Sirotci z Brooklynu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sirotci z Brooklynu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sirotci z Brooklynu


Tato poutavá variace na klasický detektivní román je dílem jednoho z nejnápaditějších současných amerických spisovatelů Jonathana Lethema, kterého poprvé představujeme v České republice. Lionel Essrog je brooklynskou bizarní „hříčkou přírody“, sirotek, postižený Tourettovým syndromem, který nekontrolovatelně vyštěkává vulgarity, přepočítává předměty, dotýká se lidí, porcuje slova na atomy a skládá z nich nová. Spolu s dalšími třemi odchovanci chlapeckého sirotčince pracuje pro dopravní agenturu alias detektivní kancelář známého gangstera Franka Minny.
Život bez tohoto charismatického Krále Brooklynu by byl pro něj nepředstavitelný, a tak co na tom, že zakázky, které jim zadává, nejsou zrovna zcela v rámci zákona. Když je však Frank smrtelně pobodán, Lionelův život je zničehonic vzhůru nohama a tento vyděděnec, který je sotva schopný konverzace, se pustí do rozplétání nitek složitého případu. Kniha Motherless Brooklyn je nejen výjimečně originální poctou klasické detektivce od jednoho z nejuznávanějších autorů své generace, ale zároveň strhujícím lidským příběhem Lionela Essroga, jedné z nejzajímavějších postav moderní americké literatury.
Kniha získala prestižní cenu amerických kritiků National Book Critics Circle Award v kategorii fikce a také výjimečné ocenění Gold Dagger Award za nejlepší detektivku roku.
V současnosti se chystá její filmová podoba, kterou by měl režírovat a zároveň v ní hrát hlavní roli Edward Norton.
1. vydání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sirotci z Brooklynu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sirotci z Brooklynu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sirotci z Brooklynu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sirotci z Brooklynu.pdf (EUR-0.00)

  Sirotci z Brooklynu.epub (EUR-0.00)

  Sirotci z Brooklynu.doc (EUR-0.00)

  Sirotci z Brooklynu.txt (EUR-0.00)

  Sirotci z Brooklynu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sirotci z Brooklynu.PDF – (EUR 0.00);

  Sirotci z Brooklynu.MOBI – (EUR 0.00);

  Sirotci z Brooklynu.EPUB – (EUR 0.00);

  Sirotci z Brooklynu.DOC – (EUR 0.00);

  Sirotci z Brooklynu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Motherless Brooklyn (1999)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Štrob, Širc & Slovák
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Boogeyman

  08.11.2013

  Netradiční marloweovka kde hlavní hrdina trpí Tourettovým syndromem. Problém je, že samotný syndrom a jeho projevy v jednání hlavní postavy působí občas samoúčelně, nepodstatně pro příběh a především jsou ony tourettovské myšlenkové pochody víceméně nečitelné. Příběh je zpočátku docela nezáživný, ale postupně skvěle graduje, bohužel v úplném finále je dost nešetrně zaříznut.

  vnimat_Krasu

  14.12.2010

  Hlavní hrdina je stejně ukecaný, jako je upovídaný styl autora. Přesto takto niterní a přitom originální kriminálku nenajdete běžně na poličkách regálů. Příběh, tu připomínající Kingova/Bachmanova Blaze, tu film Spáči, zaujme svými charaktery, minimalistickou atmosférou a vygradovaným závěrem. Přelouskání prvních stránek a navyknutí si na hrdinův Tourettův syndrom je sice oříšek, ale fandové netradičních detektivek si zde rozhodně přijdou na své. Mistrnost.  TAGS:

  Online Sirotci z Brooklynu ebook, Kniha Sirotci z Brooklynu FB2, Download Sirotci z Brooklynu PDF , Download Sirotci z Brooklynu MOBI, Online Sirotci z Brooklynu kniha, Zdarma Stažení Sirotci z Brooklynu IPhone, Online kniha Sirotci z Brooklynu PDF, Zdarma Sirotci z Brooklynu DJVU, Zdarma Stažení Sirotci z Brooklynu TXT, Stažení Sirotci z Brooklynu RTF, Online Sirotci z Brooklynu FB2 , e-kniha Sirotci z Brooklynu stažení TXT, Zdarma Sirotci z Brooklynu stažení kniha, e-kniha Sirotci z Brooklynu download MOBI, Stažení Sirotci z Brooklynu IPad, Číst Sirotci z Brooklynu MOBI, Číst Sirotci z Brooklynu DOC, Zdarma Sirotci z Brooklynu AWZ, Download e-kniha Sirotci z Brooklynu iPad , Zdarma Sirotci z Brooklynu DJVU, Download Sirotci z Brooklynu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sirotci z Brooklynu DVD, Číst Sirotci z Brooklynu TXT, Book Sirotci z Brooklynu stažení DJVU, Sirotci z Brooklynu stažení kniha zdarma, Sirotci z Brooklynu stažení kniha pdf zdarma, Sirotci z Brooklynu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sirotci z Brooklynu pdf zdarma, Sirotci z Brooklynu stažení kniha epub zdarma, Sirotci z Brooklynu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply