Sexy farmář Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sexy farmář Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sexy farmář


Roxie Callahanová pracuje jako soukromá šéfkuchařka pro nejbohatší, nejzákeřnější a kaloriemi nejposedlejší hollywoodské paničky. Když jí jedna menší nehoda se šlehačkou zničí pracně vybudovanou kariéru, ještě ráda se vrátí domů na východní pobřeží, aby na chvíli převzala rodinné bistro.
Poté co jí místní farmář Leo Maxwell přiveze pár krásných bio oříšků, začne Roxie přemýšlet, jestli to léto v domnělém zapadákově přece jen nebude stát za to. Jenže Leo se ne nadarmo angažuje v hnutí Slow Food a na všechno jde radši pěkně pomalu. Na všechno.
Roxie je odhodlaná vrátit se zpět do L.A. Nebo ji snad vábení líně poletujících světlušek a lechtivé farmářské fantazie přinutí zůstat nadobro?Kniha v českém jazyce!


Stažení Sexy farmář zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sexy farmář (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sexy farmář zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sexy farmář.pdf (EUR-0.00)

  Sexy farmář.epub (EUR-0.00)

  Sexy farmář.doc (EUR-0.00)

  Sexy farmář.txt (EUR-0.00)

  Sexy farmář.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sexy farmář.PDF – (EUR 0.00);

  Sexy farmář.MOBI – (EUR 0.00);

  Sexy farmář.EPUB – (EUR 0.00);

  Sexy farmář.DOC – (EUR 0.00);

  Sexy farmář.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hudson Valley (1.)

  Originální název:

  Nuts (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro ženy, Erotika
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Evka3814

  21. ledna

  I když mě ze začátku kniha vyděsila jelikož mám tuto spisovatelku ráda a nemohla jsem se nějak začíst do děje, tak asi po 4 kapitole mě kniha úplně vtáhla a přelouskala jsem ji jedním dechem.Takže Alice děkuji opět jsi nezklamala;)))

  Schalli

  13. ledna

  Knihu jsem sice dočetla až do konce, ale řekla bych, že je to nejslabší kniha od Alice Clayton.

  zuzikis

  11. ledna

  skvělá oddychovka, knihu jsem slupla za dva dny a zároveň se dobře pobavila 🙂

  keiko33

  06. ledna

  Taka jednohubka na zimne vecery, ked je vonku zima a vy sa prenesiete do horuceho leta v malom mestecku a par hodin stravite so sexy farmarom. Obalka k Leovi vobec nepasuje, je taka lacna, gycova. Pribeh ma velmi neohuril, ale ako oddychovka ujde.

  aja2605

  05. ledna

  Moc pěkně napsané, vtipné, vtáhne vás to do děje a vyhodí až na konci. Po dlouhé době fakt super kniha .

  Samira

  04. ledna

  Tomu říkám dokonalý zákusek!

  Novou sérii mé oblíbenkyně jsem si okamžitě zamilovala a vypadá to, že předčí všechny ostatní. Pravděpodobně se tolik nebude líbit masám jako například Nabíječ, ale mne si právě svou nenápadností, domáckostí a nevšedním kouzlem beze zbytku získala.
  Na knize chválím skvělé a velmi živé postavy, které okamžitě vidíte před sebou, příběh i propojení s gastronomií, ještě teď se mi sbíhají sliny. Součástí knihy klidně mohly být i podrobné recepty.
  Obrovskou vadou na kráse je tak pouze český přebal, který je doslova otřesný a naprosto nevhodný. Budu si muset vytisknout ten krásný originální s ořechy a decentním mužským torzem a tento přelepit. Už teď se děsím, jak přebalí pokračování, na které se jinak strašně moc těším…, protože tak kouzelné místo jako je Hudson Valley (Bailey Falls) ještě zdaleka nechci opustit.

  Doporučuji!

  andrea4315

  28.12.2017

  No, Nabíječ to samozřejmě není, ale je to v tom stylu –
  sex, jídlo a humor. Jídla a sexu spousta, humor se tolik nepovedl. Těžko říct, zda se neztratilo v překladu. Z počátku mi to přišlo, že ten humor je tam až téměř násilně natlačen.
  Ale postupně se našlo pár hlášek, které mě opravdu rozesmály.

  georginaa

  16.12.2017

  od této spisovatelky čtu poprvé, příběh byl romantický, rychlý, čtení na jeden večer a celou dobu jsem měla chuť na ořechový dort.

  LilliBell

  15.12.2017

  Asi nemam zmysel pre humor lebo v tejto knihe som nemohla najst nic prirodzene vtipne a neotrepane.. Tuctovy pribeh akoby nasilu vtipne vyrozpravany, vopred predvidatelny dej. Asi toto uz bola posledna kniha od tejto autorky, postupom klesa kvalita alebo sa mne meni vkus na dobru knihu…  TAGS:

  Online Sexy farmář ebook, Kniha Sexy farmář FB2, Download Sexy farmář PDF , Download Sexy farmář MOBI, Online Sexy farmář kniha, Zdarma Stažení Sexy farmář IPhone, Online kniha Sexy farmář PDF, Zdarma Sexy farmář DJVU, Zdarma Stažení Sexy farmář TXT, Stažení Sexy farmář RTF, Online Sexy farmář FB2 , e-kniha Sexy farmář stažení TXT, Zdarma Sexy farmář stažení kniha, e-kniha Sexy farmář download MOBI, Stažení Sexy farmář IPad, Číst Sexy farmář MOBI, Číst Sexy farmář DOC, Zdarma Sexy farmář AWZ, Download e-kniha Sexy farmář iPad , Zdarma Sexy farmář DJVU, Download Sexy farmář e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sexy farmář DVD, Číst Sexy farmář TXT, Book Sexy farmář stažení DJVU, Sexy farmář stažení kniha zdarma, Sexy farmář stažení kniha pdf zdarma, Sexy farmář pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sexy farmář pdf zdarma, Sexy farmář stažení kniha epub zdarma, Sexy farmář ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply