Svět mnoha barev Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Svět mnoha barev Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Svět mnoha barev


Spořádaná a mírumilovná společnost Galaktického Milieu jednadvacátého století nemá místo pro dobrodružství, tajemství či podivnosti narušené lidské psychiky.
A tak, když je objeven jednosměrný časoprostorový tunel na Zemi před šesti miliony lety, všichni milovníci dobrodružství, neznámé romantiky a svobodného života bez přísných milieovských pravidel dychtivě spěchají, aby něco nezmeškali.
Každý svého štěstí strůjce. Ale nikdo si nedovede představit, co ho čeká…Kniha v českém jazyce!


Stažení Svět mnoha barev zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Svět mnoha barev (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Svět mnoha barev zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Svět mnoha barev.pdf (EUR-0.00)

  Svět mnoha barev.epub (EUR-0.00)

  Svět mnoha barev.doc (EUR-0.00)

  Svět mnoha barev.txt (EUR-0.00)

  Svět mnoha barev.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Svět mnoha barev.PDF – (EUR 0.00);

  Svět mnoha barev.MOBI – (EUR 0.00);

  Svět mnoha barev.EPUB – (EUR 0.00);

  Svět mnoha barev.DOC – (EUR 0.00);

  Svět mnoha barev.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Sága o Exilu v pliocénu (1.)

  Originální název:

  The Many-Coloured Land (1981)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Laser-books (Laser)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  tartan

  14. ledna

  Nemožno povedať, že by to bolo nezaujímavé. Je to dosť exotická sci-fi, nepoznám inú, ktorá by sa odohrávala v pliocéne. Pamätám si však, že sa mi to nečítalo ľahko a miestami mi to prišlo nezrozumiteľné. Druhý diel ma bavil ešte menej a tretí som si už ani nekúpil (odhliadnuc od toho, že knihy vychádzali s dosť značným časovým odstupom). Aby som sa však priznal, prvý diel som si vlastne kúpil najmä kvôli obálke. 😉

  Pasadenka

  29.08.2016

  Tato knížka je hodně… šílená? Sci-fi a fantasy psané ženou pro NEženy. Rozhodně se nedá říct, že je to průměrná knížka. Není psaná úplně čtivě, v některých pasážích se člověk úplně ztrácí, ale. Ale je to rozhodně zajímavé počteníčko. Další díl u mě i tak leží ledem. Jak píši. Zajímavé počteníčko. 🙂

  Sadako

  01.10.2014

  [následující +/- platí pro celou sérii]

  Svět mnoha barev u mne zabodoval zejména použitím (nejen) legend Tuatha Dé Danann v podivném scifi/fantasy universu, kde se cestuje branou do pliocenní minulosti a kde štvanci jedenadvacátého století nalézají kromě pravěkých zvířat též zvláštní dvourasu mimozemšťanů, svázanou krutými tradicemi a naopak svazující přišedší lidi coby své otroky. Kromě již zmiňovaného užití mýtů doceňuji schopnost autorky pomocí letmých, na první pohled okrajových narážek o jistých událostech tyto později rozvést jako poměrně zásadní pro další děj a naopak neoceňuji množství různé vaty, která je zde žel také k nalezení a už vzhledem k rozsáhlosti jí není úplně málo.

  /mile mne překvapil slušný překlad, u něčeho, co na první pohled vypadá jako krmná fantasy a mnou bylo zakoupeno vlastně náhodou, bych to nečekala/  TAGS:

  Online Svět mnoha barev ebook, Kniha Svět mnoha barev FB2, Download Svět mnoha barev PDF , Download Svět mnoha barev MOBI, Online Svět mnoha barev kniha, Zdarma Stažení Svět mnoha barev IPhone, Online kniha Svět mnoha barev PDF, Zdarma Svět mnoha barev DJVU, Zdarma Stažení Svět mnoha barev TXT, Stažení Svět mnoha barev RTF, Online Svět mnoha barev FB2 , e-kniha Svět mnoha barev stažení TXT, Zdarma Svět mnoha barev stažení kniha, e-kniha Svět mnoha barev download MOBI, Stažení Svět mnoha barev IPad, Číst Svět mnoha barev MOBI, Číst Svět mnoha barev DOC, Zdarma Svět mnoha barev AWZ, Download e-kniha Svět mnoha barev iPad , Zdarma Svět mnoha barev DJVU, Download Svět mnoha barev e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Svět mnoha barev DVD, Číst Svět mnoha barev TXT, Book Svět mnoha barev stažení DJVU, Svět mnoha barev stažení kniha zdarma, Svět mnoha barev stažení kniha pdf zdarma, Svět mnoha barev pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Svět mnoha barev pdf zdarma, Svět mnoha barev stažení kniha epub zdarma, Svět mnoha barev ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply