Skladatelka voňavého prádla Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Skladatelka voňavého prádla Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Skladatelka voňavého prádla


Autorčina autobiografická prvotina, plná vtipných a bryskních postřehů naznačuje, že nebudeme listovat stránkami milovaného deníčku smáčeného slzami lásky, vzdoru a nenávisti, ale že se nám přestaví osobnost, která s neobvyklým nadhledem, sebeironií a vtipem dokázala rekapitulovat své životní hledání, tápání, prohry i vítězství.Kniha v českém jazyce!


Stažení Skladatelka voňavého prádla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Skladatelka voňavého prádla (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Skladatelka voňavého prádla zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Skladatelka voňavého prádla.pdf (EUR-0.00)

  Skladatelka voňavého prádla.epub (EUR-0.00)

  Skladatelka voňavého prádla.doc (EUR-0.00)

  Skladatelka voňavého prádla.txt (EUR-0.00)

  Skladatelka voňavého prádla.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Skladatelka voňavého prádla.PDF – (EUR 0.00);

  Skladatelka voňavého prádla.MOBI – (EUR 0.00);

  Skladatelka voňavého prádla.EPUB – (EUR 0.00);

  Skladatelka voňavého prádla.DOC – (EUR 0.00);

  Skladatelka voňavého prádla.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Petrov
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (33)

  Přidat komentář

  Chesterton

  06. ledna

  Kniha (audio) mě velice zaujala a bavila. Je to červená knihovna křížená s bulvárem. Zároveň i obrázek jednoho celkem smutně ponurého normalizačního období. Nedávno jsem měla příležitost poslouchat paní Formanovou v živém rozhovoru o její zatím poslední knize a chovám k ní velice smíšené pocity. Je to oběť své doby a na druhé straně – všechna čest, na čem všem se dá vydělávat:)) V jejím životě toho pro mne není moc co by mi imponovalo, ale prodat to fakt umí!!

  kní

  07.11.2017

  Holči …

  ddkk

  21.10.2017

  Trochu načervenalá knihovna, avšak s obecně známými a živými protagonisty. Tak jsme trochu nakoukli pod pokličku Kájovi, dověděli jsme se – jen náznakem – jak cílevědomě lze získat pozornost našeho světově proslulého režiséra (asi by nebylo úplně fér napsat "klofnout", že) a podívali se jen tak mrknutím očka do soukromí slušně si stojících amerických hospodyněk, kterým chudé, avšak dobře vychované a vzdělané děvče z východu dělalo služku…teď už je to jistě naopak…Dobře se to četlo i poslouchalo, je vidět, že autorka má to vzdělání….

  Mermaid

  30.09.2017

  MF je cílevědomá a upřímná. Chce se mi napsat "americky" upřímná, ale tam se zase věrně a v superlativech odhalují jen ty příjemné stránky života, takže, co já vím, asi to bude mít v genetické výbavě, jít bez skrupulí s kůží na trh.
  Nemusím si ani číst komentáře, abych věděla, že ji to spousta lidí dá sežrat. Hlavně těch, kterým chybí osobní odvaha a koukají přes plot na sousedovu zelenější trávu.
  No asi tak, Martina má jistě do jeptišky daleko, ale napsat toto chlap, dostane se mu v nejhorším shovívavosti, v nejlepším velebení, jaký že je to kanec. Jenže MF musí mít osobně velké charisma, to je totiž TO, čemu nakonec všichni podléháme.
  Navíc mě opravdu překvapila, že umí psát. Nevidím důvod těch pět hvězd nedat. I za to, že došla do cíle. A ne, nebylo to přes mrtvoly, jak se tu někdo snaží tvářit…

  Jana283

  25.09.2017

  Je to jak píše Mariposka, ale chci dodat, že navzdory tomu píše MF docela dobře.

  mariposka

  16.10.2016

  Milý deníčku, byla jsem mladá a hezká a všimnul si mě známý zpěvák. Měli jsme spolu poměr. Nechtělo se mi studovat ani pracovat. Když šel zpěvák o slečnu dále, odjela jsem za sestrou do USA, kde se mi taky nechtělo studovat ani pracovat, ale nakonec jsem musela, neměla jsem už známého zpěváka a tedy ani peníze. Podařilo se mi dokončit školu a všimnul si mě známý režisér. Milujeme se dodnes a mám s ním dvě děti a nemusím pracovat.

  Tak to vidím já.
  Přiznám se: vůbec jsem nevěděla do čeho jdu. Líbil se mi ten název, i já si tak někdy připadám. O Martině Formanové jsem věděla jen, že je manželkou Miloše Formana. Říkala jsem si, že zkusila napsat román, tak uvidím jak se jí to povedlo. Netušila jsem, že jde o autobiografii. Lehce se to četlo a lehce se to zapomene. Jako story z časopisu.

  Suzynka29

  04.06.2016

  Kniha mě zaujala hned od začátku. Líbilo se mi, že si autorka nedělala hlavu s nějakým "mlžením" a napsala věci tak jak opravdu byly. Až do této doby jsem nevěděla nic o jejím vztahu s KG, bylo to pro mě příjemné zpestření. Když čtu komentáře některých "moralistek" musím se smát. Jo závist je vážně zlo…

  Nikuskaaa

  13.09.2015

  Knížku jsem z vypětí všech sil přečetla, ale vůbec mě nebavila

  DominaCZ

  01.09.2015

  Prý je to veleúspěšná prvotina. Hm spíš ukázka toho, jaká čůza to je a komu všemu musela vlízt do postele, aby se vůbec upíchla.

  Suzynčin komentář se asi vztahuje k jiné knize nebo ději, protože na nadbíhání Gottovi do postele, postáváním vedle Korna a uklízení v Usa, kterým byl čas tráven, aby se změnil na taktéž cpaní se do něčí postele, není tak nějak co závidět…. normální člověk takovýmu "hledání " a jednání neřekne jinak než čubka, a ne závist.A Sassenka má pravdu, pouze se můj pohled liší v tom, že ona krásnoiu tvářičku právěže neměla, proto tolik jednala svou kačenkou, neboť musela. A to mi vážně k obdivu nepřijde..spíš je smutný, že se holky takhle "životně upíchávávaly " ( doslova!!) už tehdá…a ještě to na sebe řeknou…..vskutku inteligentní a následováníhodné.

  stehlicek

  17.08.2015

  A mně se to náhodou líbilo. Autorka má skvělý cit pro češtinu a je hodně vtipná. A že je to tak trochu bulvár? No a? Vždyť ona to zažila, fakt s Gottem chodila, fakt dělala Kornovi křoví, fakt si vzala Formana. Já jí náhodou tleskám. I její knize, čte se moc dobře, doporučuji.

  tisha8409

  05.08.2015odpad!

  Nejde to jinak, musím dát opět odpad. Toto totiž skutečným odpadem je.
  Nazvala bych tu knihu spíše asi "kterak české děvče lovilo svým pohlavím tak dlouho, až konečně přebralo a ulovilo".

  Je něco jiného vtipný fejeton ze života a nebo dělání z pochybné kariéry úžasnou múzu, známou a perfektní. na rozervání, udavačku mody po Praze! K smíchu Marťo. To sis vše jen myslela, nebo ti ten kabát jednou skutečně nekdo pochválil? To ale udání trendu neznamená.

  Viděla jsem ji v jednom z dílů Televarieté po převratu a nevím, jak si na "kariéře" doprovodné kočky Korna mohla zakládat, protože tam jen stála,komíhala se sem-tam a dělala "u-hůůůvááá".
  ( to byl totiž ten doprovod – pozadí hlasové).

  marie3310

  12.06.2015

  Milá, oddechová a hlavně humorná knížka ze života. Navzdory spíše negativním komentářům, mě velice potěšila.

  cori

  08.06.2015

  Její chlubení, že je modelka a chodí s Gottem a vystupuje v televizi, mě celkem nudilo. Čekala jsem, kdy nastane nějaký zvrat a ona dostane od života po hubě. Když se Karel nechce ženit, Martina odjíždí do USA, kde pracuje jako posluhovačka, ale opět se nespokojí s obyčejným chlapem. Jediný strach asi měla z tikání biologických hodin.

  martas006

  02.04.2015

  U první poloviny jsem měla chuť jí přestat číst, ale poté, co se autorka v knize odstěhovala do Ameriky, mě teprve začala bavit.

  Val

  22.02.2015

  Dle mého názoru je potřeba smeknout před upřímností se kterou je tato kniha napsaná. Zejména začátek knihy, kdy by jí spousta čtenářů za její přístup k životu zřejmě nejraději nafackovala. Mě se to celé líbilo. Nebudu soudit Martinin život, protože mi to nepřísluší…..Každopádně, ruku na srdce – kolik žen by ze zájmu Karla Gotta o jejich osobu tehdy nesedlo na zadek, že ?

  sasena

  08.02.2015odpad!

  Knihu bych popsala skoro stejně, jako felix6338. Jen bych ještě doplnila, že tato paní si za celý život asi neuvědomila, že vším bez nějakých podstatných šrámů a problémů procházela jen díky tomu, jak vypadala. Na čemž, kromě těch diet, neměla vlastně žádnou zásluhu. Ke konci popisuje jednoho ze svých psů a a k popisu jeho pohodlného života dodává: "…Jak k tomu ten pes vůbec přijde? Já jsem aspoň od šestnácti na dietách, o cosi jsem se snažila, on za vše vděčí jen pěkné tvářičce…." K tomu bych dodala, že ona k pěkné tvářičce za všechno vděčí také své vagíně. Jinak opravdu kniha o ničem. Vrchol všeho je ještě pasáž, kde vypráví Courtney Love o svém vztahu ke Gottovi, čímž v ní vyvolá dojem, že KG byl nějaký český Kurt Cobain. MF se za ten omyl omlouvá – Karlovi!!! Chudák Kurt. Podle všeho se MF v životě přihodily tři strašné věci – 1) nějaká nula jí na večírku řekla, že vypadá příšerně unaveně, 2) jakási známá jí řekla, že ona by teda s Karlem nemohla, 3) Karel jí nekoupil dům. Vtipu v knize není, ani co by se za ostříhaný nehet vešlo.

  fruitbueno

  16.09.2014

  Na autorce je sympatické, jak umí sama sebe shodit, okomentovat a s odstupem nahlížet i poměrně nemilé či nepříjemné věci. Četba oddechová, rychlá, ale bohužel i taková trochu bez dojmů…

  ivusse

  29.07.2014

  Oddechové čtení. Nic převratného, ale jde to.

  felix6338

  14.05.2014odpad!

  Protože víceméně o Martině nic nevím ,překvapilo mne, že se několik let stýkala s Karlem Gottem.
  Záměrně píšu stýkala, ne žila nebo tvořila pár.
  Podle knihy se totiž jednalo o vyspání se s ním v den jeho párty, kdy jí bylo 18 a kdy jí šlo o to, ukázat kámoškám, že ONA s ním bývá.
  Poté spolu spávali dál a Martině až později došlo, že místo vedle něj zaujaly také její kamarádky a ostatní modelky té doby.
  Martina žárlí, čeká jako slípka na každé Karlovo zatroubení a doprovází text haldou příběhů a popisů o tom, jak se mládež v Praze za komunismu měla. Můžeme být svědky toho, že se neustále s někým válela v posteli a oni jí říkali,že zavolají a už nikdy nezavolali. Že vyplňovala prázdno po Karlovi jinými muži,hladověním a tunami cigaret a alkoholu.

  Jak úžasný kolektiv měly děvčata mezi sebou za působení u Jirky Korna ve šmešném předstírání tance a zpěvu!!
  Poté,co se konečně rozhodne odjet za sestrou do Usa,kde nemá zpočátku ani prac.povolení a poté je prý nežádanější uklízečkou domů bohatých občanů, se stává svobodnou a má pocit,že tohle je přesně ono.

  Vdává se za muže, kterého nechce,ale smí tím pádem v Usa zůstat a má občanství. Nějak se někde poznala s Milošem, po telefonu probírala, zda se s ní ihned vyspí a sama na něj líčila. Klaplo to..opět přeš postel ulovila bohatého,vlivného muže. Euforické nálady střídalo plakání po děťátku a kniha končí popisem toho,jak na klinice děkuje Bohu za své děti.

  Neustálé dokazování toho, jak moc se jí dařilo díky tomu, že byla modelka a udávala trendy v metru a že muže oslňuje svým tělem, je pro čtenáře otravné a překáží.
  Čekal jsem skutečně humorné,denní postřehy ze života a manželství…a ono to místo toho bylo bulvární vychloubačství o tom, jak moc lidem musela dát,aby byla tam,kde je.

  Přišlo mi to jako zpověď dnešních modelek, které loví pro prachy a nemají soudnost ani stud.
  Kniha mne zklamala svou přízemností,namyšleností a očividným zaměřením se na bohaté muže.

  Siraelxy

  08.02.2014

  Autobiografie, která se čte jako román. Z počátku jsem byla skeptická a asi i trochu negativně zaujatá tím, jak ji media, v době kdy chodila s KG, prezentovala…..zlatokopka. V knize je ale zajímavý dialog mezi Martinou a její maminkou, která se ptá, zda nechodí s Gottem jen proto, že je slavný. A ona ji na to odpoví něco v tom smyslu, že ho zná jako slavného, nikdy ho neznala jako elektrikáře. Ano, miluje ho proto kým je teď. Lidé se přitahují z různých důvodů, a žádný není lepší nebo horší….
  To se mi líbí, že to přiznala. A názor na Martinu jsem změnila 🙂

  Kamiliana

  05.01.2014

  Psáno elegatně a s nadhledem, ale americká část mi přijde mnohem lepší a čtivější, neboť se v ní konečně něco děje (je totiž o práci:-) a nejen o vyhlížení pana božského z okna, večírcích, tápání, lítosti… Nejpůsobivější je úplný závěr, neboť je naplněním smyslu života mateřství (stala jsem se chlebem a mlékem pro mé děti).

  Vesna

  28.10.2013

  Moc dobře se mi tato knížka četla a pobavila mě. Doporučuji ostatním. Také mě trochu připomněla léta před revolucí a těsně po ní. Chvíli je humorná, chvíli připomene, že každý může v životě uvíznout. A taky moc přesně vystihuje pocity a touhy ženy kolem 30 let, která hledá partnera a chce rodinu. Knížka se mi dobře četla, uteklo to jak voda, příjemné.

  Marčullkas

  26.10.2013

  Autobiografická kniha, milé oddechové čtení.
  Věcně popsaný životní příběh p. Formanové

  janucha

  27.08.2013

  Tak mě se tahle knížka líbila. Jak někdo píše níže, je to lehké čtení, a mě se líbí, že je to přiznané. Že to není zbytečně dušezpytné, pisatelka se ironizuje, má nadhled, nezastírá určité zištné motivy svého jednání….přestože je MF tak trochu zlatokopka, vnímám
  ji po přečtení jako sympatickou ženu, a rozhodně ji neodsuzuji….nakonec muži, které si vybírala jsou charismatičtí, a určitě by si dala s nimi tzv. říci většina žen. I ostatní knihy MF mě potěšily, zejména Snědla dětem sladkosti Nevěra po americku.

  Skjaninka

  08.06.2013

  Ak si chcete prečítať bezobsažnú a na nervy idúcu spoveď Martiny Formanovej, tak nech sa páči, ale tým ostatným radím, aby sa ku knihe ani nepriblížili.
  Len v skratke priblížim, že odvážlivci si prečítajú o chudinke, večne čakajúcej na "božského Káju", neustále bedujúcej nad vlastným životom, ale predsa nachádzajúcej vytúžené šťastie v podobe Miloša Formana.

  Aneleh

  02.06.2013

  Knížka od Martiny Formanové je zajímavá a psaná velmi poutavě a s humorem, přečetla jsem ji takřka na jeden zátah. Dozvíte se i spoustu zajímavých věcí o životě a vlastnostech slavných osobností, jako je Karel Gott a Miloš Forman. Je to druhá kniha, kterou jsem od Martiny přečetla a ani ta mě nezklamala, určitě si přečtu ještě pokračování její autobiografie "Snědla dětem sladkosti".

  ajinav82

  28.03.2013

  bookcase

  22.03.2013

  Četla jsem ji už před lety, když vyšla a teď jsem si ji chtěla připomenout. Martina Formanová je chytrá holka a psaní jí jde. Dobře se to čte.

  Eva P.

  21.03.2013

  Knihu jsem četla několikrát a patří k mým oblíbeným. Vtip, nadhled a sebeironie autorky se dnes jen tak nevidí.

  myskula

  05.03.2013

  Knížka mně moc bavila,dobře se čte.
  TAGS:

  Online Skladatelka voňavého prádla ebook, Kniha Skladatelka voňavého prádla FB2, Download Skladatelka voňavého prádla PDF , Download Skladatelka voňavého prádla MOBI, Online Skladatelka voňavého prádla kniha, Zdarma Stažení Skladatelka voňavého prádla IPhone, Online kniha Skladatelka voňavého prádla PDF, Zdarma Skladatelka voňavého prádla DJVU, Zdarma Stažení Skladatelka voňavého prádla TXT, Stažení Skladatelka voňavého prádla RTF, Online Skladatelka voňavého prádla FB2 , e-kniha Skladatelka voňavého prádla stažení TXT, Zdarma Skladatelka voňavého prádla stažení kniha, e-kniha Skladatelka voňavého prádla download MOBI, Stažení Skladatelka voňavého prádla IPad, Číst Skladatelka voňavého prádla MOBI, Číst Skladatelka voňavého prádla DOC, Zdarma Skladatelka voňavého prádla AWZ, Download e-kniha Skladatelka voňavého prádla iPad , Zdarma Skladatelka voňavého prádla DJVU, Download Skladatelka voňavého prádla e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Skladatelka voňavého prádla DVD, Číst Skladatelka voňavého prádla TXT, Book Skladatelka voňavého prádla stažení DJVU, Skladatelka voňavého prádla stažení kniha zdarma, Skladatelka voňavého prádla stažení kniha pdf zdarma, Skladatelka voňavého prádla pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Skladatelka voňavého prádla pdf zdarma, Skladatelka voňavého prádla stažení kniha epub zdarma, Skladatelka voňavého prádla ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply