Strohá akademie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Strohá akademie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Strohá akademie


Kniha v českém jazyce!


Stažení Strohá akademie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Strohá akademie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Strohá akademie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Strohá akademie.pdf (EUR-0.00)

  Strohá akademie.epub (EUR-0.00)

  Strohá akademie.doc (EUR-0.00)

  Strohá akademie.txt (EUR-0.00)

  Strohá akademie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Strohá akademie.PDF – (EUR 0.00);

  Strohá akademie.MOBI – (EUR 0.00);

  Strohá akademie.EPUB – (EUR 0.00);

  Strohá akademie.DOC – (EUR 0.00);

  Strohá akademie.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Řada nešťastných příhod (5.)

  Originální název:

  A Series of Unfortunate Events, Book the Fifth: The Austere Academy (2000)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Percabethka

  27.09.2017

  Podle mě jsou na celé sérii nejvtipnější ty věnování Beatrici 😀 Jinak se tu konečně začíná něco dít a očividně přibývají další hlavní postavy, takže se mi knížka moc líbila 🙂

  Život-s-Kačí

  26.07.2017

  Děj je v podstatě stejný, jako u všech předchozích dílů. Začíná se zde ale rozuzlovat zápletka celé série, což dává knize zcela nový náboj.

  bibi.r

  22.11.2015

  Ačkoli je příběh plný absurdit (a Lemony Snicket by dětem slovo absurdita či absurdní okamžitě názorně vysvětlil) má své nesporné kouzlo, které se dětem bude líbit.
  V tomto díle se mi moc líbilo, že hlavní hrdinové měli přátele a spojence, a pevně doufám, že se s "trojčaty" ještě setkáme.

  Dinosaur

  01.07.2015

  (9/10) Tahle kniha se v podstatě opět příliš neliší od ostatních dílů, ale moc se mi líbila. Tentokrát tu nemáme přímo opatrovníka, ale internátní školu s – jak jinak – praštěnými učiteli a ještě horším ředitelem rozdávajícím absurdní tresty. A samozřejmě tu nechybí ani jistá postava, která se v převlečení vydává za někoho jiného, ale sourozence Baudelairovy svým chabým převlekem neošálí ani na vteřinu. Ale také zde vznikne jedno přátelství a vyslovení jistých dvou písmen, které velmi ovlivní děj následujících knih. (5. 8. 2013)

  akzena

  05.01.2014

  Aluze:
  ředitel Nero (Nero, římský císař, tyran)
  Isadora a Duncan (Isadora Duncanová, tanečnice, která tragicky zemřela, když se jí na přojížďte šál zamotal do kola kabrioletu)

  Vsuvky, které možná něco znamenají (ale možná taky ne:)):
  – když tuto knihu LS píše, skrývá se na horské chatě
  – přítel LS, profesor Reed, pro něj vytvořil triptych obrazů „Co se stalo Beatrici“ : oheň, psací stroj, tvář krásné a chytré ženy
  – uprostřed noci ho probudil rozzuřený dav s loučemi, šavlemi a vzteklými psy a pronásledoval ho dlouhých pětadvacet km temnou nocí
  – na maškarním bále pořádaném vévodkyní z Winnipegu byl přestrojen za toreadora, dostal se přes stráž ve štířím kostýmu a viděl tu (v kostýmu vážky), k níž měl zakázáno se přiblížit, a předal jí vzkaz, který se pokoušel jí předat dlouhých a osamělých 15 let. „Beatrice, hrabě Olaf je – „
  – rodiče Baudelairovi se jednou vrátili z divadla dřív se slovy, že neexistují horší zvuky, než když se někdo pokouší hrát na housle, ale vůbec to neumí
  – rodina Baudelairových jednou byla na výletě k Tuřínové řece,kde jedli špagety ve sladkokyselé omáčce rukama, sbírali ostružiny, zkoušeli rybářský prut a Sunny kousala kameny

  Lenna75

  30.09.2013

  Příběhy sourozenců (a zároveň sirotků) Baudelairových mě ohromně baví. Lemony Snicket píše tak zajímavou formou, že mě to nutí stále objevovat pokračování příběhu oněch sirotků. Není možné cokoli vytknout – vychytralý hrabě Olaf prahnoucí po dědictví, sirotci, kteří putují od jednoho opatrovníka k druhému, nebezpečí a nástrahy, tajemství…DOPORUČUJI!

  Tom Riddle

  16.08.2013

  Poté, co je na konci Ohavné pily poslal jejich opatrovník do internátní školy, se sourozenci Baudelairovi ocitají v Prufrockově akademii, kde každá budova připomíná obří náhrobní kámen, a kde kapající plíseň, útoční krabi a spaní na slámě v plechové chatrči budou nejmenší z problémů, se kterými se budou muset vypořádat. Krom úskoků zlomyslné spolužačky Carmelity a každodenních šestihodinových recitálů houslového virtuóza amatéra, demagogického ředitele školy Nera, samozřejmě ve vzduchu neustále visí hrozba hraběte Olafa a jeho nejnovějšího plánu.

  Pátý díl se víceméně drží zaběhlého schématu (proč napravovat věci, které fungují, že?), nicméně vůbec poprvé najdou sourozenci Baudelairovi na své cestě spřízněné duše, a sice trojčata Isadoru a Duncana Quagmireovy, kteří rovněž osiřeli při požáru a kteří rovněž navštěvují akademii.

  Strohá akademie je jinak stylem velice podobná předchozím dílům, svět je plný absurdních a zdravý rozum popírajících pravidel, humor stále víc a víc ujetý (snad vůbec nejvíc potěší Sunny a její idol, vynálezkyně Violet má Nikolu Teslu, čtenář a badatel Klaus Chammurapiho, a Sunny má… přečtěte si a uvidíte), a naštěstí se konečně začíná odvíjet a odhalovat nějaké to tajemství a větší příběhová linka. A hurá na další díl!

  pakoshka

  22.05.2013

  Strohá akademie byl můj oblíbený díl

  Kimmie

  16.04.2013

  Z dětských k nich co jsem četla je tato jedna z nejlepších. Příběh celkem zajímavý, hezky podaný a vtipný.

  Lucka66

  10.02.2013

  Oddechovka, nestane se nic zvláštního ale přesto mě bavila 🙂

  Kate.S

  28.11.2012

  Knížky od Lemonyho se velice dobře čtou. Je to takové oddychové čtení na dvě hodinky, kter vás úplně odřízne od všech problémů.

  studentik

  21.07.2011

  Tato kniha se mi naprosto líbila…Nejlepší z těch pěti dílů…Nový začátek dalších příběhů…

  tondavon

  22.06.2011

  Na Řadě nešťastných příhod je nejobdivuhodnější to, že i když čteme pokaždé to samé (nový opatrovník, hrabě Olaf v převleku, vynález sirotků skoro jako od MacGyvera, odmaskování hraběte Olafa a jeho následný úprk před spravedlností), je celá série pořád fajn čtení.
  A k tomu se ve Strohé akademii začne konečně něco dít! Sláva V.F.D. (české D.P. = sucks) a sláva Quagmierovým trojčatům Isadoře a Duncanovi!

  Pájice

  22.02.2011

  Další příběh sourozenců Baudelairových mě trošičku zklamal – bylo to vše trochu předvídatelné. Stejně se mi to ale líbilo, jako ostatní knihy z Řady nešťastných příhod.
  Chtěla bych být tak vynalézavá jako Violet, sečtělá jako Klaus a mít tak dobré zuby jako Sunny 😀 :)..  TAGS:

  Online Strohá akademie ebook, Kniha Strohá akademie FB2, Download Strohá akademie PDF , Download Strohá akademie MOBI, Online Strohá akademie kniha, Zdarma Stažení Strohá akademie IPhone, Online kniha Strohá akademie PDF, Zdarma Strohá akademie DJVU, Zdarma Stažení Strohá akademie TXT, Stažení Strohá akademie RTF, Online Strohá akademie FB2 , e-kniha Strohá akademie stažení TXT, Zdarma Strohá akademie stažení kniha, e-kniha Strohá akademie download MOBI, Stažení Strohá akademie IPad, Číst Strohá akademie MOBI, Číst Strohá akademie DOC, Zdarma Strohá akademie AWZ, Download e-kniha Strohá akademie iPad , Zdarma Strohá akademie DJVU, Download Strohá akademie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Strohá akademie DVD, Číst Strohá akademie TXT, Book Strohá akademie stažení DJVU, Strohá akademie stažení kniha zdarma, Strohá akademie stažení kniha pdf zdarma, Strohá akademie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Strohá akademie pdf zdarma, Strohá akademie stažení kniha epub zdarma, Strohá akademie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply