Sedm záhad Strážce duší Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sedm záhad Strážce duší Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sedm záhad Strážce duší


Po čem pátrali templáři na biblické hoře Mórija? Souvisely čarodějnické procesy s genetickými pokusy mimozemské civilizace? Žil na Moravě poslední potomek královského rodu Inků? Podaří se objevit Dýmající zrcadlo a mytické Oči smrti? Co obsahovala tajná zásilka z pozůstalosti popraveného císaře Maxmiliána? Kým byl poslední český upír? Dokázali alchymisté komunikovat s nadpřirozenými bytostmi? Autor se vrací k jednotlivým námětům televizního seriálu Strážce duší tentokrát v dokumentární knize plné překvapivých faktů a odhalení. Poutavě představuje záhadné archeologické nálezy a podivné záznamy v starých kronikách, které se doposud nepodařilo uspokojivě vysvětlit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sedm záhad Strážce duší zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sedm záhad Strážce duší (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sedm záhad Strážce duší zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sedm záhad Strážce duší.pdf (EUR-0.00)

  Sedm záhad Strážce duší.epub (EUR-0.00)

  Sedm záhad Strážce duší.doc (EUR-0.00)

  Sedm záhad Strážce duší.txt (EUR-0.00)

  Sedm záhad Strážce duší.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sedm záhad Strážce duší.PDF – (EUR 0.00);

  Sedm záhad Strážce duší.MOBI – (EUR 0.00);

  Sedm záhad Strážce duší.EPUB – (EUR 0.00);

  Sedm záhad Strážce duší.DOC – (EUR 0.00);

  Sedm záhad Strážce duší.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Strážce duší

  Originální název:

  Sedm záhad strážce duší – Jak to bylo doopravdy (2005)

  Žánr:
  Literatura česká, Záhady
  Vydáno: , Mystery film
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Marshal

  20.09.2016

  Po přečtení této knihy, jsem došel k názoru, že správný záhadolog-spisovatel musí být Čech. Jediné správný Čech je totiž ochoten tu a tam připustit, že legenda, kterou právě vypráví, zní pěkně trhle. Arnošt Vašíček je toho skvělým příkladem. Dokáže být fascinován nevýslovným, ale nikdy nezapomene na selský rozum a nesklouzne k prostému populismu. Pokud nemá odpověď, pak ji nenabízí a nechává posouzení na vás samotných (Giorgio Tsoukalos se okamžitě přestane hlásit, my víme, co chce říct :)). Vašíček je skvělý vypravěč a navíc – jako správný Čech – vám ukáže, jak se mnohé velké světové záhady vážou k české zemi (Hádejte, kde leží horký kandidát na úkryt templářského pokladu? A kde myslíte, že vyrůstal přímý dědic trůnu Inků?). Chybu má kniha jen jednu jedinou: Úvodní dechberoucí pasáž o templářích je tak nabitá informacemi a čte se jedním dechem, že zbytek knihy působí trochu roztříštěně a postrádá velkolepé finále nebo alespoň sladkou tečku. A ještě poznámka pro ty, které odrazují slova "Strážce duší" v názvu: Mně se seriál taky nelíbil 😉

  astroweb

  23.08.2016

  Zajímavé, český Däniken.

  tenax

  10.12.2015

  Jako kdysi nadšený divák seriálu Strážce duší jsem uvítal možnost seznámit se s fakty, hypotézami i záhadami, na jejichž základě byl vytvořen. Tato kniha je stejně zajímavá, ne-li zajímavější než seriál. Z různorodého spektra zmiňovaných záhad vyplývá, jak mnoho ještě o naší historii nevíme a asi nikdy s určitostí vědět nebudeme. A když to někdo umí podat takovým způsobem jako Arnošt Vašíček, vznikne přinejmenším zajímavé, ale také inspirativní a zneklidňující čtení.

  Miky88

  26.09.2014

  Vemi dobrá kniha, kde se dozvíte jak to ve Strážci duší doopravdy bylo. Kniha se dobře četla, jen občas to trošku "pokulhávalo".

  Dandulka

  10.03.2012

  Tady se dočtet jak to "opravdu bylo"  TAGS:

  Online Sedm záhad Strážce duší ebook, Kniha Sedm záhad Strážce duší FB2, Download Sedm záhad Strážce duší PDF , Download Sedm záhad Strážce duší MOBI, Online Sedm záhad Strážce duší kniha, Zdarma Stažení Sedm záhad Strážce duší IPhone, Online kniha Sedm záhad Strážce duší PDF, Zdarma Sedm záhad Strážce duší DJVU, Zdarma Stažení Sedm záhad Strážce duší TXT, Stažení Sedm záhad Strážce duší RTF, Online Sedm záhad Strážce duší FB2 , e-kniha Sedm záhad Strážce duší stažení TXT, Zdarma Sedm záhad Strážce duší stažení kniha, e-kniha Sedm záhad Strážce duší download MOBI, Stažení Sedm záhad Strážce duší IPad, Číst Sedm záhad Strážce duší MOBI, Číst Sedm záhad Strážce duší DOC, Zdarma Sedm záhad Strážce duší AWZ, Download e-kniha Sedm záhad Strážce duší iPad , Zdarma Sedm záhad Strážce duší DJVU, Download Sedm záhad Strážce duší e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sedm záhad Strážce duší DVD, Číst Sedm záhad Strážce duší TXT, Book Sedm záhad Strážce duší stažení DJVU, Sedm záhad Strážce duší stažení kniha zdarma, Sedm záhad Strážce duší stažení kniha pdf zdarma, Sedm záhad Strážce duší pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sedm záhad Strážce duší pdf zdarma, Sedm záhad Strážce duší stažení kniha epub zdarma, Sedm záhad Strážce duší ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply