Smrtící DNA Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Smrtící DNA Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Smrtící DNA


Postgraduální studentka Eva Loutsová byla zavražděna během svého výzkumu v Centru primatologie nedaleko Paříže. Zpočátku se zdálo, že jde o brutální útok šíleného zvířete, ale zdá se, že všechno je mnohem komplikovanější… Komisař Sharko a Lucie Henebelleová musí vyřešit případ, dřív než si TO, co zabilo Evu Loutsovou, přijde i pro ně…
Čeho se vlastně týkal Evin výzkum? A kdo jsou tři fanatičtí vědci snažící se zaplavit svět třicet tisíc let starým virem?
Thilliez opět potvrzuje svou bezkonkurenční schopnost dostat do svých thrillerů fascinující vědecké poznatky, přičemž v tomto románu čerpá z oblasti genetiky a paleontologie. Poutavý děj čtenáře tentokrát zavede z deštivé Paříže přes alpské vrcholky až do vzdálené amazonské džungle.Kniha v českém jazyce!


Stažení Smrtící DNA zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Smrtící DNA (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Smrtící DNA zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Smrtící DNA.pdf (EUR-0.00)

  Smrtící DNA.epub (EUR-0.00)

  Smrtící DNA.doc (EUR-0.00)

  Smrtící DNA.txt (EUR-0.00)

  Smrtící DNA.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Smrtící DNA.PDF – (EUR 0.00);

  Smrtící DNA.MOBI – (EUR 0.00);

  Smrtící DNA.EPUB – (EUR 0.00);

  Smrtící DNA.DOC – (EUR 0.00);

  Smrtící DNA.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Franck Sharko (4.)

  Originální název:

  Gataca (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (30)

  Přidat komentář

  ilčidlo

  24. ledna

  Napínavé čtení i přes množství odborných záležitostí mně přímo uchvátila, těžko se od ní odchází

  klara7038

  02. ledna

  Skvely!

  mr.Zdenek

  08.12.2017

  Dobrá četba na dlouhé zimní večery.

  Nelly

  28.11.2017

  Opravdu strhující a dechberoucí thriller. Hlavní hrdinové bojující se svými temnými démony, zajímavé vědecké poznatky mísící se s fikcí. Doporučuji a sama se těším, že Franca s Lucií ještě potkám, vím, že to temné, co je obklopuje, činí jejich osobnosti i pracovní nasazení zajímavým, ale opravdu bych jim přála, aby už došli na konec tunelu.

  gru1995

  24.10.2017

  Zajímavá četba, ze začátku jsem myslela že ji ani nedočtu. Vůbec mě ten příběh nezaujal, možná i proto, že sem nečetla předchozí díl. Asi od poloviny knihy sem nemohla přestat číst a poslední stránky sem četla na jeden nádech. Doporučuji přečíst a nenechat se odradit od pomalejšího rozjezdu příběhu.

  Mia07

  02.10.2017

  Přečteno za jeden den. Dost odborné, pro někoho možná až příliš. Ale mě se líbila

  Pavlnka

  29.09.2017

  Dobrá kniha, která skvěle navázala na předchozí díl. Jen mi to občas přišlo moc překombinované. Rozjezd slabší, ale konec se potom rozjel.

  metrolog

  19.09.2017

  Jinak pro DeathTheKid, v tomto oušku jsou komentáře, jak se ostatně také nazývá. Recenze jsou v oušku "Recenze". Jak prosté. No, asi jak pro koho. Takže nikoho neurážej a pozdravuj toho 3 měsíčního synovce, který by to možná na rozdíl od tebe pochopil. 🙂

  metrolog

  17.09.2017

  Nedoporučuji číst bez předchozího dílu, jako jsem to bohužel udělal já. Ačkoli autor hned v úvodu píše, že ano, nevěřte mu. Neustále se se zde odkazuje na souvislosti z první knihy, což mě dost otravovalo a občas i mátlo. Potud tedy moje rada. Jinak ke knize jako takové. Je výborná. Dobře propracovaný děj, na hranici fikce a skutečnosti se spoustou, podle mého názoru, dobře vstřebatelných vědeckých informací v populárně vědecké formě. A ještě jedno malé postesknutí – zdá se, že v současné detektivní tvorbě musí být každý detektiv vyšinutý, zamindrákovaný alkoholik, kterého potkalo v životě víc ran, než biblického Joba. Takže teď si na přeložení zase asi dám jednoho Adama Dalglieshe nebo inspektora Klubíčka 🙂

  DeathTheKid

  06.09.2017

  Žasnu ze zdejších recenzí na knihu. Je totiž úžasné vědět, že jsou místní uživatelé schopní napsat CELOU JEDNU VĚTU jako recenzi. Můj 3 měsíční synovec by zvládl více…

  Co se knihy týče, Syndrom E mi očekávání nastavil docela vysoko. Takže budu docela porovnávat. Nápaditost hlavní myšlenky knihy je opět skvělá a chcete vidět, jak ta skládačka má vypadat celá. Vypadá zase dobře. A temně, což je pro mě plus. Postavy se trochu změnily a každá má svou motivaci, proč případ vyřešit, zároveň se jejich osudy ale proplétají a děj tak nemůže sklouznout čistě do "dvoulineárního narace". Případ nás navíc zavede do nových koutů a taková kapitola na ledovci byla opravdu cool, haha. Mnoho komentářů zmiňuje přehnanou odbornost, s čímž souhlasím jen napůl, protože Thilliez, když už ne napoprvé, vše vysvětlí dobře posléze. Tak proč "jen" 4 hvězdy? Protože na rozdíl od Syndromu E je Smrtící DNA o úroveň méně napínavá. Znovu se však jedná o nadprůměrné počteníčko, po kterém po letech určitě rád sáhnu.

  konicekbily

  01.09.2017

  Spíše než thriller je to odborná publikace o DNA a dědičnosti. Jinak se to čte dobře, ale přílišná odbornost mi vadila.

  Acquenta

  23.08.2017

  Perfektní, napínavá, i když trochu víc odborná. Za mě 4 hvězdy

  Hella

  18.08.2017

  Na pokračování Syndromu E jsem se těšila, ale přiznám se, že jsem často musela číst některé pasáže opakovaně, abych složitost popisovaného děje vůbec pochopila (ač si neskromně myslím, že nejsem žádný blbec 🙂 ). Zkrátka zajímavé, ale pořád ještě ne moc laikem stravitelné.

  petjanca

  13.08.2017

  Na můj vkus je tahle kniha až moc odborná, i když je to podané velmi srozumitelně. Ze začátku dobrý, postupně jsem se často přistihla, že čtu, ale nevnímám. Mne to prostě nezaujalo. Mám radši jiný styl psaní.

  JezinkaJ

  08.08.2017

  Ach jo. Minule jsem se nechtěla dívat na filmy a teď zase nechci DNA. 🙂
  Zajímavý nápad, složitější dějové linky. Spoustu se dozvíme a ještě se u toho dozvidani dost bavíme. Alespoň já ano. Bezva detektivka. Francku, jen tak dál.

  honza5083

  31.07.2017

  Zajímavá kniha se spoustou vědeckých poznatků. Právě kvůli tomu je dost složitá, až překombinovaná a rozhodně to není pro každého.

  Boby17

  20.07.2017

  Výborné pokračování Syndromu E, strhující příběh. Kromě samotného tématu zneužití genetiky se mi také velmi líbil vývoj soukromého života hlavních hrdinů. Dávám plný počet hvězd a těším se na další knihy Francka Thillieze.

  orinka3

  10.07.2017

  Kniha mě potěšila svým zajímavým tématem. Oba hlavní hrdiny spojuje nedávná rodinná tragédie, přesto nebo proto se dávají do boje s neznámou hrozbou. Nevšední prostředí, zajímavá zápletka, nutící k zamyšlení. Jsem ráda, že mi kniha padla do oka.

  Azmodan

  04.07.2017

  Genetika, genetika, genetika, a zbytek je jen "alchymie slov". A musím říct, že tenhle autor je velmi dobrý alchymista!!! Téměř vědecký příběh, který Vás ale strhne jako horská lavina a nepustí Vás dokud nebude v údolí pod horou! Není tam ani slovo navíc, moc jsem si to užil a zhltl to jako marcipánový bonbón. Zasloužilo by si to tak 8 hvězdiček :o)

  ankaras

  03.07.2017

  I když je v knize mraky vědeckých poznatků, čtou se lehce a příběh hodně oživují.

  Atak

  01.07.2017

  Po Syndromu-E jsem nedočkavě čekal na tuto knihu, upřímně byl jsem většinu knihy zmaten jak včela, což neznamená že se mi nelíbí 🙂 až ke konci se příběh roztočil jak tornádo, nebo mi to spíš začalo všechno dávat smysl 😀

  Karelvovsik

  07.06.2017

  Smrtící DNA není špatná kniha, četla se dobře, ale příběh se mi zdál příliš překombinovaný, místy až neuvěřitelný. Syndrom E mě bavil trochu víc.

  Luciecs

  06.06.2017

  Tak tohle byla jízda…Za mne zasloužených pět hvězdiček. Doufám, že se dočkáme ještě dalších pokračování.

  TeaPeter

  02.06.2017

  Kniha je perfektně napsaná, napětí děje neklesá, takže jak se člověk jednou dá do čtení, tak už se do konce neutrhne. Proti minulému dílu mi ale kniha přišla překomplikovaná a často až příliš neuvěřitelná. Proto jen čtyři hvězdičky.

  ivousekk

  30.05.2017

  Zajímavé, neskutečně zajímavé. Pokud toho moc nevíteo evoluci, dna, letaralitě a dalších specialitách, rozhodně se něco dozvíte. A to zcela nenásilně, stejně jako Sharko a Henebelleová během svého pátrání. Po Syndromu E je Smrtící DNA dalším skvělým thrillerem, od kterého se budete jen těžko odtrhávat. A pokud jste Syndrom nečetli, nevadí, jedná se o samostatný příběh. Ale to neznamená, že ho nemáte číst. Doporučuji.

  Danago

  25.05.2017

  Podle komentáře v knize je tato kniha druhým dílem po knize Syndrom E, nevím jestli je to jen českým překladem nebo kde je pravda. Protože tady je uvedena jako 5. v sérii. No mě v každém případě připadal tento diptych opravdu velice dobrý. Obě knihy jsou skvělé. Smrtící DNA lze číst i bez přečtení první knížky hlavní zápletka je vysvětlena a jedná se o samostatný příběh. Knížka je velice čtivá, napínavá bez hluchých míst. Já jsem se od příběhu nedokázala odtrhnout. Navíc je příběh založen na pravdivých vědeckých faktech o to je zajímavější a hrozivější. Za mě můžu doporučit.

  dachi

  21.05.2017

  tyto komentáře jsou stejné u dvou děl tohoto franzouského autora, chybička se vloudila

  Pjater

  31.01.2017

  Zajímavé téma i když místy trochu komplikované. Knihu jsem četla ve slovenském jazyce, takže mi to sice chvíli trvalo, ale jsem moc ráda, že vím jestli se dvojčata našla a také jestli spolu Franc a Lucie zůstanou. To byl pro mě vlastně důvod proč jsem si chtěla knihu co nejdřív přečíst. Mohu jen říct, že to stálo za to.

  parvitas

  24.11.2015

  Zase som nadšená…. teda, aj patrične zdesená príbehom, ale nadšená tým, ako je napísaný! A príšerne sa ma dotklo to, čo sa stalo dvojičkám… Stačí minúta nepozornosti,… uf… hrozné niečo…
  a mám otázku pre tých, čo knihu čítali:
  To si ona fakt nevšimla, že ju v džungli oplodnili? ČI si len domýšľam kraviny, keď jej ten švhnutý lekár povedal, že ju naplní dychom, či duchom? Krnihu som už vrátila do knižnice, tak neviem presne citovať.

  kadgam

  25.01.2015

  Zaujímavá téma, trošku príliš natiahnutý dej.  TAGS:

  Online Smrtící DNA ebook, Kniha Smrtící DNA FB2, Download Smrtící DNA PDF , Download Smrtící DNA MOBI, Online Smrtící DNA kniha, Zdarma Stažení Smrtící DNA IPhone, Online kniha Smrtící DNA PDF, Zdarma Smrtící DNA DJVU, Zdarma Stažení Smrtící DNA TXT, Stažení Smrtící DNA RTF, Online Smrtící DNA FB2 , e-kniha Smrtící DNA stažení TXT, Zdarma Smrtící DNA stažení kniha, e-kniha Smrtící DNA download MOBI, Stažení Smrtící DNA IPad, Číst Smrtící DNA MOBI, Číst Smrtící DNA DOC, Zdarma Smrtící DNA AWZ, Download e-kniha Smrtící DNA iPad , Zdarma Smrtící DNA DJVU, Download Smrtící DNA e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Smrtící DNA DVD, Číst Smrtící DNA TXT, Book Smrtící DNA stažení DJVU, Smrtící DNA stažení kniha zdarma, Smrtící DNA stažení kniha pdf zdarma, Smrtící DNA pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Smrtící DNA pdf zdarma, Smrtící DNA stažení kniha epub zdarma, Smrtící DNA ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply