Starožitná smrt Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Starožitná smrt Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Starožitná smrt


Stanislav Berka, bývalý kapitán kriminálky, nyní soukromý detektiv má za sebou dobrodružnou minulost, miluje dobré jídlo a pití, procházky kolem Brněnské přehrady a svoji sbírku modelů všeho co má kola. Jeho vyšetřovací metody jsou občas lehce neortodoxní – jediné, co ho zajímá, je výsledek. Když ho kamarád kněz poprosí o vyjasnění osudů před lety ukradené a náhodně nalezené sochy z jeho kostela, Berka mu nabídne pomoc. Jak je jeho zvykem, poněkud lehkomyslně se pustí do pátrání. Brzy však zjistí, že se zamíchal do záležitostí, které jsou velmi nebezpečné pro něj i pro jeho klienty. Zdaleka totiž nejde jen o jednu dřevěnou sochu…..Kniha v českém jazyce!


Stažení Starožitná smrt zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Starožitná smrt (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Starožitná smrt zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Starožitná smrt.pdf (EUR-0.00)

  Starožitná smrt.epub (EUR-0.00)

  Starožitná smrt.doc (EUR-0.00)

  Starožitná smrt.txt (EUR-0.00)

  Starožitná smrt.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Starožitná smrt.PDF – (EUR 0.00);

  Starožitná smrt.MOBI – (EUR 0.00);

  Starožitná smrt.EPUB – (EUR 0.00);

  Starožitná smrt.DOC – (EUR 0.00);

  Starožitná smrt.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Detektiv Berka (1.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Honzin

  09.06.2017

  Každopádně je kniha psaná čtivě.

  kika 13

  11.09.2014

  Česká detektivka i když se odehrává v zahraničí.

  Keddie

  16.10.2013

  Jsem sice milovník spíše klasických detektivek, ale i při čtení této knihy jsem se bavil. Román je celkem svižný. Zápletka je jednoduchá, možná by někdo řekl i celkem banální. Pokud hledáte oddychovou četbu, při které nemusíte přemýšlet, pak knihu doporučuji. Pro náročné milovníky detektivek ale moc není.

  Sirius

  10.08.2013

  Řekl jsem si, že bych si mohl přečíst taky nějakou českou detektivku. Volba padla na Starožitnou smrt – jméno autora mi nic neříkalo, ale anotace zněla poměrně zajímavě, stejně jako název. Příběh mi přišel celkem fajn, hlavní hrdina se tváří sympaticky. Ale to je asi tak všechno. Vedlejší postavy jsou jen papírový figurky, co mají dva úkoly: 1) pokecat s hrdinou 2) hrdinovi pomoct, protože jsou jeho kámoši ještě z doby, kdy byl policajt a bez jejich pomoci by se ani nepoškrábal ani na zadku. To jsou ještě pořád věci, nad nimiž lze přimhouřit oči, jelikož se jedná o prvotinu. Nad čím ale přimhouřit oči nemůžu, je autorův otřesný styl, kvůli němuž se mi kniha zprotivila a četby jsem v půlce zanechal. Odpovědný redaktor nejspíš knížku viděl z pendolína – jinak by autorovi překopal idiotsky sestavený věty, vyškrtal všechny "mého" "svého", pro příběh zcela nedůležitou první stránku (kde hrdina chlastá pivo a cpe se velkou porcí žebírek ve své oblíbené restauraci) centimetry v popisech osob (kvůli tomu jsem měl místy pocit, že se jedná o technický popisy) a pro příběh nedůležité a nudné informace o různých lokacích, kde se příběh odehrává. Takže koho tady člověk musí podplatit, aby v dnešní době dostal českou detektivku na úrovni?

  Macek58

  05.06.2013

  Výborná detektivka,krásné čtení na dlouhé zimní i nezimní večery.Už se těším na další autorovu knihu.

  vitavita

  06.04.2012

  Děj se odehrává i v Brně a dobře se čte.  TAGS:

  Online Starožitná smrt ebook, Kniha Starožitná smrt FB2, Download Starožitná smrt PDF , Download Starožitná smrt MOBI, Online Starožitná smrt kniha, Zdarma Stažení Starožitná smrt IPhone, Online kniha Starožitná smrt PDF, Zdarma Starožitná smrt DJVU, Zdarma Stažení Starožitná smrt TXT, Stažení Starožitná smrt RTF, Online Starožitná smrt FB2 , e-kniha Starožitná smrt stažení TXT, Zdarma Starožitná smrt stažení kniha, e-kniha Starožitná smrt download MOBI, Stažení Starožitná smrt IPad, Číst Starožitná smrt MOBI, Číst Starožitná smrt DOC, Zdarma Starožitná smrt AWZ, Download e-kniha Starožitná smrt iPad , Zdarma Starožitná smrt DJVU, Download Starožitná smrt e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Starožitná smrt DVD, Číst Starožitná smrt TXT, Book Starožitná smrt stažení DJVU, Starožitná smrt stažení kniha zdarma, Starožitná smrt stažení kniha pdf zdarma, Starožitná smrt pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Starožitná smrt pdf zdarma, Starožitná smrt stažení kniha epub zdarma, Starožitná smrt ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply