Spálený toast Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Spálený toast Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Spálený toast


Jako většina žen získávala Teri Hatcher první zkušenosti od své matky. A jako mnoho žen měla její matka problém se prosadit, dát najevo, co skutečně cítí a co od života očekává. Pokud spálila toast, nechala si ho, a dobře upečené toasty předložila rodině. Jistěže to myslela dobře, nicméně tento akt lásky a sebeobětování se nedal přehlédnout, aby si z něj člověk nevzal poučení. Vaše vlastní uspokojení nestojí za fajfku tabáku, natož za plátek toastového chleba.
Také Teri Hatcher trvalo nějakou chvíli, než si uvědomila, co vlastně chce. Teprve když zjistila, že má na krku čtyřicítku, rozhodla se, že je načase s tím něco udělat. Do té doby se stihla rozvést, sama vychovávala dcerku, za sebou měla několik nepovedených známostí a její kariéra uvízla na mrtvém bodě. Teď už odmítala prožít příští dekádu neplodným očekáváním další pohromy. Nikdo vám nezaručí, že všechno půjde jako po másle, nicméně abyste byly šťastné, musíte být samy se sebou spokojené, mít se rády. Teri Hatcher v tomto inspirujícím filozofickém manifestu se sžíravou ironií a současně zábavným a neotřelým způsobem odhaluje čtenářkám svůj život v naději, že je odradí od pojídání spálených toastů a současně jim vysvětlí, že druhou šanci nedostanou, pokud se samy nepřičiní.
Jestliže jste se někdy vzdaly něčeho dobrého výměnou za špatné, jestliže hloubáte, zda ještě budete mít sex, anebo zjistíte, že se duševně připravujete na další pohromu namísto očekávání úspěchu, pak zaručeně patříte k těm, kdo jedí spálené toasty… A Teri Hatcher by si s vás ráda pozvala na slovíčko!



Kniha v českém jazyce!


Stažení Spálený toast zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



Spálený toast (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Spálený toast zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Spálený toast.pdf (EUR-0.00)

  Spálený toast.epub (EUR-0.00)

  Spálený toast.doc (EUR-0.00)

  Spálený toast.txt (EUR-0.00)

  Spálený toast.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Spálený toast.PDF – (EUR 0.00);

  Spálený toast.MOBI – (EUR 0.00);

  Spálený toast.EPUB – (EUR 0.00);

  Spálený toast.DOC – (EUR 0.00);

  Spálený toast.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Burnt Toast

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  iamjana

  28.02.2013

  Kniha byla velmi milá, a pak byla ještě víc milá a po nějakých 150 stranách milých příhod jsem začala vyloženě trpět. Mám Teri ráda, ale tato kniha pro mě byla utrpením.

  lucifrid

  20.04.2012

  Velice vtipně sepsaná kniha. Ne že bych Teri měla za nafoukanou, ale prostě většina hereček je stereotypem rozmazlených pipin. I když to v mnoha případech není pravda. Díky této knize u mě Teri hodně stoupla, za to co dokázala a především, že nikdy nepřestala bojovat. Je fajn zjistit, že i herečky jsou chytré a fajn ženské.

  -Lenicka-

  16.05.2011

  Je mi líto, ale tato kniha mne moc nebavila .. ze začátku dobré, to jsem se nasmála, ale ten konec .. bohužel, ani jsem to nedočetla :-/

  Flor

  11.11.2010

  Autorka si prožila to o čem píše a je to znát.Vtipně psané životní zkušenosti dopřejí čtenářovi pobavení,relaxaci i témy k zamyšlení.



  TAGS:

  Online Spálený toast ebook, Kniha Spálený toast FB2, Download Spálený toast PDF , Download Spálený toast MOBI, Online Spálený toast kniha, Zdarma Stažení Spálený toast IPhone, Online kniha Spálený toast PDF, Zdarma Spálený toast DJVU, Zdarma Stažení Spálený toast TXT, Stažení Spálený toast RTF, Online Spálený toast FB2 , e-kniha Spálený toast stažení TXT, Zdarma Spálený toast stažení kniha, e-kniha Spálený toast download MOBI, Stažení Spálený toast IPad, Číst Spálený toast MOBI, Číst Spálený toast DOC, Zdarma Spálený toast AWZ, Download e-kniha Spálený toast iPad , Zdarma Spálený toast DJVU, Download Spálený toast e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Spálený toast DVD, Číst Spálený toast TXT, Book Spálený toast stažení DJVU, Spálený toast stažení kniha zdarma, Spálený toast stažení kniha pdf zdarma, Spálený toast pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Spálený toast pdf zdarma, Spálený toast stažení kniha epub zdarma, Spálený toast ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply