Smrtící mrak Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Smrtící mrak Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Smrtící mrak


Když Sherlock Holmes s přítelem Matty Arnattem objeví mrtvého muže s výrazem hrůzy na strnulé tváři, a vzápětí další mrtvolu se stejně děsivým úšklebkem, hádáte správně. Nic ho nezastaví, dokud záhadě nepřijde na kloub! Horkokrevný Sherlock a Matty, kluk bez domova, se vrhnou do dobrodružství bezhlavě a s odvahou mládí. Stopy je dovedou z londýnského podsvětí přes moře do Francie, bojují s najatými vrahy, uniknou ohni a v minutě dvanácté zabrání teroristickému útoku!Kniha v českém jazyce!


Stažení Smrtící mrak zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Smrtící mrak (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Smrtící mrak zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Smrtící mrak.pdf (EUR-0.00)

  Smrtící mrak.epub (EUR-0.00)

  Smrtící mrak.doc (EUR-0.00)

  Smrtící mrak.txt (EUR-0.00)

  Smrtící mrak.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Smrtící mrak.PDF – (EUR 0.00);

  Smrtící mrak.MOBI – (EUR 0.00);

  Smrtící mrak.EPUB – (EUR 0.00);

  Smrtící mrak.DOC – (EUR 0.00);

  Smrtící mrak.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mladý Sherlock Holmes (1.)

  Originální název:

  Death Cloud (2010)

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Nelíísek

  08.12.2017

  Je za tím víc než si sami myslíte

  *MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!*

  Mladý Sherlock Holmes musí své prázdniny strávit místo doma na venkově u svého strýčka a tety, nijak zvlášť z toho nadšený není,ale co se dá dělat. Z Nudného pobytu se nakonec vyklube dobrodružství ale však nebezpečné Sherlock toho vyděl až moc a je nutné ho odstranit..

  Ze začátku se děj až moc protahoval, nic se neděje nic se neděje potom BUM a hned konec, jak kdyby autora přestal tento příběh bavit psát a chtěl ho ukvapeně dokončit.

  Bohužel mě tato kniha trochu zklamala, myslím si že autor až moc přehnal situaci, mladý kluk se zaplete do taškařice která má ohrozit celé britské impérium?? trochu silný šálek kávy která nebyla nic moc a některé věci nedávali zcela smysl.

  *ZBYTEK UŽ SPOILERY NEOBSAHUJE*

  HODNOCENÍ: Mám sice ráda Sherlocka Holmse spíše jako vážného detektiva který dokáže vyřešit jakoukoliv nevyřešitelnou záhadu, ne jako kluka který má až moc štěstí a během knížky by mohl být tak 15x po něm, hodnotím na 3*

  Slugterra

  13.03.2017

  Skvělá knížka, ale těch pravopisných chyb…

  Ailee

  24.01.2017

  Kniha byla zajímavá a celkem i dobře napsaná, ale některé věci byly tak "logické" až vůbec nedávaly smysl. Kdyby se daná věc stala díky náhodě, než logickému uvažování, možná bych tomu uvěřila víc. Bohužel mi bylo jasné, co je oním smrtícím mrakem, ještě dřív, než jsem začala číst, a to jen díky zmínce v poděkování. To pak trochu zkazí ono kouzlo přijít na to sám. Ale četlo se to rychle a plynule, i když není pochyb, že je to pro mladší generaci. Všecno vím, všechno hned umím, dospělému Sherlockovi bych to možná věřila, juniorovi zatím ne.

  Hanka B.

  08.12.2014

  byla velmi napínavá

  fanczy

  08.10.2014

  Tuto knížku jsem si koupil, ze zvědavosti. Zajímalo mne jak se Sherlock všechno naučil a musím říct, že Amyus Crowe je zajímavá postava a jako Sherlockův mistr se mi líbil. Na druhou stranu knížka jako taková je psaná vážně pro děti a mládež, naprosto běžně tu hromotluci dostávají nakládačky od teenagerů a všichni záporáci jsou naprosto neschopní. Jinak pobaví a neurazí, zajímavé hlavně pro fanoušky Sherlocka, které zajímá Sherlockova minulost (i když ne podle A.C. Doyla).

  Soptinka

  05.11.2013

  Další kniha o Sherlockovi, kterou jsem přečetla. Začínám mít tyto knihy ráda. Miluji jeho styl myšlení a jak pozorováním a úvahami na vše postupně přichází. Kniha se mi moc líbila.

  kowalenska.m

  26.02.2013

  Asi moc nemůžu hodnotit. Pravého Sherlocka jsem nikdy nečetla. Ale stejně, se mi toto vcelku líbilo 🙂

  Nevka

  05.06.2012

  Poměrně hodně dobrá kniha, na to co jsem od toho čekal.  TAGS:

  Online Smrtící mrak ebook, Kniha Smrtící mrak FB2, Download Smrtící mrak PDF , Download Smrtící mrak MOBI, Online Smrtící mrak kniha, Zdarma Stažení Smrtící mrak IPhone, Online kniha Smrtící mrak PDF, Zdarma Smrtící mrak DJVU, Zdarma Stažení Smrtící mrak TXT, Stažení Smrtící mrak RTF, Online Smrtící mrak FB2 , e-kniha Smrtící mrak stažení TXT, Zdarma Smrtící mrak stažení kniha, e-kniha Smrtící mrak download MOBI, Stažení Smrtící mrak IPad, Číst Smrtící mrak MOBI, Číst Smrtící mrak DOC, Zdarma Smrtící mrak AWZ, Download e-kniha Smrtící mrak iPad , Zdarma Smrtící mrak DJVU, Download Smrtící mrak e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Smrtící mrak DVD, Číst Smrtící mrak TXT, Book Smrtící mrak stažení DJVU, Smrtící mrak stažení kniha zdarma, Smrtící mrak stažení kniha pdf zdarma, Smrtící mrak pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Smrtící mrak pdf zdarma, Smrtící mrak stažení kniha epub zdarma, Smrtící mrak ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply