Stvořitelé budoucnosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Stvořitelé budoucnosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Stvořitelé budoucnosti


Představte si, že máte možnost vrátit se časem do dob, kdy nejslavnější autoři science fiction byli začínajícími povídkáři, nezkušenými mladíky, kteří se snaží udat svá první díla laciným časopisům. A představte si, že neviděni proniknete až do jejich pokojů, pěkně potichu, aby nezavrzali, otevřete zásuvky psacích stolů a vytáhnete z nich povídky, které u nás ještě nespatřily světlo světa (nebo spíš tmu tiskařské černi). Proplížíte se k pracovnímu stolu naprosto neznámého mladíka (nějaký Isaac Asimov, vy ho snad znáte?) a s požitkem si přečtete jednu z jeho prvních prací.
A tak bychom mohli pokračovat. Co se asi skrývá na dně skříní takového Raye Bradburyho, Arthura C. Clarka nebo Roberta A. Heinleina?
První z nich vám v povídce Krysař přiblíží pochmurnou atmosféru kolonizovaného Marsu, kde zoufalá duše vzbudí síly pradávné temnoty. Druhý před námi rozvede neuvěřitelnou vizi o míjení, neporozumění a nemožnosti překročit omezené lidské obzory, zatímco s třetím se s trochou humorné nadsázky (nicméně docela vážně) můžeme otázat, zda Kolumbus náhodou nebyl pitomec.
Zcela v duchu kvalitních crazy komedií se pak nese Leinsterova povídka o příliš dokonalém stroji, nepříliš dokonalých lidech a spoustě klokanů. Isaac Asimov se ve své líbezné naivní povídce, zcela poplatné pubertálním létům autora, naproti tomu smrtelně vážně zamýšlí nad pozemskou okupací Venuše.
Pro ty, kdo mají raději mrazivější a propracovanější záležitosti, je tady Začátek bitvy od Roberta Sheckleyho a bizarní, lehce depresivní povídka o řidiči buldozeru uvázlém v časové smyčce, Odreagování, v níž Theodore Sturgeon jasně naznačil své budoucí kvality. A komu by tohle všechno snad ještě bylo málo, pro toho je na závěr celé sbírky připraveno dlouhé, napínavé a překvapivé vyprávění Briana W. Aldisse Rovník, v němž si můžete dosyta vychutnat přestřelky, honičky i podlé intriky mimozemských padouchů.
Takže se pořádně připoutejte do svých velitelských křesel, nařiďte robotovi, aby vám donesl šálek oblíbené kávy, a – tři, dva, jedna, nula… Start!Kniha v českém jazyce!


Stažení Stvořitelé budoucnosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Stvořitelé budoucnosti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Stvořitelé budoucnosti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Stvořitelé budoucnosti.pdf (EUR-0.00)

  Stvořitelé budoucnosti.epub (EUR-0.00)

  Stvořitelé budoucnosti.doc (EUR-0.00)

  Stvořitelé budoucnosti.txt (EUR-0.00)

  Stvořitelé budoucnosti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Stvořitelé budoucnosti.PDF – (EUR 0.00);

  Stvořitelé budoucnosti.MOBI – (EUR 0.00);

  Stvořitelé budoucnosti.EPUB – (EUR 0.00);

  Stvořitelé budoucnosti.DOC – (EUR 0.00);

  Stvořitelé budoucnosti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Future Makers (1968)

  Žánr:
  Povídky, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Metafora
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Phoenix16.cz

  03.01.2013

  Stvořitelé budoucnosti se prezentuje jako knížka, která vydala první literární pokusy dnes nejznámějších tvůrců sci-fi. A je to na ní docela vidět, protože kvalita jednotlivých děl je velice nestálá. Jsou tam dobré kousky, ale na většině je opravdu vidět, že to jsou prvotiny. Ale každý musel nějak začít, a proto je tato kniha především zajímavá pro fanoušky dotyčných autorů, protože ti znají styl psaní jednotlivých autorů a mají s čím srovnávat.

  Lusa

  Úžasné a krásné, miluji tyhle sebrané sci-fi to máte od každého něco, vřele doporučuji :))  TAGS:

  Online Stvořitelé budoucnosti ebook, Kniha Stvořitelé budoucnosti FB2, Download Stvořitelé budoucnosti PDF , Download Stvořitelé budoucnosti MOBI, Online Stvořitelé budoucnosti kniha, Zdarma Stažení Stvořitelé budoucnosti IPhone, Online kniha Stvořitelé budoucnosti PDF, Zdarma Stvořitelé budoucnosti DJVU, Zdarma Stažení Stvořitelé budoucnosti TXT, Stažení Stvořitelé budoucnosti RTF, Online Stvořitelé budoucnosti FB2 , e-kniha Stvořitelé budoucnosti stažení TXT, Zdarma Stvořitelé budoucnosti stažení kniha, e-kniha Stvořitelé budoucnosti download MOBI, Stažení Stvořitelé budoucnosti IPad, Číst Stvořitelé budoucnosti MOBI, Číst Stvořitelé budoucnosti DOC, Zdarma Stvořitelé budoucnosti AWZ, Download e-kniha Stvořitelé budoucnosti iPad , Zdarma Stvořitelé budoucnosti DJVU, Download Stvořitelé budoucnosti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Stvořitelé budoucnosti DVD, Číst Stvořitelé budoucnosti TXT, Book Stvořitelé budoucnosti stažení DJVU, Stvořitelé budoucnosti stažení kniha zdarma, Stvořitelé budoucnosti stažení kniha pdf zdarma, Stvořitelé budoucnosti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Stvořitelé budoucnosti pdf zdarma, Stvořitelé budoucnosti stažení kniha epub zdarma, Stvořitelé budoucnosti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply