Rychlé šípy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Rychlé šípy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Rychlé šípy


Rychlé šípy je název fiktivního klubu pěti hochů z knih a komiksů spisovatele Jaroslava Foglara.
Členy klubu byli Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka. Rychlé šípy jsou v Česku všeobecně známé. Jméno Mirka Dušína se stalo synonymem bezchybného kladného hrdiny, jeho opakem jsou členové soupeřícího Bratrstva kočičí pracky: Dlouhé Bidlo, Štětináč a Bohouš.Kniha v českém jazyce!


Stažení Rychlé šípy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rychlé šípy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Rychlé šípy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Rychlé šípy.pdf (EUR-0.00)

  Rychlé šípy.epub (EUR-0.00)

  Rychlé šípy.doc (EUR-0.00)

  Rychlé šípy.txt (EUR-0.00)

  Rychlé šípy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Rychlé šípy.PDF – (EUR 0.00);

  Rychlé šípy.MOBI – (EUR 0.00);

  Rychlé šípy.EPUB – (EUR 0.00);

  Rychlé šípy.DOC – (EUR 0.00);

  Rychlé šípy.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Kreslené seriály Jaroslava Foglara

  Žánr:
  Komiksy, Literatura česká
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (101)

  Přidat komentář

  Ivo1973

  14. ledna

  Nevim kde to naší v dobách totality sehnali, ale bylo to skvělé čtení. Spolu se Čtyřlístky jsem se k nim dokola vracel.

  vivienna

  30.12.2017

  Tak na Foglarovkách jsem vyrostla, to asi všichni v té době.. .
  Jak jsem se těšila na další sešitové vydání těchto komiksů, které jsem hltala znovu a znovu za svitu baterky pod peřinou. Moji hrdinové Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Rychlonožka, Červenáček, ale taky Bratrstvo kočičí pracky a kluci ze Stínadel, vpolouvali často do mých snů…děkuji pane Foglare, i můj syn na tom vyrostl…budeme vaše poselství, doufám, předávat další generaci…

  M-arta

  10.12.2017

  Krátké příběhy o partě správných kluků a jejich dobrodružstvích kdysi vycházely na zadní straně časopisu pro mládež – obvykle co strana, to jeden uzavřený příběh s nějakým mravním poselstvím nebo poučením. Kniha je rozsáhlým souborem těchto jednostránkových komiksů, které se po několik generací čtenářů dědily v rodině. Jsou stále čtivé, plné dobrodružství a napětí a i větší čtenář je často ještě přelouská jedním dechem (nebo vlnou nostalgie a vzpomínek na dětsví, protože kdo vlastně na nich nevyrůstal?)

  werewolf88

  06.12.2017

  Kdo nedal 5 hvězd je divnej 🙂 samozřejmě srát na Rychlý šípy a Rychlonožku já fandil Bratrstvu :-))

  lyriq

  27.11.2017

  Super záležitost. Ale Rychlonožka mě prostě nepřestane srát. 😀

  Turlogh

  27.11.2017

  Tady není co komentovat. Rychlé šípy jsou bezesporu nejlepším československým komiksem všech dob. Četl je již můj děd Arnošt, pokračoval můj tatík Jára, poté samozřejmě já a po mě synek Přemek. Povinnost přečíst pro každého správného kluka či holku. Troufám si zkřížit kordy, meče či šavle s každým pochybovačem tohoto legendárního komiksu. Nejlepší věk k přečtení od 8 do 12 let. (Pro duchem stále kluky či holky prodloužena hranice až do 99 let, popřípadě dále!) Slavný klub pěti správných kluků a jejich protikladů, neméně známého Bratrstva kočičí pracky zaujme, pobaví i poučí! V řadě příběhů se nalézá i důležité varování a praktická rada. Sláva Rychlým šípům!

  gordon13

  26.11.2017

  Nejlepší komiks mého života, ještě dnes po čtyřiceti letech se mi vybavují hlášky Rychlonožky….parádní dobrodružství, pane Foglare, byl jste génius, děkuji!

  micha-ella

  13.11.2017

  Bylo mi jedenáct let a četla jsem sešitové vydání u sousedů na půdě. Ach, to byla krásná doba!

  Petroff

  30.08.2017

  Ohromný respekt a veliký dík, Jestřábe!!

  Luciskaurb

  24.08.2017

  Na Rychlých šípech jsem vyrostla 🙂

  kuba2006

  03.08.2017

  Genialni

  Bargud

  05.06.2017

  Jestli budu mít jednou syna, Rychlé šípy mu snad jednou vrazím s hrdostí do ruk. Budu mu je předčítat jako pohádky. Myslím že tohle vyjadřuje vše.

  StihOMam

  16.04.2017

  Kdo by neznal Mirka Dusina, nekdejsiho nejvetsiho soupere pri baleni holek. Atleticky hezoun, charakter, za vsech okolnosti spravnak a nejlepsi z nejlepsich. Ten nemuze nabidnout nic jineho nez dobry pribeh s bezva kamarady prozivajicimi nejedno napinave dobrodruzstvi se stastnym koncem. Nestarnouci klasika se silnymi vzpominkami.

  Welinie

  10.01.2017

  Jako malá jsem to četla pořád.

  pinar

  04.01.2017

  Úžasná kniha mého mládí, klučičí tajemství a dobrodružství, které jsem také chtěla zažít. Kamarádství, smysl pro pravdu, ideály… ach jo, jak by to asi na světě vypadalo, kdyby to takhle fungovalo…

  čohynka

  20.12.2016

  Nejoblíbenější foglarovka 🙂 Jako holka jsem milovala Jarku Metelku 🙂 S kámoškou jsme si založily klub, lovily bobříky,.. Vždycky si při čtení Rychlých Šípů vzpomenu na dětství, naplněné dobrodružstvím.. 😀

  jerry04

  30.10.2016

  Je to hustý, chtěl bych být jako oni.

  Jelen51

  21.09.2016

  super knížka, jako malá jsem to hltala, komiksově se to četlo úplně samo a přitom to je bichle 🙂

  desert.fox

  02.09.2016

  Ani náhodou za příběhy jenom pro kluky/muže a bez ženské/dívčí postavy. Už od děcka jsem je proto neměla ráda.

  pastelkakg

  22.08.2016

  Paráda, nejsem jediná jarkofilka! 😀

  Veríňák

  10.08.2016

  Jako dite jsem byla platonicky zamilovana do Jarky Metelky. Uslovi se spravnakem Mirkem Dusinem pouzivame doma porad. Splneny ukol nejde uz oznacit jinak nez "modrym okynkem". Vzdycky, kdyz se napiju na tresne, vzpomenu si na Jindru Hojera 🙂

  Rychle sipy jsou detstvi s obrovskym presahem do dospelosti.

  Nigol

  02.08.2016

  Pamatuji se, že jsem to četl jednou na Silvestra snad celý den, písmena už jsem skoro neviděl, ale stejně jsem četl ještě dlouho po půlnoci. Mým favoritem byl Rychlonožka. "Tak tohle byl jednou mazanec…" (když spadl s batohem do řeky).

  HYPNOS88

  16.07.2016

  V mládí těžká závislost a přečteno dohromady snad 20x

  Tvefisto

  15.07.2016

  Koupila jsem ji bratránkům k vánocům. Ale dalo mi dost přemlouvání, abych si ji nenechala. A samozřejmě, že než jsem ji zabalila, tak jsem ji celou přečetla (znovu). 🙂

  Jadla

  18.06.2016

  Vždycky se mi tááák líbil Červenáček!

  hana1984

  08.06.2016

  Patří k dětství.

  Eadwyn

  06.06.2016

  Pomatuji si, jak jsem tuhle knížku spatřil v knihkupectví ve velké slevě na pouhé 2 stovky… a jak jsem ji přinesl domů a celý zbytek dne ji pročítal… Jedna z mých srdcovek.

  Military

  29.05.2016

  Nádherná připomínka dětství a foglarovek. Ale popravdě nebýt čtenářské výzvy, tak bych si na ni dnes už asi ani nevzpoměla. A to by byla veliká škoda.

  alcaaja

  27.05.2016

  kniha meho destvy skoda ze mnoho lidi tohle uz necte

  Michal1999

  22.05.2016

  O knihách (a zejména Rychlých šípech) Jaroslava Foglara můžu s klidným srdcem říct, že mě vychovaly a provedly dětstvím.
  TAGS:

  Online Rychlé šípy ebook, Kniha Rychlé šípy FB2, Download Rychlé šípy PDF , Download Rychlé šípy MOBI, Online Rychlé šípy kniha, Zdarma Stažení Rychlé šípy IPhone, Online kniha Rychlé šípy PDF, Zdarma Rychlé šípy DJVU, Zdarma Stažení Rychlé šípy TXT, Stažení Rychlé šípy RTF, Online Rychlé šípy FB2 , e-kniha Rychlé šípy stažení TXT, Zdarma Rychlé šípy stažení kniha, e-kniha Rychlé šípy download MOBI, Stažení Rychlé šípy IPad, Číst Rychlé šípy MOBI, Číst Rychlé šípy DOC, Zdarma Rychlé šípy AWZ, Download e-kniha Rychlé šípy iPad , Zdarma Rychlé šípy DJVU, Download Rychlé šípy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Rychlé šípy DVD, Číst Rychlé šípy TXT, Book Rychlé šípy stažení DJVU, Rychlé šípy stažení kniha zdarma, Rychlé šípy stažení kniha pdf zdarma, Rychlé šípy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Rychlé šípy pdf zdarma, Rychlé šípy stažení kniha epub zdarma, Rychlé šípy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply