Stopárov sprievodca galaxiou Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Stopárov sprievodca galaxiou Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Stopárov sprievodca galaxiou


Arthurovi Dentovi, celkom obyčajnému človiečikovi kdesi z Anglicka, raz vo štvrtok ráno prídu zdemolovať dom, vraj kvôli stavbe diaľničného obchvatu. Snaží sa tomu zabrániť bojovným polihovaním pred buldozérom, no jeden z jeho priateľov, Ford Prefect, ho viac-menej nasilu odtiahne do krčmy na tri bleskurýchle pivá, pretože sa blíži koniec sveta. Asi o 12 minút neskôr koniec sveta skutočne nastane v podobe stavebnej čaty mimozemskej rasy Vogónov, ktorí prídu zdemolovať Zem kvôli stavbe hyperpriestorovej diaľnice. Tesne pred touto, pre všetkých ostatných smrteľnou udalosťou, sa Arthur s Fordom presunú na vogónsku stavebnú loď, ktorá ich odvezie do hlbín vesmíru. Ford totiž nepochádza z Guildfordu, ako na Zemi zvyčajne tvrdil, ale z malej planéty kdesi v okolí Betelgeuze, a pracuje ako terénny prieskumník pozoruhodnej knihy s názvom Stopárov sprievodca galaxiou – akéhosi elektronického bedekra pre vesmírnych stopárov obsahujúceho všetky informácie, ktoré potrebujete, ak túžite vidieť krásy vesmíru za menej ako tridsať altairských dolárov denne.Kniha v českém jazyce!


Stažení Stopárov sprievodca galaxiou zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Stopárov sprievodca galaxiou (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Stopárov sprievodca galaxiou zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Stopárov sprievodca galaxiou.pdf (EUR-0.00)

  Stopárov sprievodca galaxiou.epub (EUR-0.00)

  Stopárov sprievodca galaxiou.doc (EUR-0.00)

  Stopárov sprievodca galaxiou.txt (EUR-0.00)

  Stopárov sprievodca galaxiou.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Stopárov sprievodca galaxiou.PDF – (EUR 0.00);

  Stopárov sprievodca galaxiou.MOBI – (EUR 0.00);

  Stopárov sprievodca galaxiou.EPUB – (EUR 0.00);

  Stopárov sprievodca galaxiou.DOC – (EUR 0.00);

  Stopárov sprievodca galaxiou.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Stopařův průvodce Galaxií (1.)

  Originální název:

  The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy (1979)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, Sci-fi
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (278)

  Přidat komentář

  Madelisi

  26. ledna

  Výzva přečíst knihu z žánru, který běžně nečteme, pro mě byla impulsem si konečně přesunout tuto knihu do přečtených položek.
  Stručně – je to dokonalé. Obšírněji – k Adamsovi se asi nějakým galaktickým záchvěvem dostaly informace o existenci tabletů a různých hlasových asistentek.

  gingilla

  15. ledna

  Toto je dielo z kategorie tych, ktore bud budete milovat, alebo nenavidiet.
  Ja som v tej prvej skupine a povazujem tu knizku za fantasticku.

  Sněžková

  11. ledna

  „Život, co vy víte o životě…“
  Výborná kniha. Čtetla jsem ji už několikrát, ale letos znovu, protože jsem ji dostala k Vánocům od kamaráda z práce. Jako by tušil, že můj Stopař skončil asi před patnácti lety v kufru spolužačky, která si ho odvezla do Ameriky a už tam zůstala i s knihou.
  Artur je úžasný. Přesně ten typ mě, když se ráno vzbudím. Jenže on tak funguje celý den. A má rád čaj. Zafod – typický sebestředný blondýn (blondýni prominou), akorát že má dvě hlavy. Trillian, krásná a inteligentní, vražedná kombinace. Ford? Kamarád do nepohody, který přesně ví, kde má svůj ručník, prostě frúd. No a Marvin, prototyp robota s lidskou osobností… škoda, že zrovna depresivní.
  Občas se ráno koukám z okna od umývadla, jestli náhodou neuvidím bagr. Něco z té knihy ve mně prostě zůstalo už od prvního přečteníí před těmi patnácti lety. Garfield hlásí, že nesnáší pondělky. Já jsem přesvědčená, že pondělí jsou strašná, ale na čtvrtky by si měl člověk obzvlášť dávat pozor. A vždycky mít po ruce svůj osobní ručník…

  HonzaBohm

  09. ledna

  Kniha plná netradičního humoru, začátky, ale i další části knihy jsem opravdu umíral smíchy 🙂
  Tato kniha je plná sci-fi což nadšence toho žánru hodně potěší (typicky vesmír, jiné planety a mimozemšťani) 🙂 🙂
  Určitě stojí za přečtení, než jsem si knihu přečetl, tak jsem četl podobné komentáře a někdo psal toto "co ten autor musel hulit když to psal" 🙂 🙂 🙂 🙂 a opravdu to někdy sedí

  evask

  08. ledna

  Já bych řekla: ukrutná blbost. Promiňte.

  mia.com

  05. ledna

  Tuhle knížku a hlavně film totálně miluju. Všechny hlavní hrdiny, včetně těch, co jim tak trochu chybí mozek, ale hlavně celý ten svět. Vesmírné oblůdky, názvy jako křečopažout…prostě pecka!

  Book.World

  31.12.2017

  Je to skvělá kniha. Takovýto typ knihy jsem jestě nečetla. Rozhodně všem doporučuji ,ale zároveň upozorňuji na složitější slova.

  bee88maja

  26.12.2017

  Sci-fi? Humor!!! 🙂 Monty Python, Red Dwarf… Brnká na tu správnou notu. A vynikající ilustrace k tomu…oddechovka jak má být!!! 🙂

  Tyet

  26.12.2017

  Ke knize jsem se dostala až téměř v padesáti letech, to je důsledek toho, když vám nějakou knihu stále dokola lidé doporučují až už máte pocit, že v ní nemůžete objevit něco nového, něco výhradně svého. No, nakonec jsem se odhodlala, abych byla v obraze. Sehnala jsem všech pět dílů v jednom svazku, takže jsem plynule a bez prodlevy přecházela z jednoho do druhého. Musím se přiznat, že mi celou první půlku dost značně nevyhovoval humor, byl na mě příliš urputný a třeskutý, ale pak jsem si zvykla, i když se nikdy nestalo, že bych se zasmála. Vrcholem bylo lehké pobavení. Příběh má několik moc pěkných míst, například setkání s Vládcem vesmíru v chatrči z vlnitého plechu, to jsem v duchu plesala. Líbila se mi Arthurova životní etapa jako sendvičáře a taky děda Melhuba. Spousta zápletek byla jen absurditou až bizarností bez následného rozuzlení, ale občas se vyskytla místa, kde jsem si mohla říct Aha! Popravdě příliš nechápu Stopařův Kult, i když jak píšu, dobrá místa rozhodně má. Pro mě osobně je na knize nejdůležitější lehkost a nadhled v duchu hesla Nepropadejte panice. Několikrát jsem si při čtení vzpomněla na "kontrolované bláznovství" dona Juana.

  slawa.cap

  18.12.2017

  Poslouchal jsem jako audioknihu… a neskutečně se bavil. Viděl jsem film, poslouchal popis od manželky, setkal jsem se se spoustou popkultůrních odkazů, ale nic z toho se ani náznakem nevyrovnalo knize. Po poslechu se nedivím kultu, který kolem Stopařova průvodce vznikl

  Scathy

  15.12.2017

  Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla.

  lagina

  14.12.2017

  Měla jsem obrovská očekávání a asi mi to úplně nesedlo do nálady/chuti. Sice jsem ji dočetla a něco mě k ní táhlo, ale pořád jsem si opakovala, proč je tak oblíbená?
  Moje první sci-fi.

  Sorrow

  05.12.2017

  Těžko hodnotit příběh jako takový, on to v podstatě příběh, tak jak ho běžně známe, totiž není 🙂 Zato postavy a hlavně jejich hlášky jsou prostě fantastické! Vojta Dyk jim opravdu vdechl svou osobitou narací život. Uznávám teda, že se "Zemanem" trochu přestřelil, ale jeho Ford Prefect je prostě nejlepší! Už jen začátek: "Čtu já… Dyk…" Jo, uznávám, je to ulítlý, ale k týhle ulítlý, sarkastický a vtipný knížce, která ale vlastně není vůbec blbá, se to děsně hodí! 🙂

  NalinnMane

  26.11.2017

  Opravdu vynikající kniha. Musím říct, že jsem nic podobného nikdy nečetla, ale teď rozhodně budu. Skvěle sarkasticky napsaný příběh s perfektním popisováním. U knih se málo kdy zsměju a tady se mi to stalo hned několikrát. A ještě musím dodat, že ilustrace Dana Černého jsou opravdu dokonalé!

  ufak

  23.11.2017

  Jako dítě jsem se moc nechytal, jen matně si pamatuju fantasmagorie. Ted po dlooouhých letech jsem si přečet celou sérii. Super, vtipné, zábavné. Těší mě, že se snažili film opravdu podle knížky a neprznili to – můj hold Trillian a Marvinovi.
  Velice zajímavé nápady i souvislosti. Celá série vypadá jako hluboce promyšlená, ale takhle prý Adams nepracoval, prostě psal. Pozadí, které neprozradí, měl asi intuitivně v hlavě. Dodnes si vzpomenu na větu: Padající květináč si pomyslel "Sakra, už zase!". Kdyby lidé věděli, co a proč si to myslí, asi by chápali Vesmír mnohem lépe. A Odpověď na Základní Otázku Života a vůbec, 42.

  haWranka

  23.11.2017

  Tohle je pro mě těžké hodnotit. Kniha vlastně nemá žádnou výraznou dějovou linku, ale je plná skvělých nápadů a originálního humoru. Bohužel jsem ale měla tu smůlu slyšet audioverzi od Vojtěcha Dyka. To bylo fyzycké utrpení. Měnit hlasy je fajn, ale dávat postavám, které mají daný určitý charakter, hlasy Gotta, Zemana, parodovaných homosexuálů, koktajícíh ožralů atd., to je snad trochu moc. Opravdu jsem měla co dělat, abych to doposlouchala… Příště si to přečtu sama…

  Kackatlacka

  21.11.2017

  Nádherná, zábavná a poutavá kniha, kterou jsem si pro velký úspěch dala i v podobě filmu a audioknihy.

  Etvel

  16.11.2017

  Překvapivě čtivý blábol.

  LyttaNeyd

  20.10.2017

  Začala jsem číst tuhle knížku s jakýmsi podivným pocitem – z recenzí jsem si vytvořila očekávání, ale očekávala jsem, že kniha bude lepší, než očekávám. Nicméně musím říct, že mé očekávání se nenaplnilo a byla pouze taková, jakou jsem očekávala. Dobře, teď už to slovo vůbec nedává smysl.

  Bylo to takové milé čtení, dokonce jsem se párkrát rozesmála nahlas („Nejvyšší prvočíslo se v koutku tiše sloučilo a skrylo se navždy.“). Nicméně žádné hlubší myšlenky jsem tam nenašla, možná se skryly s oním prvočíslem. Taky bych řekla, že čím je čtenář zběhlejší ve vědě a různých pojmech, tím víc ho to pobaví, protože narážek na právě takovéhle věci je tam hodně, to zas ano. Je ale klidně možné, že mi ten hlubší význam prostě uniká.

  Určitě si přečtu druhý díl, protože by mě iritovalo, že nevím, jak to končí, ale nejspíš si k tomu vezmu i něco víc na přemýšlení.

  papaja

  18.10.2017

  Já to vidím, jako literaturu faktu, která je prezentována formou sci-fi komedie.

  RHorse

  16.10.2017

  Výborná knížka, zábavná od začátku do konce, tenhle humor mi vyloženě sedí. Už se těším na další díly. Připomnělo mi to Pratchetta, asi si zase budu muset nějakou knížku od něj přečíst.

  bekule

  13.10.2017

  Říkala jsem si tehdy před čtyřmi roky , co mají všichni s tím ručníkem? Tak jsem sáhla po prvním dílu Stopaře a pak jen spěchala do knihovny abych odchytila další a další díly. Určitě se bude líbit všem fanouškům TV seriálu Červený trpaslík.

  Booky84

  10.10.2017

  Úžasná a vtipná kniha.

  teraxxx

  10.10.2017

  Skvělá, skvělá, skvělá knížka! Nepamatuju se, že bych se někdy předtím musela při čtení smát nahlas skoro na každý stránce, ale no prostě jinak to nešlo. Byl to pro mě první kousek tohohle žánru a i když nejsem fanda létajících talířů, ty všemožný špeky a ryzí britskej humor a nejhorší báseň ve vesmíru.. no úplně geniální to bylo. Miluju, obdivuju, všem doporučuju!

  Janadvorackova

  05.10.2017

  To, že má kniha pokračování, mi přijde vtipnější, než děj prvního dílu. Víc jsem jich opravdu nezvládla a nebudu to ani zkoušet. I když humor ráda mám, i britské seriály (ne všechny), tohle mi přišlo katastrofálnější, než katastrofické filmy. Mimochodem Stopařův průvodce ve filmovém zpracování se mi líbil o něco víc, než knižní podoba, což je teda co říct. Asi to bude tím, že film jsem dokoukala, knihu jsem dočíst nedokázala.
  Humor prostě není vtipný. Postavy nesympatické a po nějaké době z mysli prchající. Děj to mělo ke zničení Země – pak to sklouzlo do černé díry.

  mekkejla

  02.10.2017

  Opravdu dobře jsem se pobavila. Hlavní "vinu" na tom ale asi má Vojta Dyk,který knihu namluvil naprosto geniálně. Takže za mě doporučuji především jako audio knihu.

  EternalCritic

  24.09.2017

  Vedlejší příznaky Stopařova průvodce po galaxii:

  Chodíte všude s ručníkem a zejména na 25. května se vás lidé ptají jestli se nejdete koupat.
  Do html kódů cpete místo Lorem ipsum Vogonskou poezii.
  Zkoušíte si stopnout cokoliv co vás odveze z téhle planety.
  Aspoň jednou jste si zkusili lehnout před bagr.
  Máte stejně pesimistický náhled na svět jako Marvin.
  Kamkoliv se snažíte nacpat číslo 42.

  Zafodovo příjmení je pro mě furt nevyslovitelné.

  lucie5078

  21.09.2017

  Vtipné, svižné, ale další díly už číst nebudu. Přečteno do čtenářské výzvy. Nenadchne, neurazí.

  Smardik17

  06.09.2017

  No dobře umělecký dojem 10 bodů ale za přemýšlení mínus několik miliónů.
  Prostě boží výborně jsem se pobavil. Zvolil jsem audioknihu, kterou čte Dyk, Vojta Dyk. Doporučuji. Na 100% se podívám i do Restaurantu na konci vesmíru!

  lenkaBajza

  04.09.2017

  Jak někdo může z takových nesmyslů,nereálných věcí/situací, komických názvů atd. atd. udělat příběh? Geniální:)
  TAGS:

  Online Stopárov sprievodca galaxiou ebook, Kniha Stopárov sprievodca galaxiou FB2, Download Stopárov sprievodca galaxiou PDF , Download Stopárov sprievodca galaxiou MOBI, Online Stopárov sprievodca galaxiou kniha, Zdarma Stažení Stopárov sprievodca galaxiou IPhone, Online kniha Stopárov sprievodca galaxiou PDF, Zdarma Stopárov sprievodca galaxiou DJVU, Zdarma Stažení Stopárov sprievodca galaxiou TXT, Stažení Stopárov sprievodca galaxiou RTF, Online Stopárov sprievodca galaxiou FB2 , e-kniha Stopárov sprievodca galaxiou stažení TXT, Zdarma Stopárov sprievodca galaxiou stažení kniha, e-kniha Stopárov sprievodca galaxiou download MOBI, Stažení Stopárov sprievodca galaxiou IPad, Číst Stopárov sprievodca galaxiou MOBI, Číst Stopárov sprievodca galaxiou DOC, Zdarma Stopárov sprievodca galaxiou AWZ, Download e-kniha Stopárov sprievodca galaxiou iPad , Zdarma Stopárov sprievodca galaxiou DJVU, Download Stopárov sprievodca galaxiou e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Stopárov sprievodca galaxiou DVD, Číst Stopárov sprievodca galaxiou TXT, Book Stopárov sprievodca galaxiou stažení DJVU, Stopárov sprievodca galaxiou stažení kniha zdarma, Stopárov sprievodca galaxiou stažení kniha pdf zdarma, Stopárov sprievodca galaxiou pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Stopárov sprievodca galaxiou pdf zdarma, Stopárov sprievodca galaxiou stažení kniha epub zdarma, Stopárov sprievodca galaxiou ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply