Selekce Box 1 – 3 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Selekce Box 1 – 3 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Selekce Box 1 - 3


35 dívek. 1 princ. Životní šance. Princeznovská trilogie v jednom boxu!

Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona.

Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku.

Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala – a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Selekce Box 1 – 3 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Selekce Box 1 – 3 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Selekce Box 1 – 3 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Selekce Box 1 – 3.pdf (EUR-0.00)

  Selekce Box 1 – 3.epub (EUR-0.00)

  Selekce Box 1 – 3.doc (EUR-0.00)

  Selekce Box 1 – 3.txt (EUR-0.00)

  Selekce Box 1 – 3.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Selekce Box 1 – 3.PDF – (EUR 0.00);

  Selekce Box 1 – 3.MOBI – (EUR 0.00);

  Selekce Box 1 – 3.EPUB – (EUR 0.00);

  Selekce Box 1 – 3.DOC – (EUR 0.00);

  Selekce Box 1 – 3.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Selekce

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  dominika5965

  18.08.2017

  Tahle kniha mě ohromila. Všem třem dílům dávám 5 hvězdiček a věřím, že budu dlouho hledat knihu, která by tuto v mém osobním žebříčku předčila. Nedokážu slovy vyjádřit, jak hodně pro mě znamená a jak moc se mi líbila.

  oolinkaa

  10.08.2017

  top top, doporučuji i pro dospělé..:)

  Paintka01

  14.07.2017

  Jsem naprosto uchvácena!!! Všechny tři knížky byly naprosto úžasné. Měla jsem je přečtené jedním dechem. Moc se mi líbil nápad autorky, celé to bylo takové pohádkové a čtení jsem si moc užila… Jen je škoda, že to mám už za sebou.

  silvinka12

  07.07.2017

  Když jsem viděla knihy poprvé v katalogu s knížkami, zaujaly mě obalem, ale obsahem ne. Říkala jsem si, že pro pohádky, princezny a prince jsem už moc velká. Potom jsem je viděla přímo v knichkupectví a ynovu si je prohlédla, ale nakonec jsem si odnesla Sirénu. Tento rok jsem ale viděla, že snad všechny holky ze třídy si to přečetly a tak jsem si selekci pořídila. Je to úžasná serie!

  Ještěrka2004

  26.06.2017

  Jednou jsem knihy viděla v obchodě, ale vůbec mě nezaujaly. Dokonce jsem si i říkala že bych si knihy nikdy nekoupila. Potom jsem je dostala jako dárek. V tu chvíli jsem si sice myslela něco o tom že tyhle knížky mě asi úplně nenadchnou, ale když už je mám tak si je přečtu. Knihy jsem měla přečtené za tři dny a v podstatě okamžitě jsem začala pátrat po dalších dílech. takhle dobře se mi nikdy žádné knížky nečetly.

  Ketesh

  20.04.2017

  By člověk ani nevěřil, že se dá příběh takhle moc rozepsat, ještě když všichni předem ví, jak skončí. Ale nebylo to nudné, ba naopak. Příběh plný zvratů a zápletek. Romantický příběh plný haldy překážek.

  K sérii jsem se nedostala jako většina děvčat, že by mne zajímal právě ten romantický příběh, ale díky tomu, že jsem v nějaké recenzi četla o kastovním systému, tak jsem chtěla zjistit jak je zde podaný. No a u knih jsem následně zůstala, paradoxně, díky tomu příběhu samotnému.

  Tetis

  15.04.2017

  Všechny tři knihy jsem měla přečtené opravdu rychle. Nejnapínavější mi přišla ,,První", kde jsem čekala na chvíli kdy se America s Aspenem konečně rozejde, ale ta stále nepřicházela. A když už se k tomu chystala, přistihl je Maxon spolu, čímž mě autorka opravdu naštvala! Pak se to zvrtlo…… a America se s Maxonem zase dala dohromady a já ani skoro nevím jak k tomu došlo.
  U Elity mě America zase štvala svou nerozhodností, která se stále omílala dokola.
  Kdyby ale nebylo těchto ,,chyb", dala bych 5 hvězd, protože jinak byla série velice čtivá.

  elisnovotna

  14.02.2017

  Celkově série velmi čtivá, avšak mi přijde, že je spíš pro čtenáře, co méně čtou, protože se zde nemusí zas až tak moc zapojovat představivost. Velmi musím ocenit, že je kniha vydaná i v tvrdé verzi. Obaly má krásné, ale po té dějové linii mi to nepřišlo nic moc. Doporučovala bych to čtenářům od 10-ti let, kteří méně čtou, tohle by je mohlo zaujmout. Oceňuji nápad a proto dávám něco mezi 3-4*.

  alwa

  30.01.2017

  Kniha mi přišla v mnoha ohledech podobná jako Hunger Games (kasty, "milostný trojúhelník", dívka, která chce něco změnit…). Narozdíl od HG je tady upřednostněná romantická linka a bojovnost méně výrazná. Série byla moc pěkná, ale Hunger Games se mi zdálo o kousíček lepší. 4,5 hvězd

  OndřejMergl

  28.01.2017

  Knihy ze série Selekce mi přišly čtivé, přestože jsem se musel kolikrát usmívat nad infantilností jednání nejen hlavní hrdinky. Pohádka pěkná, ale svým dětem bych doporučoval jiné charakterové vzory, než podávají tyto knihy.

  anonym02

  23.12.2016

  Skvělá, úžasná série ke které se s radostí vracim

  Cipori

  28.09.2016

  Pohádka pro náctileté. Pravda, když vidím, jaká věková kategorie si tyto knížky kupuje(pracuji v knihkupectví), trošku se červenám, ale co. Super knížky!!!

  Lela16

  19.07.2016

  Hodně mě to bavilo. Super knížka

  martas1907

  10.07.2016

  Tahle trilogie mě velice bavila. Spisovatelce se velmi povedla a těším se na falší pokračování, snad bude tak hezké a napínavé jako dosud tři knihy. 🙂

  teer.h

  08.07.2016

  Jedna z nejkrásnějších trilogií, kterou jsem si kdy koupila a přečetla. Už jen obal v knihkupectví mě zaujal. Knihy jsem přečla hned a byla jsem opravdu překvapená, jak je to krásné. Skvělý příběh, knihy jsem si velice zamilovala. 🙂

  AnetaM

  22.06.2016

  Celou triologii naprosto miluju a často se k ni vracím. Nečtu ji sice celou, ale aspoň nějaké úseky. Prostě jsem si tu knížku děsně zamilovala a musím uznat, ze se autorkce povedla. I kdybych nechtěla dát 5☆, donutí me určitě obálky. Protože ty jsou úplně….♡

  HermionaKnihom

  21.06.2016

  Úplně nádherné obaly s naprosto nádhernými šaty. Super příběh. Na mě v době čtení byla ta romantika trochu silný kafe, ale útoky rebelů to zmírnily.

  #America+Maxon

  Loovenka

  19.06.2016

  Obaly knih jsou naprosto úchvatné a děj nemá chybu.

  denisa9517

  04.06.2016

  Moc pěkné knihy. Zaujali mě a to takvéto žánry knih v oblibě nemám takže toto mě opravdu mile překvapilo.

  sgjoli

  07.05.2016

  Obsahově nepřinášejí knihy nic moc nového. Milostný trojúhelník mezi mladými lidmi a snahu dobýt něčí srdce jsme mohli vidět nesčetněkrát (i když s jinými jmény a v jiném prostředí), nicméně i tak myslím, že stojí Selece za přečtení. Ačkoliv můžeme podle názvů jednotlivých knih tak nějak odtušit, kam to nakonec bude směřovat a jak to asi dopadne, příběh zaujme svojí lehkostí, svižností a místy i jakousi akčností, protože kromě právě probíhající Selekce se královská rodina musí nutně vypořádat i s problémy, které se rojí za zdmi jejich paláce – a že jde někdy skutečně o život. Hlavně závěr je akcí skvěle prodchnutý a ve mně to zanechalo kladný dojem.
  Knihy bych doporučila všem, kdo hledají oddychové, odpočinkové čtení, mají rádi romantiku a ne příliš komplikovaný děj. Knihy vám nenabídnou nic, co byste neviděli již dřív někde jinde, také to asi nebude úplně kdo ví jaký literární poklad, ale k odpočinku při dlouhých večer je to úplně ideální. Je to kouzelné, sladké, příjemné a lehké čtení skvěle se hodící k odreagování.

  Channach

  01.05.2016

  Nádherná obálka, skvělá anotace, výborný nápad, obrovský potenciál, ale mé bohužel zklamání. Bližší recenze v záložkách.

  MUSTACHE

  25.04.2016

  Zatím jsem přečetla první dva díly:Selekci a Elitu. Popravdě nemůžu ani spát, jak jsem natěšená na další díl. America je úžasná, Maxon je plný vášně a Aspen…přiznám se, že jsem na tu knihu doslova řvala „co to děláš, nerozcházej se s ní ty blbče!!" A pak ty nádherné chvíle co America prožila s Maxonem…Je to prostě nádherné! Také se velmi těším na film, který ( bohužel ) se dostaví v americe do kin až v prosinci na konci roku…:"-"( Ale už se moc těším! Všem tyto knihy doporučuji!

  miska98

  11.03.2016

  Takže… Selekce. Popravdě nevím, co napsat, protože jsem se na tyto knihy dost těšila… Výsledek mě bohužel dost zklamal.

  Něco mi na tom vadilo. Nevím, jak to pojmenovat, jde zkrátka o tu, řekněme, nepropracovanost světa, který měl poměrně velký potenciál. V Selekci mi to ani tak nevadilo, brala jsem tuto první knihu spíš jako úvod do děje, seznámení se s postavami, světem, realitou odlišnou od hrdinčina dřívějšího vnímání, atd., jenže když v podobném duchu pokračovaly i další dvě knihy, přestávalo mě to pomalu ale jistě bavit. Kurňa, když někdo chce být královnou, měl by se víc zajímat o politiku, měl by chtít něco dělat, ne? Kromě nějakého uvítání delegace a groteskního soudu se nic moc nedělo. Možná je to jen můj dojem, ale měla jsem pocit, že America dostatečně nebojuje za svůj lid. Navíc je tu ta záležitost s Aspenem – vytáčelo mě, jak se neumí rozhodnout, jak stále váhá.

  V rámci literatury pro děti a mládež to není tak špatné, pro starší ročníky to ale začíná být dost na nic.

  veronika9143

  10.02.2016

  Mě se trilogie líbila, a asi bych ji dala tak 4,5 hvězdy. Každou knihu jsem okomentovala zvlášť, ale jako celek bych řekla že nejslabší byla prostřední kniha Elita. Knížky se dobře čtou všechny tři jsem přečetla za 5 dní což je při práci a s dětmi na mě fakt výkon 😀 Určitě si přečtu i pokračování a doufám, že tam bude víc romantiky a míň nedorozumění.

  Makaja

  05.02.2016

  Za mě asi ani ne, ale předesílám, že jsem poněkud starší ročník. Pro mě zbytečně rozděleno do třech knih, stačila by jedna kolem 400 stránek, zejména v prostředním díle se vlastně nic nedělo, Amerika pouze dokola měnila názory, hned tak a hned tak. Příběh byl chatrný, vlastně žádný, ani to nemuselo být zasazeno do budoucnosti, mohlo se to odehrávat kdykoli. Ke konci jsem zbytřila, když se konečně dala dohromady s rebely, ale ani z toho až tak moc dobrodružství nevzešlo. A POZOR SPOILER po tak dlouhém vyprávění, kdy se prokousal třemi knihami, by si čtenář zasloužil dozvědět se, jak dopadly všechny ostatní dívky a ne jen osud jedné či dvou KONEC SPOILERU. Nicméně čtivé, nenáročné a pro náctileté slečny, proč ne. Čím víc budou děti (i dospělí) číst, tím lépe.

  mStationka

  21.01.2016

  Zase úplně něco jiného…je to čtivé, zábavné, smutné….takže za mě dobrý 🙂 žádný díl není slabý nebo nejsilnější..každý má něco svého…

  AnnLenn

  18.11.2015

  Ty knihy jsou super přečetla jsem je nejrzchleji z těch co mám
  Selekce:1 den
  Elita:10 hodin
  První:6 hodin
  Selekce mě bavila ale naštval mě Aspen když se sní rozešel a když se stal stážcem v paláci a pak přišel kní v oci do pokoje a začal ji líbat tak jsem na u knihu řvala jako na živou bytost.
  Elita mě moc nebavila a nechce se mičist znovu protože mi vadí jak rákosem mlátily do Marlee.
  První je dokonalá sice je smutná předposlední kapitola al je prostě boží  TAGS:

  Online Selekce Box 1 – 3 ebook, Kniha Selekce Box 1 – 3 FB2, Download Selekce Box 1 – 3 PDF , Download Selekce Box 1 – 3 MOBI, Online Selekce Box 1 – 3 kniha, Zdarma Stažení Selekce Box 1 – 3 IPhone, Online kniha Selekce Box 1 – 3 PDF, Zdarma Selekce Box 1 – 3 DJVU, Zdarma Stažení Selekce Box 1 – 3 TXT, Stažení Selekce Box 1 – 3 RTF, Online Selekce Box 1 – 3 FB2 , e-kniha Selekce Box 1 – 3 stažení TXT, Zdarma Selekce Box 1 – 3 stažení kniha, e-kniha Selekce Box 1 – 3 download MOBI, Stažení Selekce Box 1 – 3 IPad, Číst Selekce Box 1 – 3 MOBI, Číst Selekce Box 1 – 3 DOC, Zdarma Selekce Box 1 – 3 AWZ, Download e-kniha Selekce Box 1 – 3 iPad , Zdarma Selekce Box 1 – 3 DJVU, Download Selekce Box 1 – 3 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Selekce Box 1 – 3 DVD, Číst Selekce Box 1 – 3 TXT, Book Selekce Box 1 – 3 stažení DJVU, Selekce Box 1 – 3 stažení kniha zdarma, Selekce Box 1 – 3 stažení kniha pdf zdarma, Selekce Box 1 – 3 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Selekce Box 1 – 3 pdf zdarma, Selekce Box 1 – 3 stažení kniha epub zdarma, Selekce Box 1 – 3 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply