Stín svobody Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Stín svobody Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Stín svobody


Admírál Michelle Henkeová, sestřenice mantichorské královny Alžběty a nejlepší přítelkyně Honor Harringtonové, při obraně Hvězdného císařství Mantichory právě uštědřila ponižující porážku‚ neporazitelnému‘ námořnictvu Solárního svazu. Jenže Solární svaz je nejmocnější hvězdný stát v historii lidstva a zanedlouho se nepochybně vrátí – tentokrát s tisíci superdreadnoughtů.

Michelle to ví… ale pochází z rodiny, která věří, že jsou věci, za které stojí za to bojovat. A každý, kdo se jí postaví do cesty, toho bude litovat.

Román navazuje na knihy Ve stínu Saganamiho a Úder ze stínů.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Stín svobody zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



Stín svobody (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Stín svobody zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Stín svobody.pdf (EUR-0.00)

  Stín svobody.epub (EUR-0.00)

  Stín svobody.doc (EUR-0.00)

  Stín svobody.txt (EUR-0.00)

  Stín svobody.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Stín svobody.PDF – (EUR 0.00);

  Stín svobody.MOBI – (EUR 0.00);

  Stín svobody.EPUB – (EUR 0.00);

  Stín svobody.DOC – (EUR 0.00);

  Stín svobody.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Ostrov Saganami (3.)

  Originální název:

  Shadow of Freedom (2013)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Feanor

  09.08.2016

  Bolo to fajn. Politika a akcia celkom dobre namiešaná. Len neviem prečo sa tam vyskytli úplne rovnaké kapitoly ako v Sílíci bouři – jedna o Cachatovi a Zilwicko a druhá o Detweilerovi.

  Tazz1

  21.06.2016

  Opět typický Weber jak ho známe. Prostě úžasně propracovaná military sci-fi. Přelétl jsem to rychlostí střely Mark 23 🙂 . A opět mě naštval tím koncem. Teď abych se ukousal netrpělivostí než vyjde další díl. Protože tenhle konec dává tušit úchvatnému dalšímu vývoji.

  Sakulnikov

  03.05.2016

  Pořád dobré, jen vyšší míra návaznosti na hlavní sérii a Pochodeň působí jako významné zpomalení děje, který není vyšperkováván tolik peripetiemi.

  Hadati

  19.04.2016

  Další díl ze série Saganami, kde se opět řeší, co se děje ve vesmíru dále od Manticory – ve Vřetenu a v sektoru Madrás, které je pod dohledem Pohraničních sborů Solárního svazu. Na začátku knihy musíte přetrpět nudné pasáže příprav povstalců asi ve třech hvězdných systémech sektoru Madrás. S těmito povstalci se budete těžko ztotožňovat, protože ačkoliv všechny usilují o svržení tyranských vlád, tyto nové „hrdiny“ vůbec neznáte a nemáte k nim tedy žádný vztah, kvůli kterému byste s napětím čekali, co se s nimi stane. Weber tohle neztotožnění přiživuje i tím, že na osudy těchto povstaleckých skupin nahlíží spíše z globálního pohledu než z pohledu jednotlivých postav.
  V druhé části knihy se konečně dočkáme toho, že v této části vesmíru Mantichořané mají už plné zuby solarianské arogance a dosud pasivní reakce na agresi Solariánů postupně přejde v aktivní jednání proti zdejším solarianským uskupením, což nakonec vyváží nudné kapitoly, kterými se musíte zpočátku prokousat.

  Ládja

  14.01.2016

  A opět nezbývá než čekat a čekat na další díl 🙁 to snad mluví za vše…

  biki

  17.12.2015

  Původně jsem si knížku chtěla nechat až na vánoční volno, ale nevydržela jsem. Já prostě příběhy ze světa, nebo spíš vesmíru, Honor Harringtonové miluju. Děj této knihy probíhá paralelně s příběhy základní harringtonovské série Honořina mise a Sílící bouře, ale vesmír je prostě moc velký, obydlených systémů příliš mnoho a záludné plány Mesy příliš rozsáhlé, než aby všechno mohlo být zahrnuto do jediné knihy. A právě ty spletité pavučiny vztahů jednotlivých systémů a frakcí si vždycky s velkým gustem vychutnávám. Předpokládám sice námitky, že děj je málo akční, ale akce ve Weberových knihách není samoúčelná a je většinou logickým vyústěním delšího vývoje určité situace. Ale když už ta akce přijde, pak se zpravidla jedná o spektakulární záležitost.



  TAGS:

  Online Stín svobody ebook, Kniha Stín svobody FB2, Download Stín svobody PDF , Download Stín svobody MOBI, Online Stín svobody kniha, Zdarma Stažení Stín svobody IPhone, Online kniha Stín svobody PDF, Zdarma Stín svobody DJVU, Zdarma Stažení Stín svobody TXT, Stažení Stín svobody RTF, Online Stín svobody FB2 , e-kniha Stín svobody stažení TXT, Zdarma Stín svobody stažení kniha, e-kniha Stín svobody download MOBI, Stažení Stín svobody IPad, Číst Stín svobody MOBI, Číst Stín svobody DOC, Zdarma Stín svobody AWZ, Download e-kniha Stín svobody iPad , Zdarma Stín svobody DJVU, Download Stín svobody e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Stín svobody DVD, Číst Stín svobody TXT, Book Stín svobody stažení DJVU, Stín svobody stažení kniha zdarma, Stín svobody stažení kniha pdf zdarma, Stín svobody pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Stín svobody pdf zdarma, Stín svobody stažení kniha epub zdarma, Stín svobody ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply