Slunce, Měsíc a Země Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Slunce, Měsíc a Země Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Slunce, Měsíc a Země


V dnešní uspěchané době se málokdo zastaví, aby se pokochal krásami, které nabízí noční ale i denní obloha. A z těch mála jen někteří plně rozumí vzájemným pohybům Slunce, Měsíce a Země, tak jak je můžeme pozorovat ze Země. Ve 28 krátkých kapitolách doplněných diagramy nás autor zavede do problematiky vzájemných pohybů těchto tří vesmírných těles. Důkladněji si prostudujeme pohyb Měsíce kolem Země a seznámíme se s jeho některými důsledky pro život. Dozvíme se, proč dochází k zatměním Slunce a Měsíce, která z nich jsou četnější a jak složité je zatmění předvídat. Také se pokusíme sestavit kalendář, který by měl zohledňovat jak sluneční rok, tak i měsíční fáze, měl by mít jednoduché dělení do týdnů, měsíců a ročních období a vyjadřovat aktuální fázi a polohu Měsíce, příliv, odlivu a zatmění. Nakonec nahlédneme do magie čísel skryté v plánech megalitických kamenných kruhů, které v prehistorických dobách sloužily zřejmě také jako kamenné kalendáře.Kniha v českém jazyce!


Stažení Slunce, Měsíc a Země zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Slunce, Měsíc a Země (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Slunce, Měsíc a Země zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Slunce, Měsíc a Země.pdf (EUR-0.00)

  Slunce, Měsíc a Země.epub (EUR-0.00)

  Slunce, Měsíc a Země.doc (EUR-0.00)

  Slunce, Měsíc a Země.txt (EUR-0.00)

  Slunce, Měsíc a Země.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Slunce, Měsíc a Země.PDF – (EUR 0.00);

  Slunce, Měsíc a Země.MOBI – (EUR 0.00);

  Slunce, Měsíc a Země.EPUB – (EUR 0.00);

  Slunce, Měsíc a Země.DOC – (EUR 0.00);

  Slunce, Měsíc a Země.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Sun, Moon & Earth (1999)

  Žánr:
  Vesmír, Přírodní vědy
  Vydáno: , Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  tanuki

  12.09.2016

  Krásně graficky zpracovaná kniha, která se snaží ve zkratce přiblížit matematické zákonitosti, které existují mezi Zemí, Měsícem a Sluncem. Každá z krátkých kapitol by si zasloužila dlouhodobější studium a pátrání na Wikipedii, protože autor většinou čtenáře seznamuje se závěry, ke kterým vede dlouhá cesta. Bez této cesty je ale pochopení nastíněných závěrů náročné. Čtenář musí vstřebat poměrně velké množství termínů, které nepatří do jeho běžného pojmového aparátu – lunace, synodický měsíc, siderický měsíc, lunární uzly, drakonický rok, ekliptický rok, saros, stříbrná frakce…je toho tolik, až se člověku dělají před očima hvězdičky. :o)  TAGS:

  Online Slunce, Měsíc a Země ebook, Kniha Slunce, Měsíc a Země FB2, Download Slunce, Měsíc a Země PDF , Download Slunce, Měsíc a Země MOBI, Online Slunce, Měsíc a Země kniha, Zdarma Stažení Slunce, Měsíc a Země IPhone, Online kniha Slunce, Měsíc a Země PDF, Zdarma Slunce, Měsíc a Země DJVU, Zdarma Stažení Slunce, Měsíc a Země TXT, Stažení Slunce, Měsíc a Země RTF, Online Slunce, Měsíc a Země FB2 , e-kniha Slunce, Měsíc a Země stažení TXT, Zdarma Slunce, Měsíc a Země stažení kniha, e-kniha Slunce, Měsíc a Země download MOBI, Stažení Slunce, Měsíc a Země IPad, Číst Slunce, Měsíc a Země MOBI, Číst Slunce, Měsíc a Země DOC, Zdarma Slunce, Měsíc a Země AWZ, Download e-kniha Slunce, Měsíc a Země iPad , Zdarma Slunce, Měsíc a Země DJVU, Download Slunce, Měsíc a Země e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Slunce, Měsíc a Země DVD, Číst Slunce, Měsíc a Země TXT, Book Slunce, Měsíc a Země stažení DJVU, Slunce, Měsíc a Země stažení kniha zdarma, Slunce, Měsíc a Země stažení kniha pdf zdarma, Slunce, Měsíc a Země pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Slunce, Měsíc a Země pdf zdarma, Slunce, Měsíc a Země stažení kniha epub zdarma, Slunce, Měsíc a Země ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply