Schody do neba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Schody do neba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Schody do neba


Anjeli Lorne oznámili, že jej poslaním na zemi je šíriť múdrosť a poznanie, ktoré jej daroval Boh a anjeli. Po smrti manžela sa Lorne rozpadol jej svet. V Schodoch do neba opisuje, ako sa opäť pozviechala a ako ona, nevzdelaná matka štyroch detí, prelomila mlčanie a začala šíriť posolstvo anjelov svetu. Lorna rozpráva o budúcnosti, ktorú pre nás plánuje Boh, aj o iných možných zajtrajškoch, ktoré závisia od našich rozhodnutí. „Každý musí plniť svoju úlohu,“ vraví. Čitateľom ponúka jedinečné, zasvätené informácie o anjeloch. Predstavuje nám strážneho anjela Zeme, objasňuje jeho význam aj to, prečo je dobré mu načúvať. Neobyčajný ohlas čitateľov na Lornino dielo spočíva v tom, že im dodáva nádej, pomáha im uvedomiť si, že nezávisle od náboženskej viery a bez ohľadu na to, či sa cítia osamelí alebo nie, majú po boku svojho strážneho anjela. Schody do neba nám otvárajú okno do ríše anjelov!Kniha v českém jazyce!


Stažení Schody do neba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Schody do neba (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Schody do neba zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Schody do neba.pdf (EUR-0.00)

  Schody do neba.epub (EUR-0.00)

  Schody do neba.doc (EUR-0.00)

  Schody do neba.txt (EUR-0.00)

  Schody do neba.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Schody do neba.PDF – (EUR 0.00);

  Schody do neba.MOBI – (EUR 0.00);

  Schody do neba.EPUB – (EUR 0.00);

  Schody do neba.DOC – (EUR 0.00);

  Schody do neba.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Stairways to Heaven

  Žánr:
  Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (29)

  Přidat komentář

  dendishek

  08.12.2017

  Pokračování knihy Andělé v mých vlasech a Andělské poselství naděje. Kniha se mi líbila, dokonce více, než ta předchozí. Autorka vypráví duševní záležitosti, nicméně, to už napovídá obsah knihy.

  monikaKU

  28.11.2017

  Co si asi mysli jej okolie, jej rodina? Ako zvladli to zistenie, ze je "ina"? Ako sa da zmierit s tym, ze je blizky clovek, o ktorom si asi mysleli, ze ho poznaju, uplne iny? A este k tomu v tak velkej veci. Neviem. Muselo to byt pre nich tazke.

  AndreaP.

  12.09.2017

  Příjemné pokračování prvního dílu, kdy je ještě více ukázat svět andělů kolem nás.

  Danago

  13.08.2017

  Přečetla jsem Andělé v mých vlasech a byla jsem naprosto nadšená. Toto pokračování je opravdu trošku slabší, některé věci se zde jakoby opakují. Už je knížka hůře uvěřitelná. Možná je to už umělé pokračování, já opravdu nevím , co si mám myslet. Přestože autorka má všechnu pomoc andělů neměla nijak jednoduchý život, spíš hodně těžký. Je to opravdu knížka ne velké zamyšlení a je na každém jak se s tím vypořádá. Zda uvěří nebo ne. Já rozhodně nelituji, že jsem si knížku pořídila.

  medlovice

  09.08.2017

  Mě teda tyto knihy nepřipadaly optimistické.

  Nokondisi

  12.06.2017

  Takové povídání..

  snílkařka

  09.02.2017

  Krásné a dojemné zkrátka tu nejsme sami na těžké i veselé chvíle v našem životě!!!

  zulanek

  20.06.2016

  Docela jsem zklamaná,vůbec nevím,co si o tom všem mám myslet. První díl byl opravdu andělský,ale tohle se mi zdálo místy těžko uvěřitelné.

  kristyna8032

  03.06.2016

  Bohužel jsem knihu nedočetla, Lornu mám ráda. Ale bylo to pořád dokola – zdálo se mi. Její první knížka byla asi nejlepší.

  beluca

  27.04.2016

  I když první autorčina kniha Andělé v mých vlasech mně nadchla, tak se přiznám, že i já jsem tuto knihu, jako jednu z mála, do konce nedočetla. Nemohu jí hodnotit jako špatnou, ale někdy jsem také začínala pochybovat o autorčině zdravém rozumu.

  Ashi

  24.03.2016

  Jedna z velice málo knih co jsem nedočetla! Knihy této autorky mají obvykle velice pozitivní recenze. Jenže autorka píše v podstatě ve smyslu, že náš osud je daný nelze změnit a že s námi má bůh záměr. Nevím jak ostatním, ale mě velice děsí představa, že je vše dané a že NIC nemohu ovlivnit. Přijde mi to tak nepředstavitelně děsivé, že v takovém pojetí světa nechci žít. "Přišel za mnou anděl a řekl mi, že najdu muže s kterým budu štastně žít, ale brzo zemře…" to bych teda opravdu chtěla dopředu vědět….

  klara2793

  09.07.2015

  Velmi pěkná kniha – oslovila mě a pohladila na duši. Trošku slabší, než Andělé v mých vlasech, hlavně první polovina, ale od půlky jsem četla opět jedním dechem… Kdo má rád duchovní literaturu, anděle… vřele doporučuji 🙂

  ivet2481

  26.04.2015

  Kniha se mi četla těžce, až moc o Bohovi a místy se to ukrutně táhlo i přes to, že jsem první díl doslova "zhltla". Trošku mě zklamala, ale dovedu si představit, že pro věřící (i jiné) to může být příjemné čtení. Raději bych dala přednost jinému univerzálnímu pojmu.

  Maichalka

  24.01.2015

  druhý díl jsem nepřečetla celý – místy jsem přeskakovala…

  Éowyn

  28.12.2014

  Knížka mě okouzlila, krásně napsaná. Ale nejsem si jistá jestli se opravdu mohla Lorna setkat s bohem a ještě s ním komunikovat. Byla by škoda, kdyby vše bylo vymyšlené. Lidé potřebují naději.

  Hipi

  17.12.2014

  Krásné. Sice netuším, zda mám autorce věřit, že anděly opravdu vidí nebo ne ( popisuje je opravdu sugestivně), ale fascinovaně jsem ji četla až do konce… a zahřála mě u srdce…

  tess.de.veles

  16.12.2014

  ..nedočetla jsem…..třeba se k ní vrátím o pár let později…..třeba ne 🙂

  jarrmilla

  30.11.2014

  Příjemný odpočinek, teď v předvánoční čas, oživení víry v pomocníky mezi nebem a zemí 🙂

  Sosovica

  28.01.2014

  Nádherné, silné dielo, ktoré vo mne zanechalo veľmi silné emócie. Určite ho odporúčam všetkým, nie len veriacim, keď že tu nejde len o určitý typ viery, ale o niečo, čo sa týka nás všetkých – anjelov strážnych.

  Ankavi

  02.01.2014

  Kniha jistě není určena pouze pro věřící, je pro každého – a je také na každém, jak moc se vžije do zážitků a zázračných schopností autorky. Mně se to zase tak moc nedařilo, ale kniha mě i tak obohatila svým kouzelným námětem a vedla k zamyšlení, proč na světě vlastně jsme a kam kráčíme. Zda je to tak, jak píše Lorna, to se dozvíme jednou všichni.

  Safienka

  19.06.2013

  Po prvním autobiografickém díle Andělé v mých vlasech se na pultech objevilo pokračování s názvem Schody do nebe.
  Lorna Byrne – žena, která komunikuje s anděly už od svého útlého věku. Žije na irském venkově spolu s dcerou a snaží se pomoci všem prostřednictvím slov, písmen a činů.
  Tento druh literatury určitě nezaujme všechny. Stejně tak i ten fakt, že ne všichni věří, Ať je to jakákoliv víra. Ač se to nezdá, tak málokdo věří alespoň v sebe. Ne všichni mají schopnost vidět a vnímat anděly. Přesto slyšet je mohou kdykoliv. Jen musí chtít a věřit v to.
  Je paradoxní, že lidé v anděly nevěří až do té doby, než se ocitnou na dně a dovolí si požádat o pomoc a nebo v tu chvíli, když to nejméně očekávají a nějaký zázrak se jim ukáže.
  Schody do nebe – pokračování života Lorny a jejich přátel, andělů a archandělů. Bůh tomu tak chtěl, aby Lorna byla prostředníkem v poznání a předávala informace dalším lidem. Už od jejího dětství jí pomocí andělů udává směr života. Dává ji možnost nahlédnout do jiných sfér než je ta naše. Ač chce, či nechce, tak se jí to děje. Své tajemství nemůže vyzradit celé. Přesto je jí dovoleno předat alespoň část.
  Každý člověk má svého strážného anděla, který je u něho od narození až do smrti. Nikam neodchází a je vždy připraven pomoci. Dále je kolem každého z nás spousta dalších andělů – léčitelů, učitelů, lásky, vzdělání, přírody. Všichni jsou připraveni Vám a celé planetě pomoci. Stačí jen poprosit. Andělé jsou tu pro nás a jsou celí šťastní, když je o pomoc poprosíme. Sledují Vaše činy, jednání, myšlenky a snaží se Vám cestu životem co nejvíce usnadnit. Bohužel celé lidstvo nemá v sobě tolik pokory, a proto se děje to, co se děje – živelné pohromy, lidské utrpení, ztráty. Andělé našeptávají a snaží se tomu zabránit, bohužel někdy to nestačí, lidé neposlouchají a podléhají materiálním statkům.
  Lorna působí jako léčitelka, pomáhá všem, snaží se předávat co nejvíce toho, co ví. Seznamuje nás v knize s tím, jaký úděl mají děti v našem životě, jak bychom je měli poslouchat, vnímat. Děti jsou mnohem otevřenější než dospělí. Dále nám dovolí nahlédnout do duší zemřelých, které jsou nyní v nebi. Jakou roli sehrávají v našem životě. Snaží se čtenářům vysvětlit vztah lidského těla k lidské duši. Ke konci knihy hodně probírá záměry Boha a andělů s lidstvem a celou planetou. Každopádně je toho ještě hodně, více o Lorně se můžete dočíst na www.lornabyrne.com.
  Po přečtení tohoto díla se mi zdá, že Andělé v mých vlasech byli napsáni jednodušeji. Četli se mi snáz. Tento díl obsahuje podrobnější a náročnější informace, které nejsou všichni schopni skousnout.
  Ač není Lorna studovaný člověk, tak jí andělé a životní příležitosti naučily hodně. Možná víc, jak kterákoliv škola. Řádky Vás pohlcují, stejně tak jako příběh Lorny a její rodiny. Necelých 280 stran rozdělených na kapitoly. Vše napsané srozumitelně pro každého. Pokud Vás téma zaujalo a chtěli byste si o andělích přečíst něco víc, určitě tuto knihu vezměte do ruky a pusťte se do jejího příběhu.

  Romannetta

  19.06.2013

  Kniha je krásně povzbuzující, že na světě opravdu nejsme sami. Z něčeho jsem v rozpacích, ale kniha se dobře četla.

  Mušketýr007

  07.06.2013

  Krásná kniha plná andělů, duchovna a zázraků.

  Sisi11

  11.04.2013

  Překrásná kniha! Ten, kdo ji považuje za knihu pro věřící se velice mýlí. Především je to kniha o Lornině životě, který je plný neuvěřitelných a velmi zvláštních skutečností. Po přečtení jsem si uvědomila, že se dá žít i jinak, lépe. A o tom především kniha je – spousta lidí se v dnešní době chová hnusně, podle, ignorantsky, arogantně… a všichni to víme. Tak proč s tím nic neděláme? Věřím, že všichni chceme lepší svět a máme na to s tím pohnout. Stačí, když se každý nad tím vším zamyslí a začne s kritikou sám u sebe.

  Čtení mi dalo hodně poučení do mého života, jsem velmi vděčná za tuto knihu.

  lara25

  03.04.2013

  Nádherná kniha. Doporučuji přečíst i těm kteří nejsou křesťani. 🙂 Každý si tam něco najde. Každý přeci potřebuje povzbuzení. 🙂

  kika 13

  27.10.2012

  Musi se to číst o samotě a vše to krásné působení andělů si představovat.Jedním slovem pohádka.

  herdekfilek

  28.04.2012odpad!

  Lorna Byrneová, jedna z mála, která spatřila Boha na vlastní oči. Kdo další je ve frontě těchto šťastlivců? Ježíš Kristus? Svatý Mikuláš? Nebo stačí náš lokálně veliký Halík? Prašť jak uhoď, Lorna, na rozdíl od ostatních, uvádí ve své knize konkrétní situace. Ježíš Boha jen obviňuje z ne příliš dobře sehrané rodičovské role, svatý Mikuláš útrpně, a dá se až říct, že submisivně, přejímá roli plniče zubařských křesel a Halík prostě jen plká o již stokrát oplkaném. Lorna ovšem viděla, vidí a hlavně ví. Jen málo lidí si uvědomuje, jaká že je to ta Lorna přebornice, vždyť ani tomu Mojžíšovi se Bůh neukázal. Diktujíc svaté desatero, mohl se za oblakem třebas rýpat ukazovákem v pravé nosní dírce. Jaká čest pro naši dobu, pro naši hloupě nezákonní, a tedy nesvatou, epochu, kdy téměř všichni očekávají příchod dalšího mesiáše, podupávaje si ve frontě u pokladen hypermarketů.
  Satanovo New age boří mantinely ve čtenosti.
  Uvědomuje si tady vůbec někdo, že by autorka měla být svatořečena, protože Bůh dovolil, aby spočinula zrakem na jeho velikosti? To nedovolil nikdy a nikomu. Jen jí. Vždyť i Ježíš Kristus se modlil k "oblakům", k představě Boha, ke své víře ve vyšší smysl života. A Lorna, aniž by byla nějak výrazně pobožná, mohla a popatřila. A dokonce v tématické hře, kdy Bůh peskuje svatého Petra za nějakou chybičku v nebeské administrativě. Úžasné.
  A když už jsme u toho, necháme si vzít Ježíše, onu autoritu lásky, odpuštění a vytrpěné víry, a nahradíme ho Lornou, která si svými spisy vydělala na novou vilu, na trochu rozmařilejší život v luxusu?
  A není před tímhle v Bibli čtenářstvo důrazně varováno? Pozor na falešné proroky.

  viktorie

  20.02.2012

  A dnes jsem dočetla i zrovna ještě tiskem voňavou knihu schody do nebe.Bomba pro lidstvo.Ze srdce doporučuji všem lidem.Je to nádhera to číst a navíc po jakou dobu kniha působí je až neuvěřitelné:-)

  Ilalaolala

  07.02.2012

  Pro ty, kteří chtějí slyšet další šustění andělských křídel a kteří věří tomu, že i slzy jsou modlitba…  TAGS:

  Online Schody do neba ebook, Kniha Schody do neba FB2, Download Schody do neba PDF , Download Schody do neba MOBI, Online Schody do neba kniha, Zdarma Stažení Schody do neba IPhone, Online kniha Schody do neba PDF, Zdarma Schody do neba DJVU, Zdarma Stažení Schody do neba TXT, Stažení Schody do neba RTF, Online Schody do neba FB2 , e-kniha Schody do neba stažení TXT, Zdarma Schody do neba stažení kniha, e-kniha Schody do neba download MOBI, Stažení Schody do neba IPad, Číst Schody do neba MOBI, Číst Schody do neba DOC, Zdarma Schody do neba AWZ, Download e-kniha Schody do neba iPad , Zdarma Schody do neba DJVU, Download Schody do neba e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Schody do neba DVD, Číst Schody do neba TXT, Book Schody do neba stažení DJVU, Schody do neba stažení kniha zdarma, Schody do neba stažení kniha pdf zdarma, Schody do neba pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Schody do neba pdf zdarma, Schody do neba stažení kniha epub zdarma, Schody do neba ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply