Škoda lásky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Škoda lásky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Škoda lásky


Povídkový soubor, který volně spojuje hudební tematika, představuje jakési panoptikum všech těch „místních Elvisů“ a bigbeatových skupin, jež skončily dřív, než se stačily dohodnout na jménu, jakož i celou řadu svérázných outsiderů, kteří už po mnoho hudebních generací sní svůj mlhavý sen o slávě. Autor nás zavádí nejen do svých rodných Dejvic a na blízkou Hanspaulku, ale i do Smetanovy Litomyšle anebo do jedné zcela zapadlé pohraniční vísky. Titul knihy odkazuje na nejslavnější český hit všech dob – slavnou polku Jaromíra Vejvody.Kniha v českém jazyce!


Stažení Škoda lásky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Škoda lásky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Škoda lásky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Škoda lásky.pdf (EUR-0.00)

  Škoda lásky.epub (EUR-0.00)

  Škoda lásky.doc (EUR-0.00)

  Škoda lásky.txt (EUR-0.00)

  Škoda lásky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Škoda lásky.PDF – (EUR 0.00);

  Škoda lásky.MOBI – (EUR 0.00);

  Škoda lásky.EPUB – (EUR 0.00);

  Škoda lásky.DOC – (EUR 0.00);

  Škoda lásky.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Paseka
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Aleh

  19.06.2017

  Tentokrát všechny povídky spojuje hudba. Kolik kluků snilo sen o vlastní hudební skupině? Jak daleko je od snu k jeho realizaci? Komu se to podaří? Ale i to k životu patří. A tak jsme svědky těch dávných tužeb, které se většinou nikdy nepodařilo realizovat. A z velkých snů a nesplněných přání se časem stanou jen krásné vzpomínky. Povídky, které nás zavedou mezi hudební nadšence do nejrůznějších koutů naší republiky .

  Dimas

  05.01.2017

  Nedokázala jsem se začíst.

  Pišingr

  27.01.2016

  V některých povídkách jsem poznávala scénáře. Často jsem se ztrácela, kdo je tedy vypravěč. Hodně hovorový jazyk, rokec, underground…

  pakoshka

  21.10.2013

  Můj první Šabach… Myslím, že jsme spolu začali dobře 🙂

  čef

  06.02.2012

  Zajímavé a vtipné vzpomínky na rudou minulost a problémy s hudbou v té době. Ano, takoví jsme byli a taky pořád jsme.

  PanKérka

  13.04.2011

  Fakt dobré povídky. Ale taky co jiného od Šabacha čekat 🙂

  Addie

  05.04.2011

  Pár povídek jsem četla už dřív, aniž bych si je pamatovala, ale tím, že jsem se ke knize vrátila, jsem si víceméně od povídky Hanspaul City Limits dál připomněla (jako už tolikrát) Šabachovo umění vtipu, které nemá obdoby.  TAGS:

  Online Škoda lásky ebook, Kniha Škoda lásky FB2, Download Škoda lásky PDF , Download Škoda lásky MOBI, Online Škoda lásky kniha, Zdarma Stažení Škoda lásky IPhone, Online kniha Škoda lásky PDF, Zdarma Škoda lásky DJVU, Zdarma Stažení Škoda lásky TXT, Stažení Škoda lásky RTF, Online Škoda lásky FB2 , e-kniha Škoda lásky stažení TXT, Zdarma Škoda lásky stažení kniha, e-kniha Škoda lásky download MOBI, Stažení Škoda lásky IPad, Číst Škoda lásky MOBI, Číst Škoda lásky DOC, Zdarma Škoda lásky AWZ, Download e-kniha Škoda lásky iPad , Zdarma Škoda lásky DJVU, Download Škoda lásky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Škoda lásky DVD, Číst Škoda lásky TXT, Book Škoda lásky stažení DJVU, Škoda lásky stažení kniha zdarma, Škoda lásky stažení kniha pdf zdarma, Škoda lásky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Škoda lásky pdf zdarma, Škoda lásky stažení kniha epub zdarma, Škoda lásky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply