Summer Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Summer Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Summer


Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých? Po Krásných mrtvých není několik týdnů ani stopy. Darině se po Phoenixovi strašně stýská. Snad se vrátí a pomůže jí vyřešit tajemství další záhadné smrti. Je to už skoro rok, co byla Summer zastřelena v nákupním středisku. Podle všeho (a všech) se stala náhodnou obětí šíleného střelce… Něžná zlatovlasá hudebnice s andělským hlasem měla tisíce fanoušků, její píseň Neviditelný o neopětované lásce milovali všichni, nejen studenti ellertonské střední školy. Summer měli všichni rádi, všichni ji obdivovali… Darina musí Summer pomoci stejně, jako pomohla Jonasovi a Arizoně. Jinak její duše nikdy nedojde pokoje. Neviditelná křídla tlučou, Krásným mrtvým hrozí nebezpečí a čas běžíKniha v českém jazyce!


Stažení Summer zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Summer (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Summer zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Summer.pdf (EUR-0.00)

  Summer.epub (EUR-0.00)

  Summer.doc (EUR-0.00)

  Summer.txt (EUR-0.00)

  Summer.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Summer.PDF – (EUR 0.00);

  Summer.MOBI – (EUR 0.00);

  Summer.EPUB – (EUR 0.00);

  Summer.DOC – (EUR 0.00);

  Summer.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Krásní mrtví (3.)

  Originální název:

  Beautiful Dead – Summer (2010)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  Jája92

  předevčírem

  Není to špatné, vzhledem komu jsou tyto knihy určeny.

  DracoMalfoy

  26.02.2017

  Tenhle díl je ze všech můj nejoblíbenější. Možná je to kvůli mým sympatiím k Summer, ale určitě pro zajímavý děj. Takže…jo.

  kercah

  27.11.2016

  Tento díl mi příjde o dost slabší než ostatní, ale možná je to také tím, že se tam pořád opakují vysvětlivky, kdo je kdo a proč, což už u třetího dílu je celkem nuda. :/

  KateChatt

  23.06.2016

  Skvělá knížka, přečtená jedním dechem. Akorát jak jsem psala k předchozímu dílu, že jsem začala mít ráda Arizonu, tak se Summer je to přesně naopak.Škoda 🙁 BTW: Proč musel Logan umřít????!!!

  Davina

  17.11.2015

  Za mě nejslabší díl, který mě vůbec nebavil. Byl až příliš zmatený, ale přesto jsem knihu přečetla. Od téhle série jsem stejně nic velkého nečekala. Teď už zbývá jen Phoenix…

  ElisR1

  04.01.2015

  Trošku slabší díl, než ty předešlé, ale pořád dobré.

  ellypusik

  20.12.2014

  Až na nějaké věci, které podle mě nedávali smysl, byla kniha dokonalá!! U tohoto dílu jsem jako u jediného nevěděla kdo byl vrahem, bylo to celkem zmatené, ale to myslím v dobrém, Knihu jsem sice četla celkem dlouho – na mě – ale bavilo mě to!

  Viky.Tejralova

  19.12.2014

  Tato kniha mě moc nebavila… První díl mě trochu bavil, ale potom mi to přišlo pořád to samé dokola, a tuhle knihu jsem vážně dočetla jen že jsem se donutila… Do dalšího dílu už jsem nešla… :-/

  Pitye

  31.07.2014

  Knihy to nejsou špatné ale v tomhle díle už mi začalo vadit vracení se v čase. Darina celou knihu pátrá po vrahovi aby stejně ve finále došlo k cestování v čase a vyřešilo se to. Takže mi pak celé to pátrání a zatažení Dariny do světa Krásných mrtvých přijde zbytečné, protože by to vyřešili i bez ní….

  Nicollet483

  02.07.2014

  Kniha byla skvělá, oproti předchozímu dílu jsem nebrečela uprostřed knihy, ale až na konci.

  Mishak

  06.06.2014

  Tak třetí díl mě úplně zklamal… =( Čekala jsem od něj opravdu víc… A hlavně mi Darina začíná lézt pomalu ale jistě na nervy… Nevím proč, snad tou posedlostí k Phoenixovi – jasně, chápu, že ho miluje… Musím si ten čtvrtý díl nechat na později a proložit ho jinou knihou, jinak bych se z tý Dariny zbláznila =)
  Ale musím říct, že jsem se neubránila slzám, když Logan zemřel… =( Brečela jsem jako želva a tak nějak jsem si pořád říkala, že to snad není pravda, že si to jen namlouvám, že zemřel… Až když jsem si přečetla větu o jeho pohřbu mi začalo pomalu docházet, že ho autorka opravdu nechala zemřít… =/ Škoda, měla jsem ho opravdu ráda…

  antragus

  09.09.2013

  OK, ještě za 4, ale to hlavně za relativně zajímavé rozřešení, jinak – co si budeme nalhávat – zatím nejslabší dílek celé série. Upřímně doufám, že autorka jen nabírala dech před posledním dílem. A co se mi vlastně nelíbilo? No především bych řekl, že se to strašně dlouho plácá na jednom místě, nějaká zajímavá akce začíná opravdu až v posledních 50 – 100 stranách. Předtím se Darina víceméně jen válí ve svých pocitech a citech, zásadního se toho moc i přes její pátrání neděje. A pokud to byl pokus o psychologickou sondu do nitra postavy, případně o její vývoj tak…to řekněme nevyšlo. Skoro se zdá, že Darina přerostla svoji autorku a je velice svébytná a svéhlavá – i když se ji Eden Maguire snaží dohnat k nějakému psychoposunu a přinejmenším svou snahu každou chvíli nenápadně proklamuje, Darina mi přijde prakticky pořád (víceméně) stejná…

  andulka1406

  09.04.2013

  Tenhle díl se mi moc nelíbil, ačkoli jsem se na něj těšila skoro nejvíc. Ale zase tu bylo nejlepší odhalení vraha, protože jsem to moc nečekala, že to bude právě tenhle. Jsem zvědavá na poslední díl Phoenix.

  dennie3

  05.01.2013

  Tenhle díl mě vážně nebavil, a i když ho mám v přečtených, ve skutečnosti jsem se ke konci neprokousala. Nešlo to. Nudilo mě to a děj je vlastně úplně stejný jako u předešlých dílů s tím rozdílem, že tentokrát se jedná o Summer. Některé pasáže jsou skvěle propracované a stylisticky úžasné, ale děj sám o sobě něco postrádá. Tím nechci říkat, že by kniha nebyla hrozná. Podle mě ujde. Ale nijak jsem se k ní nehrnula.

  Kate.S

  07.12.2012

  Mě se tahle knížka líbila. Je pravda, že je opravdu depresivní a smutná, ale je hezká:) Ten začátek je sice trošičku pomalejší, ale konec už je celkem v pohodě. Jednoduše a prostě rečeno, je to pěkné pokračování.

  Zuzzi

  08.07.2012

  Knížka mi přišla hrozně depresivní, ale vyjádření emocí zvládla autorka dobře… :))

  trynitrix

  10.05.2012

  Slupla za dva dny i když Arizona se mi ze všech dílu líbila asi nejvíc ale Summer má taky něco do sebe pohodové čtení 🙂  TAGS:

  Online Summer ebook, Kniha Summer FB2, Download Summer PDF , Download Summer MOBI, Online Summer kniha, Zdarma Stažení Summer IPhone, Online kniha Summer PDF, Zdarma Summer DJVU, Zdarma Stažení Summer TXT, Stažení Summer RTF, Online Summer FB2 , e-kniha Summer stažení TXT, Zdarma Summer stažení kniha, e-kniha Summer download MOBI, Stažení Summer IPad, Číst Summer MOBI, Číst Summer DOC, Zdarma Summer AWZ, Download e-kniha Summer iPad , Zdarma Summer DJVU, Download Summer e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Summer DVD, Číst Summer TXT, Book Summer stažení DJVU, Summer stažení kniha zdarma, Summer stažení kniha pdf zdarma, Summer pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Summer pdf zdarma, Summer stažení kniha epub zdarma, Summer ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply