Spoutaní temnotou Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Spoutaní temnotou Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Spoutaní temnotou


Jaelyn byla mezi upíry výjimečná. Ostražitá, jako břitva nabroušená válečnice s dokonalými schopnostmi, které ještě umocnil výcvik agentky pro zvláštní úkoly. Nyní dostala zdánlivě jednoduchý úkol – předvést před Komisi Ariyala, prince Sylvermystů temných skřítků. Vědělo se o nich, že jedna jejich skupina je nápomocna Temnému pánovi při návratu k moci, znamenajícímu zkázu světa démonů i lidí…
Ariyal se snažil této pohromě zabránit a moc dobře věděl, že není času nazbyt, proto ho rozhodně nehodlal ztrácet před tribunálem. Nesmělo ho nic zdržovat, ani krásná upíří Lovkyně…Kniha v českém jazyce!


Stažení Spoutaní temnotou zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Spoutaní temnotou (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Spoutaní temnotou zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Spoutaní temnotou.pdf (EUR-0.00)

  Spoutaní temnotou.epub (EUR-0.00)

  Spoutaní temnotou.doc (EUR-0.00)

  Spoutaní temnotou.txt (EUR-0.00)

  Spoutaní temnotou.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Spoutaní temnotou.PDF – (EUR 0.00);

  Spoutaní temnotou.MOBI – (EUR 0.00);

  Spoutaní temnotou.EPUB – (EUR 0.00);

  Spoutaní temnotou.DOC – (EUR 0.00);

  Spoutaní temnotou.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Strážci věčnosti (8.)

  Originální název:

  Bound By Darkness (2011)

  Žánr:
  Horory, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Levné knihy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  MinaHawke

  30.01.2017

  Stále se mi líbí styl psaní autorky, takže i tento díl mě bavil. Líbí se mi, že dokáže skloubit dohromady humor i napětí, v jiných knihách mi to moc dohromady nešlo, ale u této série je to to pravé. Do čtení jsem se nemusela nutit, protože se čte snadno. Hlavními postavami jsou upírka Jaelyn a princ Sylvermystů Ariyal.

  Fizulka71

  01.08.2016

  Taky jsem tímto dílem nebyla moc nadšená, nějak jsem se nemohla prokousat do konce, pořád jsem čekala, až se stane to NĚCO. A najednou byl konec. Chybí mi staré oblíbené postavy z minulých dílů. Třeba bude další díl lepší, uvidíme.

  Gabika56

  26.01.2015

  Já nevím, tenhle díl mě nějak zvlášť nenadchl … Jako byl fajn, četl se lehce, nemusela jsem se nutit, ale nepatří mezi moje nej v téhle sérii 😉

  Doménika

  26.03.2014

  Je to hezká knížka. Napínavá, romantická,odpočinková a zajímavá. 🙂 Už mám přečtenou celou sérii a ta je mocfajn 😀 . Doporučuju přečíst,ale je lepší mít přečtené díly předtím. Knížky by na sebe neměli zas nějak moc navazovat, ale je lepší mít je přečtené všechny aby celý dlohý příbě dával smysl. 😀

  Majafa

  30.11.2013

  Další napínavý příběh od oblíbené autorky, hned se jdu začíst do dalšího dílu.

  Vexi

  08.07.2013

  Asi zatím nejoblíbenější díl od autorky.

  trynitrix

  28.04.2013

  Tak tohle bylo super 🙂 zase propracovaný příběh Jaelyn a Ariayal 🙂 škoda že už asi nebudou další díly 🙁

  tygrilady

  26.02.2013

  Další kniha od této autorky,která se mi líbila,jednoduché odpočinkové čtení pro milovníky upírů 🙂

  ciniminisek

  30.07.2012

  Zbožňuju knížky od této autorky,bohužel tenhle díl byl jeden z nejslabších.Do čtení jsem se musela nutit i když konec měl lepší spád.Dávám zlatou,střední cestu.

  Senza Jenka

  09.07.2012

  Hm, je to takové natažené, místy klišovité a celý příběh je až příliš podřízen romanci mezi Jaelyn a Ariyalem – ostatní motivy tím značně trpí. Prostě zase jedna autorka, která má slušné nápady, ale příliš se svazuje žánrem. Redakce těchto knih nic moc (co taky čekat od Levných Knih) – jednou je to Layla, podruhé Laylah, jednou Fénix, podruhé Phoenix a pak zase Fénix….  TAGS:

  Online Spoutaní temnotou ebook, Kniha Spoutaní temnotou FB2, Download Spoutaní temnotou PDF , Download Spoutaní temnotou MOBI, Online Spoutaní temnotou kniha, Zdarma Stažení Spoutaní temnotou IPhone, Online kniha Spoutaní temnotou PDF, Zdarma Spoutaní temnotou DJVU, Zdarma Stažení Spoutaní temnotou TXT, Stažení Spoutaní temnotou RTF, Online Spoutaní temnotou FB2 , e-kniha Spoutaní temnotou stažení TXT, Zdarma Spoutaní temnotou stažení kniha, e-kniha Spoutaní temnotou download MOBI, Stažení Spoutaní temnotou IPad, Číst Spoutaní temnotou MOBI, Číst Spoutaní temnotou DOC, Zdarma Spoutaní temnotou AWZ, Download e-kniha Spoutaní temnotou iPad , Zdarma Spoutaní temnotou DJVU, Download Spoutaní temnotou e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Spoutaní temnotou DVD, Číst Spoutaní temnotou TXT, Book Spoutaní temnotou stažení DJVU, Spoutaní temnotou stažení kniha zdarma, Spoutaní temnotou stažení kniha pdf zdarma, Spoutaní temnotou pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Spoutaní temnotou pdf zdarma, Spoutaní temnotou stažení kniha epub zdarma, Spoutaní temnotou ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply