Sametový anděl Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sametový anděl Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sametový anděl


Hrdinkou románu je Elizabeth Chatworthová, příslušnice znepřáteleného rodu Chatworthů, kterou přinesou Milesovi Montgomerymu jako dar, nahou a zabalenou v koberci. Počáteční vzájemná nenávist se postupně mění ve vášnivou lásku, která však musí prodělat řadu velkých překážek. Tímto románem se uzavírá rozsáhlá historická sága vyprávějící životní osudy čtyř bratří z rodu Montgomeryů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sametový anděl zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sametový anděl (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sametový anděl zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sametový anděl.pdf (EUR-0.00)

  Sametový anděl.epub (EUR-0.00)

  Sametový anděl.doc (EUR-0.00)

  Sametový anděl.txt (EUR-0.00)

  Sametový anděl.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sametový anděl.PDF – (EUR 0.00);

  Sametový anděl.MOBI – (EUR 0.00);

  Sametový anděl.EPUB – (EUR 0.00);

  Sametový anděl.DOC – (EUR 0.00);

  Sametový anděl.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Velvet Montgomery (4.)

  Originální název:

  Velvet angel (1983)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Enny4

  10. ledna

  Poslední díl Sametů se mi opět líbil, Miles nezklamal, sympaťák 🙂 Jsem ráda že jsem si po dlouhé době celou sérii opět přečetla. Doporučuji

  Marci_Vaj

  14.08.2017

  Poslední díl se mi líbil nejvíce. Nakonec jsem ráda, že jsem se pustila do všech 4 dílů. Gavin, Steven, Raine, Miles…hezká čtveřice 🙂

  110022

  28.07.2017

  Tahle série nemá žádnou chybičku. Je to romantické čteníčko, u kterého se tak krásně sní a odpočívá. Zase veliká spokojenost, a nepochybně se ke knížkám ještě několikrát vrátím.

  palomakatka

  23.05.2017

  Super serie.Vsechny dily jsou napsane krasne.

  kackajh

  29.04.2017

  Sice ten závěr už byl fakt pohádkový, ale četlo se to skvěle. Opravdu jsem si celou sametovou tetralogii užila. Už teď se těším až si ji přečtu znova.

  popeluška

  31.10.2016

  Poslední díl se četl opět pohodově….celá série se mi moc a moc líbila 🙂

  mac.martina

  19.05.2016

  Pěkný příběh o dvou členech ze znepřátelených rodin, kteří v sobě objeví vzájemnou lásku. Musejí překonat různé nástrahy, které jim jejich životy a jednání druhých připraví. Opět nastalo, že muž opustil svoji vyvolenou na dlouhou dobu a ona se musela o sebe postarat sama. Líbilo se mi jak ty jejich ženy musejí ty chlapi zachraňovat z nebezpečí a oni se na ně místo toho, aby jim poděkovali nebo pochopili proč to udělali a obrátili se k nim zády, tak je odvrhnou a ještě je pomalu vytrestají, za to co provedli.

  Nejvíc se mi líbil závěr jak Miles zhodnotil vztahy jeho bratrů k jejich manželkám.
  Jak poznamenal na konci knížky: Před pár lety žil se svými bratry v poměrně bezpečném závětří pouhých válek a soubojů. Potom se jeden po druhém oženili s překrásnými, okouzlujícími ženami – a teprve pak zjistili, co vlastně obnáší skutečná válka.

  Celou sérii doporučuju a myslím že se k ní časem zase vrátím 🙂

  moudivlacek

  20.08.2015

  Bylo to moc hezké, úplně mi před očima vyvstal svět té doby, ta krutost a tvrdost, přitom ale i čest a schopnost muže postarat se o svou rodinu, bojovat za své štěstí. Tvrdý muž, který bojuje a vítězí, ale který dokáže být i velmi milý a něžný k ženě a dětem.

  Somugel

  18.10.2014

  Krásné čtení

  danca044

  26.07.2014

  Děj mě moc nezaujal, místy se trochu vlekl. Hlavní hrdinka mi nebyla sympatická, na můj vkus až moc tvrdohlavá a nenávistná.

  kattyV

  06.08.2013

  Poslední díl série. Docela jsem si to užila, ale po čtyřech dílech už je té romantiky skoro dost. Uf. Ještě, že těch bratrů nebylo více. Stejně nevím, jakou krásku by ještě autorka vymyslela, aby byla jiná než ty předchozí. To máme Juditu s měděnými vlasy a zlatýma očima, černovlasou a modrookou Bronwyn, Alex se strakatými vlasy a zlatovlasou, zelenookou Elizabeth. Už jí ty barvy začaly docházet.

  invocation

  10.04.2013

  Dokonalé zakončení série…dokonce se dozvíme, jak to skončilo s ostatními páry. Tuto serii jsem rozhodně nečetla naposledy.

  NicaCola

  03.04.2011

  Čtvrtý díl této ságy musím říct, že mi vyrazil dech. Jedna z nejkrásnějších knížek, co jsem kdy četla. Už je to sice delší dobu, co jsem jej četla naposledy, ale děj knihy si vybavuji do teď… můžu jenom doporučit!! 🙂  TAGS:

  Online Sametový anděl ebook, Kniha Sametový anděl FB2, Download Sametový anděl PDF , Download Sametový anděl MOBI, Online Sametový anděl kniha, Zdarma Stažení Sametový anděl IPhone, Online kniha Sametový anděl PDF, Zdarma Sametový anděl DJVU, Zdarma Stažení Sametový anděl TXT, Stažení Sametový anděl RTF, Online Sametový anděl FB2 , e-kniha Sametový anděl stažení TXT, Zdarma Sametový anděl stažení kniha, e-kniha Sametový anděl download MOBI, Stažení Sametový anděl IPad, Číst Sametový anděl MOBI, Číst Sametový anděl DOC, Zdarma Sametový anděl AWZ, Download e-kniha Sametový anděl iPad , Zdarma Sametový anděl DJVU, Download Sametový anděl e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sametový anděl DVD, Číst Sametový anděl TXT, Book Sametový anděl stažení DJVU, Sametový anděl stažení kniha zdarma, Sametový anděl stažení kniha pdf zdarma, Sametový anděl pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sametový anděl pdf zdarma, Sametový anděl stažení kniha epub zdarma, Sametový anděl ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply