Sharpův Trafalgar Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sharpův Trafalgar Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sharpův Trafalgar


Richard Sharpe v bitvě u Trafalgaru, 21. října 1805

Čtvrtá část série historických románů o dobrodružstvích anglického vojáka se odehrává v roce 1805, kdy se zúčastní námořní bitvy u Trafalgaru.
Podporučík Richard Sharpe, který přijal nabídku ke vstupu do pětadevadesátého pluku střelců, se po šesti letech pobytu v Indii, kde byl za odvahu v boji povýšen do důstojnického stavu, s ukořistěnými drahokamy vrací do vlasti. Během plavby z Bombaje prožívá na obchodní lodi Calliope vášnivý milostný vztah ke krásné lady Grace, mladé manželce o čtyřiadvacet let staršího lorda Williama Hala, bohatého a vlivného anglického politika. Oba jsou i s ostatními cestujícími zajati, když zrádný kapitán předá cenný náklad bez boje posádce francouzské válečné lodě Revenant.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sharpův Trafalgar zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sharpův Trafalgar (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sharpův Trafalgar zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sharpův Trafalgar.pdf (EUR-0.00)

  Sharpův Trafalgar.epub (EUR-0.00)

  Sharpův Trafalgar.doc (EUR-0.00)

  Sharpův Trafalgar.txt (EUR-0.00)

  Sharpův Trafalgar.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sharpův Trafalgar.PDF – (EUR 0.00);

  Sharpův Trafalgar.MOBI – (EUR 0.00);

  Sharpův Trafalgar.EPUB – (EUR 0.00);

  Sharpův Trafalgar.DOC – (EUR 0.00);

  Sharpův Trafalgar.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Sharpe (4.)

  Originální název:

  Sharpe’s Trafalgar (2000)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Oldag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  druzickaster

  24.11.2017

  Pan Sharpe na moři, proč ne. I přes vlažný začátek byl příběh zajímavý a bavil jsem se až do konce.

  david83

  23.11.2017

  Opět velmi pěkně napsaný příběh o Richardu Sharpovi. Podporučík se vrací z Indie zpět do Anglie. Loď na které se plaví je přepadena korzáry a poté zase získána zpátky Angličany. Během plavby se hrdina zamiluje a zůčasní se bitvy u Trafalgaru. Výhodou knihy je čtivost a většinou historická věrnost. Příběh je podán čtivě, ale je krajně nepravděpodobný. Každopádně doporučuji.

  KAREL6725

  15.11.2017

  Pro mě, zatím nejslabší díl v sérii pořád dobré, ale předcházející díl byl lepší. Jako vždy, dobrý popis bitvy. Ale rozhodně stojí za přečtení . Uvidíme co přinese nový díl.

  bertrand

  04.08.2017

  Podle mého skromného názoru laskavému čtenáři odporučuji Sharpův Trafalgar jako nejlepší knihu série.

  sioux

  03.03.2017

  Trochu slabší Sharpe. Život na lodi mě bavil jen asi do půlky a Trafalgarská námořní bitva mě moc nechytla. Ono to ve filmu vypadá velkolepě, ale v realitě to byla docela nuda. Nebyl vítr a lodě stály a koukaly na sebe. Indické příběhy mě zatím bavily více.

  Velkomožný

  19.06.2016

  Prakticky souhlasím se vším níže v komentech napsaným, dovolím si připojit jen pár postřehu (SPOILERY):

  * Sharp si zatím v každé knížce nabrnkne novou ženskou, jako proč ne, ale stále stejný typ už trošku nudí 🙂 A to, že snad vyloženě tělesný vztah pujde na váýlečné lodi utajit to, bylo docela bláhové…
  * vražda toho notáře mi moc k charakteru Sharpa nesedla
  * super popis života na bojové lodi, v kombinaci se sérií od jiného autora (Patrick O´Brian – Velitel šalupy) tvoří úžasné combo

  Ale zatím se sérií spokojenost a jedeme dál 🙂

  tenax

  31.05.2016

  Z mého pohledu zatím asi nejlepší (pokud je to vůbec možné) díl série o Richardu Sharpovi. Na pozadí napínavého a současně romantického příběhu je v knize neuvěřitelné množství detailů z konstrukce a ovládání tehdejších plachetnic, života a organizace posádek na nich. Vše vrcholí detailním, téměř minutu po minutě líčeným průběhem bitvy u Trafalgaru. Tradičně neschází ani orientační mapka a historická poznámka s dalšími podrobnostmi a statistickými údaji o bitvě. S nadsázkou by se dalo říct, že vše, co vím o bitvě u Trafalgaru, vím z této knihy.

  Fuksinka

  05.10.2015

  O hodně lepší, než milion učebnic dějepisu. Z těch si nezapamatujete nic. Díky Cormwellovi si budu jednotlivé detaily bitvy u Trafalgaru pamatovat hodně dlouho. Neuvěřitelně čtivě a zábavně napsané. Celá kniha je okořeněná napínavou lovestory a tím konečně vybočuje z načatého scénáře Sharpe – Hakeswill – bitva. Hurá na další díl.

  Martin1974

  20.12.2014

  Spočiatku to vyzeralo na priemerný historicko – dobrodružný román, ale potom to Cornwell poriadne roztočil. Opis námornej bitky takmer apokaliptyckých rozmerov patrí medzi tie najlepšie, o ktorých som dosiaľ čítal.

  astroweb

  28.07.2014

  Autorovi se opět povedlo mě přesvědčit, že umí skvěle psát.

  horac

  21.07.2014

  Pro mě o něco slabší Sharpova námořní dobrodružství,ale jinak pořád skvělé počteníčko.

  klokan.1905

  09.08.2013

  Výborná námořní bitva! Doufám, že serie o Sharpovi nikdy neskončí 😉 …….. Jo, a pět hvězdiček 😀

  čef

  03.11.2011

  Série o Sharpovi je velmi čtivá. Pokud mohu srovnávat s jinými zdroji o této bitvě a době, jsou i detaily velmi přesné. Plný počet hvězdiček si toto i další Cornwellova díla určitě zaslouží.  TAGS:

  Online Sharpův Trafalgar ebook, Kniha Sharpův Trafalgar FB2, Download Sharpův Trafalgar PDF , Download Sharpův Trafalgar MOBI, Online Sharpův Trafalgar kniha, Zdarma Stažení Sharpův Trafalgar IPhone, Online kniha Sharpův Trafalgar PDF, Zdarma Sharpův Trafalgar DJVU, Zdarma Stažení Sharpův Trafalgar TXT, Stažení Sharpův Trafalgar RTF, Online Sharpův Trafalgar FB2 , e-kniha Sharpův Trafalgar stažení TXT, Zdarma Sharpův Trafalgar stažení kniha, e-kniha Sharpův Trafalgar download MOBI, Stažení Sharpův Trafalgar IPad, Číst Sharpův Trafalgar MOBI, Číst Sharpův Trafalgar DOC, Zdarma Sharpův Trafalgar AWZ, Download e-kniha Sharpův Trafalgar iPad , Zdarma Sharpův Trafalgar DJVU, Download Sharpův Trafalgar e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sharpův Trafalgar DVD, Číst Sharpův Trafalgar TXT, Book Sharpův Trafalgar stažení DJVU, Sharpův Trafalgar stažení kniha zdarma, Sharpův Trafalgar stažení kniha pdf zdarma, Sharpův Trafalgar pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sharpův Trafalgar pdf zdarma, Sharpův Trafalgar stažení kniha epub zdarma, Sharpův Trafalgar ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply