Sebemilenec Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sebemilenec Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sebemilenec


Kniha v českém jazyce!


Stažení Sebemilenec zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sebemilenec (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sebemilenec zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sebemilenec.pdf (EUR-0.00)

  Sebemilenec.epub (EUR-0.00)

  Sebemilenec.doc (EUR-0.00)

  Sebemilenec.txt (EUR-0.00)

  Sebemilenec.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sebemilenec.PDF – (EUR 0.00);

  Sebemilenec.MOBI – (EUR 0.00);

  Sebemilenec.EPUB – (EUR 0.00);

  Sebemilenec.DOC – (EUR 0.00);

  Sebemilenec.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Mony, Belami
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (31)

  Přidat komentář

  Danago

  21.09.2017

  Hodně příběhů mně připadá napsáno inspirováno z autorčina života. A tento patří mezi ně. Simonu Moniovou mám moc ráda, přečetla jsem celou její tvorbu a ani jedna knížka mě nezklamala. Na to jak je tenká , má ženám rozhodně co říct. Můj názor je , že by všechny její knížky měly být povinné pro ženy a hlavně dívky, aby věděly , co vše život může přinést a jak se k tomu postavit nebo hlavně nepostavit. Za mě skvělá knížka.

  EvikU.

  07.04.2017

  Klasická oddechovka Monyovka. Super.

  m.valova

  06.03.2017

  Přečetla jsem rychle,snad po přečtení některé ženy prozřou a nenechají na sobě parazitovat,prostě kniha ze života.

  prochajda

  27.02.2017

  Jako vždy, kniha ze života. Co dodat, každý je sám strůjcem svého štěstí a komu není rady, tomu není pomoci. Čtivě a vtipně napsaný příběh, který suprově ztvárnila Simona Stašová.

  ClaireM

  16.11.2016

  Knihu autorka psala ze sveho zivota. Pozdeji ji Jeji muz v roce 2011 ubodal k smrti.
  Ve me kniha zanechala velmi mnoho a predevsim fakt ze ji autorka pise ze zivota a pozdeji skonci jako obed domaciho nasili je pro me velice tragickou skutecnosti. Smutne a realne cteni i film se Simonou Stasovou je velice dobre natoceny. Je dulezite nezlehcovat tyto situace a podivat se okolo sebe.
  Muze se stat ze se i my nenapadne a pomalu staneme jednou z obeti, ikdyz si rikame ze nas se to netyka. Doporucuji jak knihu tak film.

  AliceNatura

  12.11.2016

  Opět mi přijde, že tento příběh musel být napsán ze života, i když autorka to popírala. Vždyť se stačí porozhlédnout kolem sebe a spatříme spoustu podobných sebemilenců. Čtení je to rozhodně poučné, oči otvírající.

  Sahaja

  19.06.2016

  Pohodové relaxační nenáročné čtení.

  elaine

  16.06.2016

  Dle mého názoru jedna z méně povedených knih.

  cukrovka

  23.12.2015

  Autorka umí vtipně psát o špatných zkušenostech a její knihy jsou opravdu ze života. Je vidět, co všechno je žena schopna překousnout kvůli lásce a pocitu že někomu na ní záleží.

  Klára90

  10.12.2015

  Já si nemůžu pomoct, ale knížky paní Monyové ve mě vyvolávají pocity bezmoci – to jsou fakt všichni chlapi tak špatní a nečeká nás s nimi nic dobrého? 😀 Já vím, že ne ve všech knížkách je chlap tím semenem zla ve vztahu, ale ve většině jo. Tam chytne druhou mízu, tam jde jenom po penězích, v jiné knize je zase narcis zahleděný do sebe….chápu, život není jen růžový a vztahy také nejsou jen o zamilovaném žvatlání a v průběhu života se v nich komplikace vyskytnou a nevadí mi, že o tom autorka píše (proto taky čtu její knihy), jen vyjadřuji své pocity při četbě Monyovek. Ale jinak tato knížka mě bavila, stejně jako většina knih od autorky, přečteno za chvíli, ideální četba do autobusu 🙂 oddechovka. Film jsem viděla až po přečtení knížky, a i když mám ráda S.Stašovou, tak jsem se nedodívala, protože nebyl úplně podle předlohy a to já nemám ráda 🙂

  chandel

  02.11.2015

  Trošku jsem měla pořád nervy na hlavnií hrdinku, ale kniha povedená, měla nějakou myšlenku.

  sporran

  10.05.2015

  Čtivá kniha. Ale nezanechá zásadní stopu. Dobře se čte, ale neponouká k zamknutí se doma a čtení.

  Mruskulka

  15.02.2015

  Krásný příběh 50ti leté ženy, která svůj život po rozvodu nezabalila. Úžasná kniha 🙂

  jindra13

  08.01.2015

  Výborná oddechovka

  Pavlačinka

  19.12.2014

  Oddechovka ideální na cesty autobusem…

  Ladys

  01.10.2014

  Tak zatím jsem měl asi štěstí, protože jsem se opět u Monyové bavil.
  Jen je zvláštní, že v každé knize, co jsem zatím četl, je startérem událostí, byť třeba i v pozadí, rozvod. I když zde s odstupem, ale i tak.Vypadá to,že kdyby se hrdinka nerozvedla, tak se jí nic
  z toho horšího, co pak následovalo, nemohlo stát.
  Vtipné, trochu předvídatelné, relaxační čtení.

  knihamouder

  16.09.2014

  Čtivé, vtipné. Ono je to zfilmované? A se S. Stašovou? Tak to musím vidět!

  elki

  23.08.2014

  Hezky napsané, ale čekala jsem, že hlavní hrdinka dostane dříve zpět rozum, který zcela ztratila v okamžik svého slepého zamilování, hlavně, když už měla za sebou tolik let života. Ve svém okolí bohudík neznám žádnou podobnou ženu.

  studentice

  21.08.2014

  Čtení knížky odsýpalo a určitě patří mezi lepší knížky od této autorky. Dívá se s humorem na smutné dopady zamilovanosti

  vikaa

  03.06.2014

  No tak číst se to dalo, ale knížku jsem začala číst kvůli filmu se skvělou Stašovou a film určitě předčil kvalitu předlohy. Tak trochu mi připadá, že Monyová nemá nijak bohatou slovní zásobu. Ale chápu, že si autorka okruh svých příznivců našla – na odreagování super!

  matas888

  21.03.2014

  Odpočinková literatura…

  evafort

  15.12.2013

  Jedna z těch nejlepších od Monyové, spolu s Deníkem citového vyděrače a Hříšným kancem.

  VladkaBU

  12.12.2013

  … začala jsem ji číst hlavně kvůli tomu, abych věděla, o čem stejnojmenný film bude. Zbytek "monyovek" mám přečtených. K pousmání to bylo, to je pravda, ale ty následky, co živost s takovým sebemilencem přinese, to už je horší

  danae1515

  22.09.2013

  Vtipná i když z toho běhá mráz po zádech. Určitě patří k povedeným. Moc se těším na film.

  zdazilek

  20.09.2013

  Kniha byla napsaná vtipně a já jsem se u ní pobavila a občas jsem nechápala proč toho chlapa nechytne a nevyhodí na mráz, láska je vážně slepá.Ale kniha patří k těm lepším co autorka napsala.

  Lindulinek

  10.09.2013

  Kniha pro relax. Čtivá

  mariva

  11.04.2013

  Výborná čtivá knížečka, jako všechno od této autorky. Obdivuji lehkost, se kterou psala, humor, se kterým dokázala popisovat i smutné osudy svých hrdinek. Autorce nebylo dopřáno, aby se dožila věku hrdinky této knížky, přesto dokázala výborně vystihnout pocity žen kolem padesátky. Výborně jsem se při čtení bavila, nejen proto, že jméno hlavního hrdiny na mě kouká z kalendáře právě o mých narozeninách, navíc se i dalšími dvěma jmény trefila do mého života, dokonce i s podobnou úlohou, kterou v mém životě hráli. Prostě její knížky jsou ze života a vždycky je to lákavý bonbónek na jeden večer.

  Alca007

  22.04.2012

  čtivá, ale předvídatelná.
  pobavila

  bookcase

  25.08.2011

  Včera jsem ji dočetla, byla to asi jediná kniha, která mi od Monyové utekla. Hořký humor a námět ze života /autorčina?/. Četla se dobře, člověka až mrazí, čeho je někdo schopen.

  WEIL

  13.08.2011

  Tak hlavně když zažila pro ni neobyčejných 16. měsíců. Tak co si stěžuje?
  TAGS:

  Online Sebemilenec ebook, Kniha Sebemilenec FB2, Download Sebemilenec PDF , Download Sebemilenec MOBI, Online Sebemilenec kniha, Zdarma Stažení Sebemilenec IPhone, Online kniha Sebemilenec PDF, Zdarma Sebemilenec DJVU, Zdarma Stažení Sebemilenec TXT, Stažení Sebemilenec RTF, Online Sebemilenec FB2 , e-kniha Sebemilenec stažení TXT, Zdarma Sebemilenec stažení kniha, e-kniha Sebemilenec download MOBI, Stažení Sebemilenec IPad, Číst Sebemilenec MOBI, Číst Sebemilenec DOC, Zdarma Sebemilenec AWZ, Download e-kniha Sebemilenec iPad , Zdarma Sebemilenec DJVU, Download Sebemilenec e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sebemilenec DVD, Číst Sebemilenec TXT, Book Sebemilenec stažení DJVU, Sebemilenec stažení kniha zdarma, Sebemilenec stažení kniha pdf zdarma, Sebemilenec pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sebemilenec pdf zdarma, Sebemilenec stažení kniha epub zdarma, Sebemilenec ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply