riskovat znamená jediný způsob, jak posunout svůj život dál.

Zlatá rybka jménem Ian bydlí ve svém akváriu na balkoně v 27. patře. Na rozdíl od jiných rybiček, které jsou se svým skleněným obydlím spokojené, touží Ian po dobrodružství. A jen co se naskytne příležitost, přeskočí balkonové zábradlí a letí. Padá dolů na ulici. Cestou míjí okna domu a nahlíží do života jeho obyvatel.

„Když strávíte celý život v akváriu, zemřete jako stará ryba bez zážitků."

Je tu pohledný postgraduální student, jeho přítelkyně, ale také jeho milenka. Stavební dělník chycený v pasti svého tajemství. Těhotná žena na lůžku, toužící po zmrzlině. Malý kluk Herman, jenž věří, že umí cestovat v čase. Každý z nich má před sebou rozhodnutí, které mu může změnit život. Dokonce i zlatá rybka Ian totiž ví, že kdo stráví celý život v akváriu, umře jako stará ryba, co nezažila jediné dobrodružství.

Ve zdech lidského akvária se skrývají příběhy lásky, nového života i smrti. A my všichni musíme čelit ošklivé pravdě o tom, čím jsme se nikdy nestali, a krásné pravdě o tom, čím se můžeme stát.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ryba jménem Ian zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ryba jménem Ian (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ryba jménem Ian zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ryba jménem Ian.pdf (EUR-0.00)

  Ryba jménem Ian.epub (EUR-0.00)

  Ryba jménem Ian.doc (EUR-0.00)

  Ryba jménem Ian.txt (EUR-0.00)

  Ryba jménem Ian.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ryba jménem Ian.PDF – (EUR 0.00);

  Ryba jménem Ian.MOBI – (EUR 0.00);

  Ryba jménem Ian.EPUB – (EUR 0.00);

  Ryba jménem Ian.DOC – (EUR 0.00);

  Ryba jménem Ian.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Fishbowl: A Novel (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Metafora
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  whiolet

  12.03.2017

  Knihu jsem brala do ruky se zvědavostí,ale také s pocitem, že to asi nebude můj šálek kávy. Jsem opravdu ráda, že jsem se spletla! Kniha byla zábavná, nabitá emocemi a skvělým osvěžením od knih, které se pyšní nálepkou bestseller a přitom vás zklamou. Opravdu výborná kniha, díky, které mám v sobě ten zvláštní pocit, který mě nutí se při myšlence na ní usmívat.

  popeluška

  03.03.2017

  Právě jsem knihu dočetla a mám z ní nádherný pocit 🙂 je moc pěkně a zajímavě napsaná a já jsem si ji maximálně užila….pět hvězdiček je pro tuto knihu málo 🙂

  Marcela52

  24.02.2017

  Už dlouho jsem se tak nepobavila. Autorovi se podařilo namíchat koktejl z lidských osudů tak vtipně a sugestivně, že až do poslední chvíle udržuje čtenáře v napětí, jak to se všemi, mnohdy hodně svéráznými lidmi jednoho výškového domu, dopadne. Určitě mohu doporučit těm, kteří netrpí přehnanými předsudky a mají pochopení pro vše lidské…

  Eloorka

  11.02.2017

  Nádherná knížka, poutavý příběh 🙂

  Ťapulka

  02.01.2017

  Kniha se četla sama, bylo zajímavé přeskakovat mezi osudy jednotlivých obyvatel domu a k myšlenkám rybky

  lumul

  12.08.2016

  když přehlídnu kapitoly o Ianovi (který jsem přeskakovala), dám klidně pět hvězdiček. Hezky mi utíkalo, postavy byly zajímavé, prostě se mi četlo hodně dobře (y)

  Knihomlok2015

  02.07.2016

  Je pravda, že ty kapitoly věnované jen Ianovi a jeho střemhlavému letu, ty mě moc nebavily, ale jinak to byla velmi příjemná skládačka malého-velkého obrazu jednoho domu a vlastně vůbec nevadí, že z těch kousků nakonec vyšla trochu jiná malba, než jsem čekala.

  magnolia

  09.06.2016

  Přečteno nemám, nešlo to. Od začátku mi nesedl tento styl vyprávění. Těšila jsem se na humor a příjemné pocity ze čtení – ani jedno se nedostavilo. Ty podrobné popisy mě umrtvovaly a ani hrdinové mě nijak nepřitahovali, spíš naopak. Až se divím, že ji syn dočetl (ale také nechválil).

  fis.rena

  09.06.2016

  …co říct? Celou jednu stránku se autor zabývá teplou vodou,posléze celé dva odstavce věnuje smradlavému podpaží údržbáře onoho lidského akvária…
  Není tu nic,co by nutilo stále číst dál a ano,přiznávám se,knížka mě skutečně každý den před spaním po dvou stránkách,uspala. Nezajímavé,nudné.
  Tohle skutečně ne,děkuji.

  aruba

  19.05.2016

  Moc hezky vymyšlený příběh o více či méně osamělých obyvatelích jednoho velkého domu, rybce-skokanovi a jednom pokaženém výtahu. V knížce taky zaujme originální pohyblivý obrázek skákající rybičky na okrajích stránek (když rychle zalistujete stránkami).

  qydko

  14.03.2016

  Oddechová pohodová kniha, ve které se odvíjejí a setkávají lidské osudy obyčejných lidí žijících v jednom domě očima zlaté rybky.Ideální kniha na víkend nebo na čtení před spaním. Nezatěžuje, příjemně baví.

  alzbeta4340

  26.02.2016

  Dalo se to přečíst, ale dle mého je to úplně obyčejná oddechovka. To by mi vůbec nevadilo, kdybych neměla pocit, že si autor hraje na něco víc. Kniha vhodná na jedno přečtení, víckrát ji určitě neotevřu. Za mě 2 a půl hvězdičky.

  Ivuska.09

  15.02.2016

  Tuto knihu buď budete milovat nebo nenávidět. Čtěte mezi řádky, jen tak si tento příběh opravdu užijete se vším všudy. Napsaná je úžasně.

  Márinka

  02.02.2016

  Toto je moje druhé setkání s Karasem zlatým v tomto týdnu (první v knize Čtenář z vlaku 6.27). Nádhera. Krátké kapitoly, každá z jiného poschodí, děje popisované z pohledu všech zúčastněných. Život i smrt ve všech svých podobách. A zejména skvělé poselství: I zlatá rybka Ian ví, že kdo stráví celý život v akváriu, skončí jako stará ryba, co nikdy nezažila žádné dobrodružství.

  Alex.Barunka

  30.12.2015

  Nebylo to vůbec špatné, příběhy byly chytlavé, všední ale přesto napsány zajímavě.

  tarabas

  29.12.2015

  Myslela jsem si, že to bude něco jako Racek od Bacha, ale je to úplně jiné. Příběhy mě zaujali, vše bylo psáno velmi chytlavě, našla jsem tam napětí i trochu legrace.

  bookcase

  27.12.2015

  Tak tohle je pro mě příjemné knižní překvapení tohoto roku. Měla jsem za to, že mě tahle knížka bavit nebude – nějaká ryba, říkala jsem si :). Ale dostala mě do kolen. Střípky osudů lidí jednoho domu, důmyslně propletené – brilantně napsaný román.  TAGS:

  Online Ryba jménem Ian ebook, Kniha Ryba jménem Ian FB2, Download Ryba jménem Ian PDF , Download Ryba jménem Ian MOBI, Online Ryba jménem Ian kniha, Zdarma Stažení Ryba jménem Ian IPhone, Online kniha Ryba jménem Ian PDF, Zdarma Ryba jménem Ian DJVU, Zdarma Stažení Ryba jménem Ian TXT, Stažení Ryba jménem Ian RTF, Online Ryba jménem Ian FB2 , e-kniha Ryba jménem Ian stažení TXT, Zdarma Ryba jménem Ian stažení kniha, e-kniha Ryba jménem Ian download MOBI, Stažení Ryba jménem Ian IPad, Číst Ryba jménem Ian MOBI, Číst Ryba jménem Ian DOC, Zdarma Ryba jménem Ian AWZ, Download e-kniha Ryba jménem Ian iPad , Zdarma Ryba jménem Ian DJVU, Download Ryba jménem Ian e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ryba jménem Ian DVD, Číst Ryba jménem Ian TXT, Book Ryba jménem Ian stažení DJVU, Ryba jménem Ian stažení kniha zdarma, Ryba jménem Ian stažení kniha pdf zdarma, Ryba jménem Ian pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ryba jménem Ian pdf zdarma, Ryba jménem Ian stažení kniha epub zdarma, Ryba jménem Ian ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply