Simpsonovi a jejich matematická tajemství Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Simpsonovi a jejich matematická tajemství Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Simpsonovi a jejich matematická tajemství


Možná jste už viděli stovky dílů seriálu Simpsonovi či jejich sesterské Futuramy, určitě však nemáte ani tušení, že obsahují dost matematiky na to, aby naplnila plnohodnotný univerzitní kurz. Kde se tam ta matematika vzala? Mnozí z autorů obou seriálů mají totiž vedle vyvinutého smyslu pro humor i vyšší matematické vzdělání, a kromě toho neovladatelnou chuť obě svoje záliby spojovat. Simon Singh vlastním studiem i konzultacemi s těmito autory seriálu Simpsonovi odhalil nesčetné a často dobře skryté narážky na stovky krásných a zábavných matematických problémů, které pak ve své knize s důvtipem a pravým zápalem vysvětluje a ukazuje v kontextu matematické vědy. Setkáte se zde s poznatky o šifrách, Mersennových prvočíslech, Eulerově rovnici a různě velkých nekonečnech, samozřejmě také se vším možným o číslech – od čísel dokonalých až po čísla narcistická. Mnohé se dozvíte i o hlubokých a dosud nevyřešených problémech, jako například o P versus NP. Opravdovým znalcem Simpsonových a Futuramy se stanete teprve po přečtení této knížky, protože matematika je do jejich vtipu neodlučitelně zapletena!Kniha v českém jazyce!


Stažení Simpsonovi a jejich matematická tajemství zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Simpsonovi a jejich matematická tajemství (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Simpsonovi a jejich matematická tajemství zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.pdf (EUR-0.00)

  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.epub (EUR-0.00)

  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.doc (EUR-0.00)

  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.txt (EUR-0.00)

  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.PDF – (EUR 0.00);

  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.MOBI – (EUR 0.00);

  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.EPUB – (EUR 0.00);

  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.DOC – (EUR 0.00);

  Simpsonovi a jejich matematická tajemství.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Simpsons and Their Mathematical Secrets

  Žánr:
  Věda, Matematika a logika
  Vydáno: , Argo, Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Kaytria

  16.04.2016

  Matematika a sitcom v jednom? Vážně jsme si toho 26 let nevšímali? Hanba na nás. Jako milovníka matematiky kolem nás a sitcomů mě tahle knížka víc než zaujala. Ano, některé vysvětlování matematických jevů je zde spíš na škodu než k užitku, naopak si myslím, že by si zasloužilo více skrytých tajemství Simpsonových a Futuramy své místo v téhle knize. Nicméně styl, kterým byly všechny skryté problémy vysvětleny, se mi moc líbil a donutil mě nad tím zhluboka přemýšlet. Za mě palec nahoru a co nejdřív musím sáhnout po další z Singhových knih!

  Beniczek

  06.03.2016

  Vsechny predchozi knihy tohoto autora (ktery se shodou okolnosti jmenuje stejne jako muj prednasejici na univerzite) jsem precetl jednim dechem. Knihy byly ctive a zajimave a ctenare vtahly naprosto do problemu. Tohle se bohuzel o Simpsonovych rici neda. Kdyby jmeno serialu nebylo uvedeno v nazvu, tak ani nepoznate, ze se kniha tyka teto zlute kultovni rodinky. Matematicke problemy nezajimave a svym zpusobem umele vytvorene. Opravdu velice slaby kousek tohoto jinak skveleho autora.

  codeas

  05.02.2016

  Zklamání. Kniha je neatraktivní a popis scének ze seriálu vůbec v textu nefunguje. Pár stránek slouží jako výplň. Knihu vidím jako ideální dárek pro velkého fanouška seriálu Simpsonovi, který nemá nechuť k matematice. Pokud se o matematiku trochu zajímáte a nejste náročný, tak stejně knihu prolítnete rychle a nebudete mít motivaci se k ní vracet. Každopádně obdivuju odvahu spisovatele a vydavatele vydat tak úzce zaměřenou knihu.

  TheRaven

  30.12.2015

  Popularizace matematických problémů prostřednictvím animovaného seriálu? A já si vždycky myslel, že ty matematické fóry v Simpsonech jsou prostě jen náhodné a nedůležité výšplechty. Velmi zajímavá kniha, ve které nejde jen o matematiku, ale dozvíte se i mnoho podrobností o tom, jak vůbec probíhá tvorba takového seriálu. Škoda, že Futuramu tak dobře nakoukanou nemám, abych si jako u Simpsonových při každém odkazu vybavil díl a scénu, ze které pochází. Rozhodně doporučuji. // po roce čteno znovu a nakonec je z toho i trochu obšírnější zhodnocení zde: http://www.iliteratura.cz/Clanek/37759/singh-simon-simpsonovi-a-jejich-matematicka-tajemstvi  TAGS:

  Online Simpsonovi a jejich matematická tajemství ebook, Kniha Simpsonovi a jejich matematická tajemství FB2, Download Simpsonovi a jejich matematická tajemství PDF , Download Simpsonovi a jejich matematická tajemství MOBI, Online Simpsonovi a jejich matematická tajemství kniha, Zdarma Stažení Simpsonovi a jejich matematická tajemství IPhone, Online kniha Simpsonovi a jejich matematická tajemství PDF, Zdarma Simpsonovi a jejich matematická tajemství DJVU, Zdarma Stažení Simpsonovi a jejich matematická tajemství TXT, Stažení Simpsonovi a jejich matematická tajemství RTF, Online Simpsonovi a jejich matematická tajemství FB2 , e-kniha Simpsonovi a jejich matematická tajemství stažení TXT, Zdarma Simpsonovi a jejich matematická tajemství stažení kniha, e-kniha Simpsonovi a jejich matematická tajemství download MOBI, Stažení Simpsonovi a jejich matematická tajemství IPad, Číst Simpsonovi a jejich matematická tajemství MOBI, Číst Simpsonovi a jejich matematická tajemství DOC, Zdarma Simpsonovi a jejich matematická tajemství AWZ, Download e-kniha Simpsonovi a jejich matematická tajemství iPad , Zdarma Simpsonovi a jejich matematická tajemství DJVU, Download Simpsonovi a jejich matematická tajemství e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Simpsonovi a jejich matematická tajemství DVD, Číst Simpsonovi a jejich matematická tajemství TXT, Book Simpsonovi a jejich matematická tajemství stažení DJVU, Simpsonovi a jejich matematická tajemství stažení kniha zdarma, Simpsonovi a jejich matematická tajemství stažení kniha pdf zdarma, Simpsonovi a jejich matematická tajemství pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Simpsonovi a jejich matematická tajemství pdf zdarma, Simpsonovi a jejich matematická tajemství stažení kniha epub zdarma, Simpsonovi a jejich matematická tajemství ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply