Šťastná kniha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Šťastná kniha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Šťastná kniha


Taky vás někdy napadlo, že byste chtěli změnit svůj život? Odjet meditovat do Indie? Chovat bio ovce na Šumavě? Zachraňovat děti v Africe? Pracovat v baru na středomořské pláži? Taky mě to napadlo, ale, upřímně řečeno… nechtělo se mi. Místo toho jsem vyzkoušela různé způsoby, jak být šťastnější, a přitom si nechat svůj život takový, jaký je: s manželem a dvěma dětmi, s bytem na hypotéku a normální pracovní dobou. A zjistila jsem, že štěstí si nechci schovávat na Vánoce, na dovolenou nebo na někdy jindy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Šťastná kniha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Šťastná kniha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Šťastná kniha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Šťastná kniha.pdf (EUR-0.00)

  Šťastná kniha.epub (EUR-0.00)

  Šťastná kniha.doc (EUR-0.00)

  Šťastná kniha.txt (EUR-0.00)

  Šťastná kniha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Šťastná kniha.PDF – (EUR 0.00);

  Šťastná kniha.MOBI – (EUR 0.00);

  Šťastná kniha.EPUB – (EUR 0.00);

  Šťastná kniha.DOC – (EUR 0.00);

  Šťastná kniha.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Štastná kniha (2013)

  Žánr:
  Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (62)

  Přidat komentář

  adnov

  14. ledna

  Na spoustu věcí mám stejně, tudíž mě potěšilo, že "v tom nejsem sama", že mi někdo rozumí, že mě chápe, že jsem normální. Spoustu věcí mám jinak, ale to vůbec nevadí. Kniha byla čtivá, zábavná, oddechová a zároveň jsem se dozvěděla spoustu zajímavostí (viz výzkum dokázal že…)

  lentilka_007

  11. ledna

  Kniha, u které se čtenář nebude válet smíchy, ale nejednou se možná přistihne, jak se vnitřně a sám pro sebe usmívá. A to mě hodně baví.

  Anna 13

  06. ledna

  Druhá kniha od autorky a… stejně skvělá, zábavná, neúnavná, vtipná, sarkastická i ironická. Pohladí po duši, dodá tolik nezbytný optimismus a úsměv na tváři… Autorka píše o obyčejných věcech, které zažívá téměř každá žena v téhle zemi a její povídání si na nic nehraje. Spíš motivuje a baví. Nic ale nevnucuje a nepodsouvá nic nemožného nebo zaručeně správného. Přiznává se ke svých chybám a úletům a svůj život popisuje jakoby z nadhledu a vy její trefné vyprávění nemůžete pustit z ruky ani z hlavy.
  Její knihy prostě mají šmrnc. A já se nemohu dočkat, až se v knihovně uvolní třetí kniha, kterou jsem od ní ještě nečetla. A pak budu doufat, že Barbora Šťastná bude psát dál, aby mi bylo zase tak skvěle, jako mi při čtení jejích knížek vždycky je…

  Povinná četba pro nedělní večery a pondělní rána… 🙂

  Jana283

  25.10.2017

  Štěstí jako životní program? Je to moc nebo málo? V každém případě stojí za přečtení a za připomenutí, jakou cenu mají v našem životě obyčejné radosti všedního dne.

  REBELKAAAAAA

  19.09.2017

  Kniha se velmi dobře čte. Ze začátku mě pobavila, druh humoru který můžu. Humor ze života, vtipně podané. Autorka je mi velmi sympatická, píše ze života, praktické věci a celkově rozhled co se dovíte ze života a čemu Vás život naučí. Viz hlavně je to o tom, jak se v denním stereotypu všímat šťastných momentů, jak si víc život vychutnávat a jak nacházet v každém dni to krásné.

  Etelea

  15.09.2017

  "Tohle je moc fajn knížka a vůbec není blbá," řekla mi knihovnice, když jsem si ji vybrala k vypůjčení.
  Vůbec nevím, co mě k ní táhlo. Nenačetla jsem si předem žádnou recenzi, nedoporučil mi ji žádný kamarád…prostě jsem ji uviděla v regálu a už jsem ji měla v ruce.
  Opravdu není blbá. Moc hezky se čte, pobaví, v určitých pasážích jsem se i já poznala. Kdo chce oddechovku do čekárny k doktorovi, do MHD nebo večer do postele, ať zkusí Barboru Šťastnou.

  Safienka

  11.04.2017

  Nejdřív jsem si přečetla nadpisy kapitol a usoudila, že ta ženská je celá já…pustila jsem se tedy do čtení a v něčem se našla….přesto jsem čekala něco jiného. Je tam hodně o tom, co dělá autorku šťastnou, ale taky spoustu o jejím životě ve srovnání se statistikami. Spoustu rad a poznatků…nemám pocit, že bych po přečtení lítala, ale pěkné to bylo 🙂

  Audrina

  16.02.2017

  Nic extra jsem od knihy nečekala a možná i proto jsem byla příjemně překvapená. Na rozdíl od jiných sloupkových knížek českých autorů je tato napsaná opravdu skvělým stylem humoru, který mi je velice blízký. A i když nemám ani děti, a a ni manžela, u některých pasáží jsem se opravdu nasmála a nechtělo se mi věřit, jak moc se s nimi ztotožňuji.
  Pokud chcete sáhnout po nějaké krátké oddechovce, Šťastná kniha je určitě skvělou volbou

  playada

  09.02.2017

  moc hezké. zasmála jsem se i dojala.

  jana277

  15.01.2017

  Môj výtlačok prešiel mnohými rukami – v drvivej väčšine s pozitívnym ohlasom. Pre mňa príjemná oddychovka s humorom, úprimnosťou, nadhľadom.

  MamaLet

  12.01.2017

  Ideální oddechovka,
  některé kapitoly mi byly bližší, jiné se "louskaly" obtížněji, ale najde si zde každý tu "aktuální" pro sebe.

  Ali88

  09.12.2016

  Skvělá lehká četba na nedělní odpoledne! 🙂

  pecka02

  31.10.2016

  Jako blog dobré, jako kniha horší. Spousta věcí se v jednotlivých kapitolách opakuje (kolikrát vlastně ty děti měly vši?) a na můj vkus zde bylo až moc různých statistik, výzkumů a pokusů, které ani nebyly prováděny u nás. Je to poměrně čtivé a jednotlivé kapitoly na sebe nijak nenavazují, takže sem tam přečíst jednu, může být docela v pohodě. Mrzí mě, že dávám tak nízké hodnocení, protože autorku jako blogerku mám ráda. Možná časem dám šanci i její druhé knížce, třeba to bude lepší.

  tereza2190

  16.09.2016

  Tato knížka by mohla sloužit jako studijní materiál pro psychology/psychiatry. Na nácvik diagnostiky ideální… Je to hrozný to takhle říct, ale prostě mi to tak bohužel připadá.

  Dadula118

  19.07.2016

  příjemná oddychovka,v některých kapitolách jsem se nacházela.Záleží v kterém věku tohle čtete,já sama po čtyrycítce,určitě některé autorčiny postřehy jsou mě dost blízké.

  Edeltruda

  07.07.2016

  Postřehy Barbory Šťastné mám raději formou blogu. Jsou to taková milá chytrá pozvolna dávkovaná povzbuzení do všedního dne. Akumulováním do jedné knihy jakoby pro mě ztratila své kouzlo. Jako bych si raději vychutnávala každý den/týden jeden bonbon než snědla celou bonboniéru najednou. Podobné pocity mám i z knižního vydání dalších blogu: Kafe a cigárka.

  Radka13

  03.07.2016

  Kniha nemá děj. Při čekání kdekoliv je dobra.

  DominaCZ

  01.07.2016

  Ježíšmarjá, já tuhle "autorku" prostě nechápu. Z který planety vona je?!
  Z blogu autorky o knize:
  "Moje drobné experimenty se štěstím se tedy odehrávají na půdorysu mých obyčejných dnů. Zkusila jsem například:
  vyházet staré oblečení
  usmívat se v pondělí ráno
  namalovat si pusu červenou rtěnkou
  zavařovat povidla
  plakat v kině
  ochutnat chobotnici
  zmoknout
  mluvit s neznámými lidmi
  dívat se cizím lidem do rozsvícených oken . A o tomhle všem je Šťastná kniha. "

  Hmmm, to je ale štěstí pohromadě. Rozsvícený okna, panejo, já jsem se překonala a podívala se tam, já jsem ale ŠŤASTNÁ !!!!!!
  No…Sakra sakra. Tak pokud ženská štěstíčko spočívá v rudá rtěnce a zavařování, jsem ráda, že je můj mozek mužskej a takovýma krávovinama se nezanáší. A pokud tohle někomu hladí srdíčko a hrdí ho, že je takovou ženou, tak to teda sorry …
  Takže uhm ne, není tam co pozitivně hodnotit. Proč má dnes lidstvo potřebu psát knihy o tom, jak to mají oni a "máte to tak taky?" A když čtenář zjistí že jo, tak se z toho automaticky stane žensky miloučká a milovaná knížečka… uhm, za mě prostě ne.
  Ale kdyby vás to zajímalo, můžu něco vydat o tom, jak jsem zabíjela pavouka – taky to máte tak, že se bojíte, že po vás skočí ?!
  …………..

  sweettest

  27.06.2016

  Pro mě je kniha příkladem přehnaného očekávání, po kterém přišlo zklamání. Ale dočetla jsem 🙂 A věřím, že mamince nebo i několika kamarádkám by se mohlo líbit… takže pošlu dál.

  popeluška

  27.06.2016

  Kniha se moc krásně četla……člověk se v ní může i najít:-) určitě se k ní ráda zase vrátím .-)

  ivousekk

  19.05.2016

  Příjemné, oddychové, ze života. Podle mě se v tom mnoho z nás najde. A taky ideální na zpříjemnění cesty do práce/ z práce.

  blankaa89

  14.03.2016

  Super oddechovka a fajn knížka. Určitě nikoho nezklame 😉 Ideální na páteční večery ve vaně plné pěny 🙂

  Petrunie

  07.03.2016

  Super oddechovka

  hana.hanigerova

  20.12.2015

  Bohužel za mě naprosto strašná kniha :-/ Jeden bod dávám pouze za autorčin jazyk. Kniha je psaná velmi pěknou češtinou, ale obsah je opravdu strašný. Zbývá mi posledních pár stránek, pak se vrhnu na psaní recenze. Odkaz sem potom dám a komentář doplním.

  xxtom

  13.12.2015

  Nenáročné čtení o běžných denních starostech a radostech.

  Makyt

  26.11.2015

  Tak tohle je pecka… pro chlapa asi naprosto nepochopitelné, ale myslím, že každá žena bude mít co chvíli podezření, že jí autorka sonduje v hlavě…. Jak vidí svůj odraz ve výloze, jak se vláčí s kabelou, nákupem, batohem dítěte, občas i s dítětem a navíc s balíkem z pošty, který si objednal chlap 🙂 a pak se zamyslíte a ptáte se sama sebe – "Jsem já vlastně v životě šťastná?" a odpověď je ANO, protože kdybych nebyla šťastná, neměla bych sílu číst, nakupovat, vyzvedávat děti… prostě každý jsme strůjce svého štěstí a jestli si vezmeme jen málo z této knížky, rozhodně ho začneme potkávat na svých cestách ještě více 😉

  marketa6067

  17.11.2015

  mně se to líbilo a usmívala jsem se, když jsem si to četla, protože se autorka často strefila do mých pocitů. A to jsem si sobecky myslela, že se "takhle" můžu cítit jen já…nebo že "tyhle vzpomínky" mám taky jen já. A potěšilo mě, že to někdo "ukradl" z mé hlavy a hodil na papír…:-) fajn knížka na dlouhé zimní večery

  Nillis

  12.10.2015

  Milá, pohodová kniha pro ženy, jejímž účelem není objasnit smysl života či nesnesitelnou lehkost bytí, ale pohladit na duši věčně ulítané matky a ujistit je, že čurbes ve skříni nemají jenom ony :-)).

  jakafe

  27.09.2015

  Když mám špatnou náladu, sáhnu v knihovně po této knížce a brzy se zase usmívám. Kouzlo Šťastné knihy netkví v nuceném humoru či obligátních návodech na štěstí, ale v otevřeném sdílení naprosto obyčejných situací, zkušeností a dojmů. Je fajn vědět, že se jako exot necítím jen já. Třeba u líčení její konverzace – nekonverzace s kolegyní v metru nebo příkladech prokrastinace jsem se smála nahlas, znám to taky. Autorka si nehraje na nikoho lepšího, a proto je mi blízká.

  WerušBeruš

  18.08.2015

  Knížka o tom, ´´že v tom nejsem sama´´.
  TAGS:

  Online Šťastná kniha ebook, Kniha Šťastná kniha FB2, Download Šťastná kniha PDF , Download Šťastná kniha MOBI, Online Šťastná kniha kniha, Zdarma Stažení Šťastná kniha IPhone, Online kniha Šťastná kniha PDF, Zdarma Šťastná kniha DJVU, Zdarma Stažení Šťastná kniha TXT, Stažení Šťastná kniha RTF, Online Šťastná kniha FB2 , e-kniha Šťastná kniha stažení TXT, Zdarma Šťastná kniha stažení kniha, e-kniha Šťastná kniha download MOBI, Stažení Šťastná kniha IPad, Číst Šťastná kniha MOBI, Číst Šťastná kniha DOC, Zdarma Šťastná kniha AWZ, Download e-kniha Šťastná kniha iPad , Zdarma Šťastná kniha DJVU, Download Šťastná kniha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Šťastná kniha DVD, Číst Šťastná kniha TXT, Book Šťastná kniha stažení DJVU, Šťastná kniha stažení kniha zdarma, Šťastná kniha stažení kniha pdf zdarma, Šťastná kniha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Šťastná kniha pdf zdarma, Šťastná kniha stažení kniha epub zdarma, Šťastná kniha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply