Strmá cesta Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Strmá cesta Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Strmá cesta


Asi nejblíže pamětem jako výchozímu žánru je kniha Jevgenie Ginzburgové Strmá cesta, která chronologicky zaznamenává události od autorčina zatčení až po její propuštění z lágru. Líčí vše, co zatčení předcházelo, stejně tak i část toho, co následovalo po propuštění a samozřejmě i vše, co stálo mezi tím. Je členěna do tří částí: vězení, pracovní tábor (Gulag) a propuštění na svobodu – tři základní etapy na cestě ruským lágrem (i když té poslední mnohdy nebylo dosaženo).Kniha v českém jazyce!


Stažení Strmá cesta zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Strmá cesta (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Strmá cesta zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Strmá cesta.pdf (EUR-0.00)

  Strmá cesta.epub (EUR-0.00)

  Strmá cesta.doc (EUR-0.00)

  Strmá cesta.txt (EUR-0.00)

  Strmá cesta.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Strmá cesta.PDF – (EUR 0.00);

  Strmá cesta.MOBI – (EUR 0.00);

  Strmá cesta.EPUB – (EUR 0.00);

  Strmá cesta.DOC – (EUR 0.00);

  Strmá cesta.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Крутой маршрут (1985)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  illow

  24.11.2017

  Jedna z nejúžasněji napsaných knih na téma gulag. A snad právě proto, že knihu nepsal muž, ale žena – která si prošla skutečným peklem – je příběh o to sugestivnější. Přesto je bravurně napsán a autorka, ač se jedná o autobiografii (a je to vlastně její jediné dílo) má ke psaní skutečně vlohy. Kniha má spád, je napínavá, popisy událostí, přírody i lidí mají hloubku a ve své ošklivosti i jistou magii a romantiku. I tak je to drsné a šokující čtení…….

  Levandulle

  01.11.2017

  S touhle knihou a její autorkou jsem během četby téměř doslova žila, stěží jsem se dokázala odtrhnout od vyprávění o pekle, které si musela během předlouhých 18 let v době stalinského bolševického teroru v Rusku prožít. Kniha není zdaleka jen o ní, ale o milionech politických vězňů, kteří se neměli nikdy vrátit, z nichž většina nepřežila. Ona odtud vyšla po mnoha letech se šrámy na duši, se ztraceným mládím, ale přežila! Shodou šťastných náhod, vlastní odolnosti i pomoci dobrých lidí, kteří se najdou všude a jsou ochotni riskovat i v životu nebezpečných podmínkách. Žeňa nepopisuje mechanicky, jaké absurdity se jí a milionům Rusů děly, pokud spadli do krutého soukolí systému. Ona, oddaná komunistka, hledající v nepochopitelném odstraňování svých spolupracovníků nejprve omyl, který se brzy vysvětlí, posléze chybu jednotlivce, je stažena do prohlubujícího se a rozšiřujícího víru zla sama, dochází postupně k poznání, že absurdity, kterým by nikdy ve svém minulém životě, ve svém každodenním budovatelském úsilí věřící komunistky neuvěřila, jsou jen prostou součástí celého ďábelského systému, jehož cílem je vyvolání strachu a udržení naprosté podřízenosti "lidu" Velkému Bratru a jeho diktatuře.

  babicka_amalka

  19.02.2017

  četla jsem jedním dechem – drsné, smutné a především velmi poučné čtení;
  zařadila bych jako jednu z povinných knih pro zastánce "starých pořádků" – i když nevím, jestli by to byli ochotni přijmout;

  Ronny

  25.11.2014

  Neskutečné, čtivé, silné, ohromující!! Jakých zhovadilostí se Rusové dopouštěli celé roky na svých vlastních lidech!
  Doporučuji!!!!

  Bear Reader

  10.03.2014

  K výročí února takzvaně vítězného jsem opět zalovil v knihovně a volba padla na Strmou cestu. To abych se ujistil, že takovýto režim opravdu ne. Kniha je napsaná velmi čtivě, občas bych měl výhrady k autorčině kastování lidí. Co jsem nepochopil ani po několika přečteních? Jak je možné, že se lidi nechali tak zblbnout? Dokonce i potom, kdy zapadli do soukolí násilí a nespravedlnosti, po letech strávených v lágru, poté, kdy byli režimem zavražděni jejich příbuzní, stále byli přesvědčeni, že strana se nemýlí, nelze jít proti straně a "Velký vůdce" nic neví. Jasně, porevoluční Rusko moc inteligence nemělo, takže pro obyčejné lidi mohli být ti dva vrahouni, kteří se vystřídali v čele, nadějí. Ale inteligentní člověk, a to nesouvisí se vzděláním, přece musel vidět, že je něco špatně. Otázkou je co mohl dělat? A ti "naši" nohsledi nebyli o nic lepší. Knihu bych dal jako povinnou četbu ve všech typech škol. Zejména pak humanitních směrů. Aby všichni viděli kam vede totalita a neomezená moc. Smutné je, že současný svět se zase žene do podobné situace. Znovu se zvolna utahují šrouby ve jménu všeobecného blaha, správný je jen jeden názor a kdo by se odvážil mít jiný, je šmahem označen za ultraradikála. Jen ty okovy jsou zatím sametové. Zatím……..

  macekd

  05.01.2014

  Opravdu silný příběh z ruského pracovního lágru. Hlavní hrdinka, mladá učitelka, nadšená komunistka tvrdě procitá do reality komunismu nastoleného po válce v Rusku. Po svém zatčení je odvezena do pracovního lágru na Sibiř, neví co je s manželem, dětmi, neví, jestli přežije a jestli vůbec ještě přežít chce…
  Poutavý a čtivou formou napsaný příběh, doporučuji přečíst alespoň pro zamyšlení…  TAGS:

  Online Strmá cesta ebook, Kniha Strmá cesta FB2, Download Strmá cesta PDF , Download Strmá cesta MOBI, Online Strmá cesta kniha, Zdarma Stažení Strmá cesta IPhone, Online kniha Strmá cesta PDF, Zdarma Strmá cesta DJVU, Zdarma Stažení Strmá cesta TXT, Stažení Strmá cesta RTF, Online Strmá cesta FB2 , e-kniha Strmá cesta stažení TXT, Zdarma Strmá cesta stažení kniha, e-kniha Strmá cesta download MOBI, Stažení Strmá cesta IPad, Číst Strmá cesta MOBI, Číst Strmá cesta DOC, Zdarma Strmá cesta AWZ, Download e-kniha Strmá cesta iPad , Zdarma Strmá cesta DJVU, Download Strmá cesta e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Strmá cesta DVD, Číst Strmá cesta TXT, Book Strmá cesta stažení DJVU, Strmá cesta stažení kniha zdarma, Strmá cesta stažení kniha pdf zdarma, Strmá cesta pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Strmá cesta pdf zdarma, Strmá cesta stažení kniha epub zdarma, Strmá cesta ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply