Sladké nic Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sladké nic Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sladké nic


Život se může změnit ve vteřině …
Každý zažívá zklamání a ztráty. Patří to k životu a brzy se naučíme vážit si těch několika málo vzácných okamžiků, co jsme prožili předtím, než jsme o všechno přišli. Možnost, že něco ztratím ještě před tím, než mi to patřilo, jsem si nikdy neuměl ani představit. Pohled na to, jak vám něco uniká dřív, než jste to drželi v ruce, stačí člověka zlomit. Ale taky mi to poskytlo příležitost vykoupit se, získat v jejích očích cenu pro případ, že by naše chvíle nakonec přece jen přišla…
Všimla jsem si ho na semaforech. Seděl v autě ve vedlejším jízdním pruhu. Když se naše pohledy setkaly, věděli jsme, že ten naproti je ten pravý. Už nikdy nebudu jako dřív. Bylo mi jasné, že to je ON, kterého budu milovat celý život. Byl to mžik, ve zlomku vteřiny jsme se zamilovali a začal náš společný život a ve zlomku vteřiny všechno skončilo …

Další román Jamie McGuire, tentokrát napsaný spolu s Teresou Mummert je chytrý vtipný, dojemný a plný lásky. Skutečná lahůdka pro náruživé čtenářky!Kniha v českém jazyce!


Stažení Sladké nic zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sladké nic (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sladké nic zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sladké nic.pdf (EUR-0.00)

  Sladké nic.epub (EUR-0.00)

  Sladké nic.doc (EUR-0.00)

  Sladké nic.txt (EUR-0.00)

  Sladké nic.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sladké nic.PDF – (EUR 0.00);

  Sladké nic.MOBI – (EUR 0.00);

  Sladké nic.EPUB – (EUR 0.00);

  Sladké nic.DOC – (EUR 0.00);

  Sladké nic.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Sweet Nothing (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  luciefeix

  12. ledna

  průměrný příběh jak se dva zamilují a na konci se ukáže jak je vše jinak

  Suou

  28.12.2017

  Prišlo mi to urýchlené a chcel som tomu dať 2 možno 3, ale ten koniec ma naozaj prekvapil a musel som dať lepšie hodnotenie. Potom som pochopil prečo to autorka tak urýchľovala…

  Litocha

  25.12.2017

  Odkládám po čtyřiceti stranách, tohle není nic pro mě. Plytké a nevěrohodné, ale hlavně že je to prošpikováno vulgarismy.

  malazluta

  07.08.2017

  Z této knihy mám opravdu smíšené pocity. 3/4 knihy mě opravdu nudily a musela jsem se do čtení hodně nutit, závěrečné kapitoly to již nezachránily. Těžko se člověk nadchne knížkou, kde jsou mu hlavní postavy prakticky ukradené – chyběla jim vzájemná chemie a jejich vzájemnou lásku jsem jim věřila jen stěží. Když se zpětně za celou knihou ohlédnu, tak se jedná o hezký příběh, na který by stačilo jen pár stran, ale u rozsahu více než 300 stránek bych čekala od děje něco víc.

  Mišík

  14.07.2017

  Tak tohle bylo velké zklamání… Od Jamie jsem takhle nepovedenou knihu nečekala.
  Již u věnování mě zarazilo počínání T. Mummert, která píše: "Spojenými silami vyděláme penízky." Bohužel tuhle knihu beru doopravdy jako tah k tomuto účelu.
  Začátek byl zajímavý,pak jsem se 200 stran těžce prokousávala, vlastně ani nevím čím, na konci děj začínal být zase o něco záživnější.
  Nápad nese kniha velmi zajímavý, ale podat se dal tedy lépe…

  Katuschkaaa

  28.12.2016

  No… to teda byla zvláštní kniha. Anotace slibovala osudový příběh, ale nějak jsem hlavním hrdinům tu jejich lásku nevěřila. Jejich dialogy jakoby nedávaly vůbec smysl. A nepochopila jsem, proč autorka používala tolik sprostých slov… pro mě velké zklamání od oblíbené autorky Jamie McGuire.

  Kammia

  17.12.2016

  Vlastně nevím, jestli se mi líbila nebo ne… Ta zápletka se zvláštním koncem bylo to jediné, co knihu dělalo zajímavou. Začátek byl hrozně zdlouhavý a jinak mě bohužel nenapadá nic než že byla ta kniha prostě zvláštní.

  bookcase

  13.11.2016

  Číst se to dalo, dala bych tak 3,5*. Když se to rozjelo, tak byl konec. :). Vyústění dost zajímavé.

  Danago

  10.11.2016

  Krásný a velice zajímavý příběh dvou lidí. Byl naprosto překvapivý a nevšední. Poslední stránky byly rozhodně veliké překvapení.
  Co se týká tolik vzpomínaného konce . Autorky nechávají na Vás, aby jste udělali rozhodnutí a vedli pokračování příběhu, který se Vám navždy bude přehrávat v hlavě
  A já jsem konec pochopila po svém a to jako šťastný konec.
  Jedna blogerka napsala o knížce – Sladké nic a mnohem víc, podle mě to přesně knížku vystihuje. Přečteno za dnešní odpoledne , nemohla sem se od knížky vůbec odtrhnout. Za mě super čtení.

  beruzzka

  14.09.2016

  Velice zajimavy příběh, bavilo me prvni 60 stran, pak to byla neuveritelna nuda, kdy jsem furt cekala, kdy se neco stane a teprvne na 290 strane se to rozjelo. Konec byl divne useknuty, kdyz uz jsem si protrpela knihu od ktere jsem cekala mnohem vic, aspon zakonceni mohlo byt delsi nebo rozumnejsi.

  Jinak uz z obalky bylo jasne, ze tam ta nehoda bude hrat roli, takze kazdemu dojde o co asi v knize pujde, ackoliv ja na zacatku chybne sazela na krvaceni do mozku.

  mmmisulka.r

  08.09.2016

  Palec nahoru za propletenost příběhu, ale na druhou stranu jedna hvězda dolů za občasnou nesnesitelnost hlavních hrdinů. Jinak celkem slušný příběh!

  Samira

  25.08.2016

  Zajímavá a jiná, ale velmi pěkná knížka, jejíž anotace zbytečně moc prozradí. Já nic raději prozrazovat nechci, snad jen poděkovat Pei za přiložený odkaz, pro objasnění konce knihy. Já bych to tedy nepotřebovala, došlo mi to díky jednotlivostem a celku i tak. Ale ráda jsem si ho potvrdila.
  Musím však říci, že s autorkou nesouhlasím a sama epilog za přebytečný nepovažuji. Naopak by mi na knize přišel úplně nejzajímavější.

  Může obsahovat spoiler :
  Ale je to hlavně proto, že mi vzhledem k anotaci a vůbec celkovým náznakům, došlo vše už na začátku a na knihu jsem se koukala ze zcela jiné perspektivy. A pořád vyhlížela, co to s nimi na konci udělá.
  Můžu však jen domýšlet :).
  Ale je vlastně jedno jestli si vám to dojde nebo ne, užijte si ji i tak. Jen se možná najde pár takových, kterým, tak prudký konec bude vysloveně vadit.

  Pei

  13.07.2016

  Knížku jsem přečetla za dva dny 🙂 .. pro ty kdo má konec nejasný.. stačí pohledat na anglických webových stránkách a najdete odpověď 🙂

  Pro ty kdo to chtějí objasnit, tady dávám odkaz 🙂 POZOR OBSAHUJE SPOILERY, takže opravdu pro ty co mají knížku již přečtenou! 🙂

  https://www.goodreads.com/book/show/23251133-sweet-nothing?ac=1&from_search=true

  stačí sjet dolů do komentářů – komentář od Jennifer Kyle, když si ho zobrazíte celý, tak ke konci také upozorňuje na spoilery (v odstavci Update)..a pak kliknete na view spoiler .. a zobrazí se vám co dál napsala autorka 🙂

  Je to v angličtině ale dá se to 🙂 .. a když tak překladač 😉

  muchomurka

  11.07.2016

  (Obsahuje spoilery.)
  Na knížku jsem se hodně těšila a jsem zklamaná. Doufala jsem, že příběh bude mít "to ono" a že prostě bude končit dobře. Ale takový závěr? Co to vůbec za konec je? Asi je dobrý, ale jen pokud si to tak člověk přebere. Pořád jsem doufala, že se probudí a že si také bude pamatovat ty dva roky s Avery. A že navážou v opravdovém světě na ten svůj.
  Ale stejně mám mám pocit, že té knize chybí poslední kapitola, dvě. Přece to nekončí takto divně… Se s tím koncem nějak nemůžu popasovat, srovnat. 🙁
  Jinak nesouhlasím s chováním Joshe ohledně Hope. To prostě nedává smysl. Vzhledem k tomu, jak se celou dobu k Averey choval, si myslím, že když mu řekla, že se jí to nelíbí a nechce to, by spíše jeho povaze odpovídalo to, že Avery vyjde vstříc, pochopí ji a udělá pro ni cokoliv.
  Hm, jsem z toho zmatená a zklamaná a rozčarovaná. Krásná katastrofa byla boží knížka, tak jsem očekávala i od této jisté kvality, ale bohužel. 🙁

  fidáš

  01.07.2016

  Knihu jsem přečetla, ale ke konci jsem dost tápala. Opravdu zvláštní pojetí.

  jluky

  30.06.2016

  Áno, zvláštna kniha, rozhodne som ten vývoj nečakala…

  jukanek

  07.06.2016

  Hezký a zajímavý příběh, nemohla jsem knížku odložit. Konec je tedy trochu zvláštní, úplně si nejsem jistá jak to uchopit. Ale celkově se mi moc líbila.

  soltera

  03.06.2016

  Krásny príbeh. Áno sú veci medzi nebom a zemou, ktoré si nevieme vysvetliť. Nie je to mystika ani šialenstvo, ale niečo, čo vnímame keď sme na hrane života a je to vzácne.

  Zusaninka

  30.05.2016

  Zaujimavy príbeh dvoch ludi, celkom obycajny, zaver prekvapivy, nevsedny. Po prečítaní knihy, som zmätená.

  Damienronnie

  20.05.2016

  zvláštna kniha  TAGS:

  Online Sladké nic ebook, Kniha Sladké nic FB2, Download Sladké nic PDF , Download Sladké nic MOBI, Online Sladké nic kniha, Zdarma Stažení Sladké nic IPhone, Online kniha Sladké nic PDF, Zdarma Sladké nic DJVU, Zdarma Stažení Sladké nic TXT, Stažení Sladké nic RTF, Online Sladké nic FB2 , e-kniha Sladké nic stažení TXT, Zdarma Sladké nic stažení kniha, e-kniha Sladké nic download MOBI, Stažení Sladké nic IPad, Číst Sladké nic MOBI, Číst Sladké nic DOC, Zdarma Sladké nic AWZ, Download e-kniha Sladké nic iPad , Zdarma Sladké nic DJVU, Download Sladké nic e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sladké nic DVD, Číst Sladké nic TXT, Book Sladké nic stažení DJVU, Sladké nic stažení kniha zdarma, Sladké nic stažení kniha pdf zdarma, Sladké nic pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sladké nic pdf zdarma, Sladké nic stažení kniha epub zdarma, Sladké nic ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply