Stalo se mi všechno Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Stalo se mi všechno Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Stalo se mi všechno


Nejprodávanější slovenská kniha loňského roku
Dnes opustím svého muže.
A naše sedmiletá dvojčata. A psa Maxima a celých dvě stě třicet metrů čtverečních obytné plochy v našem domě, který stojí sedm kilometrů za Bratislavou.
Ani jeden z nich to netuší. Sedí u stolu, snídají, můj muž čte noviny, které jsem koupila během rychlé procházky s Maximem, je dokonale oblečený, učesaný a zhruba každé tři minuty zvedne oči směrem k chlapcům a řekne:
„Jezte!“

Zamykám.
Házím klíč do schránky. Původně jsem ho chtěla utopit v bazénu, ale nač prázdná gesta.
Sedám do auta, které ještě musím odevzdat v redakci.
Tak jsem to dokázala.
Dokázala, kurva.Kniha v českém jazyce!


Stažení Stalo se mi všechno zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Stalo se mi všechno (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Stalo se mi všechno zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Stalo se mi všechno.pdf (EUR-0.00)

  Stalo se mi všechno.epub (EUR-0.00)

  Stalo se mi všechno.doc (EUR-0.00)

  Stalo se mi všechno.txt (EUR-0.00)

  Stalo se mi všechno.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Stalo se mi všechno.PDF – (EUR 0.00);

  Stalo se mi všechno.MOBI – (EUR 0.00);

  Stalo se mi všechno.EPUB – (EUR 0.00);

  Stalo se mi všechno.DOC – (EUR 0.00);

  Stalo se mi všechno.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Stalo sa mi všetko (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (41)

  Přidat komentář

  Aichah

  03. ledna

  Když pominu hodně divoký začátek a totálně nepochopitelný konec, tak bych se pod to mohla podepsat. Stalo se mi to taky. Dokud se to člověka netýká vidí to jako těžko uvěřitelný příběh hloupé slepice. Někdy je ale hrdost a sebeúcta nicotná s posláním být máma a bojovat do posledních sil o záchranu něčeho, co za záchranu při zpětném ohlédnutí vůbec nestálo. Hodně věcí z příběhu chápu, jen ten ochod od dětí nepochopím nikdy.

  Marika Vanova

  16.10.2017

  Že odešla od manžela, budiž, ale že odešla od dětí, nemohu pochopit a ani to nebudu dočítat. Proto nehodnotím a ještě zkusím od autorky jinou knížku.

  dom.ini

  05.08.2017

  Moc dobře napsaná knížka, která se četla skoro sama. Velmi zajímavé mi připadalo propojení s příběhem knihy Všechno nebo nic (já jsem viděla jen film a možná si díky této knížce zkusím přečíst právě i knížku Všechno nebo nic). Ale musím se přiznat, že hlavní hrdince jsem tedy v některých situacích opravdu vůbec nerozuměla, nechápala jsem její rozhodnutí a neuměla se s ní ztotožnit. Ale kdo ví, jak bych se sama zachovala. Za přečtení ale knížka určitě stojí,

  Miru

  03.08.2017

  Bolestivý, čtivý román….ale…co ty chyby, překlepy v záměnách jmen? Hlavní "hrdinky" mi svými sedánky připomínaly Sex ve městě a celá knížka na mě působila, jak kdybych četla Báru Nesvadbovou. Takže asi tak.

  Katerinasmoliko

  29.01.2017

  Strašně výborná knížka! Hodně ze zivota, reálná. Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla, ale potom nadsenost.
  Muzu jen doporučit!

  26Mirka

  13.09.2016

  Knížka má zajímavé bolestivé téma ze života, kdyby byla jinak zpracovaná ,byla by skvěla, neoslovil mě styl psaní autorky, oproti předchozím knížkám ,co jsem již četla, na tuhle jsem se moc těšila, to bylo trošku zklamání, nejvíce ten konec, ten jako maminka nikdy nepochopím….nakonec dávám čtyři hvězdičky.

  zdekr

  11.07.2016

  Jako ze života – trocu z mého života – akorát bych nikdy od dětí neodešla….

  oskli

  06.07.2016

  Tak to mě fakt nanadchlo. Autorka je chválena ze všech stran, ale mě to přišlo tak nějak o ničem. Hlavní hrdinka mi sympatická moc nebyla, neseděly mi ani dialogy, ani styl vyprávění, příběh mi nepřipadal uvěřitelný. Přečetla jsem to spíš silou vůle.

  majík1

  04.07.2016

  Moc pěkná kniha a doporučuji

  hanka616

  21.03.2016

  Kniha mi přišla opravdu smutná, ale líbila se mi. Jen jsem nepochopila to její řešení celé situace.

  amanek

  07.01.2016

  Mě se knížka líbila až tak od půlky. Na začátku jsem její život nechápala, když měla děti byla mi bližší. Ale její řešení nechápu. Též by mě zajímalo, co bylo dál.

  Šánka

  17.12.2015

  Dobře napsaný román pro ženy. Příběh Katky a jejího manželství byl pro mě tak věrohodný, až je mně z něj nějak smutno. A i když bych takového egoistického blba vedle sebe nesnesla, ten závěr s dětmi bych nedokázala. Na druhé straně jadrnější, místy i humorné a trefné vyjadřování Katčiných skvělých kamarádek mě pobavilo a sedlo.
  Kniha k zamyšlení, co ještě vydržet, a kde si říct už dost !

  cleopatra11

  03.11.2015

  Nevím, proč se této knize říká bestseller roku 2015..jsou tam dobré ženské hefty, popis psychostavu hlavní hrdinky..nejvíc mě sral manžel – nesnáším egoisty…dočetla jsem, ale nenadchla mě, čekala jsem víc..

  Jajina555

  09.10.2015

  Skvělá kniha, ze života, ale chování Katariny na konci mi přišlo divné, určitě bych vzala děti sebou.

  Helena Lacková

  07.10.2015

  Po přečtení epilogu jsem čekala jiný vávoj příběhu, ale i tak mě kniha překvapila. Na začátku vztahu si báječně rozuměli a vzali se. Po svatbě se začali honit za bohatstvím, až měli všechno zjistili, že spolu neumí ani mlčet. ONA si našla kamarádky ONsi našel milenku, ONA se to dozví a chce zachránit co už umřelo, stratí důstojnost ON se odstěhuje, pak nastěhuje, ukáže ji jak si ji neváží a ONA odejde a vše opustí tak jak to dělají chlapi.

  červ.hruška

  07.10.2015

  První setkání s autorkou a rozpačité pocity. Od bestselleru jsem čekala víc. Začátek byl zajímavý. Při popisu toho, co se stalo předtím, jsem se musela nutit to vůbec dočíst.

  kneslova

  20.09.2015

  Tahle paní prostě dobře píše, ač nejsem fanynkou knížek pro ženy, je to už třetí kniha od ní co čtu a nebude poslední,,

  Mišulenka

  21.08.2015

  Pecka! Měla jsem pocit, jako by to vyprávěla některá z mých kamarádek. Připomínalo mi to i moje přemýšlení. Nedělo se v podstatě nic, co by se nestalo jiným, jen když se to děje právě dotyčné osobě, divně to bolí.

  Paní Eva zabrousila na tenký led o spokojeném soužití muže a ženy, prezentovala ústy Lindy a Vandy dost odvážné teorie, ukázala nám, čtenářům, Katarínu jako silnou ženu, která má city, ale neumí s nimi pořádně pracovat, protože nemá dost zkušeností. Myslím, že manželství s tím hovadem ji poučí dost.
  Byla jsem nadšená stylem, jakým je příběh psán, protože byl místy drsný, místy naivní, místy milý a místy ohavný.
  Tleskám femi-románu a dávám pět hvězdiček.

  A přikládám pár citací…
  … "Jsou zvyklí na tabulkový život. Tabulkové chování, tabulkové výsledky, tabulkový růst zisku, ženy s tabulkovými postavami. Kdo by se potom těšil do živelného prostředí batolat, kde nic nefunguje jako včera, kde nemáš záruku, že zítřek bude takový, jak si ho naplánuješ, protože může přijít horečka, a kde je i žena nevyzpytatelná, nezařaditelná a má jisté nároky? Nároky, které nesplní žádná asistentka ani kurýr, nikdo. Takové normální, rodina, chápeš?"…

  … "Být mužem je diagnóza. Narodí se a neví, kde je sever," řekla Vanda. "Měli by s rodným listem fasovat i kompas."…

  … "Moje milá, netušíš, jaké kombinatoriky je žena schopná, když si jde dobře, ale opravdu dobře zašukat."…

  … "Víš, naši tátové byli stejní, a když mohli, tak si zašoustali. Jenže v drtivé většině případů věděli, kde je sever, vrátili se domů k ženě a k dětem, a ani je nenapadlo navazovat paralelní vztahy."
  "Můj táta…"
  "Tvůj táta byl předskokanem těchhle zasraných egoistů."
  Přikývla jsem. Zase. Co jiného jsem měla dělat?
  "Potkají slepici, co brečí, když vypráví o svém mizerném dětství, zapomenou na to, že svým dětem chystají stejné peklo, z jakého chtějí zachraňovat tu chudinku…"…

  Mayaotzin

  15.07.2015

  Četla se mi dobře. Manžel mi teda zvedal vyloženě tlak a vůbec jsem nepochopila, proč to vyřešila zrovna takhle… ten konec mě prostě naštval, vulgarity jsem zaznamenala asi tři, takže by byla plná bych rozhodně neřekla.

  Val

  13.07.2015

  Upřímně, kniha mi docela drásala nervy.Tedy kniha jako taková samozřejmě ne, ale manžel hlavní hrdinky. Takové hnusné egoistické hovado, aby jeden pohledal. Ono se těžko radí, ale jedno vím jistě – já bych sbalila děti a kufry a celý ten jeho barák ať si strčí za klobouk. Hrdinka to vyřešila po svém. Tak já bych to nezvládla, ale je to její volba. Každopádně kamarádky Linda a Vanda byly super. Taky by mě docela zajímalo, jak to bylo s Katkou dál….. Mohlo by být pokračování …..

  blankaa89

  25.02.2015

  Stalo se mi všechno byla moje druhá kniha, kterou jsem od E. Urbaníkové přečetla a v mnohém předčila tu první (Sex a iné city). Před spaním jsem si chtěla přečíst jen pár stránek a skončila jsem s ní ve 3 ráno, protože jsem ji jednoduše nemohla odložit :-). I když hlavní hrdinka místy jednala úplně jinak, než by mě napadlo a než bych jednala já, protože s takovou chlapskou povahou už jsem se setkala, tak to byla prostě skvělá kniha. Není divu, že je na Slovensku bestseller!

  adorjas

  02.12.2014

  Knihu som prečítala, pretože som mala mylnú predstavu, že bude pokračovaním ciest hrdiniek z prvého dielu. Žiaľ, tie sa tam vyskytovali len sporadicky…

  Leniiis

  17.11.2014

  Super knížka!!!:) Někdo píše o vulgarismech..já si teda sama osobně žádných ani nevšimla, takže nevím..:-D

  nikkifinn

  13.11.2014

  Tuhle knihu jsem objevila zhruba před třemi lety a slibovala si, že ji musím koupit. Strašně mě lákala. Ale vždy jsem nakonec dala přednost jiné od stejné autorky. Konečně jsem se dočkala. Skoro všechno jsem již od ní přečetla, takže nebylo zbytí a pustila se do čtení. Eva Urbaníková mne v žádném případě nezklamala, naopak si myslím, že tohle byla třešnička na dortu. Top všeho, co jsem zatím četla. Skvělý příběh, který ve vás probudí spoustu emocí a často jen tak zíráte do prostoru, protože se snažíte představit sami sebe na jejím místě s pokusem uvědomit si, jak byste se zachovali vy, kdybyste se dostali do stejné situace. Hlavní hrdince Kataríně se opravdu stalo snad úplně všechno, měla jsem ráda i její dvě kamarádky, skrz které autorka dodávala příběhu spoustu nádherných i pravdivě krutých myšlenek. Občas mám pocit, že si autorka prošla životy snad všech svých hrdinek, protože umí nitro každé z nich tak neskutečně podat. Nevadilo mi na téhle knize nic. Ani vulgarismy, na které si někteří čtenáři ve svých recenzích posteskli. Naopak. Když se vám hroutí život, těžko si ulevíte slovem "sakriš". Výborná kniho, Evo. Ještě dlouho po dočtení jsem měla v hlavě jak nasráno a některé dialogy a myšlenky jsme spolu s přítelem rozebírali a snažili se uvědomit, co vše se může stát, kdyby nás tohle jednou potkalo. Ty drobnosti, které si člověk hned neuvědomuje a přitom tvoří celek šťastného života.
  PS: Chci pokračování 🙂

  princesse

  25.09.2014

  Moje druhá kniha od této autorky. Takové dovolenkové čtení. Zkrátka "něco" ze života. Rozhodně se kniha dobře čte, má spád. Příběh šílený, hrozné, že je něčeho takového otec schopen. Jeho argumenty a "výkřiky" do tmy mě teda téměř odrovnaly. Doufám, že nic takového nikdy nezažiji.

  Beni

  12.07.2014

  První kniha, kterou jsem od této autorky četla, takže nemohu srovnat s jinými díly od této autorky. Měla jsem co dělat, abych ve vlaku udržela slzy. Jinak, dle mého, zbytečně moc vulgarismů.

  Blanka78

  07.05.2014

  Ale ju šlo to, má ale lepší knihy, tahle byla tak průměrná

  Dataline

  06.02.2014

  Přečetla jsem, byla jsem zklamaná, čekala jsem více. Na vulgarismy u této autorky jsem si docela zvykla.

  Mikejla1308

  18.01.2014

  Tuto spisovatelku mám velmi ráda 🙂 Knížku jsem sice dočetla, ale velmi mě zklamala…

  kika 13

  11.11.2013

  No nevím mě to zklamalo.
  TAGS:

  Online Stalo se mi všechno ebook, Kniha Stalo se mi všechno FB2, Download Stalo se mi všechno PDF , Download Stalo se mi všechno MOBI, Online Stalo se mi všechno kniha, Zdarma Stažení Stalo se mi všechno IPhone, Online kniha Stalo se mi všechno PDF, Zdarma Stalo se mi všechno DJVU, Zdarma Stažení Stalo se mi všechno TXT, Stažení Stalo se mi všechno RTF, Online Stalo se mi všechno FB2 , e-kniha Stalo se mi všechno stažení TXT, Zdarma Stalo se mi všechno stažení kniha, e-kniha Stalo se mi všechno download MOBI, Stažení Stalo se mi všechno IPad, Číst Stalo se mi všechno MOBI, Číst Stalo se mi všechno DOC, Zdarma Stalo se mi všechno AWZ, Download e-kniha Stalo se mi všechno iPad , Zdarma Stalo se mi všechno DJVU, Download Stalo se mi všechno e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Stalo se mi všechno DVD, Číst Stalo se mi všechno TXT, Book Stalo se mi všechno stažení DJVU, Stalo se mi všechno stažení kniha zdarma, Stalo se mi všechno stažení kniha pdf zdarma, Stalo se mi všechno pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Stalo se mi všechno pdf zdarma, Stalo se mi všechno stažení kniha epub zdarma, Stalo se mi všechno ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply