Stopy mých otců Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Stopy mých otců Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Stopy mých otců


Druhý díl historické trilogie o osudech autorčiných předků, kteří z otce na syna dědili mlynářské povolání.
Patent o zrušení nevolnictví umožnil Janu Šmahelovi a jeho synovi Josefovi odejít ze starého možděnického mlýna na Českomoravské vysočině do blízkého Stružence. Tam se odvíjejí další příběhy rodu. Na pozadí autentických dobových událostí 1781-1848 přibližuje autorka problémy lidí a jejich překonání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Stopy mých otců zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Stopy mých otců (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Stopy mých otců zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Stopy mých otců.pdf (EUR-0.00)

  Stopy mých otců.epub (EUR-0.00)

  Stopy mých otců.doc (EUR-0.00)

  Stopy mých otců.txt (EUR-0.00)

  Stopy mých otců.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Stopy mých otců.PDF – (EUR 0.00);

  Stopy mých otců.MOBI – (EUR 0.00);

  Stopy mých otců.EPUB – (EUR 0.00);

  Stopy mých otců.DOC – (EUR 0.00);

  Stopy mých otců.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Osudy předků (2.)

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  8130

  27.02.2017

  Helena Šmahelová na osudech svých předků ukázala na život v okolí a přímo v Chrudimi a dala tak tomuto městu nádherný dar, který bohužel Chrudim nevyužila!

  1casper

  19.10.2016

  Druhý díl se četl stejně dobře jako první díl. Střídají se zde generace Šmahelů, přirozeně, tak jak to v životě chodí….

  Líbí se mi, že je zde připomenuta i všeobecná historie, jako počátky Nosticova divadla, Purkyně, vynález lodního šroubu.
  Moc hezké čtení, doporučuji. Těším se na třetí díl.

  Ivaksa

  28.03.2016

  Tento druhý díl se mi líbil více než první. I zde se střídaly generace členů mlynářské rodiny, rodili se a umírali, prožívali přízně i nepřízně počasí i změn politických a náboženských.
  Znovu se nekonaly žádné přehnané scény a dramata, životy běžely přirozeně, dokumentární formou. Avšak dobově mi byla kniha blíže, tak jak postupovala civilizace směrem k dnešku.

  pipetion

  19.08.2014

  Nepatetické vyprávění … věrné zachycení několika lidských osudů jedné mlynářské rodiny … myšlenkové změny přinesené francouzskou revolucí … postupná proměna partnerského soužití … Nedoceněná knížka.

  Lidka

  22.10.2012

  Opravdu je škoda, že tato kronika je opomíjená. Na pozadí rodiny Šmahelů se dozvíme spousty velmi zajímavých politických, kulturních, hospodářských událostí té doby. Moc ráda čtu, pokud je to z pohledu obyčejných lidí, jako to je právě tady, jejich život byl nelehký a přesto byl prodchnutý láskou a to jak partnerskou a vůbec k rodině tak i vlasteneckou láskou k stále těžce zkoušené vlasti.

  aša

  28.06.2012

  Půjčila jsem si celou trilogii v knihovně a pak usilovně sháněla.Krásná rodinná kronika.Škoda,že je tak málo známá.  TAGS:

  Online Stopy mých otců ebook, Kniha Stopy mých otců FB2, Download Stopy mých otců PDF , Download Stopy mých otců MOBI, Online Stopy mých otců kniha, Zdarma Stažení Stopy mých otců IPhone, Online kniha Stopy mých otců PDF, Zdarma Stopy mých otců DJVU, Zdarma Stažení Stopy mých otců TXT, Stažení Stopy mých otců RTF, Online Stopy mých otců FB2 , e-kniha Stopy mých otců stažení TXT, Zdarma Stopy mých otců stažení kniha, e-kniha Stopy mých otců download MOBI, Stažení Stopy mých otců IPad, Číst Stopy mých otců MOBI, Číst Stopy mých otců DOC, Zdarma Stopy mých otců AWZ, Download e-kniha Stopy mých otců iPad , Zdarma Stopy mých otců DJVU, Download Stopy mých otců e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Stopy mých otců DVD, Číst Stopy mých otců TXT, Book Stopy mých otců stažení DJVU, Stopy mých otců stažení kniha zdarma, Stopy mých otců stažení kniha pdf zdarma, Stopy mých otců pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Stopy mých otců pdf zdarma, Stopy mých otců stažení kniha epub zdarma, Stopy mých otců ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply