Společenstvo Pevnosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Společenstvo Pevnosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Společenstvo Pevnosti


Sborník těch nejlepších povídek, které se objevily v časopise Pevnost v letech 2002–2012.

Sestavil Tomáš Němec a Martin Fajkus.

Reprezentativní výbor povídek, které se objevily v časopise Pevnost během prvních jedenácti let jeho existence. Uvnitř této knihy na vás čekají příběhy takových vynikajících vypravěčů jako jsou Miroslav Žamboch, Juraj Červenák, Petra Neomillnerová, Vladimír Šlechta či Jiří Walker Procházka. A to je jen pár jmen z plejády autorů, kteří v Pevnosti zanechali nesmazatelný otisk, a jimž naopak časopis přirostl k srdci. A to přestože se většina z nich snaží tvářit jako světem protřelí drsňáci… Neváhejte tedy přijmout pozvánku na šílenou jízdu po světech české fantastiky, při níž budete mít jedinečnou možnost seznámit se s neohroženými hrdiny, kteří nosí meče proklatě nízko u pasu, stejně jako s borci oblečenými v kůži a s nechutně velkými bouchačkami v holstrech, či s ženami, o jejichž vnadách se vám ani nesnilo. A to nepočítáme všemožné záporáky, bestie a démony, ze kterých by se strachy rozbrečel i Darth Vader. Ale vy se bát nemusíte. Máte totiž v rukou to nejlepší z Pevnosti!Kniha v českém jazyce!


Stažení Společenstvo Pevnosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Společenstvo Pevnosti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Společenstvo Pevnosti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Společenstvo Pevnosti.pdf (EUR-0.00)

  Společenstvo Pevnosti.epub (EUR-0.00)

  Společenstvo Pevnosti.doc (EUR-0.00)

  Společenstvo Pevnosti.txt (EUR-0.00)

  Společenstvo Pevnosti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Společenstvo Pevnosti.PDF – (EUR 0.00);

  Společenstvo Pevnosti.MOBI – (EUR 0.00);

  Společenstvo Pevnosti.EPUB – (EUR 0.00);

  Společenstvo Pevnosti.DOC – (EUR 0.00);

  Společenstvo Pevnosti.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Eyghon

  18.05.2017

  Fakt dobrý výběr, většina povídek je nadprůměrných. Těch 700 stran stojí za to přečíst.

  palec

  05.12.2016

  Výborná sbírka.Nevidím žádný rozdíl mezi českou a světovou fantastikou,snad jen ta světová má asi lepší marketing.

  katka1510

  14.10.2015

  Výběr má bohužel velmi proměnlivou kvalitu. Jsou tam jak velmi kvalitní texty od kvalitní autorů, tak i povídky, u nichž se člověk musí ptát – jak se něco takového mohlo dostat do výběru nejlepších povídek?

  stdriverlc

  15.05.2015

  Naprosto perfektní výběr. Z té spousty povídek si každý vybere a kdo je byť jen trošku zvědavý a hledá inspiraci v tomto žánru, nebo už nadšený drtič všeho, kde se jen mihne zmínka o fantasy jako já, srdce mu zaplesá nad každým dalším autorem s malůvkou, který se objeví jako další v pořadí po právě dočtené povídce.

  cori

  26.04.2015

  Všechny povídky jsem už kdysi četla v časopisu, ale je skvělé přečíst si je takto v celku. Za vrcholy sbírky považuji Draky na Gdaňskem od L. Kyši, Poslední ze čtyř od O. Nečase a Peklo pod palmami od L. Medka. Viz mé komentáře u jednotlivých povídek.

  finka

  28.05.2014

  Ač nevyhledávám povídky (pro mě moc krátký lit. útvar) tak musím říct, že mě jako celek sbírka uchvátila. Nudily mě jen tři povídky, nebyly špatné, jen všední – asi to bylo i skvělou konkurencí ostatních. Nejlepší pro mě byla Gnothi Seauton od Petra Schinka, na druhém místě Tanečník od Žambocha.
  Doporučuju!  TAGS:

  Online Společenstvo Pevnosti ebook, Kniha Společenstvo Pevnosti FB2, Download Společenstvo Pevnosti PDF , Download Společenstvo Pevnosti MOBI, Online Společenstvo Pevnosti kniha, Zdarma Stažení Společenstvo Pevnosti IPhone, Online kniha Společenstvo Pevnosti PDF, Zdarma Společenstvo Pevnosti DJVU, Zdarma Stažení Společenstvo Pevnosti TXT, Stažení Společenstvo Pevnosti RTF, Online Společenstvo Pevnosti FB2 , e-kniha Společenstvo Pevnosti stažení TXT, Zdarma Společenstvo Pevnosti stažení kniha, e-kniha Společenstvo Pevnosti download MOBI, Stažení Společenstvo Pevnosti IPad, Číst Společenstvo Pevnosti MOBI, Číst Společenstvo Pevnosti DOC, Zdarma Společenstvo Pevnosti AWZ, Download e-kniha Společenstvo Pevnosti iPad , Zdarma Společenstvo Pevnosti DJVU, Download Společenstvo Pevnosti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Společenstvo Pevnosti DVD, Číst Společenstvo Pevnosti TXT, Book Společenstvo Pevnosti stažení DJVU, Společenstvo Pevnosti stažení kniha zdarma, Společenstvo Pevnosti stažení kniha pdf zdarma, Společenstvo Pevnosti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Společenstvo Pevnosti pdf zdarma, Společenstvo Pevnosti stažení kniha epub zdarma, Společenstvo Pevnosti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply