Smrtící žár Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Smrtící žár Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Smrtící žár


Pro jednou se vlkodlačí pár Charles a Anna nevydávají na cesty kvůli Charlesově roli otcova vymahače. Tentokrát je jejich výlet do Arizony čistě osobní – aspoň zpočátku… Charles a Anna brzy zjistí, že na útěku je nebezpečný fae, který vyměňuje lidské děti. Studená válka fae s lidmi začíná nabývat na obrátkách – a Charles a Anna se ocitají v palebné linii.Kniha v českém jazyce!


Stažení Smrtící žár zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Smrtící žár (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Smrtící žár zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Smrtící žár.pdf (EUR-0.00)

  Smrtící žár.epub (EUR-0.00)

  Smrtící žár.doc (EUR-0.00)

  Smrtící žár.txt (EUR-0.00)

  Smrtící žár.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Smrtící žár.PDF – (EUR 0.00);

  Smrtící žár.MOBI – (EUR 0.00);

  Smrtící žár.EPUB – (EUR 0.00);

  Smrtící žár.DOC – (EUR 0.00);

  Smrtící žár.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Alfa a Omega (4.)

  Originální název:

  Dead heat (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (29)

  Přidat komentář

  Mergirus

  25. ledna

  Příběh se mi líbil, jen mi moc nesedělo líčení okolo těch koní, ale hlavní linii příběhu to neublížilo a asi by to bez toho ani nedávalo smysl. jen bych vytkla trochu korekci, objevily se jim tam hrubé gramatické chyby. Naštěstí ne tolik jako v Dlouhém tichu.

  PetraVamp

  25. ledna

  Já moc spin-off(ka) nemusím, ale u téhle série jsem se do příběhu Anny a Charlese zamilovala víc než do Mercedes. Za mě zatím nej vlkodlačí série.

  Kamdar

  12. ledna

  Dobře napsaná kniha, která upoutá svým příběhem.
  Dialogy i děj jsou snadno uvěřitelné (pokud připustíme existenci nastíněného světa), a vše se bez zbytečného okecávání rychle rozvíjí.
  Doufejme jen, že autorka bude v rozvoji této série pokračovat.

  kleo9554

  04. ledna

  Super, autorka nezklamala!

  katulinek99

  29.08.2017

  Patricia Briggs mě snad nikdy nezklame. Přes léto jsem měla menší čtecí "krizi". Většina toho, co jsem četla, mě moc nebavila. A pak jsem v knihově objevila další díl této série. A hned jsem si zlepšila náladu. Autorka píše velice čtivě a kniha rychle ubíhá. Za mě super 🙂

  pobijecmuch

  20.07.2017

  Bohužel nejslabší díl z této série. Začátek začal dost nudně a vlastně v polovině ještě pořád byl o ničem. Nevím, ale tento žánr vychází nějak z módy, takže s Aničkou asi skončím.

  Lenka40

  22.03.2017

  Patricie to prostě umí. Jsem moc ráda ,že jsem na tuto autorku a její knihy o vlkodlacích narazila. Její série jsou moje srdcovky . A všem kdo má rád fantasy určitě vřele doporučuji.

  paprika75

  07.03.2017

  Kniha byla trochu slabší než 3 předchozí, ale i tak přesahovala lecos jiného, co jsem četla. Moc se těším na pokračování, pokud nějaké bude. Nadhozené téma dětí se nabízí, že? Ale to je nakousnuté i u Mercedes, tak se nechám překvapit. 4-5*

  evik.sv

  16.01.2017

  Musím říct , že mě tento díl zklamal a dost jsem nudila.Každopádně budu doufat , že patý díl se povede stejně jako díly 1 až 3.

  Raven11

  15.01.2017

  Tento díl mi přišel trochu slabší, v první polovině jsem "odumřela" a ke čtení se donutila vrátit až mnohem později. Jsem za to ale ráda, protože druhá půlka knihy je dynamická tak, jak to máme rádi a znovu mě pro tuto sérii nadchla 🙂

  witchersbitch

  19.12.2016

  Taková milá knížka – kladní hrdinové jsou dobří, darebáci zlí, příběh malinko napne a skončí tak jak má. Další díly uvítám, je to opravdu odpočinkové čtení..

  janno69

  22.10.2016

  Naprostá nádhera, díl od dílu lepší a lepší. Jen doufám, že nebyl poslední…

  Evule114

  27.09.2016

  Každý díl od Patricie je vyjímečný. S každou knížkou se dostávám do jiného světa a vždy mě strašně mrzí, když dojdu ke konci. Souhlasím, že díl od dílu je lepší a já pevně doufám, že to nebude poslední díl Alfy a Omegy, protože ať miluji Mercy sebevíc, tahle série mě opravdu chytla za srdce. Nechybí zde romantika, humor, akce i truchlení. Je tam zkrátka vše, co si má duše čtenáře přeje 🙂

  maruschka

  14.08.2016

  Nikdy bych nevěřila, že se Patricii podaří dostat do série o Charlesovi a Anně tolik humoru, ale stalo se. Řekla bych, že stejně jako u Mercy je i tahle záležitost díl od dílu lepší. Jen mě dost mrzí mizerná korektura a perly jako radost a štěstí, které čiší (vážně je to tak těžké?) nebo "rétorické otázky".

  Laf

  02.04.2016

  Tento díl mi přišel slabší. Začátek se dost vlekl, nic moc se tam nedělo. Až druhá půlka byla o něco lepší a konec, nejlepší část v celé knize, mi přišel smrsknutý na pár stránek.

  Jass

  25.03.2016

  Vážně tuhle sérii miluju, mnohem víc než Mercy (asi je to tím, že Mercy je hodně podobná Kate Daniels, až na to, že se mi Kate líbí víc, tudíž u mě Mercy nemůže stát tak vysoko na rozdíl od Anny, která je prostě úplně jiná…), ale bohužel musím uznat, že tenhle díl byl poněkud slabší. Zaprvé tu Patricii krapet nesedí počty (na to přišla moje kamarádka, ne já… ona je víc matematický typ :)), podle chování hlavních hrdinů bych řekla, že od minulého dílu uteklo tak pět let, minimálně pak dva, s velkým zamhouřením očí rok(ale to už by bylo stejně divné…), ale podle odkazů na nejrůznější události uteklo pouze pár měsíců. Přesto se jejich vztah radikálně změnil, ne že by se mi nelíbilo, že se posunuli dál, ale tohle bylo dost rychlé… Asi mi taky přišlo, že tu bylo málo Anny a Charlese jako takových, nevím, prostě jsem po třech epických dílech asi čekala něco trochu víc… Pořád je to velmi dobrá kniha, to jí neberu, ale v porovnání s ostatními díly to je hluboký propad.

  trynitrix

  15.02.2016

  Čtenářská výzva 2016: 1. Kniha začínající stejným písmenem jako tvé křestní jméno

  Jůůůů tuto knihu jsem si skvěle užila, příběh byl už akčí od začátku až do konce.

  Sarri

  15.01.2016

  O moc, moc, moc lepší! Pomalý rozjezd, ale jízda perfektní. Už jsem se bál, že Patricia takovou knihu nedá. Jenže povedlo se, a já můžu jen a jen chválit =)!

  Safienka

  03.01.2016

  Začátek byl maličko slabší, ale pak se to dostalo do těch správných starých kolejí, které prostě nenechají spát 🙂 Příjemné osvěžení vztahu Anny a Charlese. Opět další hon za fae, která sbírá malé děti. A ty koně! Jo, příjemně vybrané prostředí 🙂 Těším se na další díly!

  kneslova

  28.12.2015

  Mám tuto autorku ve velké oblibě, čte se to moc hezky jako vždy tak kapinku přidám a dávám 5 hvězdiček.

  adeka9966

  13.12.2015

  Možná tím čekáním vzrostlo mé očekávání, aby tak rychle splasklo… Nevím, bylo hezké, že jsme se podívali na střípky z Charlesovi minulosti, ale stejně mi tam to pomyslné ,,něco” velmi chybělo… Ano, Leslie byla milé zpestření, stejně tak ty dětičky… A Annina touha po dětech? Čekala jsem to, připadá mi jak mateřský typ, ale čekala jsem, že se stane něco, nebo na něco přijdou a budou mít s Charlesem své děti (třeba se ještě dočkám) 🙂
  Za mě slabší než předchozí díly, ALE miluji tuhle sérii i Mercy.
  3,5 *

  NeliQ

  23.11.2015

  Bola skvelá, ako všetky knihy od tejto autorky, ale predsa len mi oproti predošlým knihám v tejto niečo chýbalo. Možno viac akcie, neviem…

  Katie46

  22.11.2015

  Na knihu jsem se moc těšila ale popravdě začátek mě trochu vyděsil. Říkala jsem si, co mě asi čeká. Přeci jenom mi děti k Charlesovi a Anně zprvu moc nešli. Nakonec to nebyl vůbec špatný díl, četl se dobře, byl napínavý i když přiznávám, že ne tolik jako předchozí díly. Chybělo mi tam víc akce a rozhovory právě mezi Charlesem a Annou. A souhlasím s tím, že fae si tam zasloužil více prostoru.
  Každopádně skvělé počtení a doufám, že tímto dílem tato série nekončí. =)

  kacaaba

  21.11.2015

  Pěkné pokračování, zase to odhalilo část Charlesovi minulosti, jen mě určité pasáže chvilkama nudili.

  Lorrainee

  19.11.2015

  Nemam moc v lasce kone a deti take s mirou, proto jsem se na zacatku knihy desila jestli to neskonci jako neprectene. No ale je to Anna a Charles a ty dva zminovane zapory se daly rozdychat 😀

  Arianne

  09.11.2015

  Úžasná, dechberoucí, napínavá. Dýchá z ní rodinná soudružnost, všechno dobře dopadne, když se rodina spojí a bojuje jako jeden muž.

  Selket

  03.11.2015

  Ne, že by se mi to přímo nelíbilo, tahle série u mě zapustila kořeny, ačkoliv jsem dříve měla raději Mercy, ale kniha mi přišla nějak plochá a krátká, jako lehce upravená povídka. Stále svižné a zábavné čtivo, víc jsem se ale o hrdiny bála u Dvojí spravedlnosti. Nevím, možná bych uvítala, kdyby se dalo Fae mnohem víc prostoru? Rozhodně mi přišlo, že si to zasloužil.

  Janičta

  02.11.2015

  Další kniha kterou je radost číst.
  Ovšem je pár věcí které mi tak úplně nesedí.
  Annu a Charlese mám jako postavy ráda, to bez debat. Jenže už mi přijde ohrané jak je z Anny každý, ať už vlkodlak nebo člověk, nakonec paf protože ona je omega a všichni se s ní rádi baví a všichni mají potřebu jí vyhovět atd, atd.. Jistě, dělá to z ní to co je (omegu), ale to už víme od prvního dílu.. ve čtvrtém to snad už netřeba pořád omílat… říznější Mercy mi sedí víc než "ptáčátko" Anna.
  Další věc je, že pokud už máte od Briggs něco načteno, rozuzlení tohoto příběhu vás asi moc nepřekvapí, jelikož vám to ťukne a postavu si zařadíte na seznam podezřelých hned jak se s ní potkáte (a možná vás, stejně jako mě, trochu překvapí, že takový protřelý vlk jako Charles se nad touto postavou ani moc nepozastaví – nemůžu říct proč.. to už bych hodně spoilerovala).
  Jinak je to ovšem klasická Briggs, která míchá vařečkou ve světě vlkodlaků, fae, lidí a dalších potvůrek a vždycky uvaří něco akčního, čtivého a zábavného 🙂

  myšák222

  25.10.2015

  Nemám slov. Krásný a napínavý příběh jako vždy. Tato autorka snad ani nemůže zklamat snad jedině tím že napíše rychleji 🙂  TAGS:

  Online Smrtící žár ebook, Kniha Smrtící žár FB2, Download Smrtící žár PDF , Download Smrtící žár MOBI, Online Smrtící žár kniha, Zdarma Stažení Smrtící žár IPhone, Online kniha Smrtící žár PDF, Zdarma Smrtící žár DJVU, Zdarma Stažení Smrtící žár TXT, Stažení Smrtící žár RTF, Online Smrtící žár FB2 , e-kniha Smrtící žár stažení TXT, Zdarma Smrtící žár stažení kniha, e-kniha Smrtící žár download MOBI, Stažení Smrtící žár IPad, Číst Smrtící žár MOBI, Číst Smrtící žár DOC, Zdarma Smrtící žár AWZ, Download e-kniha Smrtící žár iPad , Zdarma Smrtící žár DJVU, Download Smrtící žár e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Smrtící žár DVD, Číst Smrtící žár TXT, Book Smrtící žár stažení DJVU, Smrtící žár stažení kniha zdarma, Smrtící žár stažení kniha pdf zdarma, Smrtící žár pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Smrtící žár pdf zdarma, Smrtící žár stažení kniha epub zdarma, Smrtící žár ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply