Špinavá práce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Špinavá práce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Špinavá práce


Rychlé bouráky, ostří hoši v italských kvádrech, lehká holka na každém rohu a do toho jako všudypřítomná hudba štěkání samopalů a kvílení policejních sirén. Prostě gangsterská Amerika jak ji znáte ze starých filmů. Ale něco je přeci jinak. Výběrčí výpalného, dealeři drog ale i hackeři, bezohledná politika studené války a ropná krize – tím vším se prodírá Charlie Parker. Dříve špička v jemné práci s elektronikou, dnes jen pěšák v gangových válkách. Za každý den života musí platit – krví, kterou prolije, kouskem duše, který ztratí při každém zmáčknutí spouště. Sledujte jeho boj v sérii několika povídek, odehrávajících se v bouřlivém období na pomezí jaderné války. A pokud máte odvahu, nahlédněte i do daleko neradostnější budoucnosti.Kniha v českém jazyce!


Stažení Špinavá práce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Špinavá práce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Špinavá práce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Špinavá práce.pdf (EUR-0.00)

  Špinavá práce.epub (EUR-0.00)

  Špinavá práce.doc (EUR-0.00)

  Špinavá práce.txt (EUR-0.00)

  Špinavá práce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Špinavá práce.PDF – (EUR 0.00);

  Špinavá práce.MOBI – (EUR 0.00);

  Špinavá práce.EPUB – (EUR 0.00);

  Špinavá práce.DOC – (EUR 0.00);

  Špinavá práce.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Wolf Publishing
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  trudoš

  03.12.2017

  Petr Shink představuje sérii šesti povídek z alternativní minulosti Ameriky 30. let minulého století. V tomhle světě zmaru jsou slova jako destrukce, úpadek či beznaděj asi to nejhezčí co uslyšíte. Průvodcem hlavní části budiž gangster Charlie Parker, jenž měl tu smůlu a narodil se. Kdyby se mu tahle smutná událost nestala, možná by se vyhnul spoustě toho střílení, mlácení a mučení. Dva příběhy nás pak zavedou do doby, kdy Charlie je už nějakou dobu pod drnem (jaderná válka je prostě pech) a jeho post antihrdiny nahradí hazardní hráč jménem Ellington. A krvavá jízda může začít nanovo.
  Předimenzovaná noir stylistika Petra Schinka, který se pohybuje na hranici cynické ironie a sadistického humoru, zřejmě nejednomu čtenáři šlápne na kuří oko. Moc tomu nepřidá ani často se opakující synopse zápletek a reálie prohnilé společnosti, ve které zřejmě neexistují normální lidé. Přesto jsem se bavil každou jednu povídku, už jen pro ty spanilé hrátky s českým jazykem v duchu klasické drsné školy.

  Valentine

  23.01.2014

  Tohle kraťoučké dílo se mi teda ale vůbec nelíbilo. Nemastné, neslané, nezajímavé, až nudné. Století páry bylo mnohem lepší.

  Deara-chan

  03.04.2013

  Keď som túto knihu videla v knižnici, tak som si hovorila, že to bude zaujímavé, ale trochu ma to sklamalo. Zas ale aby som pravdu povedala čítala som už aj oveľa oveľa horšie…
  A tiež neviem ako by mohla vzniknúť tá ropná kríza, keď už teraz existujú spôsoby ako ju nahradiť… ale dajme tomu.
  A hlavne Charlie Parker prežíva všetky smrteľné zranenia a má konskú dávku šťastia aj keď má zlý deň 🙂

  orson

  13.09.2012

  Ale jo, nakonec to byla příjemná oddechová gangsterská povídka, která mi docela sedla. Svět, ve kterém se odehrává je docela zajímavý, děj je vcelku přímý a rychlý, žádné velké překvapení ani pointa se nekoná. Prostě relaxační četba na dobrou noc 🙂

  LordSnape

  05.07.2012

  Tak tohle mi nesedlo. Hlavní hrdina je téměř nesmrtelný, všechny povídky jsou podle stejného scénáře: Parker se připlete k nějakému průseru, gangu či bossovi, dostane nakládačku, je téměř mrtvý, pak se nadopuje se drogami a jede se dál. Posléze se už jen trefuje a předvádí, jak dobře ovládá pouliční boje. Svět není vykreslen nijak vábně, což dle mého autor solidně odflákl a samotné souboje jsou ve výsledku dost nezajímavé.  TAGS:

  Online Špinavá práce ebook, Kniha Špinavá práce FB2, Download Špinavá práce PDF , Download Špinavá práce MOBI, Online Špinavá práce kniha, Zdarma Stažení Špinavá práce IPhone, Online kniha Špinavá práce PDF, Zdarma Špinavá práce DJVU, Zdarma Stažení Špinavá práce TXT, Stažení Špinavá práce RTF, Online Špinavá práce FB2 , e-kniha Špinavá práce stažení TXT, Zdarma Špinavá práce stažení kniha, e-kniha Špinavá práce download MOBI, Stažení Špinavá práce IPad, Číst Špinavá práce MOBI, Číst Špinavá práce DOC, Zdarma Špinavá práce AWZ, Download e-kniha Špinavá práce iPad , Zdarma Špinavá práce DJVU, Download Špinavá práce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Špinavá práce DVD, Číst Špinavá práce TXT, Book Špinavá práce stažení DJVU, Špinavá práce stažení kniha zdarma, Špinavá práce stažení kniha pdf zdarma, Špinavá práce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Špinavá práce pdf zdarma, Špinavá práce stažení kniha epub zdarma, Špinavá práce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply