Sek a Zula Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sek a Zula Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sek a Zula


Pravěk ve slavném komiksu pro děti
Autorská dvojice Neprakta-Švandrlík se víc než třicet let věnovala komiksové tvorbě, která přivedla ke kresleným příběhům celou jednu generaci mladých čtenářů. Tvorbě pro děti se věnovali nejen v dětských časopisech, ale i v novinách a na pokračování vydali téměř dvacítku titulů. K nejznámějším a také nejúspěšnějším patří seriál Sek a Zula. Vycházel v Ohníčku v letech 1968 až 1971 a znovu navázal v polovině osmdesátých let. Dětem se jejich prostřednictvím představila dvojice pravěkých sourozenců Seka a Zuly, tygřík Drápek, brontosaurus Punťa a jejich přátelé ve 127 příbězích. Nakladatelství Epocha, systematicky se věnující souhrnnému vydávání Nepraktovy a Švandrlíkovy tvorby, nemohlo nechat jejich největší komiksový opus bez náležitého povšimnutí, a tak v prvním dílu s názvem \"Příběhy Seka a Zuly\" přináší celkem 82 komiksových stran včetně jednoho příběhu ze srpna 1969, který byl tehdy z vydání v Ohníčku pro své \"politické zaměření\" vyřazen.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sek a Zula zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sek a Zula (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sek a Zula zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sek a Zula.pdf (EUR-0.00)

  Sek a Zula.epub (EUR-0.00)

  Sek a Zula.doc (EUR-0.00)

  Sek a Zula.txt (EUR-0.00)

  Sek a Zula.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sek a Zula.PDF – (EUR 0.00);

  Sek a Zula.MOBI – (EUR 0.00);

  Sek a Zula.EPUB – (EUR 0.00);

  Sek a Zula.DOC – (EUR 0.00);

  Sek a Zula.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Sek a Zula (1.)

  Žánr:
  Komiksy, Literatura česká
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  chudobkah

  13.09.2016

  Tento komiks jsem četla jako malá, kdy jsem ještě jeho starší vydání podědila po mamce a četla jsem si ho tak často, že se mi pomalu rozpadalo v rukách. I jako dospělá se k tomuto komiksu často vracím; když si chci přečíst něco milého, co mi zaručeně zlepší náladu, sáhnu po Sekovi a Zule. 🙂 Sek a Zula tudíž jednoznačně patří mezi moje komiksové favority.

  Suzynka29

  05.06.2016

  Taky moje milovaná knížka z dětství. Sice je už chudák celá sledovaná, ale aspoň je vidět, že je čtená opravdu x-krát. Super obrázky, pořád mám v paměti Šavlozubého tygra…

  Argony

  21.02.2014

  Úžasná kniha. Sranda pro všechny generace.

  Sisi11

  14.04.2013

  Má milovaná knížka z dětství! Doteď ji miluji a mohu se potrhat smíchy vždy, když si jí prohlížím a pročítám 🙂

  kniholka

  01.01.2012

  Mravenci s marmeládou forever!

  WEIL

  02.09.2011

  Úspěšný komiks, který se čte rychle, více si čtenář vychutnává i pracně nakreslené obrázky.  TAGS:

  Online Sek a Zula ebook, Kniha Sek a Zula FB2, Download Sek a Zula PDF , Download Sek a Zula MOBI, Online Sek a Zula kniha, Zdarma Stažení Sek a Zula IPhone, Online kniha Sek a Zula PDF, Zdarma Sek a Zula DJVU, Zdarma Stažení Sek a Zula TXT, Stažení Sek a Zula RTF, Online Sek a Zula FB2 , e-kniha Sek a Zula stažení TXT, Zdarma Sek a Zula stažení kniha, e-kniha Sek a Zula download MOBI, Stažení Sek a Zula IPad, Číst Sek a Zula MOBI, Číst Sek a Zula DOC, Zdarma Sek a Zula AWZ, Download e-kniha Sek a Zula iPad , Zdarma Sek a Zula DJVU, Download Sek a Zula e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sek a Zula DVD, Číst Sek a Zula TXT, Book Sek a Zula stažení DJVU, Sek a Zula stažení kniha zdarma, Sek a Zula stažení kniha pdf zdarma, Sek a Zula pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sek a Zula pdf zdarma, Sek a Zula stažení kniha epub zdarma, Sek a Zula ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply