Spouštěč Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Spouštěč Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Spouštěč


Kdo se bojí Černého muže?
Případ zneužívané pacientky se pro psychiatričku Ellen Rothovou stává noční můrou. Žena tvrdí, že ji pronásleduje Černý muž, a krátce nato beze stopy zmizí. Při pátrání se cílem neznámého přízraku stává i Ellen. Při šíleném závodu o čas je ve hře život lékařky i její pacientky. Psychiatrička stále hlouběji zabředá do labyrintu strachu, násilí a paranoie. A čas na splnění ultimáta co nevidět vyprší…Kniha v českém jazyce!


Stažení Spouštěč zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Spouštěč (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Spouštěč zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Spouštěč.pdf (EUR-0.00)

  Spouštěč.epub (EUR-0.00)

  Spouštěč.doc (EUR-0.00)

  Spouštěč.txt (EUR-0.00)

  Spouštěč.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Spouštěč.PDF – (EUR 0.00);

  Spouštěč.MOBI – (EUR 0.00);

  Spouštěč.EPUB – (EUR 0.00);

  Spouštěč.DOC – (EUR 0.00);

  Spouštěč.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lesní psychiatrická klinika (1.)

  Originální název:

  Trigger (2009)

  Žánr:
  Horory, Romány, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (78)

  Přidat komentář

  i.stefany

  02. ledna

  Tak tohle tedy byla jízda. Napínavý psychothriller z prostředí psychiatrické kliniky. Skvěle popsané postavy, uvěřitelné dialogy, bravurně vykreslené emoce, díky nimž je napětí udržováno až do samého konce. Vše promyšleno do nejmenšího detailu.

  ivana1975

  29.12.2017

  Pani… Super kniha… Velmi dobre sa cita a hlavne sa mi velmi pacilo, ako vas autor nechava v napätí do poslednej chvile.

  Ainslee

  21.12.2017

  Knihy z prostředí léčeben miluju, takže se mi ani tahle nevyhla. Trochu mě zklamalo že vše co se Ellen dělo byly nakonec jen paranoidní představy. Ale kniha byla napínavá od začátku do konce, četla se skoro sama a chvílemi mě až mrazilo což se mi často nestává. Kniha splnila účel, oprávněně zasluhuje pět hvězdiček.

  Květ

  04.12.2017

  Zdařilý psychothriller s prvky hororu, který jsem přečetla jedním dechem. Svižný, akční, čtivý, ani chvíli jsem se nenudila. Kdo se chce trochu bát a užít si napětí, můžu doporučit. Ke konci už sice jde vytušit závěr příběhu, nicméně knížce to na kvalitě neubírá.

  pavlis38

  19.11.2017

  Kniha mě dostala, ze začátku jsem se nemohl začíst, ale konec mě úplně pohltil.

  Apanka

  23.10.2017

  Moje první setkání s autorem a jsem překvapená. Krásný psychothriller, který až tak moc nešokuje, ale pěkně se čte. Ten konec, mám dojem, že sem i brečela, nebo mi bylo aspoň smutno…

  intelektuálka

  17.10.2017

  Tohle je náročný psychothriller. Nenechávejte v sobě spát trauma minulosti, spouštěč vás může vrátit zpátky! Napínavé!

  allyce

  17.10.2017

  Začátek velmi slibný, ale velmi záhy zjistíte v kom je zakopaný pes a napětí je najednou zcela pryč.

  vnimat_Krasu

  22.09.2017

  Ne.
  Durna jsem měl dlouhodobě zařazenýho do škatulky "na konci sice budeš trochu nasranej, ale přečteš to jením dechem". O Spouštěči to ale platí jenom z jedný, a bohužel z tý horší poloviny.

  Příliš mnoho paranoí tu totiž umořilo vola. A od doby, co se i ty nejthrillerovější pasáže promění ve výmysly, a prohlédnete tak pointě přes skořápku, se do konce vyloženě prozíváte.

  Jednu úroveň literární kvality za Mrazivým tichem. A to mě u ní taky dvakrát nemrazilo.

  harena

  19.09.2017

  Dobrý psychothriller z pera Wulf Dorna, který má 20 let profesní zkušenosti z psychiatrické kliniky. Děj je svižný a i když tak od poloviny knihy tušíte, kterým směrem se bude příběh ubírat, nic to neztrácí na své čtivosti a napětí. Skvělý popis emocí u Ellen a u Haralda, velký smysl pro napětí a detail. Jdu i do dalšího dílu.

  KnihomolkaMari

  17.09.2017

  Moje první setkání s autorem, kniha byla čtivá a to díky napínavému až místy děsivému ději, konec se opravdu vydařil, ovšem pořád tu je něco, co mě nutí dát knize pouze 4/5 hvězd. Možná je to autorův styl psaní, který mi připadá takový suchý a celkově mě kniha vyloženě nešokovala. Ale naopak se mi zase líbilo, že kniha pojednává o tématu psychických poruch, což mne velmi zajímá.

  Šánka

  13.09.2017

  Vážně psycho s prvky hororu. Thrillery mám ráda, baví mě, ale tady jsem se chvílemi i bála, a to se mi často nestává.
  Celou tajemnou a místy hodně děsivou atmosféru příběhu ,,vylepšuje" prostředí psychiatrické léčebny, výborně napsaná postava lékařky Ellen a spousta pochybností i tipů, co za celým příběhem stojí.
  Kdo si chcete nechat trošku pocuchat nervy, jděte do toho, nejlépe na noc :-).

  TracyB

  18.08.2017

  Naprostá slátanina. Předvídatelné, nudné a hrozně hloupé…. Zbytečná kniha.

  ArwenAragorn

  16.08.2017

  Psychiatrička Ellen Rothová má na klinice novou pacientku, která byla evidentně zneužívaná a bojí se Černého muže. Příští den však žena na klinice není a personál popírá, že by ji tam kdy viděl. Ellen začne ženu hledat, přitom začíná prožívat nejtěžší noční můru, kdy i ji honí Černý muž, potácí se ve svých představách, podezřívavosti a strachu o život.
  K této knize jsem přistupovala obezřetně, protože první kniha, kterou jsem od autora četla (Temné šílenství) mě zase tak moc neoslovila. Ale tento příběh je strhující, skvěle psychologicky propracovaný, od začátku má spád a napětí, žádná hluchá místa. Po polovině přichází podstatný zvrat a pak – bingo- šokující konec.

  jana3099

  13.08.2017

  Tak tohle bylo fakt psycho……. hodně zajímavý příběh se zajímavým koncem, který se navíc velmi dobře četl a četl a četl 😉

  invocation11

  18.07.2017

  Čekala jsem další průměrný psychothriller, ale tohle mě příjemně překvapilo! Děj je svižný, akční, rychle ubíhá, některé scény z kliniky jsou vskutku děsivé… Ač sice od poloviny tušíte, jakým směrem se bude příběh ubírat, vychutnáváte si každou stránku. Konec podle mého gusta. Věřím, že kdejaký ten náš skrytý spouštěč takto funguje i v reálu a jen vyčkává na svou příležitost…

  Blondebookdevil

  15.07.2017

  Dostala jsem jako dárek na Vánoce a musím říct, že správný výběr. Stupňované napětí, neustálé zamotávání a pro mě překvapivý konec. Výborná!

  Romžiry

  10.07.2017

  Správné psycho. Výborné, už se těším na další díly.

  konicekbily

  24.06.2017

  Lesní klinika je správný "blázinec" a dějí se tam roztodivné věci. Příběh je hodně překombinovaný, umožňující hodně zvratů. Někomu se to líbí, někomu ne. Ellen, hlavní postava, je sympatická a snaží se pacienty chránit a i sama se dostane do nebezpečných situací.

  ankaras

  18.06.2017

  Pekelně dobrý příběh :), budete se možná i bát.

  Veronika2017

  17.06.2017

  jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Děj se nedá komentovat, to se musí přečíst!

  hankamol

  09.05.2017

  Byla jsem napnutá až do konce knihy.

  Gibis

  01.04.2017

  Tak tohle bylo hodně dobré! Opravdu psycho thriller jako vyšitý. Napínavé, strhující, děsivé (občas jsem se fakt bála :)) a dlouho si tuhle knihu budu pamatovat. Sice jsem si přála, aby to dopadlo jinak, ale právě tím závěrem se to vymyká a odlišuje.

  jasmína

  30.03.2017

  Knihu jsem sice dočetla, byla pro mě i napínavá, ale když se přiblížilo vyústění, bylo to pro mě
  bohužel velkám zklamáním..

  MartulkaS

  25.03.2017

  Super kniha, od které se člověk nemohl odtrhnout ( o proti knize temné šílenství byla napínavá už od začátku). Doporučuji.

  mandari

  10.03.2017

  Kniha se mi moc líbila a nemohla jsem se odtrhnout od čtení 🙂 Velmi poutavý příběh plný zvratů, i když zhruba ve třetí třetině mi už bylo tak nějak jasno, jak vše dopadne … Knihu každopádně doporučuju 🙂

  Nixa

  01.03.2017

  Tahle kniha je geniální! Podezírala jsem snad úplně všechny, ale to jak to nakonec dopadlo mě vůbec nenapadlo. Napínavá a překvapivá kniha, která se četla sama. Super!

  Calibra

  13.02.2017

  Super kniha, četla se úplně sama. Několikrát jsem si myslela, že teď, teď už to vím, jak to je, kdo to je, ale vždy vedle, jak ta jedle! Velmi se mi líbilo, kdy byl popisován pohled prostoduchého Haralda, takhle to asi takoví lidé mají.

  Smiley96

  12.02.2017

  Jedním slovem Perfektní! Tedy alespoň za mě. Jsem fanoušek těchto témat. Napínavé od začátku do konce. Rozuzlení dokonalé. Popis emocí a postav na jedničku. Knize prostě nemám co vytknout. Pouštím se s chutí do dalšího dílu.

  tomai

  09.02.2017

  No nevim
  TAGS:

  Online Spouštěč ebook, Kniha Spouštěč FB2, Download Spouštěč PDF , Download Spouštěč MOBI, Online Spouštěč kniha, Zdarma Stažení Spouštěč IPhone, Online kniha Spouštěč PDF, Zdarma Spouštěč DJVU, Zdarma Stažení Spouštěč TXT, Stažení Spouštěč RTF, Online Spouštěč FB2 , e-kniha Spouštěč stažení TXT, Zdarma Spouštěč stažení kniha, e-kniha Spouštěč download MOBI, Stažení Spouštěč IPad, Číst Spouštěč MOBI, Číst Spouštěč DOC, Zdarma Spouštěč AWZ, Download e-kniha Spouštěč iPad , Zdarma Spouštěč DJVU, Download Spouštěč e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Spouštěč DVD, Číst Spouštěč TXT, Book Spouštěč stažení DJVU, Spouštěč stažení kniha zdarma, Spouštěč stažení kniha pdf zdarma, Spouštěč pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Spouštěč pdf zdarma, Spouštěč stažení kniha epub zdarma, Spouštěč ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply