Smrtící záře Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Smrtící záře Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Smrtící záře


V Aberdeenu panuje léto, slunce svítí, obloha je modrá a lidé umírají…
Ve vykřičené čtvrti se najde umlácená prostitutka a tentýž večer na opačném konci města uhoří šest lidí ve squatu, který někdo zvenku polil benzinem a zatloukl dveře a okna. Vyšetřování se ujme detektiv seržant Logan McRae. Jeho hvězdnou kariéru však nedávno naboural zbabraný zásah, při němž zahynul mladý strážník.
A ještě ke všemu přes veškerou Loganovu snahu brzy dojde k vraždě další prostitutky…Kniha v českém jazyce!


Stažení Smrtící záře zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Smrtící záře (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Smrtící záře zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Smrtící záře.pdf (EUR-0.00)

  Smrtící záře.epub (EUR-0.00)

  Smrtící záře.doc (EUR-0.00)

  Smrtící záře.txt (EUR-0.00)

  Smrtící záře.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Smrtící záře.PDF – (EUR 0.00);

  Smrtící záře.MOBI – (EUR 0.00);

  Smrtící záře.EPUB – (EUR 0.00);

  Smrtící záře.DOC – (EUR 0.00);

  Smrtící záře.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Logan McRae (2.)

  Originální název:

  Dying Light (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (22)

  Přidat komentář

  intelektuálka

  08.11.2017

  Krimi s vtipnými postřehy, které vás i rozesmějí. Originální skotský styl. Sympatický detektiv a tolik zločinů. Zase jiné oživení policejní práce. I když nemám ráda vulgární vyjadřování, zde to udrželo únosnou hranici.
  Bude se vám líbit!

  tenax

  13.06.2017

  Důstojné navázání na první příběh série Logan McRae (Žulové město). Logan je přidělen k detektivu inspektorovi Steelové, cynické, přisprostlé šéfce, která jej dokonale zaměstná a nenechá ho odpočinout. V krátké době dochází k několika nesouvisejícím zločinům – žhářské útoky s několika mrtvými, série zavražděných a zohavených prostitutek, naporcovaná mrtvola nalezená v kufru. K tomu drogy a korupce na radnici, do vyšetřování všech případů je Logan nějak zapleten. Navíc musí řešit i osobní vztahy a problém s vyšetřováním dřívější zbabrané akce, při které zemřel policista. Jako bonbónek a protiváha k drastickým detailům je přítomný i humor (…měla tu nejohavnější sbírku kalhotek a podprsenek, jakou kdy Logan viděl. Její prádlo vypadalo, jako kdyby je ve volné chvíli vymýšlel výrobce předválečných zepelínů… / …jeho obrovské hodinky by pokryly národní dluh menší rozvojové země…). A tak je tady opět strhující příběh z práce aberdeenské policie, skvělé čtení a zároveň těšení na další případy sympaťáka Logana.

  encyklopedie

  12.05.2017

  MacBride se rázem zařadil do nejoblíbenějších spisovatelů … semtam se mi stane, že mi něco uteče…normální člověk nemůže přečíst všechno…ALE pak se objeví jedna kniha, potom druhá a třetí a "čtenář" je lapený …vynikající, Steelová to je prostě jednička mezi inspektorkami /hihi/, výborné detektivky …mých oblíbených 321%

  iveta3689

  03.12.2016

  Není to špatné čtení. Příběh docela dobře ubíhá. Autor umí pěkně vykreslit postavy, přesto není děj rozvleklý. Určitě další kousky.

  Finn69

  13.11.2016

  Opět výborná detektivka, o nic horší než Žulové město. Nemůžu si pomoct, Logan McRae je mi o hodně sympatičtější než například Harry Hole a Stuart MacBride než Jo Nesbo. Možná je to tím černohumorným stylem psaní, možná tím, že se tak nerýpe v krvavých detailech…
  Ať je to tak nebo tak, tyhle detektivky z Aberdeenu můžu jen doporučit.

  Tynule

  23.08.2016

  Super! Miluji detektivky a u téhle jsem měla zatajený dech občas se mi i zhoupl žaludek, když jsem si představovala jednotlivé scény. Zápletky jsou velmi dobré a konec knížky mi vyrazil dech. Kniha je psaná vtipně musela jsem se i zasmát, takže to nebylo tak jednolité a pořád se něco děje. Doporučuji, ani já sama se nebudu bát sáhnout po další knize tohoto autora.

  trudoš

  27.06.2016

  Stuart MacBride od prvních stran rozjíždí několik vyšetřovacích linií, které spolu zdánlivě nesouvisejí, ovšem místo toho, aby komplikovaně šrouboval případy do jednoho, spojí je důmyslně tak, že každá linie nějakým přímým nebo nepřímým způsobem rozvíjí či osvětluje jinou, aniž by celek zaváněl předem vytvořeným konstruktem. A i když člověk tuší, kam se bude scénář ubírat, stejně mu občas spadne brada nad některými zvraty a jejich fatálními důsledky.
  Čím si mě však román získal nejvíc, je silná dávka černého humoru, která všechnu tu lidskou bestialitu, se kterou se policejní oddělení Aberdeenu musí potýkat, dokáže spolehlivě odlehčit. A že v tomhle ohledu autor předvádí pěkně odporné kousky. Přesto mu nedokážu zvrácenost vytknout, páč většinu nejnechutnějších detailů nechal na mojí fantazii. Prevít jeden sadistickej.
  Za naprosto dokonalé pak považuji scény, kdy se realita amerických filmů střetává se skotským právním systémem, což mnoha zločincům dělá docela problém rozumně pobrat.

  Dumicek

  17.11.2015

  Za mě opět super! Stuart píše naprosto skvěle a nic mu v knihách nemohu vytknout! Napínavý příběh, vražd s detailním popisem je až až, že někdy by za mě nemusely být zas tak dopodrobna popsané, ale dá se to zvládnout…Hlavního detektiva Logana si prostě oblíbíte a myslím, že každého v jeho knihách. Je tam i spousta humoru, takže je kniha i pěkně odlehčená…prostě super 🙂

  rubit

  19.10.2015

  Kniha je zajímavá tím, že je úplně jinak psaná, než americké (i jiné) thrillery, za to velké plus. Postavy velmi zajímavé, i když mě nebyl nikdo moc sympatický, pracovat bych mezi něma rozhodně nechtěla 🙂 . Děj se nese v lehce humorném stylu, ale některé hlášky byly na mě už moc (drsné,vulgární), také mě přišlo, že kniha uprostřed ztratila dech, ale v poslední třetině se to zase rozjelo. Za mě tak 3,5 hvězdičky, ale určitě zkusím další díly v sérii.

  guru

  11.10.2015

  Písané vo vtipnom duchu, sympatické postavy a celkom zaujímavý dej, celkovo dobré čítanie.
  Škótske prostredie dodáva originalitu oproti americkým, ktoré sú často ako z kopírky.

  ovpana

  04.08.2015

  Hezká detektivka,dobře a příjemně se čte

  davas

  21.03.2015

  druhá kniha autora a opět výborná,v knize se odehrává několik příběhů ,které výborná hlavní postava ,,Logan,,se svými kolegy vyřeší i přes to ,že né vždy mu vše vyjde podle představ,sympatie si ziskávají další postavy ,které už se objevili v první knize,Žulové město.Kniha je prostě další doporučení skvělého autora

  Veeris

  11.03.2015

  Kniha byla dost dobrá, nechyběly ani komediální prvky, takové detektivky se mi moc líbí. Dobře se četla a mám pocit, že tam nebyly ani žádné nudné pasáže. Dávám 4 hvězdičky, ty přiděluji u knih které jsou výborné, 5 si ale nechávám na ty úplně excelentní, tedy z mého pohledu.:)

  Merlinit

  26.02.2015

  Excelentní detektivka! Lazar je sympatický chlápek, "Xena" Watsonová k pomilování, moje láska k detektivu inspektorovi Steelové jen kvete. Padouchy bych hromadně umlátila a po jejich bezbranných ostatcích dusala v okovaných botách a drogy dealující babičky navrhuji poslat do pohodlné, zateplené a útulné cely, odkud už by nevytáhly paty! Howgh, pravil pacifista ve mně.

  Laf

  19.11.2014

  Kniha je dobře napsána. Jenom mi tam chybělo víc akce, která byla tedy spíš až na konci. Tento díl jsem si díky tomu zas až tak moc neužívala jako ten předešlý.

  rodak

  09.11.2014

  Ještě lepší než žulové město .Postava Steelové je skvělá .Věčná nasranost a vztek policistů přispívá k čtivosti .Když srovnám Rankina a Macbrida jednoznačně druhý jmenovaný vede.Jen více knih od autora

  šipek

  20.07.2014

  Tak dal jsem na doporučení zde na databázi knih na tohoto spisovatele a udělal jsem dobře. Mám rad tento styl britských detektivních románů.

  Radůz

  14.12.2013

  Logana jsem si oblíbil už v Žulovém městě. V práci to nemá snadný. Tady pracuje pod sprostou a sarkastickou Steelovou, která mu to v práci zrovna neulehčuje. Spíše naopak. Opět jsem se ani trochu nenudil. Parádní a napínavá detektivka po jejímž přečtení přidávám MacBridea mezi své oblíbené autory.

  soukroma

  04.09.2013

  Drsné a nepříjemné prostředí, pesimistické čtení. Napínavé a zajímavé ano, povzbuzující ani za mák. Hlavní postavy se vesměs chovají neurvale, hulvátsky, neustále nadávají (a to vulgárně – asi ten překlad) a vztekají se na věci i lidi kolem a dávají jim to pádně najevo, chybí jim jakákoli ohleduplnost a empatie, …a to popisuji jen policisty…No prostě autor nedává čtenáři sebemenší šanci, aby si "zamiloval" skotský Aberdeen s jeho "milými" lidičkami ;-( A ještě poznámka k titulu: opět se nestačím divit, proč překladatel/vydavatel rozhodne o názvu knihy v češtině takovém, který nemá sebemenší vazbu na originální titul ani na obsah knihy. "Dying Light" i při doslovném překladu vyjde a sedí knize zcela přesně, na rozdíl od nic neříkající a značně zavádějící Smrtící záře…

  Lavinia

  23.02.2013

  I druhý díl o Lazarovi si drží skvělou úroveň. Nic tu není předem jasné, vyšetřování se dostává i do slepých uliček a tím celá kniha působí realisticky. Napětí od začátku do konce. K tomu neodolatelně sympatické postavy, snad proto, že se chovají lidsky a nejsou dokonalé. To, že chybují, je tu předkládáno jako naprosto běžná věc a ne výjimka. A stejně jako první kniha se i tato odehrává v ponurém Aberdeenu, kde už sice sem tam zasvítí slunce, ale přesto toto prostředí ještě přikládá k jisté noirovské atmosféře. A noir krimi (ať už tartan, nordic nebo jiné) si buď naprosto zamilujete, nebo zavrhnete. Já jsem ten první případ.

  Nuf

  18.05.2012

  Milovníkům detektivek mohu vřele jen doporučit. -)) *****

  čef

  11.11.2011

  Typická britská detektivka současnosti – pochmurná, drsná s barevnými vztahy ve sboru. Stojí za to si jí přečíst!  TAGS:

  Online Smrtící záře ebook, Kniha Smrtící záře FB2, Download Smrtící záře PDF , Download Smrtící záře MOBI, Online Smrtící záře kniha, Zdarma Stažení Smrtící záře IPhone, Online kniha Smrtící záře PDF, Zdarma Smrtící záře DJVU, Zdarma Stažení Smrtící záře TXT, Stažení Smrtící záře RTF, Online Smrtící záře FB2 , e-kniha Smrtící záře stažení TXT, Zdarma Smrtící záře stažení kniha, e-kniha Smrtící záře download MOBI, Stažení Smrtící záře IPad, Číst Smrtící záře MOBI, Číst Smrtící záře DOC, Zdarma Smrtící záře AWZ, Download e-kniha Smrtící záře iPad , Zdarma Smrtící záře DJVU, Download Smrtící záře e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Smrtící záře DVD, Číst Smrtící záře TXT, Book Smrtící záře stažení DJVU, Smrtící záře stažení kniha zdarma, Smrtící záře stažení kniha pdf zdarma, Smrtící záře pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Smrtící záře pdf zdarma, Smrtící záře stažení kniha epub zdarma, Smrtící záře ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply