Stará páka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Stará páka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Stará páka


Tentokrát pro vás máme hostinu o třech krvavých chodech.
Hitman se nejprve přichomýtne k výpravě do minulosti. Není to žádná rozpustilá Cesta do pravěku. Jako předkrm ho totiž chce sezobnout Tyrannosaurus rex.
Hlavní chod vám prostře Benito Gallo. Je to machr s nožem a rád by naservíroval Hitmanovu hlavu vdově po zesnulém mafiánském bossovi. Už jste na to možná pozapomněli, mafie však nezapomíná a stále vede v patrnosti, že smrt „Panského WC“ Louie dosud nikdo nepomstil. Hitman má štěstí, že je na jeho straně celé osazenstvo baru u Noonana včetně Baytora.
Na dezert přijdou hosti z pekla a ti by si rádi pošmákli nejen na Hitmanovi, ale na celém Gothamu. Vymítači ďábla nejsou právě k mání, avšak tým pravověrných synů božích v čele s Šestipívem se této této role chopí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Stará páka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Stará páka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Stará páka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Stará páka.pdf (EUR-0.00)

  Stará páka.epub (EUR-0.00)

  Stará páka.doc (EUR-0.00)

  Stará páka.txt (EUR-0.00)

  Stará páka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Stará páka.PDF – (EUR 0.00);

  Stará páka.MOBI – (EUR 0.00);

  Stará páka.EPUB – (EUR 0.00);

  Stará páka.DOC – (EUR 0.00);

  Stará páka.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hitman (7.)

  Originální název:

  Hitman (44-52)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Disease

  19.06.2017

  Eponymní storka vynikající, Jizvoun trochu nuda, Šestipívo pobavil.

  Lenka.Vílka

  02.06.2017

  Čerstvé maso: jestěže nebydlim v Gothamu, to bych měla strach chodit na hajzl! Tohle číst dětem před spaním ať ví, že na záchod jenom doma nebo kde to znaj. Jizvoun byl jednoduše borec. A taky jsem si do mysli zapsala číslo tři v top 3 vyskočení z nečího těla.
  (Co je to za kravinu? Dyť tomu chlapovi ty superschopnosti fungovaly, jen když čuměl na porno…)

  Stará páka: tohle bylo hóódně dobrý. Trochu smutný, ale drsný, ve zbytku vtipný, klasika. Ale nejlepší epilog. Na Hackena!
  (To, co bylo mezi námi, byla bezcenná lež, když jsi mi klidně za mými zády zahýbal!…Bylo to jen jednou!…I jen jednou je až moc, Monaghane!…Ne, když to nic neznamenalo! Achjo, jak to, že jsou holky z tohohle vždycky celý divý?)

  Úžasňák!: jak tohle hodnotit, fakt nevím. Taková nádherná kravina! Paragraf osm v akci! Skoro nevím, kdo z nich je větší borec! Bacha, ženský se o ně perou! Kdyby to neskončilo debaklem, JLA má nástupce. Sice ne tak šikovný, ale oni se fakt snaží. Jako když obrátíte želvu na záda. Je to krutý, to jo, ale zároveň děsná prdel. Já se takhle pořádně už dlouho nesmála. Takže vybrat něco a zároveň neopsat všechno, bylo náročný…
  (Chci s tím skoncovat. To je všechno. A teď vážně: pokud se mýlím a nežijeme v úplném bludu, pokud jsme superhrdinové…tak jak to, že nás osm dospělých chlapů v pestrobarevných oblecích sedí v kanále u stolu, který se nachází na ostrově uprostřed řeky hoven?)
  (Kde je, ksakru, Bueno? Obvykle útočí zezadu!)

  dobroslav9182

  29.12.2014

  Když se Natt jde vysrat, tak to každopádně stojí za to. Tentokrát se díky tomu Tommy a jeho tlustej kámoš mrknou do pravěku. Že se to všechno nakones pěkně zesere (a nejen Nattovou vinou) už snad nemůže nikoho překvapit…
  Ovšem krvelační dinosauři jsou ničím ve srovnání s pomstychtivou mafií s Benitem Gallem, kterej to umí s nožem. Garth opět zasadí citelnou ránu hitmanově osudu.
  Jenže i mafiánští zabijáci se rozklepou strachy, když pekelné monstra zaútočí na Gotham. A protože si Báťa nejspíš někde čistí botky, nezbývá nic jiného, než aby Šestipívo opět svolal Paragraf 8 a naposledy vyrazili do akce. Za Gotham, za přátele a za pívo…

  3DD!3

  14.02.2014

  Dnes je to shodou okolností přesně čtrnáct let od bitvy o bar U Noonana a jedné z nejsmutnějších kapitol v sérii. Tommyho pořád pronásleduje "vražda" "pánského WC Luieho" a tentokrát se celá záležitost konečně uzavřla (skvělá, temná dvojstrana v závěru). Úvodní příběh o Jizvounovi je tak až nepatřičným (ale veselým a nápaditým) začátkem ke Staré páce jako takové. Finální bitva Paragrafu 8 a Šestipívova pomníku je pak více než důstojným zakončením. V Zavíračce bude muset jít Ennis až dřeň, aby tohle překonal.

  vhumanik

  05.09.2012

  Poněkud šílený začátek vyrovnává mafie a démoni z pekla na závěr. Hitmanův příběh s šestipívem v jedné z hlavních vedlejších rolí.

  bond77

  28.12.2011

  Kvalita dalšího dílu Hitmana už sice není taková jako dřív, ale pořád neurazí. Trochu mi vadí, že příběhy zvážněly a děj se rozvíjí rychlejším tempem, než je potřeba. Uvidíme, co přinesou další pokračování.  TAGS:

  Online Stará páka ebook, Kniha Stará páka FB2, Download Stará páka PDF , Download Stará páka MOBI, Online Stará páka kniha, Zdarma Stažení Stará páka IPhone, Online kniha Stará páka PDF, Zdarma Stará páka DJVU, Zdarma Stažení Stará páka TXT, Stažení Stará páka RTF, Online Stará páka FB2 , e-kniha Stará páka stažení TXT, Zdarma Stará páka stažení kniha, e-kniha Stará páka download MOBI, Stažení Stará páka IPad, Číst Stará páka MOBI, Číst Stará páka DOC, Zdarma Stará páka AWZ, Download e-kniha Stará páka iPad , Zdarma Stará páka DJVU, Download Stará páka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Stará páka DVD, Číst Stará páka TXT, Book Stará páka stažení DJVU, Stará páka stažení kniha zdarma, Stará páka stažení kniha pdf zdarma, Stará páka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Stará páka pdf zdarma, Stará páka stažení kniha epub zdarma, Stará páka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply