Spis Odessa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Spis Odessa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Spis Odessa


Hamburk, rok 1963. Když se Peteru Millerovi, mladému ambicióznímu reportérovi, dostane do rukou deník se svědectvím o nelidských krutostech velitele koncentračního tábora v lotyšské Rize, zavětří šanci na senzační článek.
V honbě za sólokaprem se bezhlavě pouští do riskantního pátrání na vlastní pěst. V Německu se však najde jen málokdo, kdo by měl zájem vyhledávat nebo soudit bývalé nacisty. Snaha vystopovat Roschmanna a předat ho spravedlnosti nakonec Millera zavede do samého středu mocné tajné organizace Odessa, kterou SS vytvořila proto, aby ochránila své členy, ukrývající se ve všech koutech světa…Kniha v českém jazyce!


Stažení Spis Odessa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Spis Odessa (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Spis Odessa zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Spis Odessa.pdf (EUR-0.00)

  Spis Odessa.epub (EUR-0.00)

  Spis Odessa.doc (EUR-0.00)

  Spis Odessa.txt (EUR-0.00)

  Spis Odessa.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Spis Odessa.PDF – (EUR 0.00);

  Spis Odessa.MOBI – (EUR 0.00);

  Spis Odessa.EPUB – (EUR 0.00);

  Spis Odessa.DOC – (EUR 0.00);

  Spis Odessa.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The ODESSA File (1972)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (39)

  Přidat komentář

  Dr.Linus

  06.12.2017

  Slabá kniha, pre znalca 2 sv. vojny bol dej strašne predvídateľný.Opisy z denníka mi však ukázali realitu omnoho desivejšie ako reálne zábery obetí, a to je už čo povedať.

  BlackBlade

  09.11.2017

  F. Forsyth opět nezklamal. Čtivý román, reálná zápletka atd. Za mě určitě 5/5.

  Aleen

  14.09.2017

  Hodnotím po dlouhé době od přečtení…vyloženě mi ji vnutila bývalá kolegyně, za což jí patří dík. Protože mám příběhy, týkající se druhé světové války, ráda, užila jsem si zase maličko jiný pohled na téma. A mohu říci, že každý, komu jsem Spis Odessa doporučila, si pak přišel pro další Forsythovy knihy. Doporučuji jej ráda 🙂

  Killingjoke

  29.07.2017

  Spis Odessa pro mne kdysi byla první forsythovkou, která se mi dostala do ruky. Autora ani podobný žánr jsem do té doby moc nevyhledával, ale zajímala mne problematika uprchlých válečných zločinců a jejich odhalování. Takže k přečtení mne nakonec donutil název románu… Byl jsem nadšený. Styl psaní Fredericka Forsytha se mi na první dobrou zalíbil. Líbí se mi míchání skutečných historických faktů (jejichž studii autor jistě věnoval spoustu hodin) s fiktivním příběhem, jehož hlavním hrdinou je novinář Peter Miller, jenž je na stopě bývalému veliteli koncentračního tábora v Rize Eduardu Rochmannovi… Styl Forsythova psaní nesedí každému a setkal jsem se i s názory, že nudí. U mě to bylo právě naopak. Forsyth mě zaujal tak, že jsem se rozhodl sáhnout i po dalších jeho knihách. Tato kniha je výbornou ukázkou historické fikce.

  Kerberos

  30.06.2017

  Pro mě nejoblíbenější jeho kniha,četla jsem dvakrát a viděla film.

  genie

  06.02.2017

  Zajímavé téma, trocha poučení, fajn pisatelský styl … Miller sice občas lezl na nervy, ale vesměs jsem si ho oblíbila. Dobrá knížka.

  vrony

  12.10.2016

  Zajímavě čtení.

  de_baques

  14.06.2016

  Zajímavé a čtivé pátrání po kapitánovi SS. Trochu více by si zasloužila rozpracování část o izraelských tajných službách.

  Peleus

  29.03.2016

  Je s podivem, že profesionálové z ODESSY jednají ve zpomaleném režimu místo toho, aby postupovali rychle a razantně, neboť všem jde, a to doslova, o život. Bohužel právě tento rozdíl mezi úspěchy amatérského novináře, i když se mu dostalo pomoci, a bývalými příslušníky SS, jež jsou téměř pokaždé o krok pozadu, výrazně nabourává celkový dojem realističnosti příběhu.

  Na druhou stranu je možné, že v době, kdy Spis ODESSA spatřil světlo světa, působil na čtenáře čerstvě a překvapivě, neboť šlo o relativně aktuální téma. Dnes již takový pocit nevzbuzuje, alespoň u mě ne.

  Norimberk

  23.10.2015

  Moje třetí od Forsytha a moc nerozumím, proč je tak vysoce hodnocena. Den pro Šakala je o 2 třídy výš, stejně tak Čtvrtý protokol.

  Air15

  21.08.2015

  Takřka žádná akční scéna, a když, tak je jen na dvou odstavcích a přitom je to tak napínavá 40 let stará kniha, že kdejaký současný autor by se u Forsytha mohl učit. Přesně takhle si představuji thriller o honu na nacisty v šedesátých letech. Po Dni pro Šakala, druhá nejlepší kniha jakou jsem od tohoto autora četl.

  achilles

  18.08.2015

  Pohádka. Stačilo by toto jedno slovo, ale rozvedu to. Toto dílo je ideálním příkladem, kdy podvědomě fandíte zločincům a "hrdinové" typu Millera se vám hnusí. Román začal dobře, bohužel pak se z něj stala fraška a James Bond Miller, původem novinář, trapným hrdinou.

  Ladys

  13.08.2015

  Den pro šakala asi nepřekoná nic, ale i tato kniha byla velice slušná.
  Je vidět, že poválečné Německo se se svými nacisty vyrovnalo stejně, jako porevoluční Československo se svými komunisty. To byla po přečtení knihy paralela, která mě napadla.
  Parádní sonda do snahy novináře rozkrýt tajnou skupinu nacistů při pátrání po nacistickém zvířeti, řezníkovi z Rigy

  vojteem

  27.07.2015

  Tohle má šťávu. Skvělá propracovanost, výborný příběh, tradiční Forsyth 🙂

  mpb1913

  19.05.2015

  Výborné téma, děj není nijak strhující, ale kniha si neustále udržela mou pozornost.

  astroweb

  25.01.2015

  Skvělé, vynikající. Dřív jsem od autora přečetl Čtvrtý protokol a byl jsem poněkud zklamaný, ale tohle je super!

  derminator

  05.01.2015

  Fantasie! Forsyth je top spisovatel nemohu nic jiného než knihu doporučit! Mám knihy týkající se druhé světové války rád a tato je jedna z nejlepších dávám 85%.

  kaja.marik

  08.10.2014

  Pěkný příběh, dobře se čte. Jak píšou další: hrdina má z pekla štěstí, ale není to nijak rušivé. Spíš to může být od Forsytha takový smysl pro humor, že jednou hrdinu jakokdyby vystřihl z bondovky. Začetl jsem se hned, nezáživné kousky jsem nenašel :).

  Elisa.Day

  25.03.2014

  Děj:
  Moc zajímavý příběh, člověk se při čtení zas dozví něco nového. Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale zhruba druhou polovinu knížky už jsem přečetla opravdu rychle. Kdyby se Peter nechoval jak debil a nedělal tolik zásadních chyb, bylo by to třeba i na 5 hvězdiček. Takhle to byl spíš trochu výsměch a může být Forsythovi vděčný, že to vůbec přežil…

  Překlad:
  Co to proboha bylo zase za paskvil??? Překlepy a hrubice v knížkách mi vyloženě vadí a strašně mě mrzí, vadí mi nesmyslná slovní spojení (např. vyzdvihnout si peníze z banky – str. 79), ale překlad Evy Marxové tohle všechno ještě překonal. Slova Lithuania a Latvia si možná může poplést středoškolák, ale rozhodně by si je neměl plést překladatel. Ne, Riga opravdu neleží v Litvě… 🙁

  davaprd

  31.01.2014

  klasika, moc pěkné, téměř literatura faktu 🙂

  Michaeles

  18.09.2013

  Jedn z nejlepších knih co jsem kdy četl. Ke knize jsem se dostal náhodou

  sumcicka

  03.08.2013

  Slibně vypadající zápletka, kterou mi kazila řada šťastných náhod, které nahrávaly do karet hlavnímu hrdinovi tak, až to nebylo uvěřitelné. Závěrečné překvapení v podobě vysvětlení hrdinovy posedlosti "řezníkem z Rigy" mě také nijak neoslovilo.

  bobina58

  18.06.2013

  Pro mně byl ŠAKAL daleko lepší, \Do ODESSY jsem se nemohla začíst,nakonec nebyla špatná, ale už bych si ji asi nepřečetla.

  Skripi

  18.05.2013

  Knihu som si vypočul nahovorenú, a celkom sa to dalo počúvať, len keď autor začal popisovať, tak bola miestami nezáživná a chvíľami som sa strácal …

  martinhk

  29.04.2013

  Přes tuto knihu jsem se dostal k F. Forsythovi, samozřejmě to byla náhoda… Dodnes sem mamce vděčen, že sem ji jako vánoční dárek obdržel.. Děj, který mě okamžitě vtáhnul a stejně jako jeho ostatní knížky sem ji měl přečtenou za pár (doslova:)) dnů..

  Mercatino

  08.04.2013

  Tak toto je nečekaná lahůdka. Skvěle každému padne do ruky. Zase Forsyth podává mnoho pravdivých informací podaných příběhem,nic lepšího nemůže čtenáře potkat. Strhující spádový děj,který má nečekané rozuzlení a dávkuje se ve skvělém tempu,mě nepřestal bavit na jediné stránce. Skvělé,čest spisovateli.

  Mako123123

  09.01.2013

  Túto knihu som ako aj mnohé dalšie získal a mám v mojej izbe len a len vdaka mojej babke kedže takéto knihy sú dnes už vypredané alebo v trápnej brožovanej vezbe ale i tak som rád že som ju čítal. 🙂 Považujem ju za jednu z najlepších kníh aké doma mám. 🙂

  Dera

  23.08.2012

  Pro mě po Šakalovi nejlepší kniha od Forsytha. Už od začátku napětí, které trvá do konce knihy. Strhující příběh s perfektním námětem kde se čtenář prostě nemůže nudit…

  ronyjihlava

  15.05.2012

  Dle mého hodnocení vynikající román. Předtím, než jsem knihu četl, jsem sice již o organizaci, pomáhající bývalým esesákům po válce uniknout spravedlnosti, slyšel, ale až po přečtení jsem si doplnil svoje znalosti. Viděl jsem i film v angličtině natočený podle knihy, ale to je jen slabý odvar! Knihu doporučuji

  honajz

  25.02.2012

  U Forsytha obecně mám problém s jeho popisností. Témata jsou skvělá, má čtivý styl psaní, ale jak začne popisovat auto do nejmenšího šroubku, jakékoliv napětí je v tahu. Určitě strávil hodně času, aby nasbíral všechny ty detaily a podrobnosti a bylo to uvěřitelné, ale číst se to někdy už nedá, jak je to utahané. Tady je to přesně to samé – když má někdo autorádio, dozvíme se typ rádia, kde na palubní desce je, kde má auto řazení, kolik žere benzínu… Ale ruku na srdce, koho to u knižního příběhu zajímá?
  TAGS:

  Online Spis Odessa ebook, Kniha Spis Odessa FB2, Download Spis Odessa PDF , Download Spis Odessa MOBI, Online Spis Odessa kniha, Zdarma Stažení Spis Odessa IPhone, Online kniha Spis Odessa PDF, Zdarma Spis Odessa DJVU, Zdarma Stažení Spis Odessa TXT, Stažení Spis Odessa RTF, Online Spis Odessa FB2 , e-kniha Spis Odessa stažení TXT, Zdarma Spis Odessa stažení kniha, e-kniha Spis Odessa download MOBI, Stažení Spis Odessa IPad, Číst Spis Odessa MOBI, Číst Spis Odessa DOC, Zdarma Spis Odessa AWZ, Download e-kniha Spis Odessa iPad , Zdarma Spis Odessa DJVU, Download Spis Odessa e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Spis Odessa DVD, Číst Spis Odessa TXT, Book Spis Odessa stažení DJVU, Spis Odessa stažení kniha zdarma, Spis Odessa stažení kniha pdf zdarma, Spis Odessa pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Spis Odessa pdf zdarma, Spis Odessa stažení kniha epub zdarma, Spis Odessa ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply